2020-2021 Donor and Volunteer Honor Roll

Alumni Donors

Warning: Undefined array key "alumni" in W:\WWW\onlinegiving\dhr\2021\index.php on line 76

Key

# Years giving

KCF Kalamazoo College Fund Donor

1833 1833 Society Member

HAA Hornet Athletic Association Donor

HC Hornet Club Member

D Designated Gift Donor

G Gifts In Kind Donor

PPLC President’s Parents Leadership Circle Member

STETSON Stetson Society Member

V Volunteer

1940s | 1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s | 2000s | 2010s | 2020s

Top ↑

1941

Class Participation: 20%

  • The late Eugene C. Yehle ’41 35+ D STETSON

Top ↑

1948

Class Participation: 35.29%

  • Esther (Martin) Floyd ’48 30-34 KCF
  • Caroline (Richardson) Ham ’48 35+ 1833 D STETSON
  • The late Jean (Armintrout) Koopsen ’48 35+HAA
  • Jacqueline (Buck) Mallinson ’48 35+ 1833 D
  • Joan (Akerman) Millar ’48 35+ KCF
  • Jane (Hunter) Parker ’48 35+ KCF

Top ↑

1949

Class Participation: 22.22%

  • The late Wendell Discher ’49 35+ 1833
  • Ann (Leander) Gilbert ’49 20-24 KCF
  • Mary (Garbrecht) Gosling ’49 30-34 KCF
  • Geraldine (Lee) Jones ’49 35+ KCF STETSON
  • Joanne (Schrier) McCandless ’49 35+ KCF
  • Richard Meyerson ’49 35+HAA
  • Joseph Pizzat ’49 20-24 KCF
  • Lorraine (Gillette) Schoerger ’49 35+ KCF

Top ↑

1950

Class Participation: 16.67%

  • Marilee (Thorpe) Dam ’50 35+ KCF
  • J. William Fry ’50 35+ KCFHAA D STETSON
  • Alexander Hetzeck ’50 35+ KCF
  • The late Wallace Melson ’50 35+ KCF
  • Rex Rimmel ’50 5-9 KCF

Top ↑

1951

Class Participation: 15.38%

  • James Corfield ’51 35+ 1833
  • Richard Dam ’51 25-29 KCF
  • Janet (Brown) DesAutels ’51 35+ KCF
  • Irene Dunn ’51 25-29 KCF
  • R. Timothy Hogan ’51 35+ KCF STETSON
  • Melvin Reed ’51 35+ KCF

Top ↑

1952

Class Participation: 18.42%
Class Agent: Tom Willson

  • Rosemarie (Brandt) Brudnak ’52 35+ KCF
  • Robert Ketcham ’52 35+ KCF STETSON
  • Frederick Leitz ’52 35+ 1833
  • H. Helen (Wirth) Obenchain ’52 20-24 KCF
  • Ruth (George) Pizzat ’52 20-24 KCF
  • Richard Schmitt ’52 35+ KCF
  • L. J. "Midge" Verplank ’52 35+ 1833 STETSON

Top ↑

1953

Class Participation: 7.14%

  • John De Vos ’53 35+ KCF
  • Charles Van Zoeren ’53 35+ 1833 D STETSON
  • Gerald Wilson ’53 30-34 KCF

Top ↑

1954

Class Participation: 20%

  • Shirley (Case) Bayliss ’54 30-34 KCF
  • Arvalea (Bunning) Crawford ’54 10-14 KCF
  • Sallie (Harsch) Gardner ’54 25-29 KCF
  • Charles Goodsell ’54 35+ KCF
  • Herbert Grench ’54 35+ KCF STETSON
  • Gloria (Gould) Hagadone ’54 30-34 KCF
  • James Hagadone ’54 35+ KCF
  • Carl Koenen ’54 35+ D
  • Shirley (Ind) Koenen ’54 35+ D
  • Marylyn (Eck) Morrell ’54 30-34 KCF
  • William Rogers ’54 35+ KCF

Top ↑

1955

Class Participation: 22.73%

  • C. Burtis Crooks Jr. ’55 35+ KCF
  • Duane DeVries ’55 30-34 1833
  • Arleigh Dodson ’55 35+ KCF
  • Marion (Johns) Dodson ’55 35+ KCF
  • Kathleen (Lathers) Guernsey ’55 35+ KCF
  • Margaret (Wong) Hwang ’55 35+ KCF D
  • Elaine Johansen Mange ’55 35+ D
  • Susan (Pirnie) Millar ’55 35+ KCF
  • Don Steinhilber ’55 35+ KCF
  • Helen (Birdsell) Tucker ’55 20-24 KCF

Top ↑

1956

Class Participation: 17.95%

  • Richard Bowser ’56 25-29 KCF
  • Marylou (Howell) Crooks ’56 35+ KCF
  • JoAnne (Keller) DeVries ’56 30-34 1833
  • Monica Evans ’56 15-19 D
  • James Fowler ’56 35+ 1833
  • Norma (Durham) Grench ’56 35+ KCF STETSON
  • David Stuut ’56 25-29 KCF

Top ↑

1957

Class Participation: 28.89%
Class Agent: Judy (Lindberg) Shoolery

  • Robert Bellinger ’57 35+ KCF STETSON
  • Sally (Smith) Bobertz ’57 35+ KCF
  • Barbara (Crawford) Cross ’57 30-34 KCF
  • Barbara (McCabe) Fowler ’57 30-34 1833
  • Robert Jenkins ’57 15-19 KCF
  • John LaMonte ’57 35+ KCF
  • Mary Ann (Goff) LaMonte ’57 35+ KCF
  • Robert Macleod ’57 1-4 D
  • Hugh Mehaffie Jr. ’57 35+ KCF
  • The late Gary Morrison ’57 10-14 KCF
  • Katherine (Hennig) Prior ’57 35+ KCF
  • Judith (May) Reed ’57 25-29 D
  • Judith (Lindberg) Shoolery ’57 35+ KCF STETSON V
  • Judith (Lyon) Stuut ’57 25-29 KCF

Top ↑

1958

Class Participation: 32.81%
Class Agent: Merrilyn (Cigard) Vaughn-Hoffman

  • Clare (Salter) Atwood ’58 20-24 KCF
  • Ellis Cutler ’58 35+HAA
  • Larry Eldridge ’58 25-29 KCFHAA
  • Patricia (Cooper) Finch ’58 30-34 KCF
  • Marlene (Crandell) Francis ’58 35+ 1833 D STETSON
  • Kathleen (Maher) Hayne ’58 35+ KCF
  • Ruth Knoll ’58 35+ KCF STETSON
  • Dolores (Koudel) Koettgen ’58 30-34 KCF
  • Nancy (Glomp) Kreilick ’58 35+ 1833
  • Carol (Miller) Layman ’58 35+ KCF
  • Daniel Metzger ’58 35+ KCF STETSON
  • Connie (Gillesby) Rajnak ’58 35+ 1833 STETSON
  • Howard Saylor ’58 35+ KCF
  • Donald Shuler ’58 35+ KCF D
  • Margaret (Brown) Shuler ’58 35+ KCF D
  • James Smith ’58 35+ KCFHC
  • Ruth Sollitt Williamson ’58 35+ KCF STETSON
  • Robert Steward ’58 35+ 1833 D
  • Carol (Beall) Stone ’58 35+ KCF STETSON
  • P. Richard Taylor ’58 35+ KCF
  • Merrilyn (Cigard) Vaughn-Hoffman ’58 35+ KCF V

Top ↑

1959

Class Participation: 22.83%
Class Agent: Karen (Lake) De Vos

  • Roger Bobertz ’59 35+ KCF
  • Terry Brown ’59 30-34 KCF STETSON
  • Carol (Hoover) Bruda ’59 15-19 KCF
  • Leon Coverly ’59 35+ KCF
  • MaryAnn (Wise) Dawson ’59 30-34 KCF
  • Karen (Lake) De Vos ’59 35+ KCF V
  • Alan Ferguson ’59 35+ KCF
  • David Fischer ’59 35+ KCF D STETSON V
  • Frederick Gaiser ’59 35+ KCF
  • Sharon (Wiley) Hightower ’59 35+ KCF D STETSON
  • The late James Laidlaw ’59 35+ KCF
  • Peter Lillya ’59 35+ 1833 STETSON
  • Walt Maser ’59 30-34 KCF
  • Jerry Packer ’59 35+ KCF
  • Richard Pierce ’59 30-34 KCF
  • Judith (Miller) Steffen ’59 30-34 KCF
  • Jane (VandenBerge) Steward ’59 35+ 1833 D
  • William Venema ’59 35+ 1833 STETSON
  • Alison (Groetsema) Werner ’59 30-34 KCF
  • David Wilder Sr. ’59 15-19 KCF
  • Diane (Dugas) Worden ’59 35+ KCF
  • Leonard Worden ’59 5-9 KCF

Top ↑

1960

Class Participation: 18.95%

  • Paul Asbury ’60 35+ KCF
  • Elizabeth (Hayne) Babcock ’60 25-29 KCF
  • Gail (Wruble) Berry ’60 30-34 KCF STETSON
  • Roy Carlson ’60 25-29 KCF
  • Eugene Chin ’60 5-9 KCF
  • Alfred Gemrich ’60 35+ 1833 D STETSON V
  • Martin Hutchinson ’60 30-34 KCF
  • Ann (Wagner) Inderbitzin ’60 35+ KCF
  • Donald Kreling ’60 30-34 KCF
  • Robert MacDonald ’60 35+ KCF
  • James McCabe ’60 35+ 1833
  • Judith (Pavia) McCabe ’60 35+ 1833
  • Phyllis (Watson) Reed ’60 25-29 D
  • Regan Smith ’60 20-24 KCF D STETSON
  • John VanHaaften ’60 35+ KCF D
  • William Vincent ’60 30-34 KCF
  • Patricia Wentworth ’60 35+ KCF
  • J. Rodney Wilson ’60 35+ KCF STETSON

Top ↑

1961

Class Participation: 31.78%
Class Agent: Mary (Hanson) Kerley

  • Marilyn (Kamin) Barrera ’61 15-19 KCF
  • Kathleen Black Tobias ’61 15-19 KCF D
  • Susan (Calkins) Boucher ’61 35+ KCF
  • Larry Casey ’61 35+ KCF
  • Donald Cruikshank Jr. ’61 10-14 KCF
  • Nancy (Purdy) Diaz ’61 30-34 KCF
  • Marilyn (Ludwig) Doty ’61 35+ KCF D
  • Laszlo Engelman ’61 10-14 KCF
  • Mary Ellen Fischer ’61 35+ KCF D STETSON
  • John Howell ’61 30-34 KCF
  • Richard Hudson ’61 35+ KCF
  • Lawrence Inderbitzin ’61 35+ KCF
  • Robert Innis ’61 35+ D
  • James Iovino ’61 35+ KCF
  • Robert Johnson ’61 35+ KCF
  • John Keana ’61 35+ 1833
  • John Kerley ’61 35+ 1833 STETSON
  • Mary (Hanson) Kerley ’61 35+ 1833 STETSON V
  • Jon LaBahn ’61 25-29 KCF
  • David Larson ’61 35+ KCF STETSON
  • Carole Lewis ’61 35+ KCF
  • Maija (Zadins) Lillya ’61 35+ 1833 STETSON
  • Mary (Murch) McLean ’61 35+ 1833 D STETSON V
  • Ellen (Wells) Meyers ’61 25-29 KCF
  • Gary Miller ’61 35+ 1833 D STETSON
  • Richard Ray ’61 1-4 KCF
  • William Russey ’61 35+ D
  • Orrin Shane III ’61 35+ KCF
  • The late Ronald Siwik ’61 25-29 KCF
  • Ted Vaccarella ’61 35+ KCF
  • Henry VanLooy ’61 25-29 KCFHAA
  • Mary (Goss) Vitolins ’61 35+ KCF D
  • Nancy (Hayden) Wolcott ’61 20-24 KCF
  • Peter Wolcott ’61 5-9 KCF

Top ↑

1962

Class Participation: 29.77%
Class Agent: Sally (Lange) Padley

  • Jane (Bell) Arnott ’62 35+ KCF
  • Lela (Davis) Ash ’62 35+ KCF
  • Linda (Stutzman) Baker ’62 10-14 KCF
  • William Baker ’62 10-14 KCF
  • Kenneth Berry ’62 25-29 1833
  • Patricia (Crego) Boylan ’62 25-29 KCF
  • Helen (Hooper) Butt ’62 35+ KCF
  • Sandra (Frost) Carlson ’62 20-24 KCF
  • David Clark ’62 35+ D
  • Diane (White) Doyle ’62 35+ KCF
  • Joanne (Bakule) Elliott ’62 30-34 KCF
  • Alice Fay ’62 5-9 KCF
  • Ilse Gebhard ’62 35+ KCF V
  • Roberta (Grant) Graybill ’62 25-29 KCF
  • Margaret (Weid) Hader ’62 35+ KCFHAA
  • Lona (Stockmeyer) Harris ’62 35+ 1833 D
  • David Hawkins ’62 35+ 1833 D
  • Suzanne (Horiszny) Howell ’62 30-34 KCF
  • Katherine (Machin) Howson ’62 35+ KCF
  • Lynne (Emmons) Hudson ’62 35+ KCF
  • Janet (Grimm) Hyne ’62 35+ KCF D
  • Marion (Banister) Johnson ’62 30-34 KCF
  • Stephen Johnson ’62 10-14 KCF
  • David Keener ’62 20-24 KCF
  • Daniel Kozera Jr. ’62 35+ KCF
  • Linda (Hunter) Kranc ’62 35+ KCF
  • James Lindberg ’62 35+ 1833
  • Constance (Forsyth) Micklin ’62 30-34 KCF STETSON
  • Mary (McKibbin) Moss ’62 1-4 KCF D
  • Sally (Lange) Padley ’62 30-34 KCF D V
  • Robert Poel ’62 30-34 KCF
  • J. Gordon Rodwan ’62 35+ 1833 STETSON
  • Ralph Saylor ’62 25-29 KCF
  • James Siwik ’62 1-4 KCF
  • Carol (Kratt) Skillman ’62 35+ KCF
  • Nancy Tomlinson ’62 35+ KCF
  • C. Glen Walter ’62 35+ KCF
  • Edite (Balks) Walter ’62 30-34 KCF
  • S. Sue (Montague) Western ’62 30-34 KCF
  • Joan (McCormick) Yagla ’62 30-34 KCF
  • Deanna (Clair) Young ’62 35+ KCF

Top ↑

1963

Class Participation: 37.74%
Class Agents: Bonnie (Bradford) Ramseyer, Don Schneider

  • The late Linda R. Andersen ’63 5-9 D
  • Mary Andersen ’63 30-34 KCF
  • Philip Areaux ’63 25-29 KCF
  • Karen (Glomp) Bekofske ’63 35+ 1833HAA D
  • Janice (Smith) Bennett ’63 35+ KCF
  • William Bennett ’63 35+ KCF
  • Robert Brackenridge ’63 30-34 KCF D
  • Kay (Wedge) Buss ’63 25-29 KCF
  • Carl Christensen ’63 35+ KCF D V
  • Barbara (Friese) Clapp ’63 35+ KCF
  • The late William Clapp ’63 35+ KCF
  • Richard Compans ’63 35+ 1833 STETSON
  • Barbara Cons ’63 5-9 KCF
  • Enrique Falls ’63 20-24 KCF
  • Kathleen (Jennings) Fox ’63 35+ KCF
  • Karen (Moore) Glatt ’63 30-34 KCF
  • John Grandin ’63 35+ KCF
  • Marvin Hage ’63 35+ KCF
  • Neil Harris ’63 35+ 1833 D
  • Susan Helgeson ’63 20-24 KCF
  • Jack Hulst ’63 15-19HAA
  • Stephen Hurlock ’63 30-34 1833
  • Arnold Josselson ’63 5-9 KCF
  • Robert Judd ’63 35+ KCF
  • Barry Knister ’63 30-34 D
  • Fred Kolloff ’63 35+ KCF
  • Thomas Lambert ’63 35+ 1833HAA D STETSON
  • Anne (Struhsaker) Larsen ’63 35+ KCF
  • James Larsen ’63 35+ KCF
  • Susan (Schroeder) Larson ’63 35+ KCF STETSON
  • E. Turner Lewis ’63 35+ 1833
  • Susan Livingston ’63 35+ KCF
  • Douglas Long ’63 35+ KCF
  • David Mayers ’63 30-34 KCF
  • Stuart McConnell ’63 25-29 KCF
  • Jim McCoy ’63 35+ KCF
  • Georgia (Irvine) McRae ’63 35+ KCF
  • Margery (Hayes) Miller ’63 35+ KCF
  • Thomas Neujahr ’63 35+ 1833 STETSON
  • Donna (Looney) Osthaus ’63 30-34 1833
  • John Osthaus ’63 30-34 1833
  • Makrouhi Oxian ’63 35+HAA
  • Bonnie (Bradford) Ramseyer ’63 35+ 1833HAA D V
  • Gail (Olin) Rodwan ’63 35+ 1833 STETSON
  • Donald Schneider ’63 35+ 1833HAA D STETSON V
  • Barbara (Klein) Schondelmayer ’63 30-34 KCF
  • Elizabeth (Johnston) Singh ’63 35+ KCF
  • James Spaulding III ’63 30-34 KCF
  • Karen (Erickson) Spaulding ’63 30-34 KCF
  • Martha (Kuhns) Spooner ’63 35+ KCF
  • James St Clair ’63 5-9 KCF
  • Mary (Ayers) Stockard ’63 5-9 KCF
  • Frank Stuckey ’63 10-14 KCFHAA
  • Robert Taylor ’63 20-24 KCF
  • Stevenson Turner ’63 35+ KCF V
  • Kenneth Van Andel ’63 35+ KCF
  • Gerald Vernon ’63 30-34 1833 STETSON
  • Wilbur Walkoe Jr. ’63 35+ KCF D
  • Barbara (Baker) Walsh ’63 25-29 KCF
  • J. Ross Wilcox ’63 35+ KCF
  • Henry Yaple ’63 30-34 KCF

Top ↑

1964

Class Participation: 30.82%
Class Agent: David Clowers

  • Mara Abolins ’64 20-24 KCF
  • Adelaide (Westman) Ammon ’64 5-9 KCF
  • Sandra (Nordin) Anderson ’64 25-29 KCF
  • Dawn (Larson) Atkinson ’64 35+ KCF
  • Elaine (Fish) Atkinson ’64 35+ KCF
  • Carl Bekofske ’64 35+ 1833HAA D
  • David Clowers ’64 30-34 KCF D STETSON V
  • Karen (Foxworthy) Craig ’64 35+ KCF
  • Anne Crotser ’64 35+HAA D
  • Dianne (Sopp) DeLong ’64 35+ 1833
  • Sharon (Hancock) Duhaime ’64 20-24 KCF
  • Richard Eick ’64 35+ KCF
  • Glen Fischer ’64 35+ KCF
  • Barbara (Cummings) Foster ’64 35+ KCF
  • Georgiana Foster ’64 30-34 KCF
  • Michael Goodman ’64 25-29 KCF
  • Patricia (Simpson) Haase ’64 15-19 KCF
  • Linda Harlow Cannon ’64 35+ 1833
  • Sharon (Primley) Howell ’64 30-34 KCF
  • Mary (Armacost) Hulst ’64 15-19HAA
  • Penny Britton Kolloff ’64 30-34 KCF STETSON
  • Kenneth Kooiman ’64 5-9 D
  • Sam Kountoupes ’64 30-34 1833
  • Donna (Reed) Lambert ’64 35+ 1833HAA D STETSON V
  • Edwin Lauermann ’64 20-24HAA D
  • Don LeDuc ’64 25-29HC D
  • Ruth (Hirrschoff) Leine ’64 25-29 KCF
  • Luella (Williams) Mast ’64 25-29 D
  • Ronald Milnarik ’64 35+ KCF
  • Michael Moore ’64 30-34 KCF
  • Catherine (Pengilly) Niessink ’64 5-9 KCF
  • John Niessink ’64 5-9 KCF
  • John Osborn Jr. ’64 35+ KCF
  • Robert Peters ’64 35+HC
  • Mary (Switzer) Rees ’64 35+ KCF
  • Margaret (Wheeler) Sadoway ’64 30-34 KCF
  • Robert Schwartz ’64 10-14 KCF
  • Lary Smith ’64 35+ 1833 STETSON
  • Nancy (Kuhns) Taylor ’64 25-29 KCF
  • Gene Tidrick ’64 35+ 1833
  • Bruce Timmons ’64 35+ KCF
  • Paul Valle ’64 1-4 KCF
  • Elliott Weitz ’64 30-34 KCF
  • Joan (VanDeusen) West ’64 35+ KCF
  • Paul Zablocki ’64 30-34 KCF

Top ↑

1965

Class Participation: 38.1%
Class Agent: Kay (Seaman) Lewis

  • Ruth Archer ’65 15-19 KCF
  • Barbara Arnold ’65 35+ 1833 STETSON
  • Jack Barkenbus ’65 35+ KCF
  • John Berkaw ’65 35+ KCF
  • John Bolin ’65 35+ KCF
  • Sandra (Blaine) Bolin ’65 35+ KCF
  • Stephen Bosma ’65 5-9 KCF
  • Daniel Boylan ’65 35+ KCF
  • Susan (Wotila) Brackenridge ’65 30-34 KCF D
  • Mary Brown ’65 20-24 KCF D
  • Pamela (Behnke) Catto ’65 35+ KCF
  • Richard Clapp ’65 35+ D
  • Lester Coleman III ’65 35+ 1833 D STETSON
  • Thomas DeVries ’65 10-14 KCF
  • Carl Fields Jr. ’65 25-29 KCF
  • Helen (Strong) Foreman ’65 35+ KCF
  • Richard Foster ’65 35+ KCF
  • Donald Frost ’65 35+ KCF
  • James Frutchey ’65 35+ KCF
  • Susan (Tetu) Gerber ’65 35+ KCF
  • Alan Heath ’65 35+ KCF
  • Jan Hessler ’65 35+ 1833 STETSON
  • Susan (Gibson) Hice ’65 35+ KCF
  • Thomas Hipple ’65 20-24 1833 D
  • Marion (Laetz) Huyck ’65 30-34 KCF
  • Ann (Gillespie) Ingles ’65 30-34 KCF
  • W. Wallace Kent Jr. ’65 20-24 KCF
  • Robert Koerker ’65 35+ KCF STETSON
  • Nancy Lafuente ’65 35+ KCF
  • Katherine (Seaman) Lewis ’65 35+ 1833 V
  • Jack Lintner ’65 15-19 KCF
  • C. Douglass Locke ’65 25-29 KCF
  • Eglis Lode ’65 35+ KCFHAA
  • John Long III ’65 30-34 KCF
  • Mirth (Nelson) Lundal ’65 35+ KCF
  • Sarah (Meyer) McCoy ’65 35+ KCF
  • Elizabeth Meyer ’65 10-14 D
  • Arthur Miller Jr. ’65 35+ KCF
  • Janet (Schroeder) Miller ’65 35+ KCF
  • John Miller Jr. ’65 20-24 KCF
  • Elsa (Lane) Nelson ’65 35+ KCF STETSON
  • Thomas Nicolai ’65 30-34HAA
  • Heather (Keel) Nusbaum ’65 25-29 1833
  • Michael Nusbaum ’65 25-29 1833
  • Andrew Ogawa ’65 35+ D
  • Carl Osthaus ’65 20-24 KCF
  • Elizabeth (Mead) Pifer ’65 35+ KCF STETSON
  • James Pifer ’65 35+ KCF STETSON
  • Galen Pletcher ’65 35+ KCF STETSON
  • Harold Schuitmaker ’65 35+ KCF
  • William Shea ’65 20-24 KCF
  • Robert Sibilsky ’65 35+HAA
  • Paul Spann ’65 25-29 KCF
  • June Stealy ’65 20-24 KCF
  • Gary Wild ’65 15-19 KCF
  • Heather Worden ’65 15-19 KCF

Top ↑

1966

Class Participation: 36.22%
Class Agent: John Honell

  • Sherrie (Kroske) Akinsanya ’66 1-4 KCF
  • Ronald Armstrong ’66 20-24 KCF
  • R. Michael Ash ’66 35+ KCFHAA
  • Karla (Lutz) Atkinson ’66 35+ KCFHAA
  • Robert Baker ’66 35+HAA
  • Carol (Eichholz) Baron ’66 25-29 KCF
  • Mark Baron ’66 30-34 KCF
  • William Barrett ’66 35+ 1833 STETSON
  • Charles Bender ’66 35+ 1833HAA
  • Jeanne (Williams) Bentley ’66 35+ KCF
  • Jeffrey Beusse ’66 35+ 1833 D
  • Virginia (Wilkes) Blair ’66 20-24 D
  • Kathryn (Oshiro) Bursick ’66 15-19 1833
  • Albert Busdiecker ’66 30-34 KCF
  • Sharon (Young) Cherry ’66 35+ KCF
  • Joyce Coleman ’66 35+ 1833 D STETSON
  • Linda (Plein) daCosta ’66 5-9 KCF
  • Lillian (Baker) Deschamps ’66 20-24 KCF
  • Premanjali Devadutt ’66 20-24 KCF
  • John Ditzler Jr. ’66 30-34 KCF
  • Marna (Erickson) Dixit ’66 20-24 KCF STETSON
  • Nancy (Lamb) Dotlo ’66 35+ KCF
  • Lynne Eddy ’66 35+ KCF STETSON
  • Joellyn (Rose) Ellis ’66 35+ KCF
  • Michael Fischbach ’66 20-24 KCF
  • Douglas Frantz Jr. ’66 25-29 KCF
  • Meribeth (Matulis) Freeman ’66 35+ KCF STETSON
  • Lisa Godfrey ’66 30-34 KCF
  • Donald Hafner ’66 35+ 1833 D STETSON V
  • Amy (Mantel) Hale ’66 30-34 KCF D STETSON V
  • Charlotte (Hauch) Hall ’66 35+ 1833 D STETSON V
  • Gretchen Hazen ’66 30-34 KCF
  • Richard Hess ’66 35+ 1833
  • John Honell ’66 35+ 1833 STETSON V
  • James Howard ’66 35+ KCF
  • Patricia (Moore) Huckabay ’66 5-9 KCF
  • Jeanne (Irwin) Karis ’66 35+ KCF
  • Kathleen (Shaw) Kortge ’66 35+ KCF
  • Donna (Danielson) Kountoupes ’66 30-34 1833
  • George Lambert ’66 35+ 1833 D
  • Alfred Lee ’66 35+ 1833
  • Karen Leisinger ’66 35+ KCF
  • David Lincoln ’66 20-24 KCF
  • Eugene Losey ’66 25-29 KCF
  • Betty (Strand) Ludden ’66 35+ KCF
  • Patricia McCrery ’66 35+ KCF
  • James McKittrick ’66 35+ KCF
  • John Moore ’66 35+ KCF
  • Charles Morse ’66 35+ 1833
  • Elizabeth (Neubert) Myers ’66 35+ KCF
  • Richard Myers ’66 35+ KCF
  • Mitchell Nussbaum ’66 20-24 KCF
  • James Peters ’66 35+ KCF
  • Marcus Pomeroy ’66 30-34 KCF
  • Robert Pursel Jr ’66 35+ KCFHAA
  • David Renne ’66 30-34 KCF
  • Milton Rohwer ’66 30-34 KCF D
  • Jennifer (Smith) Sanderson ’66 35+ 1833 D V
  • Wilson Smillie ’66 25-29 KCF
  • Marion Smith ’66 25-29 KCF
  • Aniko (Bikfalvy) Solomonson ’66 20-24 KCF
  • Dennis Stover ’66 35+ 1833 D
  • Ellen (Blanford) Teghtmeyer ’66 35+ KCF
  • Deanna (Hultquist) Tiefenthal ’66 30-34 KCF STETSON
  • James Tiefenthal ’66 35+ KCF STETSON
  • Jean (Clark) Townsend ’66 10-14 KCF
  • Katherine (King) Vonk ’66 35+ KCF
  • Sue (Barthoff) Weidenbaum ’66 35+ KCF
  • Mary (Brubaker) Wilsted ’66 35+ KCF D STETSON
  • Tom Wilsted ’66 35+ KCF D STETSON
  • Dianne Witkowski ’66 20-24 D
  • Linda (Swalm) Wolcott ’66 35+ 1833
  • Chung Y. Wu ’66 25-29 KCFHAA D STETSON

Top ↑

1967

Class Participation: 29.95%
Class Agent: Nancy Southard Young

  • Richard Anderson ’67 20-24 KCF
  • C. Danford Austin ’67 25-29 1833HC STETSON
  • Joel Bernstein ’67 35+ KCF
  • Margaret (Porter) Beusse ’67 35+ 1833 D
  • Barbara Beynon ’67 10-14 KCF
  • Kathryn Bina ’67 5-9 D
  • Mark Bond ’67 25-29 KCF
  • Tom Brown ’67 35+ 1833 STETSON
  • Teresa (White) Carns ’67 30-34 KCF
  • Mark Coon ’67 35+ KCF
  • James Cooper ’67 35+ KCF
  • Richard Coulter ’67 35+ KCF
  • Thomas Crawford ’67 35+ D
  • Elizabeth Cushman ’67 30-34 KCF
  • Thomas DeCair ’67 15-19 KCF
  • Harold Decker ’67 35+ D
  • Patricia (Laitner) DeGraaf ’67 20-24 KCF
  • Richard DeTar ’67 30-34 KCF
  • Laurence Flaccus ’67 15-19 D
  • Glenn Gardner ’67 5-9 KCF
  • Steven Glenn ’67 35+ KCF STETSON
  • Tamra (Dole) Glenn ’67 35+ KCF STETSON
  • Bruce Gustafson ’67 10-14 KCF
  • Charles Haberlein Jr. ’67 35+ KCF D
  • Lynn (Hallberg) Hall ’67 35+ KCF
  • William Hall ’67 35+ KCF
  • James Harvey ’67 10-14 KCF
  • Mary Louise (Dunnaback) Hess ’67 35+ KCF
  • James Hood ’67 10-14 KCF
  • William Jones ’67 35+ KCF
  • John Koch ’67 25-29 KCFHAA
  • Christopher Landee ’67 35+ KCF
  • Lynne (Kilbane) Larson ’67 15-19 KCF
  • Martha (Parker) Latimore ’67 35+ KCF
  • Paul Laurn ’67 15-19 KCFHAA
  • M. Kathleen (Richner) Locke ’67 25-29 KCF
  • Carol (Barney) Maier ’67 35+ D
  • Joan McClure-Post ’67 30-34 KCF
  • Susan (Talbot) Mosher ’67 35+ KCF
  • John Neuhaus ’67 10-14 KCF
  • Lori (Payne) Neuhaus ’67 10-14 KCF
  • Lynn (McClements) Noel ’67 20-24 KCF
  • Emily (Lebowitz) Olbrich ’67 25-29 KCF
  • Beth Parker ’67 35+ KCFHC D STETSON
  • Barbara Paxson ’67 1-4 KCF
  • Brian Preston ’67 35+ 1833 D STETSON
  • Sheryl (Sinclair) Pursel ’67 35+ KCFHAA
  • Thomas Roberts ’67 35+ 1833
  • Linda Rodd ’67 35+ KCF
  • William Sanderson ’67 35+ 1833 D V
  • Don Schmidt ’67 35+ KCF
  • David Showers ’67 20-24 KCF
  • Elizabeth (Jones) Starman ’67 25-29 KCF
  • Joseph Stulberg ’67 35+ KCF D STETSON
  • Duncan Swenson ’67 30-34 KCF
  • George Wellman ’67 35+ 1833
  • Sara (Wilson) Wellman ’67 35+ 1833
  • Monica Williams ’67 35+ 1833 STETSON
  • S. Tracy (Smith) Wingerter ’67 25-29 KCF
  • Gary Wright ’67 35+ KCF
  • Nancy (Southard) Young ’67 35+ KCFHAA D V
  • Diane (Looney) Zink ’67 35+ KCF

Top ↑

1968

Class Participation: 31.92%

  • Joanna Andros ’68 20-24 KCF D
  • Marcia (Wingard) Aten ’68 35+ KCF
  • Patricia (Harms) Bennett ’68 35+ KCF
  • John Blanchard ’68 30-34 KCF
  • Suezanne (Storch) Burrough ’68 35+ KCF
  • Ellen (Tangent) Campos ’68 35+ KCF
  • Karen (Pozniak) Christlieb ’68 20-24 KCF
  • Morris Christlieb ’68 20-24 KCF
  • Cheryl (McLeod) Christoff ’68 30-34 KCF D
  • James Conte ’68 35+ 1833 D
  • Carol (James) Czajkowski ’68 5-9 KCF
  • Vernie Davis ’68 30-34 KCF
  • Christine (Mertz) Dear ’68 35+ 1833 D STETSON
  • Margaret (Todd) Dickerson ’68 30-34 1833 D STETSON V
  • Julie Eastman ’68 25-29 KCF
  • Carol (Deer) Fencl ’68 15-19 KCF
  • Gwen (Van Domelen) Fountain ’68 35+ 1833 STETSON V
  • James Fountain ’68 35+ 1833 STETSON
  • Susan (Kilborn) Francois ’68 35+ KCF STETSON
  • Hardy Fuchs ’68 35+ 1833
  • Thomas Ganoung ’68 10-14 D
  • Harry Garland ’68 35+ 1833 D
  • David Garman ’68 35+ 1833
  • Bill Garrow ’68 35+ KCF STETSON
  • Stephen Gilbreath ’68 30-34 KCF
  • Karen Goss ’68 35+ 1833 D
  • Susan (Stephens) Harris ’68 35+ 1833
  • Nancy (Loebe) Hessler ’68 35+ 1833 STETSON
  • Nancy (Hess) Holt ’68 35+ KCF
  • Peter Holt ’68 35+ KCF
  • Brent Jenkins ’68 25-29 KCF D
  • Carol (Osburn) Jenkins ’68 25-29 KCF D
  • Marilee (Smith) Kaufman ’68 35+ 1833 STETSON
  • Robert Kopen ’68 35+ KCF
  • David Lewis ’68 30-34 KCF D
  • Lorelei Lewis ’68 15-19 KCF
  • Jean Lightfoot ’68 35+ KCF STETSON
  • Nancy (Leonard) Ludwa ’68 5-9 KCF D
  • C. Scott McSwain ’68 25-29 KCF
  • Janice (Koltko) Mernitz ’68 35+ KCF
  • Yvonne (Trouteaud) Morse ’68 35+ 1833
  • Florence (Lemay) O'Sullivan ’68 30-34 KCF
  • Doug Parker ’68 35+ KCFHC D STETSON
  • Margaret (Ralston) Payne ’68 30-34 KCF D
  • Jean Pec ’68 25-29 KCF
  • James Peterson ’68 35+ KCF
  • Beverly Quist ’68 25-29 D
  • Jacqueline Read ’68 15-19 KCF
  • Lawrence Robinson ’68 25-29 KCF
  • Trudith Rogier ’68 10-14 1833 STETSON
  • Emily (Bakeman) Ruddell ’68 35+ KCF
  • Richard Russell ’68 35+ KCFHC
  • Ann Ryan-Small ’68 10-14 KCF
  • Harrison Schaffhauser ’68 35+ KCF D
  • David Sharpe ’68 35+ KCF
  • Raymond Slaughter ’68 30-34 KCF
  • Paul Smithson ’68 35+ KCF
  • Robert Snyder ’68 35+ KCF
  • Roberta (Burt) Stephens ’68 20-24 KCF
  • Molly (Conklin) Turner ’68 35+ KCF
  • Ralph Vosburgh Jr. ’68 35+ 1833 D STETSON
  • Margaret Webb Brown ’68 10-14 KCF STETSON
  • Barry Webster ’68 35+ 1833
  • Ralph Wellington ’68 35+ KCFHAA D
  • Robert Wheeler ’68 1-4 KCF
  • Marcia (Connolly) Wilson ’68 35+ KCF
  • Andrew Witthohn ’68 20-24 KCF
  • Richard Yehle ’68 35+ 1833HC D STETSON
  • Joseph Young ’68 35+ KCFHAA D

Top ↑

1969

Class Participation: 36.44%
Class Agent: Lynne (Carlson) Sheaff

  • L. Kurt Adamson ’69 35+ 1833HAA D STETSON
  • Martha (Campbell) Adamson ’69 35+ 1833HAA D STETSON
  • Ellen (Worgess) Anderson ’69 30-34 KCF
  • Avery Aten ’69 35+ KCF
  • Norma Bailey ’69 35+ 1833 STETSON
  • Patricia Bauer ’69 35+ 1833 STETSON
  • Robert Belair ’69 35+ 1833
  • Gail (Stillwell) Benson ’69 20-24 KCF STETSON
  • Debra (Halperin) Biasca ’69 30-34 KCF
  • Sharon (Nash) Bisaha ’69 1-4 1833
  • Martha (Groulx) Bond ’69 20-24 KCF
  • John Brinduse ’69 10-14 KCF
  • Terrence Brown ’69 25-29 1833 D STETSON
  • Evelyn (Lyon) Brownlee ’69 15-19 KCF
  • Nicholas Brownlee ’69 25-29 1833 D
  • Dawn (Cosgrove) Buchanan ’69 35+ KCF
  • James Cameron ’69 35+ KCF D
  • Carol (Burt) Carra ’69 35+ 1833 STETSON
  • Phillip Carra ’69 35+ 1833 STETSON
  • David Chapman ’69 35+ KCF
  • James Christenson ’69 30-34 KCF
  • Catherine Coles ’69 35+ KCF
  • Milton Dahl ’69 5-9 KCF
  • Judy Dittmer ’69 15-19 KCF
  • Ilse (Huter) Dove ’69 30-34 KCF
  • David Easterbrook ’69 35+ 1833 D STETSON
  • Nancy (Day) Eden ’69 30-34 KCF
  • James Edmonds ’69 35+ KCF
  • Guri (Chambers) Edoff ’69 35+ KCF
  • James Edoff ’69 35+ KCF
  • John Evans ’69 35+ KCF
  • John Ferrell ’69 35+ KCF D
  • Robert Foxworthy ’69 30-34 KCF
  • Richard Francois ’69 35+ KCF STETSON
  • John Frazier ’69 20-24 KCF
  • Patricia Freeman ’69 20-24 KCF
  • Max Garriott ’69 20-24 KCF
  • Alex Glendinning ’69 20-24 KCF
  • Rick Halpert ’69 35+ 1833 STETSON
  • Thomas Hitch ’69 35+HC
  • Lucinda Hutchison ’69 30-34 KCF
  • Dean Johnston ’69 20-24 1833 STETSON
  • Peter Junkin ’69 20-24 KCF
  • Constance (Ripstra) Kennedy ’69 35+ KCF D
  • Linda Ketelaar ’69 35+ KCF
  • Alan Kirk ’69 35+ KCF
  • Susan (Gaff) Koch ’69 25-29 KCFHAA
  • John Krezoski ’69 35+ 1833 D STETSON V
  • Susan (Oster) Krezoski ’69 35+ 1833 D STETSON
  • Michael Kukla ’69 35+ 1833
  • Rosario (Cardenas) Kukla ’69 35+ 1833
  • Barbara (Atkinson) Lanwermeyer ’69 35+ 1833 STETSON
  • Lynn Lasswell ’69 25-29 D
  • Tim Lavalli ’69 35+ KCF
  • Girts Lorencis ’69 20-24 KCF
  • Lawrence Lour ’69 20-24 KCF
  • Michael Low ’69 10-14 KCF
  • John W "Jack" Lundeen ’69 25-29 D STETSON
  • Ann MacLachlan-Zaleski ’69 25-29 1833 STETSON
  • John Magerlein ’69 35+ 1833 D STETSON
  • Elizabeth (Lindemann) Malone ’69 35+ KCF
  • Frank Malone ’69 35+ KCF
  • Thomas Matzell ’69 1-4 KCF
  • Joanna McMaster ’69 5-9 KCF
  • John Messing ’69 25-29 KCF
  • William Musselman ’69 35+ KCF
  • Alan Nesburg ’69 35+ KCF D
  • Terrance Palmer ’69 15-19 KCF
  • Michael Reed ’69 25-29 KCF
  • Nancy Reitz ’69 35+ KCFHAA D STETSON
  • Marie (Carr) Richardson ’69 35+ KCF
  • Todd Rosenberg ’69 35+ KCF
  • Marcia (Pigman) Sandler ’69 30-34 KCF
  • Wendi Schneider ’69 35+ KCF
  • James Server ’69 20-24 KCF
  • William Sevald ’69 15-19 1833
  • Mark Severs ’69 30-34 KCF D
  • Lynne (Carlson) Sheaff ’69 35+ 1833 D V
  • Jeanne Sigler ’69 35+ KCF D STETSON
  • David Strome ’69 35+ KCF
  • Bonnie Wachter Swenby ’69 35+ 1833 D STETSON V
  • William Thompson ’69 35+ KCF
  • Sarah Tomlinson ’69 10-14 KCF
  • Carol (Hafley) VanLuvanee ’69 35+ 1833
  • John VanLuvanee ’69 35+ 1833
  • Marianne (Darrah) Wason ’69 35+ KCF
  • William Weiner ’69 35+ 1833HAA D STETSON
  • Sidney Weseman ’69 35+ KCF
  • Christine (Rettich) Wilcox ’69 35+ KCF
  • David Zucker ’69 30-34 KCF

Top ↑

1970

Class Participation: 45.95%
Class Agent: David Kessler

  • Kenneth Archey ’70 25-29 1833HAA
  • Marilyn (Christlieb) Archey ’70 25-29 1833HAA
  • Marianne (Meyer) Armento ’70 25-29 KCF
  • Robert Barnhart ’70 35+ KCF D STETSON
  • Thomas Bedell ’70 25-29 KCF
  • Jean Berolzheimer ’70 30-34 KCF
  • Rosellen (Luther) Brewer ’70 15-19 KCF
  • Linda (Brinduse) Cain ’70 30-34 KCF
  • Marcia (Buchmueller) Cameron ’70 30-34 KCF D
  • Dana Campbell ’70 15-19 KCF
  • James Carlson ’70 20-24 KCFHAA
  • Robert Cinabro ’70 35+ KCF D
  • Kristin (Thompson) Colgren ’70 30-34 KCF
  • Edward Cope ’70 30-34 KCF D
  • Cynthia Copeland ’70 20-24 KCF
  • Frederick Crabb ’70 35+ KCF
  • David Crawford ’70 10-14 KCF
  • Greg Davis ’70 1-4 KCF
  • Alan Dee ’70 15-19 KCF D STETSON V
  • Douglas Dickerson ’70 30-34 1833 D STETSON V
  • Stephen Elwell ’70 30-34 KCF
  • Sharon (Bice) Endelman ’70 35+ KCF D
  • Ingrid Farquharson ’70 25-29 KCF D
  • Janet (Williams) Ferrell ’70 35+ KCF D
  • Laurie (Smith) Filstrup ’70 5-9 D
  • Michael Galvin ’70 35+ KCF
  • Robin (Hughes) Gleason ’70 20-24 KCF D
  • Christin (Nuttall) Grant ’70 25-29 KCF
  • Kathleen Griffin ’70 20-24 KCF
  • Iris (Mechigian) Gruhl ’70 35+ KCF D
  • Martha Hanscom ’70 35+ KCF
  • Barbara Harris ’70 25-29 KCF
  • Cynthia (Lord) Harrison ’70 35+ KCF
  • David Harrison ’70 35+ KCF
  • Janice (Watt) Heller ’70 5-9 KCF D
  • Gail (Hunt) Henry ’70 35+ KCF
  • Carol Holmes ’70 25-29 KCF
  • Nancy (Yoder) Honeysett ’70 35+ KCF D
  • Nancy Hornbaker ’70 30-34 KCF
  • Timothy Howlett ’70 35+ KCF D
  • Patricia Huston ’70 25-29 KCF
  • The late David Kent ’70 10-14 KCF
  • Susan (Shepard) Kentner ’70 25-29 KCF
  • Edwin Kerman ’70 35+ KCF
  • David Kessler ’70 35+ KCF D STETSON V
  • Julia Kirby ’70 25-29 KCF
  • Nancy (Butine) Krapf ’70 35+ KCF
  • Roderic Krapf ’70 35+ KCF
  • Chris Kring ’70 35+ 1833 STETSON
  • Jon Kring ’70 35+ 1833 STETSON
  • Stephen Landstreet ’70 25-29 KCF
  • Frances (Hotelling) LeBlanc ’70 35+ KCF
  • Michael Leib ’70 30-34 KCF
  • Sue Levi Elwell ’70 20-24 KCF D
  • George Liles Jr. ’70 5-9 KCF
  • Patricia (Yates) Lincoln ’70 20-24 KCF V
  • Claire Lindblom ’70 25-29 KCF
  • Linda (Madsen) Linton ’70 35+ 1833
  • Cheryl Lyon-Jenness ’70 35+ KCF STETSON
  • Marthanne Manion ’70 25-29 KCF
  • Daniell Mattern ’70 35+ KCF
  • Sandra (Mayfield) Matthews ’70 5-9 KCF
  • Margaret McAllister ’70 35+ KCF STETSON
  • Stephen McGuire ’70 35+ KCFHAA
  • Suzanne (Carpenter) McKeen ’70 10-14 KCF D
  • Bruce Miller ’70 15-19 KCF
  • Judith (Loree) Miller ’70 15-19 KCF
  • Robert Morris ’70 35+ 1833
  • Sally (Warrick) Morris ’70 35+ 1833
  • Joseph Muenzer ’70 30-34 KCF
  • Margaret (Lister) Muenzer ’70 30-34 KCF
  • Carolyn (Brown) Murphy ’70 35+ KCF
  • Diana (Slavik) Murray ’70 30-34 KCF
  • Margaret (Orr) Nichols ’70 35+ KCF D V
  • Nancy Noblett ’70 35+ KCF D
  • Richard Obrig ’70 25-29 KCF
  • Lauren Orr ’70 20-24 KCF D
  • Margaret (White) Reich ’70 35+ KCF
  • Jean (Beyer) Rogers ’70 30-34 KCF
  • Drusilla (Owen) Rowden ’70 15-19 KCF
  • Linda (Shubert) Ryan ’70 1-4 KCF
  • Katherine Schantz-Frederick ’70 20-24 KCF D
  • Michael Schonfeld ’70 25-29 D
  • Jane Segal ’70 20-24 KCF
  • Gregg Seppala ’70 30-34 KCF D
  • Naomi (Traut) Seppala ’70 20-24 KCF D
  • Bruce Sherwood ’70 35+ KCF
  • Gerald Sibrack ’70 35+ KCF D
  • Daniel Siegel ’70 25-29 KCF
  • Jan Simek ’70 35+ KCF
  • Nancy Sinclair ’70 35+ KCF
  • Paula (Norman) Snyder ’70 35+ KCF
  • Henry Sontheimer ’70 15-19 KCF
  • Sharon (Brandon) Sontheimer ’70 15-19 KCF
  • Karen (Kurtz) Spielman ’70 35+ KCFHAA D
  • Ulrich Stahl ’70 25-29 KCF
  • Daniel Strehl ’70 15-19 KCF STETSON
  • William Struck ’70 15-19 KCFHAA
  • Ruth (Neubert) Stuart ’70 35+ KCF D STETSON
  • Judith Sutterlin ’70 15-19 KCF D
  • Fred Taschner ’70 35+ KCF D STETSON V
  • Gail (Moore) Taschner ’70 35+ KCF D STETSON V
  • Catherine Thomas ’70 35+ KCF
  • Shirley Thompson ’70 35+ KCFHAA
  • David Thoms ’70 35+ 1833HC D STETSON
  • Susan (Stuckey) Thoms ’70 35+ 1833HC D STETSON
  • John Twist ’70 35+ KCF
  • Olivia (Malz) Ure ’70 15-19 KCF
  • Harold VanderSalm II ’70 35+ KCFHC D STETSON
  • Valerie (Mau) Vetter ’70 30-34 KCF D STETSON
  • Claudia (Collins) Vianello ’70 10-14 KCF
  • Douglas Walker ’70 20-24 KCF STETSON
  • Guenter Wasner ’70 5-9 KCF
  • Barbara (Veenhoven) Weber ’70 25-29 KCF
  • Regina Willette ’70 25-29 KCF D
  • Elizabeth Williams ’70 35+ KCF
  • Henry Williams ’70 35+HAA STETSON
  • Sheryl (VanWelden) Williams ’70 1-4 KCF
  • Reg Wilson ’70 10-14 KCF
  • Elwood Wingeier ’70 30-34 KCF
  • Mary (Dillon) Woolever ’70 35+ 1833HC D

Top ↑

1971

Class Participation: 36.23%
Class Agent: Steve Helm

  • Betsey (Brown) Archer ’71 35+ KCF STETSON
  • Cindy (McCaman) Ballard ’71 35+ KCF
  • Randolph Beem ’71 20-24 KCF
  • Judy Bell ’71 25-29 KCF
  • William Belski ’71 35+ KCF
  • Ann (Burt) Berger ’71 30-34 1833
  • Douglas Boike ’71 35+ 1833 STETSON
  • Kenne Bowers ’71 35+ KCF
  • Mary (Mosier) Breymann ’71 25-29 KCF
  • Susan (Everett) Briar ’71 35+ KCF
  • Constance Britton ’71 35+ KCF STETSON
  • Herbert Brogan Jr. ’71 20-24HAA
  • John Brummet ’71 5-9 D
  • Charles Bullwinkle ’71 15-19 KCFHAA D STETSON V
  • Brad Burkhart ’71 30-34 KCF
  • Alice (Jameson) Caddow ’71 30-34 KCF STETSON
  • David Campbell ’71 25-29 KCF
  • Carolyn (Hulbert) Cary ’71 35+ KCF D
  • Sarah (Barnes) Darter ’71 25-29 KCF
  • Amy Douglas ’71 10-14 KCF
  • Deborah (Foote) Faulkner ’71 35+ KCF
  • Rebecca (Hassan) Frazier ’71 35+ KCF
  • Gregrick Frey ’71 35+ KCF D
  • Mary (VanVleck) Garman ’71 35+ 1833
  • Peter Gibson ’71 20-24 KCF
  • Rosemary Gordon-Mochizuki ’71 15-19 KCF
  • Stephen Gredler ’71 10-14 KCF
  • Thomas Hafer ’71 30-34 KCF
  • Kathy (Daniel) Hagan ’71 15-19 KCF
  • Paul Hanneman ’71 30-34 KCF
  • Owen Hardy ’71 10-14 KCF
  • John Hayes ’71 35+ KCF
  • Glenna (Simmons) Heckathorn ’71 35+ KCF
  • Karen (Datte) Helm ’71 30-34 KCF
  • Steven Helm ’71 35+ KCFHAA D V
  • Alan Hewett ’71 35+ 1833 STETSON V
  • Joyce (Alexander) Hiebert ’71 25-29 KCF
  • Gail Hoben ’71 35+ 1833
  • Carolyn (Welti) Hoffee ’71 25-29 KCF
  • Robin Jaynes ’71 30-34 KCF D
  • Kathryn Jenish ’71 5-9 KCF
  • Calvert Johnson ’71 35+ 1833 D STETSON
  • DeMonte Johnson ’71 35+ D
  • Susan (Gregory) Johnson ’71 35+ D
  • Virginia Jones ’71 25-29 KCF
  • Kathryn (Hammer) Kerman ’71 35+ KCF
  • Carole Kersten ’71 30-34 KCF
  • Linda King ’71 35+ KCF
  • Sara Kitzsteiner ’71 25-29 KCF
  • Susan Kysela ’71 35+ KCF
  • Susan (Tait) Lasswell ’71 25-29 D
  • George Laws ’71 30-34 KCF
  • Catherine (Lamberts) LeGalley ’71 30-34 KCF
  • Katherine Lewis ’71 10-14 KCF
  • Betty Lindegren ’71 35+ KCF
  • Richard Maunder ’71 35+ KCF
  • Bruce Morgan ’71 15-19 KCF
  • Andrew Muth ’71 35+ 1833
  • Brenda (Bundshuh) Nakonecznyj ’71 20-24 KCF
  • Kenneth Norton ’71 35+ KCF
  • Kathe (Perron) Obrig ’71 20-24 KCF
  • Lauren (Mileo) O'Sullivan ’71 30-34 KCF
  • John Parisi ’71 35+ 1833
  • Henry Perkins ’71 35+ D
  • Paul Porch ’71 1-4 KCF
  • J. William Potter Jr. ’71 35+ KCF STETSON
  • James Preston ’71 35+ KCF
  • Judith (Olmsted) Quick ’71 35+ KCF
  • Carol Post-Raines ’71 35+ 1833
  • Wayne Roe Jr. ’71 35+ D
  • M'annette Ruddell ’71 35+ KCF STETSON
  • Kay Schichtel ’71 30-34 KCF
  • Linda (Popp) Scholten ’71 35+ KCF
  • Paul Scholten ’71 35+ KCF
  • Janice Selby ’71 15-19 KCF
  • Charles Shaull ’71 15-19 KCF
  • Kathleen (Misener) Shaull ’71 15-19 KCF
  • Jayne (Aube) Shedd ’71 20-24 KCF
  • Candace (Bullwinkle) Sidner ’71 35+ KCF
  • Maureen (Hendrick) Smyth ’71 30-34 KCF
  • Paul Smyth ’71 30-34 KCF
  • Clyde Solomon ’71 35+ KCFHAA
  • John Steward ’71 25-29 KCF D
  • Paul Stimson III ’71 1-4 KCF
  • Evan Sugarbaker ’71 35+ KCF
  • Grant Swinehart ’71 35+ KCFHAA
  • Stephen Sylvester ’71 35+ KCF
  • Richard Tubbs ’71 35+ KCFHAA
  • Brenda Turner ’71 35+ 1833 D STETSON
  • Frank Vaskelis ’71 15-19 KCF
  • Ann (Rutledge) Vossekuil ’71 35+ KCF
  • Bryan Vossekuil ’71 35+ KCF
  • Shirley (Hedges) Westrate ’71 10-14 KCF
  • Jo Ann White Calzonetti ’71 10-14 KCF STETSON
  • William Williams ’71 30-34 KCF
  • Rosetta (Simpson) Willis-Hassan ’71 1-4 KCF
  • Robert Winship ’71 15-19 1833
  • Michael Woolever ’71 35+ 1833HC D

Top ↑

1972

Class Participation: 27.82%

  • Matthew Anderson ’72 25-29 KCF
  • Lawrence Bajor ’72 5-9 KCF
  • Noel Barbulesco ’72 35+ KCF
  • Janet Bartoszek ’72 10-14 KCF
  • Rande Bastianse ’72 1-4HAA
  • Christopher Baum ’72 35+ KCF
  • Bradley Berger ’72 30-34 1833
  • David Betson ’72 35+ D
  • Brenda Blair ’72 30-34 KCF
  • Paul Burnam ’72 35+ KCF STETSON
  • Cynthia (Parker) Burnstein ’72 20-24 KCF
  • Arnold Campbell ’72 30-34 1833 D STETSON
  • Martha (Larzelere) Campbell ’72 30-34 1833 D STETSON V
  • Jill (Downing) Carroll ’72 20-24 KCF
  • James Cavallo ’72 35+ KCF
  • Nelson Cheney Jr. ’72 10-14 KCF
  • William Coe ’72 25-29 1833 STETSON
  • Marlys Conrad ’72 35+ D
  • John Cook ’72 35+ KCF
  • Michele (Barth) Cook ’72 35+ KCF
  • John Crandell ’72 30-34 KCF
  • Pia (Chambers) Crandell ’72 30-34 KCF
  • Deborah DeBruyn ’72 15-19 KCF
  • Peter Dowd ’72 35+ KCF
  • Michael Edick ’72 35+ KCF
  • Francesca Elms ’72 35+ D
  • Ann (Cleland) Feldmeier ’72 25-29 KCF
  • Daniel Frank ’72 35+ 1833 STETSON
  • Christopher Gardner ’72 1-4 KCF
  • Carolynne (Dawson) Gieryn ’72 35+ KCF
  • Thomas Gieryn ’72 35+ KCF
  • Alan Hays ’72 25-29 KCF
  • Paul Hiemstra ’72 35+ KCF
  • Barbara (Cook) Hinz ’72 35+ 1833 D V
  • Gerald Holder ’72 25-29 KCF
  • Timothy House Jr. ’72 15-19 KCF
  • David Howell ’72 25-29 KCF
  • Richard Hyer ’72 15-19 KCF
  • Marcia Joiner ’72 20-24 KCF
  • Michael Killian ’72 25-29 KCF
  • Sally (Krause) Killian ’72 20-24 KCF
  • Carol Kirkman ’72 5-9 KCF
  • Muriel (Bina) Knope ’72 30-34 KCF
  • Robert Kopecky ’72 35+ D STETSON
  • Mary Ann Krause ’72 35+ KCF D STETSON
  • Diane (Congdon) Larimer ’72 35+ KCF
  • Stanley Larimer ’72 35+ KCF
  • Alexander Lipsey ’72 35+ KCF STETSON V
  • Jean (Brumbaugh) McCarty ’72 35+ KCF D
  • Jacqueline (Barton) McGuire ’72 35+ KCFHAA
  • Deborah (Brown) McWee ’72 35+ KCF
  • Melvin McWilliams ’72 15-19 KCFHAA D
  • Sharon (Greene) McWilliams ’72 15-19 KCFHAA D
  • Howard Morrette Jr. ’72 30-34 KCF
  • Constance (Strong) Morrison ’72 1-4HAA
  • Karen (Bjornard) Nesler ’72 10-14 KCF
  • John Norem ’72 25-29 KCF
  • Ricky Ostrom ’72 30-34 KCF
  • Catherine (Griffith) O'Sullivan ’72 20-24 KCF
  • Mary Passage ’72 35+ KCF STETSON
  • Elizabeth Perhac Schmitt ’72 30-34 KCF STETSON
  • Neil Pierson ’72 35+ KCF
  • Sarah (Diehl) Redman ’72 10-14 KCF STETSON
  • Scott Rhodewalt ’72 25-29 KCF
  • Rand Robinson ’72 20-24 KCF
  • William Shinar ’72 15-19 KCF
  • Randall Sing ’72 15-19 KCF
  • Barbara Smith ’72 10-14 KCF
  • Judith Smutek ’72 35+ KCF D
  • Craig Sonke ’72 35+ 1833HC D
  • Sheri Sprigg ’72 35+ KCF
  • Susan Stauffer ’72 25-29 D
  • Jennifer (Jeffries) Thompson ’72 25-29 KCF
  • D. Rena Tillman ’72 30-34 KCF
  • Karen VanderLinde ’72 25-29 1833
  • Anastasia Vassos ’72 30-34 KCF
  • Barbara Waszczak ’72 35+ KCF
  • Deborah (Hammerlind) Weber ’72 35+ 1833HAA STETSON
  • Michael Weber ’72 35+ 1833HAA STETSON
  • James Wheeler ’72 25-29 KCF
  • Larry Yarak ’72 25-29 KCF

Top ↑

1973

Class Participation: 29.55%
Class Agent: Anne (Skjaerlund) Fege

  • Susan Aalsburg ’73 25-29 KCFHAA D
  • John Andrews ’73 25-29 KCF
  • Catherine Bach ’73 25-29 KCF
  • Linda (Giering) Balmuth ’73 30-34 1833 STETSON
  • Larry Banta ’73 35+ KCF
  • Jonathan Becker ’73 15-19 KCF
  • Scott Bowman ’73 10-14 KCF
  • Gary Braun ’73 10-14 KCF
  • Barry Brown ’73 10-14 KCF
  • Jonathan Cain ’73 10-14 KCF
  • Christopher Cole ’73 30-34 KCF
  • John Collins Jr. ’73 35+ KCF D
  • Thomas Conlon ’73 30-34 KCF
  • Sheri Crampton ’73 10-14 KCF
  • Helen Dorrance ’73 10-14 KCF
  • Kerry (Graham) Edick ’73 35+ KCF
  • Kerry Estes ’73 35+ KCF
  • Anne (Skjaerlund) Fege ’73 35+ 1833 V
  • David Fege ’73 35+ 1833
  • Janet Foster van Hartesvelt ’73 20-24 KCF
  • Ricki Fowler ’73 5-9 KCF
  • Michael Frazier ’73 35+ KCF
  • Gary Gudelsky ’73 35+ 1833 STETSON
  • Judith (Thompson) Gudelsky ’73 35+ 1833 STETSON
  • Allan Hauck ’73 25-29 KCF
  • Ralph Howard ’73 35+ KCF
  • Carol Johnston ’73 20-24 D
  • Sarah (Porter) Jury ’73 35+ 1833 D
  • Janet Katz ’73 35+ KCF
  • Gurudharm (Thomas) Khalsa ’73 25-29 KCF
  • James King ’73 35+ KCF
  • Lynne (Jackson) King ’73 35+ KCF
  • Elaine (Hiscock) Konyha ’73 25-29 1833
  • Kenneth Konyha ’73 25-29 1833
  • David Loughhead ’73 35+ KCF
  • Linda Lutz ’73 15-19 KCF
  • Sally Madsen ’73 25-29 KCF
  • Philip Maki ’73 25-29 KCF
  • William Makinen ’73 10-14 KCF
  • Alan Maxey ’73 25-29 KCF
  • Peg (Maass) McAllister ’73 25-29 1833 STETSON
  • Constance (Laws) McGuire ’73 30-34 KCF
  • Maureen Meinert ’73 15-19 KCF
  • Sarah Mellish ’73 30-34 1833
  • Sandra (Schultz) Mengel ’73 20-24 KCF
  • David Mesenbring ’73 35+ KCF
  • Craig Moore ’73 35+ KCF
  • Robert Newman ’73 25-29 KCF
  • Dale Norton ’73 35+ KCF
  • Paul Overbeek ’73 15-19 KCF
  • Jennifer (Dill) Ovink ’73 25-29 1833
  • Roger Ovink ’73 30-34 1833
  • Beverly Ovrebo ’73 25-29 KCF
  • Ralph Passino ’73 10-14 KCF
  • Lynne Pentler ’73 35+ KCF
  • Roger Petzke ’73 35+ KCF
  • James Phelan ’73 35+ 1833
  • Kathy (Smith) Phelan ’73 35+ 1833
  • Kenneth Phillips ’73 30-34 KCF
  • Mark Pracher ’73 25-29 KCF
  • Gail Raiman ’73 35+ 1833 STETSON V
  • Christine (Bowman) Roberts ’73 15-19 KCF
  • Charmine (Messenger) Rone ’73 30-34 KCF
  • Ronald Roseman ’73 35+ KCF
  • Gerald Rosen ’73 35+ KCF
  • Jon Scott ’73 30-34 KCF
  • Richard Shepard ’73 5-9 KCF
  • Mary Sies ’73 30-34 KCF
  • Elizabeth (Sloan) Smith ’73 30-34 KCF
  • Janet (Blair) Stewart ’73 35+ KCF
  • Michael Stewart ’73 35+ KCF
  • Teresa (Schafer) Sullivan ’73 25-29 KCF
  • Harold Sutherland ’73 15-19 KCF STETSON
  • Charlotta Thunander ’73 35+ KCF
  • Roger Tolle ’73 35+ KCF
  • Mark van Hartesvelt ’73 20-24 KCF
  • Jim VanSweden ’73 30-34 KCFHC
  • Willard Washburn ’73 35+ KCFHAA
  • Jennifer (Armstrong) West ’73 35+ KCF
  • John Whelpton ’73 20-24 D

Top ↑

1974

Class Participation: 23%
Class Agent: Phil Kraushaar

  • Shana (Goldiamond) Aucsmith ’74 30-34 KCF
  • Carol (Markov) Bast ’74 30-34 1833
  • Steven Baumgartner ’74 5-9 KCF
  • Dena Bovee ’74 20-24 KCF
  • Richard Bratton ’74 15-19 KCF
  • Anne Broker ’74 35+ 1833
  • Margaret (Kurtz) Carroll ’74 25-29 KCF
  • Douglas Christman ’74 5-9 KCF
  • Jerry Cleveland ’74 5-9 KCF
  • Barbara (Woodson) Collins ’74 30-34 KCF
  • John Collins ’74 35+ KCF
  • Ronald Cook ’74 15-19HAA
  • Kenneth Cookson ’74 35+ KCF
  • Maria (Benson) Culley ’74 35+ KCF
  • Mariel (Starbuck) DeMoss ’74 30-34 KCF
  • Melissa Eddy ’74 35+ KCF STETSON
  • David Elrod ’74 35+ KCF
  • Kathi (Kuhlmann) Fischer ’74 35+ KCF
  • James Fox Jr. ’74 20-24 KCF
  • Gina Frasson-Hudson ’74 35+ KCF
  • Pamela (Brown) Gavin ’74 35+ 1833 V
  • Randy Gepp ’74 35+ KCF
  • Harry Graber ’74 5-9 KCF
  • Sandra Greene ’74 20-24 KCF
  • Paul Guenette ’74 35+ KCF
  • Katharine Hartley ’74 30-34 1833 STETSON V
  • Thomas Held ’74 35+ KCF
  • James Hogg ’74 35+ KCF
  • Susan Howard ’74 30-34 KCF
  • Karen Johnson ’74 35+ 1833 STETSON
  • Jeffrey Jones ’74 5-9 KCF
  • Carol Kahler ’74 35+ KCF
  • Michael Kane ’74 35+ KCF D
  • Diane Kiino ’74 35+ KCF
  • Christopher King ’74 25-29 KCF
  • Philip Kraushaar Jr. ’74 35+ KCF V
  • Richard Lacy ’74 20-24HAA
  • Joseph Lane ’74 35+ KCF
  • Sandra (Kovarbasic) Lilly ’74 5-9 KCF D
  • David Magerlein ’74 35+ D STETSON
  • Ann Merry ’74 5-9 KCFHAA
  • Cynthia (Read) Miller ’74 35+ KCF
  • John Miller ’74 25-29 KCF
  • Janice Mitchell ’74 35+ KCF
  • Bonnie Munger ’74 35+ KCF
  • John Mussman ’74 5-9 KCF
  • Richard Nolan ’74 35+ KCF
  • Frank Norman ’74 10-14 KCF
  • Barbara (Uhlig) Ostroth ’74 25-29 D
  • Douglas Peebles ’74 25-29 KCF STETSON
  • Peter Peterson ’74 15-19 KCFHC
  • Christine (Pearson) Petzke ’74 30-34 KCF
  • Kathryn Scanlon ’74 30-34 KCF
  • Carolyn Scott ’74 35+ KCF
  • Joan Sherman ’74 1-4 KCF
  • Andrew Soria ’74 10-14 KCF
  • Neil Strefling ’74 35+ KCF
  • Donald Swartwout ’74 35+ KCF
  • Timothy Swartz ’74 35+ KCF
  • Shirley Taylor ’74 15-19 KCF
  • Scott Tempel ’74 30-34 KCF
  • Gary Weber ’74 30-34 KCF
  • John Whisler ’74 35+ KCF
  • Kenneth Winter ’74 15-19 1833 STETSON
  • Elizabeth Witt-Goodwin ’74 35+ KCF
  • Patrick Wolf ’74 35+ KCF

Top ↑

1975

Class Participation: 21.83%
Class Agent: Tala (Munther) Davidson

  • George Baldwin ’75 35+ KCF
  • Constance (Bostwick) Banta ’75 35+ KCF
  • John Barta ’75 35+ KCF
  • John Beck ’75 35+ KCFHAA
  • Colleen Bjerke ’75 30-34 KCF
  • Daniel Blevins ’75 35+ KCF
  • Steven Boyak ’75 20-24 KCF
  • Christopher Boyd ’75 1-4 KCF
  • Steven Brechin ’75 30-34 D
  • Mary-Helene Brown ’75 30-34 1833 STETSON
  • Karen Cordes ’75 35+ KCF
  • Gregory Cznadel ’75 15-19 KCF
  • Nancy Daum ’75 30-34 KCF
  • Tala (Munther) Davidson ’75 20-24 KCFHAA D STETSON V
  • Anne (Deason) Dayanandan ’75 20-24 KCF
  • Cathy (Brichetto) Dyer ’75 30-34 KCF
  • Thomas Feige ’75 30-34 KCF
  • Tom Flynn ’75 25-29 KCF
  • Joseph Folz II ’75 25-29 KCFHAA D
  • Nancy Franks ’75 1-4 KCF
  • Robert Freese ’75 30-34 KCF
  • Alan Gevinson ’75 30-34 KCF
  • Jon Grier ’75 35+ KCF
  • Kathleen (Eberle) Gross ’75 35+ KCF
  • Robert Hammer ’75 20-24HC
  • James Hanson ’75 35+ KCF
  • Mary Hess ’75 35+ KCF
  • Kathryn Houseman ’75 35+ KCF
  • Derek Hybels ’75 35+ KCF STETSON
  • William Jaynes ’75 35+ KCF
  • Lynne Johannessen ’75 35+ KCF
  • Pamela Kistler ’75 20-24 KCF
  • Elisa Klein ’75 30-34 KCF
  • David Kurtz Jr. ’75 35+ 1833HAA D
  • Cathleen (Collins) Lee ’75 15-19 KCF
  • Donald Levitt ’75 35+ KCF
  • Penelope (Brunson) Loughhead ’75 20-24 KCF
  • Stephen Loughhead ’75 15-19 KCF
  • David Makowski ’75 35+ KCF
  • Debra (Orselet) Marsteller ’75 35+ 1833 V
  • Barnet McKee ’75 30-34 KCF
  • Judy (Gibson) Meador ’75 35+ KCF
  • Mary Miller ’75 35+ KCF
  • Roger Milliken ’75 25-29 KCF
  • Jo Ann Moore ’75 25-29HAA
  • Michael Pagel ’75 15-19 KCF
  • Kenneth Peebles ’75 5-9 KCF
  • Sharon (Kilgore) Pierson ’75 30-34 KCF
  • Linda (Eygnor) Quijano ’75 25-29 KCF
  • Sheryl (Collins) Schrot ’75 35+ D
  • Mary Singer ’75 35+ KCF
  • David Smith ’75 35+ KCF
  • Lisa (Becker) Smith ’75 35+ KCF
  • Marjorie Snyder ’75 15-19 KCF STETSON
  • Jonathan Start ’75 15-19 1833 D
  • Thomas Teske ’75 35+ 1833
  • Mark Theobald ’75 35+ 1833
  • Ruth (Spike) Theobald ’75 30-34 1833
  • Debra Warejcka ’75 25-29 KCF
  • Jeffrey Webber ’75 30-34 KCF
  • Craig Wells ’75 25-29 KCF
  • Bonnie Wheeler ’75 25-29 KCF

Top ↑

1976

Class Participation: 26.58%
Class Agents: Rob Van Patten, Valorie (Vogel) Van Patten

  • Constance Allen ’76 10-14 KCF
  • David Ban ’76 35+ 1833
  • Steven Becker ’76 35+ KCF
  • Roberta Bidwell ’76 35+ KCF
  • Eugene Bissell III ’76 35+ 1833 D STETSON
  • David Carow ’76 35+ KCF
  • Molly Cline ’76 30-34 KCF
  • Janet (Weiland) Coquillette ’76 25-29 KCF
  • Nancy Covert ’76 20-24 KCF
  • Sherri (Panschar) Crisenbery ’76 30-34 KCF
  • Jan Curtis ’76 30-34 KCF
  • Scott Dickinson ’76 20-24 KCF
  • Margaret (McKearnan) Durst ’76 35+ KCF
  • Karen (Schofield) Fallows ’76 1-4 KCF
  • Barbara (Brown) Feige ’76 30-34 KCF
  • E. Elizabeth Floyd ’76 25-29 KCF
  • Mark Foley ’76 10-14 KCF
  • W. Trent Foley ’76 35+ 1833
  • Robert Foote ’76 35+ KCF
  • Bonnie (Damask) Frenkel ’76 10-14 KCF
  • Gary Gangnath ’76 25-29 1833 STETSON
  • Duane Garner ’76 10-14HAA
  • William Garzia ’76 25-29 KCF
  • Janet Gates ’76 20-24 KCF STETSON
  • Marilyn (Allman) Goldberg ’76 30-34 KCF
  • Mark Greenman ’76 35+ KCF
  • Heidi Gregori-Gahan ’76 25-29 KCF
  • Marion (Rembelski) Grier ’76 30-34 KCF
  • Patricia Harrington-Wydell ’76 35+ KCF
  • Jeffrey Hawke ’76 20-24 1833
  • Harold Hermanson ’76 10-14 KCF
  • Stephen Hiyama ’76 35+ KCF
  • Bruce Johnson ’76 30-34HAA
  • Kevin Kleinsmith ’76 35+ KCF
  • Patricia (Folk) Kopitke ’76 10-14 KCF
  • James Lee ’76 35+ KCF
  • Karen Lowell ’76 15-19 KCF
  • Carlton Marcyan ’76 20-24 KCF
  • Miriam (Hickok) Martin ’76 35+ KCF
  • Rodney Martin ’76 35+ KCF
  • Kevin McCarthy ’76 25-29 KCF
  • Helen Mickens ’76 35+ KCF STETSON
  • Edward Miner ’76 25-29 KCF STETSON V
  • Christopher Moeller ’76 35+ KCF D STETSON
  • Rick Moore ’76 25-29HAA
  • Randall Morse ’76 35+ KCF
  • Lisa (Culp) Musgrave ’76 25-29 KCF
  • Janet Nesburg ’76 20-24 KCF STETSON
  • Robert Nolan ’76 35+ KCF
  • Anne Okon ’76 20-24 KCF
  • Jeffrey Owen ’76 20-24 KCF STETSON
  • Jan (Kahle) Palajac ’76 30-34 KCF
  • Jeff Palmer ’76 20-24 KCF
  • James Pickett ’76 35+ KCF
  • Harley Pierce Jr. ’76 35+ KCF
  • David Powell ’76 20-24 KCF STETSON
  • Jeffrey Powell ’76 15-19 KCF
  • Ann (Lugbill) Rhoads ’76 35+ KCF
  • Deborah Rhodes ’76 5-9 KCF
  • James Robideau ’76 35+ 1833HC STETSON
  • Kathryn Robison ’76 35+ KCF
  • Aimee (Johnson) Rusk ’76 5-9 KCF
  • Deborah Russell ’76 25-29 1833
  • Karen Schafer ’76 25-29 KCF
  • Lesley (Mellis) Schuldt ’76 15-19 KCF
  • Peter Schwaninger ’76 5-9 KCF
  • Carol Sinden ’76 35+ KCFHAA D
  • Linda Socia ’76 25-29 KCF STETSON
  • Letitia (Aldrich) Spearing ’76 35+ KCF
  • David Stone ’76 35+ KCF D
  • Martha (Staff) Stone ’76 35+ KCF D
  • Nancy Sulfridge ’76 10-14 KCF
  • Laura Sutton ’76 30-34 KCF
  • Joseph Thomson ’76 35+ KCF
  • Michael Thomson ’76 35+HC
  • Stephen Unger ’76 15-19 KCFHAA
  • Robert Van Patten Jr. ’76 35+ KCF V
  • Valorie (Vogel) Van Patten ’76 35+ KCF V
  • Carol (Ditzhazy) Vogel ’76 35+HC
  • Walter Vogel ’76 35+HC
  • Susan Wakefield ’76 20-24 KCF
  • Anita Wallgren ’76 35+ KCF
  • Jan Weaver ’76 25-29 KCF
  • James Wilczak ’76 30-34 KCF
  • Steven Zuhl ’76 35+ KCF

Top ↑

1977

Class Participation: 25%
Class Agent: Lee Morriss

  • Bonnie Andrews ’77 35+ KCF
  • R. Brent Bailey ’77 30-34 KCFHAA D
  • Judith (Friedrich) Bakerman ’77 15-19 KCF
  • Thomas Bakerman ’77 15-19 KCF
  • Timothy Ball ’77 25-29 KCF
  • Dee (Mehl) Ban ’77 35+ 1833
  • Ivars Bergs ’77 25-29 KCF
  • John Berton ’77 10-14 KCF
  • Judith Bollinger ’77 10-14 1833 V
  • Mark Brown ’77 35+ KCF
  • Jonathan Call ’77 35+ KCFHAA
  • Ronald Cartieri ’77 5-9 KCF
  • Kim Chapman ’77 25-29 KCF
  • Craig Crawford ’77 25-29 KCF
  • William DeGrado ’77 30-34 KCF
  • Linda Derose Primavera ’77 35+ 1833 D
  • John Dillon ’77 35+ KCF
  • Douglas Donoho ’77 30-34 KCF
  • Phillip Duncan ’77 10-14 KCF
  • Marc Elliott ’77 35+ KCF
  • Angela Elsey ’77 20-24 KCF STETSON
  • Janice Fernette ’77 30-34 KCF
  • Diane Fink ’77 30-34 KCF
  • Gregory Gamalski ’77 35+ KCF
  • Patrick Gibson ’77 35+ KCF
  • Rebecca Graham ’77 35+ KCF
  • Donald Grimes ’77 25-29 KCF V
  • Jack Hafer ’77 25-29 KCF
  • Bruce Hamper ’77 35+ KCF
  • Susan Jacoby ’77 35+ KCF
  • Andrew Kerr ’77 25-29 KCF
  • Karen King ’77 35+ KCF
  • Regina Kreisle ’77 10-14 KCF
  • Ruth (Gorrin) Kroman ’77 10-14 KCF
  • Robert Lake ’77 25-29 KCF
  • Kristen Lehker ’77 10-14 KCF
  • Elizabeth (Belser) Loegel ’77 25-29 KCF
  • Elizabeth Longhurst ’77 25-29 KCF
  • Cynthia (Wood) Loui ’77 35+ KCF STETSON
  • John MacArthur ’77 30-34 KCFHAA
  • James Mandrell ’77 10-14 KCF
  • James McBride Jr. ’77 35+ KCFHC
  • Michael McCue ’77 10-14 KCF
  • Bonnie Miller-McLemore ’77 35+ KCF
  • Lee Morriss ’77 35+ KCF V
  • Karen Nelson ’77 35+ KCF
  • Cynthia Nethercut ’77 35+ KCF
  • Susan (Getz) Nieman ’77 30-34 KCFHAA
  • Ralph Pearce ’77 5-9HAA
  • Laura Pedelty ’77 1-4 KCF
  • Thomas Peterman ’77 35+ KCF
  • David Preston ’77 30-34 KCF
  • Thomas Richardson ’77 35+ KCF
  • Sue (Nelson) Rokos ’77 5-9 D
  • Donald Root ’77 30-34 1833
  • Frederic Rowe ’77 35+ D
  • Shaheen Rushd ’77 20-24 KCF
  • Laurie Russell ’77 30-34 KCF
  • Carol Saro ’77 5-9 KCF
  • John Schorling ’77 30-34 KCF
  • M. Gretchen Shea ’77 35+ 1833 STETSON
  • Colleen Sherburne ’77 25-29 KCF STETSON
  • Stacy (Semenczuk) Shrode ’77 35+ KCF
  • Harlan Smith II ’77 35+ KCFHAA
  • Susan Smoley ’77 35+ KCF
  • Ian Stewart ’77 30-34 KCF
  • Sharon (Stohrer-Hoyt) Stohrer ’77 15-19 KCF
  • Kathryn Szmuszkovicz ’77 30-34 KCF
  • Alexander Thomson ’77 5-9 KCF
  • Jill (Heavenrich) Thomson ’77 35+HC
  • Kathryn VandenBosch ’77 10-14 KCF
  • Jeffrey Wehmeyer ’77 35+ KCF
  • Kathleen West ’77 25-29 KCF D
  • Mary Wilczak ’77 35+ KCF
  • Alisa (Carnall) York ’77 15-19HAA
  • Kevin York ’77 15-19HAA

Top ↑

1978

Class Participation: 25.6%
Class Agents: Ann Dahmer, Kerry Geffert

  • Anonymous
  • Christina (Kloth) Adams ’78 20-24 KCF
  • Addell (Austin) Anderson ’78 30-34 KCF
  • Daniel Baker ’78 20-24HC
  • Martha (Talbott) Barta ’78 35+ KCF
  • John Baumgartner Jr. ’78 35+ KCF
  • Teresa Brines ’78 35+ KCF
  • Christopher Bussert ’78 30-34 1833HC
  • Annette (Knight) Campbell ’78 30-34 KCF
  • Michael Chilicki ’78 25-29 KCFHAA
  • Barbara (Kurth) Clayton ’78 30-34 1833HC STETSON
  • James Clayton ’78 30-34 1833HC STETSON V
  • Jill Cochran ’78 20-24 KCF
  • Krista (Nisper) Conway ’78 10-14 KCF
  • R. Bruce Cornwall ’78 35+ KCF
  • James Croom ’78 35+ KCF
  • Ann Dahmer ’78 35+ 1833 D STETSON V
  • Susan (Denzer) DeBonis ’78 10-14 KCF
  • Robert Dion ’78 35+ 1833 V
  • Carol Drost ’78 25-29 KCF
  • Max Fenstermacher ’78 35+ 1833
  • Suzanne Feurt ’78 35+ KCF
  • Michael Flesher ’78 10-14 KCF
  • Christopher Ford ’78 25-29 D
  • Linda (Horsley) Ford ’78 25-29 D
  • Bonnie (Johnston) Forrester ’78 25-29 1833 D
  • Joseph Forrester ’78 25-29 1833 D
  • James Fox ’78 35+ KCF
  • David Francis ’78 15-19 1833
  • Martha (Fox) Frank ’78 10-14 KCF
  • Stephen Gallas ’78 35+ KCFHAA
  • Ann Gary ’78 15-19 KCF
  • Sharron (Brown) Gasior ’78 35+ KCF V
  • Susan Gates-Paauw ’78 30-34 KCF
  • Kerry Geffert ’78 35+ 1833 STETSON V
  • Kevin Geiser ’78 35+ 1833 D STETSON
  • Mary Geist ’78 10-14 D
  • Richard Gianino ’78 25-29 KCFHAA V
  • Herbert Glaser ’78 15-19 KCF
  • Jeffrey Goan ’78 1-4 KCF
  • Kathy Greenberger ’78 20-24 D
  • Anne Gregory ’78 30-34 KCF D
  • Mark Grimes ’78 20-24 KCF
  • John Hartman ’78 15-19 KCF
  • James Heath ’78 35+ 1833HC D STETSON V
  • John Hitchcock ’78 25-29 KCF
  • Meegan Holland ’78 15-19 KCF
  • Kathryn (Boyack) Houser ’78 30-34 KCF
  • Susan Johnston ’78 35+ 1833 D STETSON
  • Gary Keene ’78 25-29 KCF
  • Deborah (Boverhof) Kennedy ’78 35+ KCF
  • Crystal (Kirbaugh) Kinzel ’78 25-29 KCF
  • Frank Kisslinger ’78 10-14 D
  • Spencer Krane ’78 30-34 1833HC
  • Barbara Krass ’78 20-24 KCF
  • Jack Kreling ’78 30-34 KCF
  • Deborah (Crabbs) Lawlor ’78 20-24 KCF
  • Eric Martin ’78 25-29 KCF
  • Kathleen (Oates) Massey ’78 10-14 KCF
  • Michael McNamara ’78 10-14 KCF
  • Nancy (Nolan) Moody ’78 35+ 1833HC D
  • David Moran ’78 30-34 KCF
  • Joseph Niedbalski ’78 15-19 KCF
  • Renee Oshinski ’78 25-29 KCF
  • Donald Padalis ’78 25-29HAA D
  • Kurt Roscow ’78 35+ KCF STETSON
  • Mary Russell ’78 20-24 KCF
  • Ronald Rybar ’78 30-34 KCF D V
  • Janet Saul ’78 25-29 KCF
  • Carol (Moseson) Savkovich ’78 35+ KCF
  • Michael Siegel ’78 1-4 KCF
  • Roger Smith ’78 5-9 KCF
  • Martin Sostoi ’78 15-19 D
  • Theodosia Spaeth ’78 1-4 KCF
  • Steven Stankewicz ’78 35+ 1833
  • William Stoeri ’78 35+ 1833 D STETSON V
  • Cheryl (Mattson) Stults ’78 35+ 1833 D
  • Alan Taracuk ’78 20-24 KCFHC STETSON
  • Neil Tollas ’78 35+ 1833HC
  • Janet VanAlsten ’78 35+ 1833 V
  • Valerie Walters ’78 20-24 KCF
  • Pat Webb ’78 30-34 KCF STETSON
  • Christopher Wells ’78 35+ KCF
  • Gerard Weston ’78 30-34HC
  • Denelle (Cole) Wrightson ’78 30-34 1833
  • John Zenker ’78 25-29 KCF

Top ↑

1979

Class Participation: 21.43%
Class Agents: Barb (Turner) DeRose, Chris DeRose

  • Charles Austerberry ’79 10-14 KCF
  • Pamela (Price) Baker ’79 30-34 KCF
  • Steven Baker ’79 25-29 KCF
  • Reid Bandeen ’79 5-9 KCF
  • Sara Bartlett ’79 30-34 KCF
  • Thomas Beckley ’79 20-24 KCF
  • Kieran Beer ’79 25-29 1833 D
  • Melissa Benson ’79 20-24 1833 D
  • Cynthia Berman ’79 25-29 1833 V
  • David Blackburn ’79 25-29 KCF
  • Christina Bodurow ’79 15-19 KCF D V
  • Eric Bouwens ’79 20-24 KCF D
  • Adrienne Brockway ’79 1-4 KCF
  • Heather (Gilchrist) Campbell ’79 20-24 KCF
  • John Cavacece ’79 25-29 KCF
  • Shan (Soliday) Clark ’79 20-24 KCF
  • Steven Clark ’79 20-24 KCF
  • Elizabeth Cohen ’79 30-34 KCFHAA D
  • Barbara (Turner) DeRose ’79 35+ 1833 V
  • Christopher DeRose ’79 35+ 1833 V
  • Douglas Doetsch ’79 35+ 1833
  • Douglas Dow ’79 10-14 KCF
  • Jillian (Berndt) Dykehouse ’79 35+ 1833HAA
  • Kaia (Stavig) Esau ’79 15-19 KCF
  • Jeffrey Fink ’79 30-34 KCF
  • Norma-Jean (Stremich) Forshey ’79 35+ KCF
  • Vanessa (Taphouse) Fuson ’79 35+ KCF
  • Gary Gilleran ’79 15-19 KCF
  • Deborah (LaCasse) Grace ’79 35+ KCF
  • Milton Greenman ’79 15-19 1833
  • Kurt Haserodt ’79 30-34 1833
  • Susan Hegel ’79 1-4HAA D
  • Heather Hudson ’79 5-9 KCF
  • The late Annette Johnston ’79 35+ KCF STETSON
  • Judith Kienle ’79 30-34 KCF
  • Frank Killian ’79 20-24 KCF
  • Kenneth King Jr. ’79 35+ 1833
  • Mary (Seaberg) King ’79 35+ 1833
  • Karen Kitchel ’79 25-29 KCF
  • John Kittredge ’79 30-34 KCF
  • James Klimchuk ’79 35+ KCF STETSON
  • Maria (LeZotte) Klimchuk ’79 30-34 KCF STETSON
  • David Kornblum ’79 1-4 KCF
  • Donald Kursik ’79 30-34 1833HAA
  • Kenneth Lampar Jr. ’79 25-29 KCF D STETSON V
  • Mary Jo Larson ’79 10-14 KCF
  • Christine Lomaka ’79 10-14 KCF
  • Rollin Marquis ’79 15-19 KCF
  • Christopher Morris ’79 35+ KCF
  • Michael Moyer ’79 20-24 KCF
  • Lisa Nagler ’79 30-34 KCF
  • Nancy Nelson ’79 25-29 KCF
  • Joseph Nuyen Jr. ’79 35+ 1833 D
  • John O'Brien ’79 35+ KCF
  • Joel Orosz ’79 35+ KCF
  • Carol (Franke) Owens ’79 35+ KCFHAA
  • Douglas Ray ’79 25-29 KCF
  • Ellen (Bisbee) Rinker ’79 15-19 KCF
  • Timothy Roberts ’79 35+ KCF
  • Gail (Schultheiss) Scherer ’79 35+ KCF
  • Robert Sherbin ’79 10-14 1833
  • Gregory Smith ’79 20-24 KCF
  • Karen Stratton ’79 35+ KCF
  • Bonnie Taylor ’79 25-29 KCF
  • John Taylor ’79 30-34 KCF
  • Robert Weinstein ’79 10-14 D
  • James Weyand ’79 5-9HC D
  • Marilyn (Wiggins) Wolpert ’79 25-29 KCF
  • Anthony Woods Jr. ’79 25-29 1833 D STETSON
  • Jeffrey Yourick ’79 20-24 1833

Top ↑

1980

Class Participation: 19.68%

  • Kim (Sullivan) Aldrich ’80 35+ KCFHAA
  • Katherine (Boyd) Alexander ’80 5-9 KCF
  • Laura (Pickford) Angelo ’80 35+ KCF STETSON
  • Mary (Chuba) Anthouard ’80 20-24 KCF
  • David Bach ’80 25-29 1833
  • Keith Baum ’80 30-34 1833 STETSON
  • Larry Bell ’80 10-14 STETSON V
  • Ann (Oswald) Benett ’80 30-34 KCF
  • Gregory Bergin ’80 30-34 KCF D
  • Christa (Leibold) Bono ’80 35+ KCF
  • Edward Bouwhuis ’80 30-34 1833 D STETSON
  • Karen Brown ’80 15-19 KCF D
  • Daniel Bruining ’80 20-24 KCF
  • Carol (Kucera) Carlson ’80 25-29 KCF
  • Jody Clark ’80 35+ 1833 D STETSON V
  • Patricia (Wotila) Croom ’80 35+ KCF
  • Martha Crusius ’80 35+ KCF
  • Catherine Dilley-Lazar ’80 15-19 KCF
  • Rodney Dykehouse ’80 35+ 1833HAA
  • John Faul ’80 25-29 KCF
  • John Foster ’80 35+ 1833
  • The late Richard Groff ’80 25-29 KCF D
  • Dana (Holton) Hendrix ’80 30-34 1833
  • Janet Hieshetter ’80 15-19 KCF
  • Frederick Kassab ’80 30-34 KCF
  • Megan (O'Shaughnessy) Keough ’80 15-19 1833
  • Lauren (Rauch) Kern ’80 35+ KCF
  • Teresa Kline ’80 35+ 1833 D STETSON V
  • Jill Latta ’80 25-29 1833
  • Ray Lefton ’80 30-34 KCF
  • Scott Loveridge ’80 20-24 KCF
  • Susan (Hommel) Lunte ’80 15-19 KCF
  • Margaret Mattsson ’80 15-19 KCF
  • Bruce Maylath ’80 35+ KCF
  • Wendy McIlroy ’80 20-24 KCF
  • Bruce Milligan ’80 20-24 KCF
  • Katharine (Morrow) Morley ’80 15-19 KCF
  • Geoffrey Paine ’80 10-14 KCF
  • Laurel (Beach) Palmer ’80 35+ KCF
  • Nancy Plasterer ’80 20-24 KCF
  • Lauren Plummer ’80 35+ KCF
  • Carla Reczek ’80 35+ KCF
  • Stephen Roach ’80 30-34 1833
  • Julie (Chappell) Ryan ’80 5-9 KCFHAA
  • Andrew Shiemke ’80 20-24 KCF
  • Karl Siebert ’80 30-34 KCF
  • Carolyn Smith ’80 30-34 KCF D
  • Ann Stevens ’80 30-34 KCF
  • Michael Stier ’80 20-24 KCF PPLC
  • Linda (Skidmore) VanDis ’80 25-29 KCF D
  • Douglas VanZoeren ’80 25-29 KCF
  • Marcia (Featherston) Ventura ’80 20-24 KCF
  • Kayla (Bodzin) Vodnoy ’80 35+ KCF
  • Lorri (Thompson) Walch ’80 30-34 KCF
  • Dianne Willer-Sly ’80 25-29 KCF
  • David Wilson ’80 30-34 KCF
  • Sharon Winget ’80 30-34 KCF STETSON
  • Keith Yarak ’80 25-29 1833 D
  • Donald Young ’80 10-14 KCF
  • Debra (Tokarski) Yourick ’80 20-24 1833 V
  • Thomas Zietlow ’80 35+ KCF
  • Neil Zusman ’80 20-24 KCF

Top ↑

1981

Class Participation: 18.12%
Class Agent: West Nelson

  • Ralph Basile ’81 10-14 KCF
  • Charles Bono ’81 35+ KCF
  • Ellen (Everett) Bryan ’81 10-14 KCF
  • Anne Campbell ’81 25-29 KCF
  • Timothy Carlson ’81 25-29 KCF
  • Joan (Thomson) Clancy ’81 25-29 KCFHC
  • Mark Clyne ’81 35+ KCFHAA
  • Margery (Wood) Cowan ’81 35+ KCF
  • Thomas Daly ’81 35+ KCF
  • Amy Dresser ’81 15-19 KCF
  • David Emery ’81 25-29 1833HAA
  • Jeffrey Fowler ’81 25-29 KCF
  • William Frauenheim ’81 15-19 KCF
  • Sue (Gordon) Gobel ’81 30-34 KCF
  • Becky Gray ’81 25-29 KCF
  • Brent Gurney ’81 20-24 KCF
  • Robert Ham ’81 10-14 KCF
  • Kevin Howley ’81 35+ KCF D PPLC
  • Johanna Humbert ’81 10-14 KCF
  • Daniel Jones ’81 5-9 KCFHAA
  • Daniel Kellar ’81 5-9 KCF
  • Amy (Marcaccio) Keyzer ’81 35+ D
  • Peery Lewis Jr. ’81 5-9 KCFHAA
  • Leonard Mattano Jr. ’81 30-34 KCF
  • Susan (Szabo) Mattano ’81 25-29 KCF
  • Ronald Mochizuki ’81 30-34 KCF
  • Janet Moore ’81 35+ 1833HC
  • James Murray ’81 35+ KCFHC D
  • L. West Nelson II ’81 25-29 KCF V
  • Gayle (Oaks) Obrecht ’81 30-34 KCF
  • Cynthia Parenti ’81 25-29 KCF
  • Amy Pellettiere ’81 35+ KCF
  • Anthony Perticone ’81 35+ KCF
  • Kent Powley ’81 35+ KCF
  • Judith Querciagrossa Danaher ’81 30-34 KCF
  • William Ralph ’81 20-24 KCF
  • Julie Redner ’81 15-19HC
  • Deborah Robertson ’81 5-9 KCF
  • Stephen Rupp ’81 25-29 KCF
  • Cornelia (Basile) Schafer ’81 5-9 KCF
  • Franklin Schellenberg ’81 25-29 1833
  • Denis Sobieray ’81 25-29 KCF
  • Michiaki Soga ’81 35+ KCF
  • Cheryl Stout ’81 25-29 KCF
  • Neal Stovicek ’81 15-19HAA D
  • Elisabeth Sydor ’81 15-19 KCF
  • Stephanie Teasley ’81 30-34 1833 D
  • Daniel Thompson ’81 20-24 KCF
  • William Vanderhoef ’81 20-24HC
  • Jeffrey VanGelderen ’81 30-34 1833 D
  • Katrina VanValkenburgh ’81 5-9 KCF
  • Julie Waddell ’81 30-34 KCF STETSON

Top ↑

1982

Class Participation: 21.52%
Class Agent: Dan McCarrel

  • Hashem Akhavan-Tafti ’82 10-14 1833 D V
  • Susan Albrecht ’82 20-24 KCF
  • Karen (Hink) Anderson ’82 20-24 D
  • Andrew Atherton ’82 15-19 KCF
  • Valerie (Hunter) Baxter ’82 10-14 KCF
  • Tracy Berg ’82 1-4 KCF
  • William Bergman ’82 30-34 KCF D
  • Anne Blatchford ’82 30-34 KCFHC STETSON
  • Charlotte Bodurow Brown ’82 25-29 KCF
  • Gregory Bonsib ’82 30-34 KCF
  • Diane Carsten-Pelak ’82 20-24 1833HC D PPLC
  • Mariann (Dickinson) Cierny ’82 10-14 KCF
  • David Considine ’82 20-24 KCF
  • Tanya (Nagler) Cunningham ’82 30-34 1833 V
  • Christopher Davis ’82 15-19 KCF D
  • Michael Deary ’82 1-4 KCF
  • Tracey Elliott ’82 5-9 KCF
  • Mark Entenman ’82 20-24 KCF
  • Patrick Flaharty ’82 10-14 D
  • Laura (Laurenson) Foster ’82 35+ 1833
  • Elizabeth Fuqua ’82 30-34 KCF
  • Chris (Carter) Gilbert ’82 35+ KCF
  • Linda Haase Cohen ’82 35+ KCF
  • Janet (Severance) Hahn ’82 25-29 KCF
  • David Hasbrook ’82 15-19 KCF
  • Christopher Hastings ’82 25-29 KCF
  • Martha Haug ’82 10-14 KCFHAA
  • Chun Chen Huang ’82 10-14 KCF
  • Veronica Hubbard ’82 20-24 KCF
  • Linda Jackson ’82 15-19 KCF D
  • Kevin Johnson ’82 25-29HC D PPLC
  • Diane Kampen ’82 30-34 KCF
  • James Leonhardt ’82 30-34 1833 D V
  • David Lohrmann ’82 20-24 KCF
  • Laura (Johnson) Lohrmann ’82 20-24 KCF
  • Rob Lucas ’82 10-14 KCF
  • Jonathan Lupton ’82 5-9 KCF D
  • Laree Martin ’82 1-4 KCF
  • Daniel McCarrel ’82 30-34 D V
  • S. Abigail (Frame) McCarrel ’82 30-34 D
  • Deborah Medkeff ’82 25-29 KCF
  • Susan (Hall) Mencarelli ’82 20-24 KCF
  • Kristine Miller ’82 15-19 KCF
  • Daniel Minkus ’82 30-34 1833
  • Mary Moser ’82 30-34 KCF
  • Robert Obrecht ’82 30-34 KCF
  • Allen Omoto ’82 15-19 1833 STETSON
  • Steven Pelak ’82 20-24 1833HC D PPLC
  • Michael Pramuka ’82 15-19 KCF
  • Jeffrey Raphelson ’82 30-34 KCF D
  • Martha (Sullivan) Raphelson ’82 30-34 KCF D
  • Mark Riley ’82 25-29HC
  • Betty (Johnston) Rudolph ’82 35+ KCF
  • Renee Rutz ’82 10-14 KCF
  • BethAnn Shepley ’82 30-34 KCF
  • Christian Shiemke ’82 25-29 KCF
  • Deborah (Tilbury) Shiemke ’82 25-29 KCF
  • Michael Shiner ’82 10-14 KCF V
  • Debra (Nassar) Snyder ’82 15-19 KCF
  • Douglas Snyder ’82 10-14 KCF
  • Kay Spring-Glass ’82 25-29 KCF
  • Ann (McLaughlin) Stalhandske ’82 20-24 1833 D STETSON
  • Erik (Stohl) Stalhandske ’82 20-24 1833 D STETSON
  • Teresa Stevens ’82 15-19 KCF D
  • Sally (Millar) Strasser ’82 25-29 KCF
  • Jon Stryker ’82 35+ 1833 D V
  • Aron Thall ’82 10-14 KCF D
  • Carolyn Zinn ’82 15-19 KCF

Top ↑

1983

Class Participation: 27.3%
Class Agent: Tom Farthing

  • Catherine Adams-Gravley ’83 20-24 KCF D
  • Julie Arnold Fitzgerald ’83 30-34 KCFHAA V
  • Darrell Banks ’83 5-9HAA
  • Melanie (Williams) Barbret ’83 1-4 D
  • Michael Barbret ’83 1-4 D
  • Carol (Buysse) Bassett ’83 30-34 KCF
  • Karl Bates ’83 30-34 KCF
  • Suzanne Fechner-Bates ’83 30-34 KCF
  • Jennifer Bing-Canar ’83 15-19 KCF
  • Robert Bjornson ’83 30-34 KCF
  • Carol (Kopas) Bokhari ’83 20-24 KCF
  • Claire Bryant ’83 10-14 KCF PPLC
  • Daniel Burk ’83 30-34 KCF
  • Linda (Fleetwood) Burk ’83 30-34 KCF
  • Cynthia (Johnson) Calley ’83 20-24 KCF
  • Lynda (Stankewicz) Cerutti ’83 30-34 KCF
  • Vallance Cole ’83 35+ 1833 D STETSON
  • Michael Cooney ’83 30-34 KCF
  • Amy Courter ’83 35+ 1833 D STETSON V
  • Kiran Cunningham ’83 20-24 KCF
  • Paul Dillon ’83 5-9 KCF
  • Mark Ebell ’83 15-19 D STETSON
  • Lisa (Engel) Evans ’83 35+ KCF
  • Anne (Bauhof) Fancovic ’83 20-24 1833
  • Thomas Farthing ’83 30-34 KCF V
  • Cynthia (Eha) Flynn ’83 35+ 1833HAA STETSON
  • Paul Flynn ’83 35+ 1833HAA STETSON
  • Randall Forsch ’83 25-29 KCF
  • Nina Garfield ’83 1-4 KCF
  • Chris Gawart ’83 30-34 1833 D STETSON
  • Jon Ghastin ’83 30-34 KCF
  • H. James Gilmore ’83 30-34 KCF STETSON
  • Sheryl (Christy) Gilmore ’83 25-29 KCF STETSON
  • Lynne (Oliver) Gochanour ’83 20-24 KCF
  • Suzanne (Martin) Gonzalez ’83 25-29 1833HC D STETSON
  • Laura (Parker) Grabijas ’83 20-24 KCF
  • Leonard Grabijas ’83 20-24 KCF
  • Paul Greff ’83 15-19 D
  • Jeff Hamilton ’83 30-34 1833 STETSON
  • Steven Haupt ’83 25-29 KCF
  • David Higdon ’83 20-24 KCF
  • Edwin Hortelano ’83 15-19 1833 D STETSON V
  • Anne Huber ’83 35+ KCF STETSON
  • Charles Jager ’83 30-34 KCFHAA
  • Vernon Johnson ’83 25-29 1833HC D G STETSON
  • Pamela (Harris) Kaiser ’83 30-34 KCF
  • Alice (Young) Klug ’83 30-34 KCF
  • Gary Koehler ’83 30-34 KCF
  • Henry Krusiewicz ’83 25-29 KCF
  • Rebecca Labb ’83 20-24 KCF
  • Mark LaForge ’83 1-4 D
  • John Lawless III ’83 10-14 KCF
  • Cheryl Limer Miller ’83 25-29 KCF
  • Montgomery Liu ’83 20-24 KCF
  • Tomi Lod ’83 5-9 KCFHAA V
  • Graham Long ’83 25-29 KCF D
  • Jonathan Luse ’83 5-9 KCF
  • Glen Maylath ’83 10-14 KCF PPLC
  • Kathleen (Ward) Moore ’83 15-19HAA D
  • Julie Morris ’83 10-14 KCF
  • Terri North ’83 25-29 1833 D STETSON
  • William Oberholtzer ’83 10-14 KCFHC
  • Janice Pemberton ’83 25-29 KCF
  • Jeanne (LaRoy) Powley ’83 35+ KCF
  • Scott Powley ’83 35+ KCF
  • Christopher Reynolds ’83 25-29 1833 D V
  • L. Carol Ritchie ’83 15-19 KCF
  • Dawn Root ’83 25-29 KCF
  • Suzanne (Kleinsmith) Saganich ’83 35+ KCFHAA STETSON
  • Mary Sauer-Games ’83 20-24 KCF
  • George Seifert ’83 30-34 1833 D STETSON
  • Sherri (Fagerman) Seifert ’83 30-34 1833 D STETSON
  • Carl Shermetaro ’83 15-19 KCF
  • Teri (Sullivan) Shermetaro ’83 15-19 KCF
  • Laurie (Root) Siebert ’83 25-29 KCF
  • Dana Sleicher ’83 5-9 KCF
  • John Spitzer ’83 30-34 KCFHC STETSON
  • Eric Trautmann ’83 35+HC
  • Mary VanderWeele ’83 30-34 KCF
  • Ralph Venen ’83 10-14HC D
  • Bette (Benedetto) Watkins ’83 30-34 KCF D
  • Shelley Weiler ’83 15-19 KCFHAA D V
  • Jennifer (Costanza) Weissmuller ’83 35+ KCF
  • Lisa Wicks ’83 1-4HC
  • Ann Wilson ’83 30-34 KCF D
  • Christopher Yates ’83 30-34 KCFHC D
  • Marc Zigterman ’83 20-24 1833

Top ↑

1984

Class Participation: 19.93%
Class Agent: Greg Schuetz

  • Lorrie (Ellis) Adam ’84 10-14HAA
  • John Allen ’84 25-29 KCF D
  • William Aseltyne ’84 10-14 1833
  • Nora (Carsten) Bishop ’84 30-34 KCF
  • Jane (Tyler) Brandstatter ’84 30-34 KCFHC
  • Patrick Brandstatter ’84 30-34 KCFHC
  • Jyl Brentana ’84 10-14 KCF
  • Russell Canning ’84 25-29 KCFHAA
  • Richard Chang ’84 10-14 1833
  • Jonathan Cunningham ’84 30-34 1833 V
  • Alice Curry ’84 35+ KCF
  • Daniel Derringer ’84 5-9 KCF
  • Elizabeth (Ketten) Derringer ’84 5-9 KCF
  • Greg Diment ’84 20-24 1833 STETSON
  • Geralyn (Fletcher) Doskoch ’84 25-29 KCFHAA
  • Anne (Buckley) Dueweke ’84 25-29 KCF
  • Virginia (Lewis) Fajt ’84 20-24 KCF
  • Gerard Fancovic ’84 20-24 1833
  • Cassandra Fraser ’84 25-29 KCF
  • Sharon Gabel ’84 25-29 KCF
  • Lance Garmer ’84 15-19 KCF
  • Lynda (Becker) Gomi ’84 15-19 KCF
  • Adam Gravley ’84 20-24 KCF D
  • Jason Grobbel ’84 1-4 KCF
  • Christine Hahn ’84 5-9 KCF
  • Patricia (Shembarger) Hambley ’84 30-34 KCF
  • John Harju ’84 10-14 KCF
  • Patricia (Taylor) Hastings ’84 25-29 KCF
  • Jea Herndon ’84 1-4 KCF
  • R. Blake Hill ’84 15-19 KCFHAA
  • Hilding Holcombe ’84 15-19 KCF
  • Maura Johnston ’84 15-19 KCF
  • Paul Karr Jr. ’84 25-29 KCF
  • Victor Klatt ’84 5-9 KCFHAA
  • Anne (Bacon) Klein ’84 30-34 KCFHAA
  • Elaine Klein ’84 5-9 KCF
  • Thomas Klein ’84 30-34 KCFHAA
  • Michael Knudstrup ’84 15-19HC
  • Clarence Korendyke ’84 25-29 KCF
  • Nancy (Porter) Korendyke ’84 25-29 KCF
  • David Markel ’84 25-29 KCF
  • Anne-Louise Marquis ’84 10-14 KCF D
  • Michael Moynihan ’84 5-9 KCF
  • Brenda (Hudson) Mulder ’84 25-29 1833
  • Clifford Mulder ’84 25-29 1833 V
  • Carolyn (Baker) Muth ’84 10-14 KCF D
  • Amy (Carr) Oberholtzer ’84 15-19 KCFHC
  • Andrew Perrin ’84 20-24 KCF
  • Michael Pniewski ’84 15-19 D
  • Stacey (Christman) Pniewski ’84 20-24 D
  • Laura (Caruso) Pratt ’84 15-19 KCF
  • Mitchell Rapp ’84 15-19 KCF
  • George Schuetz ’84 30-34 KCFHAA V
  • Steven Stancroff ’84 25-29 KCF
  • Howard Tejchma ’84 20-24 KCF
  • James Tichenor Jr. ’84 25-29 KCF
  • Joel Townsend ’84 1-4 D
  • Marshall (Williams) Walters ’84 10-14 KCF
  • Keith Wood ’84 10-14 KCF
  • Susan (Pyles) Woods ’84 10-14 D
  • Steven Zacher ’84 30-34 KCF

Top ↑

1985

Class Participation: 18.22%
Class Agent: Judy Hehs

  • Corinne Beckwith ’85 25-29 KCF
  • Karen (Allan) Blackledge ’85 25-29 KCF
  • John Buckley ’85 30-34 1833
  • Jane Burchfield ’85 25-29 KCF D
  • Mark Butler ’85 25-29 KCF
  • Nancy (Stright) Butler ’85 25-29 KCF
  • Marcelo Casas ’85 30-34 KCF
  • Cleo (Chivikas) Connolly ’85 20-24 KCF
  • Ralph Cram ’85 20-24 KCF
  • Ellen (McWatters) Erickson ’85 30-34 KCF
  • Christine (Stibal) Farthing ’85 30-34 KCF
  • Jane Field ’85 15-19 KCF
  • Fred Fischer ’85 35+ KCFHC D
  • Margaret Flynn ’85 10-14 D
  • Gary Gerfen ’85 5-9 KCF
  • Paul Hafner ’85 25-29 KCF
  • Philip Harrington ’85 20-24HAA
  • Elaine (Gardner) Hausmann ’85 30-34 KCF
  • Douglas Haynes ’85 20-24 KCF
  • Judith Hehs ’85 30-34 KCFHAA D V
  • Kimberly Hodgkinson ’85 25-29 1833HC D
  • J. Bradford Jensen ’85 25-29 KCFHAA
  • Mary (Ryan) Karges ’85 5-9 KCF V
  • Diane (Sarotte) Licholat-Surati ’85 20-24 KCFHAA D
  • Aline Lindbeck ’85 30-34 KCFHAA
  • John Locke ’85 5-9 D
  • Mary Mancewicz ’85 5-9 KCF
  • Robert Norris ’85 30-34 KCF
  • Todd Nowlen ’85 30-34 KCFHAA
  • Thomas O'Dowd ’85 20-24 KCF
  • Janet Parry ’85 15-19 KCF
  • Jodie Plumert ’85 25-29 KCF D
  • Martha Roberts ’85 20-24 1833
  • Jeffery Rubin ’85 30-34 KCF
  • Carol Scamehorn ’85 25-29 KCF
  • Joshua Sherbin ’85 35+ KCFHC
  • Marie Sienkowski ’85 5-9 KCF
  • Bradford Smith ’85 25-29 KCF
  • Veronica (Jaris) Tichenor ’85 20-24 KCF
  • Judith (Clark) Trautmann ’85 30-34HC
  • Michael Ungar ’85 25-29 KCF V
  • Sanjeev Vaishampayan ’85 25-29 KCF
  • Anthony Wietek ’85 10-14 KCF
  • Jamshyd Zadeh ’85 20-24HAA
  • Brian Zehnder ’85 30-34 KCF

Top ↑

1986

Class Participation: 22.32%
Class Agent: Bruce Kantor

  • Jerry Allen ’86 1-4HAA
  • Ross Ambrose ’86 30-34 KCF
  • Kevin Andresen ’86 20-24 KCF D
  • Loren Andrulis ’86 20-24 KCF
  • Lisa Bailey ’86 20-24 KCF
  • Sarah (Schaeffer) Bernard ’86 25-29 KCF
  • Ruth Church ’86 25-29 D
  • Timon Corwin ’86 25-29 KCFHAA
  • Madeleine Costanza ’86 15-19 KCF
  • Susan Coykendall ’86 10-14 KCF
  • Donna (Clarke) Donovan ’86 20-24 KCF
  • Belinda Doty ’86 30-34 KCFHAA D
  • Hugh Edwards ’86 1-4 KCF
  • Matthew Ewend ’86 25-29 1833HC D
  • Joan Fischer ’86 20-24 KCF
  • Edward Gardner ’86 30-34 KCF
  • Natalie (Stoddart) Gardner ’86 30-34 KCF
  • Brian Hanna ’86 30-34 KCFHAA D
  • Michael Hartman ’86 20-24 D STETSON
  • Mary Ann Herrmann ’86 30-34 KCF
  • Jay Hoinville ’86 20-24 KCF
  • Laura (McGillivray) Holmes ’86 25-29 KCFHAA
  • Bruce Kantor ’86 35+ KCF V
  • John Kline ’86 30-34 KCF
  • Margie (Andreae) Kline ’86 30-34 KCF
  • Jennifer (Dillman) Kratochwill ’86 25-29 KCF
  • Jennifer Lepard ’86 20-24 D STETSON
  • Diane (VanderBeke) Mager ’86 30-34 KCF
  • Timothy McLean ’86 20-24 KCF
  • Joel Mergen ’86 20-24 KCF STETSON
  • Laurie Miller ’86 25-29 KCF
  • Michael Ouding ’86 30-34 KCF
  • Mary Pachota-Johnston ’86 30-34 KCF
  • Andrea Petrini ’86 1-4 KCF
  • Thomas Petroff ’86 15-19 KCF
  • Brian Proctor ’86 25-29 KCF
  • Linda (Parrett) Proctor ’86 25-29 KCF
  • Lisa (Armstrong) Ryan ’86 5-9 KCF
  • Dawn Schluter ’86 10-14HAA
  • Patricia (Romano) Schoenberg ’86 20-24 KCF
  • Jacquelyn Scott Lynch ’86 10-14 KCF
  • Linda (Topolsky) Simpson ’86 20-24HAA
  • Sharon (Kelly) Sinton ’86 30-34 KCF
  • Sally Smith ’86 20-24 1833
  • Christopher Stokes ’86 30-34 KCFHAA
  • Karen Vaughn ’86 30-34 KCF
  • Elaine (Larson) Wickstrom ’86 20-24 D
  • William Willard ’86 30-34 KCFHAA D
  • Marla (Hill) Wiltse ’86 15-19 KCF
  • Jialin Xu ’86 20-24 KCF
  • Amanda (Speedy) Ziemkowski ’86 25-29 KCF

Top ↑

1987

Class Participation: 18.3%
Class Agent: Rick Howrey

  • Sally (Slater) Baker ’87 25-29 KCF D STETSON
  • Richard Browne ’87 20-24 KCF
  • Laurin Buchanan ’87 25-29 1833
  • James Burda ’87 15-19 KCFHAA D
  • Jennifer Burris ’87 20-24 KCF V
  • Cynthia Chapman ’87 20-24 KCF
  • Ronald Clogg ’87 25-29 KCF
  • Keith Crandall ’87 15-19 KCF
  • Michele Cudahy ’87 25-29 1833
  • Lisa Ehlert ’87 20-24 KCF
  • Janette (Foss) Garcia ’87 1-4 KCF
  • Robert Grossett ’87 30-34 1833
  • William Hahn Jr. ’87 30-34 KCF
  • Michelle (Partyka) Hillstrom ’87 20-24 KCF
  • Molly Horrigan ’87 10-14 D
  • Richard Howrey ’87 30-34 1833HC D PPLC V
  • Richard Hsi ’87 25-29 KCF
  • Jeffrey Koch ’87 25-29 KCFHAA D
  • John Koryto ’87 15-19 KCF
  • Jeffrey Kuipers ’87 1-4 KCF
  • Edward Lanphear ’87 20-24 KCF
  • Peter Livingstone-Mcnelis ’87 20-24 KCFHAA D
  • Jane (Adams) Mikelic ’87 15-19 KCF
  • Mirko Mikelic ’87 15-19 KCF
  • Alita (Davis) Miller ’87 5-9 KCFHAA
  • James Miller Jr. ’87 5-9 KCFHAA
  • Chris Monovich ’87 1-4 KCF
  • Emilie Morphew ’87 20-24 KCF
  • Brian Paul ’87 20-24 KCF
  • Victoria Pelak ’87 10-14 KCF
  • Gail Peterson ’87 30-34 1833HC D PPLC V
  • Jennifer Schell ’87 25-29 KCF D STETSON
  • John Curtis Schreur ’87 30-34 KCF STETSON
  • Manish Sharma ’87 15-19 KCF
  • Robert Sommerfeldt ’87 25-29HC D
  • Victoria (Light) Sonstroem ’87 25-29 KCF
  • Jonathan Tay ’87 30-34 KCF
  • John Taylor Jr. ’87 25-29 KCFHAA
  • David Torresen ’87 5-9 KCF
  • Samantha Whitney ’87 10-14 1833 STETSON
  • John Wiltse ’87 25-29 KCF
  • David Wulff ’87 20-24 KCF
  • Amy Elizabeth Yentsch ’87 20-24 KCF STETSON

Top ↑

1988

Class Participation: 19.6%

  • Monika (Nagler) Allen ’88 20-24 KCF
  • Eric Alstrom ’88 25-29 KCF
  • Kimberly Barrow ’88 30-34 KCF
  • William Cho ’88 5-9 KCF
  • Jeffrey Crowley ’88 30-34 KCF D
  • Sarah Delia ’88 30-34 KCF
  • Michelle (Wilks) Fanroy ’88 1-4 KCF D V
  • Danna Flood ’88 1-4 KCF
  • Matthew Frank ’88 20-24 KCF
  • Rene (Wotschak) Greff ’88 10-14 1833
  • Karla (Stoermer) Grossman ’88 10-14 KCF
  • Patrick Haas Jr. ’88 15-19 KCFHAA
  • Bridget (Sullivan) Jennings ’88 25-29 KCF
  • David Kausch ’88 5-9 KCF
  • Ann (Thomson) Kennedy ’88 30-34 KCF V
  • William Kimble ’88 25-29 1833 V
  • Kristin Koetje ’88 10-14 KCF
  • Christine (Ward) Krause ’88 30-34 KCF
  • Cheryl Kubas ’88 20-24 KCF
  • Julie (Bargo) Levin ’88 25-29 KCF
  • Jacquelyn (Gillis) Light ’88 30-34 1833HC D
  • Andrew Luedders ’88 25-29 KCF
  • Patrick Mahany ’88 25-29 KCF
  • Laura Mazzola ’88 15-19 KCF
  • Kimberly (Sipe) McFarland ’88 25-29 KCFHAA D
  • Tracey (Beecher) Mead ’88 5-9 KCF
  • Gila (Dorostkar) Millar ’88 30-34 KCF
  • Elizabeth (Haselden) Monahan ’88 30-34 KCF
  • Leyla Moossavi ’88 25-29 KCF PPLC
  • Anne (Herrnstein) Morris ’88 20-24 KCF
  • Ecaterina Nagy ’88 25-29 KCFHAA D
  • Susan (Webb) Nielsen ’88 25-29 KCF D
  • Jeffrey Pellegrom ’88 10-14 KCF
  • Mary (Krueger) Pellegrom ’88 10-14 KCF
  • A. Issac Pulver ’88 20-24 1833 D
  • Laura Pyle ’88 10-14 KCF
  • Lisa (Ahmad) Rhoads ’88 10-14 KCF
  • Michael Rhoads ’88 10-14 KCF STETSON
  • Jonathan Riedel ’88 25-29 KCF
  • Diana (Shirley) Roggenbauer ’88 25-29 KCF
  • Stephen Ruimveld ’88 5-9 KCF
  • Miller Schuck III ’88 10-14 KCF
  • Amy (Conrad) Stokes ’88 25-29 KCFHAA
  • Thomas Tanner ’88 10-14 KCF
  • Mary Beth Thomas ’88 20-24 KCF
  • Jeffrey Thompson ’88 25-29 KCF
  • Brian Tracey ’88 25-29 KCF
  • Jeffrey Tranchida ’88 20-24 KCF
  • Peter Wack ’88 15-19 KCF
  • Elizabeth Whiting ’88 10-14 KCF

Top ↑

1989

Class Participation: 20%
Class Agent: Anastasia (Holland) Harnden

  • Kathryn Almy ’89 30-34 KCF
  • Eduard Avis ’89 20-24 KCF
  • Thomas Beaubien ’89 1-4 KCFHAA
  • Caroline (Robbins) Bodziak ’89 25-29 KCF
  • Thomas Burkart ’89 15-19 D
  • Kerry (Bruce) Carpentier ’89 20-24 1833HAA
  • David Chadwell ’89 25-29 KCF
  • Daniel Coats ’89 10-14HC
  • Russell Cooper ’89 5-9 KCF
  • Amy Coquillard ’89 25-29 KCF
  • Julie (Blankenhorn) Czmer ’89 25-29 1833
  • Matthew Czmer ’89 25-29 1833
  • Dennis Diokno ’89 25-29 1833HC D
  • Bryan Droste ’89 30-34 KCF
  • Bruce Ferguson ’89 15-19 KCF D
  • Annemarie (Doyle) Fischer ’89 30-34 KCF
  • Mark Fischer ’89 30-34 KCF
  • Catherine (Becker) Fortney ’89 10-14 KCF
  • Thomas Fraley ’89 15-19HAA
  • Leigh (Parsons) Freund ’89 20-24 KCF
  • James Gardner ’89 30-34 KCF
  • Matthew Greff ’89 10-14 1833
  • Harry Hamilton ’89 15-19 KCF
  • Karen Hare ’89 20-24 KCFHAA D
  • Anastasia (Holland) Harnden ’89 30-34 KCF V
  • Kenneth Harnden II ’89 30-34 KCF V
  • Robert Heimbuch ’89 25-29 KCF
  • Paul House ’89 20-24 KCF STETSON
  • Susan (Scheffler) Johnson ’89 25-29 1833
  • Scott Kelly ’89 30-34 KCF
  • Christopher Light Jr. ’89 30-34 1833HC D V
  • Tyler Lipschultz ’89 5-9 KCF
  • Laura Livingstone-McNelis ’89 20-24 KCFHAA D
  • Michael Lunney ’89 20-24 KCFHAA D
  • Molly McAuliffe ’89 25-29 KCF
  • Michael Nelson ’89 10-14HC D
  • Penny Peterson ’89 10-14 KCF
  • Mark Pomaranski ’89 10-14 KCF
  • Protima (Rao) Richard ’89 10-14 KCF
  • Christopher Rito ’89 25-29 KCF
  • Larry Schlessinger ’89 5-9 D
  • Bradley Shively ’89 20-24 KCFHAA
  • Michael Swirtz ’89 30-34 KCFHC D
  • John Sznewajs ’89 15-19 KCF
  • Joseph Tardiff ’89 25-29HAA
  • Michaela Visser't Hooft ’89 20-24 KCF
  • Anne Volz ’89 15-19 KCF
  • Vivienne (DuChamp) Ward ’89 15-19 KCF

Top ↑

1990

Class Participation: 15.33%
Class Agent: Brita (Muller) Boer

  • Jeffrey Bainbridge ’90 25-29 KCFHAA
  • Brita (Muller) Boer ’90 5-9 KCF V
  • Andrew Bradford ’90 25-29 1833HAA
  • Kathleen Buday ’90 15-19 KCF
  • Jennifer (Joyce) Catalano ’90 20-24 KCF
  • Barbara Chatametikool ’90 25-29 KCF
  • Oliver Christ ’90 15-19 KCF
  • Peter Cirulis ’90 25-29 KCF
  • Kathryn Clay ’90 20-24 KCF
  • Paula De Vos ’90 15-19 D
  • Andrew Dumsch ’90 25-29 KCF D
  • Alice (Smith) Edington ’90 30-34 KCFHAA
  • Cristin (Reid) English ’90 10-14 KCF PPLC
  • Mary (Stenger) Erickson ’90 25-29 1833
  • Margaret (Howrey) Ferris ’90 20-24 KCF
  • Stewart Gulliver ’90 30-34 KCF
  • Colleen (Cosgrove) Hegg ’90 30-34 KCF
  • Michelle Heimbuch ’90 25-29 KCF
  • Robert Irish ’90 10-14 KCF
  • Daniel Kibby ’90 5-9 KCFHAA
  • Kristine Koontz ’90 15-19 KCF
  • Cary Kountoupes ’90 25-29 KCF
  • Robin Lake ’90 25-29 1833
  • Edith Linton ’90 5-9 D
  • Kathryn (Stahl) Loebrich ’90 25-29 KCF
  • Richard Marion ’90 20-24 KCFHAA
  • John Meehan II ’90 1-4 KCF
  • Susan (Bellers) Miller ’90 25-29 KCFHAA
  • Eileen (Bell) Moulin ’90 25-29HAA D
  • Vicki (Plano) Clark ’90 30-34 KCF
  • Jane (Fritz) Poteet ’90 20-24HAA
  • Charles Rider ’90 20-24 KCF
  • Alisha Rohde ’90 30-34 KCF
  • Megan (Norman) Roth ’90 30-34 KCFHAA
  • Catherine Schneider ’90 10-14 KCF
  • Fredrik Serger ’90 5-9 KCF
  • Sylvia Serger ’90 5-9 KCF
  • Amolak Singh ’90 25-29 KCF
  • Philip Streng ’90 15-19HAA D
  • Kathy Stults ’90 15-19 KCF
  • Geoffrey Tani ’90 20-24 KCF
  • Janice (Koehler) Tardiff ’90 25-29HAA
  • J. Chris Thompson ’90 25-29 KCF

Top ↑

1991

Class Participation: 19.39%
Class Agents: Steve Adams-Smith, Greg Herder, Jennifer Vince

  • Steven Adams-Smith ’91 25-29 KCF V
  • Holly (Partyka) Anderson ’91 20-24 KCF
  • Thomas Anderson III ’91 20-24 KCF
  • David Bainbridge ’91 25-29 1833
  • Jill (Abbott) Bartz ’91 15-19 KCFHAA
  • Kimberly (Carpenter) Benac ’91 10-14 KCF
  • Margret Catchick-Houghton ’91 25-29 KCF
  • Linda Chalk ’91 25-29 KCF
  • Robert Chandler ’91 5-9 KCF
  • Alison Chasteen ’91 25-29 KCF
  • Julie Chickola ’91 5-9 KCF
  • Alisa Crawford ’91 20-24 KCF
  • Kelly (Kramer) Dailey ’91 15-19 KCF
  • Kris (Bowman) Dekker ’91 10-14 KCF
  • Robert Dekker ’91 15-19 KCF
  • Rania (Bittner) Dempsey ’91 5-9 KCF
  • Kelly (VanBruggen) DeRidder ’91 10-14 KCF
  • Coleen DeWitt ’91 25-29 KCFHC
  • Jennifer Drake ’91 5-9 KCF
  • Aaron Elstein ’91 20-24 KCF
  • Lisa Farago ’91 25-29 KCF D
  • Michael Finkler ’91 5-9 KCF
  • Jacqueline Freeman ’91 15-19 KCF
  • Kevin Gaither-Banchoff ’91 10-14 KCF
  • Gustav Gilbertson ’91 15-19 KCF
  • Dinesh Goburdhun ’91 25-29 1833
  • Kirk Hedlich ’91 15-19 KCF
  • Eric Hegg ’91 25-29 KCF
  • Gregory Herder ’91 5-9 KCF V
  • Richard Hutchman ’91 5-9 KCF
  • Liana Iacobelli ’91 5-9 KCF
  • Stephen Iaquaniello ’91 20-24 KCF
  • Bridget Jones ’91 25-29 1833 V
  • John Leinicke ’91 1-4 KCF
  • Cynthia (Rieden) Lunney ’91 20-24 KCFHAA D
  • Evelyn (Haight) Madvig ’91 15-19 D
  • Louis Magas ’91 20-24 KCF
  • James McCarthy ’91 5-9 KCF
  • Andrew Mears ’91 20-24HAA
  • Michael Miller ’91 20-24 KCFHAA
  • K. Claire (Grover) Nehring ’91 25-29 KCF
  • Erin O'Brien ’91 10-14 KCFHAA
  • Laura Otolski ’91 25-29 KCF
  • James Padilla Jr. ’91 15-19 KCF
  • Kristin Reisinger ’91 20-24 KCF
  • Karin Richner ’91 15-19 KCF
  • William Romberg ’91 20-24 KCF
  • Krista Runyan ’91 1-4 KCF
  • Robert Saxton ’91 1-4 KCF
  • Ann Sheehy ’91 20-24 KCF
  • Peter Snow ’91 1-4 KCF
  • Emily Sommer ’91 20-24 KCF
  • Amy (Smith) Thompson ’91 25-29 KCF
  • Tambryn VanHeyningen ’91 15-19 KCFHC D PPLC
  • Mitchell Veldkamp ’91 25-29 KCFHAA
  • Jennifer Vince-Buonamici ’91 10-14 KCF V
  • James Ward ’91 15-19 KCF
  • Michael Winkelman ’91 20-24 KCFHC

Top ↑

1992

Class Participation: 25.24%
Class Agent: Carter Dougherty

  • Jennifer Babcock ’92 5-9 KCF
  • Norman Barlow ’92 25-29 1833
  • Mark Barnum ’92 10-14 KCFHC PPLC
  • Laura Bassett ’92 25-29 KCF
  • Mayme (Silverthorn) Baumann ’92 15-19HAA
  • Kirsten (Browne) Bradford ’92 25-29 1833HAA V
  • James Brennan ’92 25-29 1833 D
  • Elaine (Aten) Brown ’92 25-29 1833HAA
  • Geoffrey Brown ’92 25-29 1833HAA
  • Tarek Buckmaster ’92 15-19HAA
  • Alison (Phillips) Carlo ’92 10-14 KCF
  • Amy Carlton ’92 20-24 KCF
  • Matthew Christensen ’92 10-14 KCF
  • Mary Clark ’92 25-29 KCF
  • Mark Clifford ’92 15-19 KCF
  • Brian Coffey ’92 25-29 KCF
  • Susan (Dude) Coffey ’92 25-29 KCF
  • Alyson (Husband) Conley ’92 5-9 KCF
  • Patrick Conley ’92 5-9 KCF
  • Sharon (Lindner) Crowley ’92 15-19 KCF
  • Ulric Dihle ’92 20-24 D
  • Michael Doornweerd ’92 5-9 KCF
  • Carter Dougherty ’92 25-29 KCF D V
  • Christine (Jackson) Earl ’92 10-14 KCF
  • George Earl ’92 10-14 KCF
  • Glenn Ehrean ’92 20-24 KCF
  • Denise (Chasko) Fahey ’92 20-24 KCF
  • Frederick Fleming ’92 20-24 KCF STETSON
  • Julie (Purvis-Smith) Fouque ’92 10-14 KCF V
  • William Fredericks ’92 25-29 KCFHAA
  • Kelli Gaither-Banchoff ’92 10-14 KCF
  • George Galster ’92 20-24 1833
  • Caroline (Lake) Gentry ’92 20-24 KCF
  • Tiffany Greenman ’92 1-4 KCFHAA
  • Mark Howrey ’92 20-24 KCFHC D
  • Sonja (Gary) Hunter ’92 20-24 KCF
  • Stephanie Ihnat ’92 15-19 KCF
  • Kristin Johnson ’92 25-29 1833
  • Amelia Katanski ’92 10-14 KCF
  • Corinna Keller ’92 20-24 1833
  • Carol King ’92 25-29 KCF
  • Tammy Kolbe ’92 10-14 KCF
  • Brian Lakkides ’92 20-24 KCF
  • Karen (Sizer) Lakkides ’92 20-24 KCF
  • Tessa (Swiftney) Lang ’92 15-19 KCF D
  • Elizabeth Lin ’92 25-29 KCF
  • Mitchell Mathews ’92 10-14 KCF
  • Michael McConnell ’92 25-29HAA
  • Jennifer McGuire ’92 5-9 KCF
  • Julie Mehretu ’92 10-14 1833
  • Paul Miotke ’92 25-29 1833HC D
  • Hans Morefield ’92 30-34 1833 D V
  • Becky Morse ’92 25-29 KCF
  • Marc Mullendore ’92 10-14 KCF V
  • Karen (Willms) Murray ’92 25-29 KCF
  • Gary Nelund ’92 10-14 KCF
  • Rosalyn (Cuasay) Nicpon ’92 15-19 KCF
  • Wanda (Hartmann) Oehrli ’92 20-24 KCF
  • Earl Peters ’92 5-9 KCF
  • Wendy Reed ’92 15-19 KCF
  • Francis Rhames III ’92 25-29 1833
  • Laura (Burleigh) Rizzo-Benson ’92 10-14 KCFHAA
  • Timothy Rop ’92 10-14 KCF
  • Chad Rucker ’92 20-24 KCF
  • Angela (Rusen) Sanchez ’92 25-29 KCF
  • Steven Sanchez ’92 25-29 KCF
  • Heather (Stevens) Schoning ’92 20-24 KCF V
  • Scott Schulz ’92 25-29 KCFHAA
  • Kimberly Sheridan ’92 15-19 KCF
  • Michael Siwajek ’92 10-14 KCFHAA
  • Merrill Squiers II ’92 25-29 1833 STETSON
  • Lauren (Kamens) Stolberg ’92 25-29 KCFHAA
  • Crystal (Caruana) Sullivan ’92 25-29 KCF
  • Martha Timmer ’92 20-24 KCF
  • Nicole (Williams) Waltrip ’92 25-29 KCF
  • Katharine Warner ’92 5-9 KCF
  • Kristen (Loudenslager) Welling ’92 20-24 KCF
  • Torrey Wenger ’92 5-9 KCF
  • Andrea Witt ’92 25-29 KCF
  • Dawn (Fekete) Zahrt ’92 25-29 KCF
  • Thomas Zahrt ’92 25-29 KCF

Top ↑

1993

Class Participation: 25.83%
Class Agents: John Lawther, Brad O'Neill

  • Meredith (Bigelow) Baker ’93 25-29 KCF STETSON
  • Karen (Gunnison) Ballen ’93 25-29 KCF
  • Todd Ballen ’93 25-29 KCF
  • Anthony Benac ’93 10-14 KCF
  • Arminda Bepko ’93 15-19 KCF
  • Siobhan (Groleau) Bishop ’93 1-4 KCFHAA
  • Darrah (Allen) Bixler ’93 10-14 KCF
  • Lorene (Dziurda) Branch ’93 5-9 KCF
  • Todd Brandstadt ’93 20-24 KCF
  • Theresa Braunschneider ’93 20-24 KCF
  • Leonardo Brito-Valladares ’93 20-24 KCF
  • Erin Brownlee Dell ’93 20-24 1833 V
  • Steven Cairns ’93 25-29 KCF D
  • Shane Campbell ’93 15-19 D G STETSON
  • Karen Carney ’93 10-14 KCFHAA
  • Ethan Chamberlin ’93 25-29 KCFHAA
  • Gregory Cibor ’93 25-29HAA
  • Alicia (Osstyn) Conradson ’93 25-29 KCF
  • Bradley Daleiden-Brugman ’93 25-29 KCF
  • Elizabeth Daleiden-Brugman ’93 25-29 KCF
  • Diana (Flynn) Davidson ’93 20-24 1833
  • Robert Davidson ’93 20-24 1833
  • Kyle Dell ’93 20-24 1833
  • Edward Dzialowski ’93 25-29 KCFHAA
  • Jennifer Feuerstein ’93 20-24 KCF
  • Dana (Coughlin) Finneran ’93 25-29 KCF
  • David Friedman ’93 10-14 KCF
  • Christopher Gale ’93 15-19 KCF STETSON
  • Marie Halverson ’93 20-24 KCF
  • Heidi Harris ’93 10-14 KCF
  • Derek Hewitt ’93 25-29 KCFHAA D
  • Kellie (LaDuke) Hoffman ’93 5-9 KCFHAA
  • Jeffrey Horne ’93 20-24 KCF
  • Stephen Hunt ’93 15-19 KCFHAA
  • Mary (Nicoletti) Hussey ’93 15-19 1833
  • Angela (King) Im ’93 20-24 KCF
  • Marvin Im ’93 25-29 KCF
  • Kimberly (Johnson) Justice ’93 10-14 KCF
  • Douglas Justus ’93 5-9HAA
  • Gina (Brian) Kashuk ’93 25-29 KCFHC
  • Kevin Kolodsick ’93 25-29 1833
  • Kathleen (Czmer) Kool ’93 20-24 KCFHAA
  • John Lawther ’93 20-24 KCF V
  • John Lewis ’93 5-9 1833
  • Jennifer (DeLeeuw) Lindquist ’93 15-19 KCF
  • Christopher Matthews ’93 20-24 KCF
  • Michael McFall ’93 10-14 1833
  • Shannon (Greening) McGarry ’93 5-9 KCF
  • Lisa (Peterson) McIntyre ’93 20-24 KCF
  • Helen Montgomery ’93 5-9 KCF
  • Meena Moossavi ’93 15-19 KCF
  • Candice (Jones) Mullendore ’93 20-24 1833HC
  • Sean Mullendore ’93 25-29 1833HC
  • Scott Myrand ’93 20-24 KCF
  • Thalia Nittis ’93 15-19 KCF
  • Devin Norman ’93 20-24 1833HC STETSON
  • Jill (Boye) Norton ’93 15-19 KCF
  • Chris Olah ’93 25-29 KCF
  • Brad O'Neill ’93 20-24 1833 STETSON V
  • Craig Ortsey ’93 20-24 KCF
  • Kimberly Osborne ’93 20-24 1833
  • David Papas ’93 5-9 KCF
  • Mindy Papas ’93 1-4 KCF
  • Margaret Petric ’93 25-29 KCF
  • Kimberly Plaxton-Drobot ’93 20-24 KCF
  • Sara Ranger ’93 10-14 KCF
  • Monika (Gooding) Rodas ’93 15-19 KCF
  • Alexander Silverman ’93 20-24 KCFHAA D
  • Stephanie Soles Carey ’93 20-24 KCF
  • Christine Weinreich ’93 5-9 KCF
  • Chris Wozniak ’93 25-29 KCF

Top ↑

1994

Class Participation: 18.59%

  • Barbara Barnes ’94 5-9 KCF
  • Laura Barnes ’94 5-9 KCF
  • Christopher Berkimer ’94 15-19HAA
  • David Best ’94 20-24 KCFHAA
  • Anne Betzner ’94 20-24 KCF
  • Nathaniel Bolin ’94 1-4 KCF D
  • Dana Bourland ’94 10-14 KCF
  • William Burdick ’94 25-29 KCF
  • Julie (Silberberg) Campbell ’94 15-19 D G STETSON
  • Lisa Corwin ’94 25-29 KCF D
  • Heather Cox ’94 15-19 KCF
  • Corey Dean ’94 20-24 KCFHAA
  • Neha (Shah) Dean ’94 20-24 KCFHAA
  • Andrew Ferris ’94 25-29 KCF
  • Ellen Foley ’94 10-14 KCF
  • Hillary (Byrn) Frazey ’94 10-14 KCF
  • Raechel German ’94 20-24 KCFHAA
  • Robert Gorman III ’94 15-19 1833
  • Ellen Heyman ’94 5-9 D
  • Scott Hunsinger ’94 20-24 KCF
  • Rebecca Joyce ’94 20-24 KCF
  • Heather (Spencer) Justus ’94 5-9HAA
  • Kimberly Korson ’94 20-24 KCF
  • Sarah Kruse ’94 15-19 1833
  • Erin Lee ’94 20-24 KCF
  • Michael Masters ’94 10-14 KCFHAA
  • Nicole (Frost) Merchant ’94 15-19 KCF
  • Kami (Benner) Michael ’94 25-29 KCF
  • Kristina Mony ’94 25-29 KCFHAA
  • Regan Murray ’94 15-19 KCF
  • Sandra Nagler ’94 5-9 KCF
  • Pamela O'Connor ’94 10-14 KCF
  • Jessica (Deretchin) Olson ’94 5-9 KCF
  • Kirstin (Guter) Queen ’94 15-19 KCF PPLC
  • Jordan Rankin ’94 5-9 D
  • Pritham Reddy ’94 25-29 KCFHAA
  • Karilee Reinking ’94 10-14 KCF
  • Matthew Ropp ’94 15-19 KCF V
  • Elizabeth Ross ’94 25-29 KCF D
  • Laura (Preister) Rueckert ’94 20-24 KCF
  • Matthew Sikora ’94 10-14 KCF
  • Sonya (Olds) Som ’94 1-4 D
  • Jennifer (Girvin) Streeter ’94 15-19 KCFHAA
  • Timothy Streeter ’94 20-24 KCFHAA
  • Bethany (Pagel) Taylor ’94 10-14 KCF
  • Brendan Taylor ’94 10-14 KCF
  • Andrew Vanbergen ’94 20-24 1833
  • Amy (Dumanois) Walker ’94 10-14 KCFHC
  • M. Elizabeth (Low) Washington ’94 5-9 KCF V
  • Peter Watson ’94 20-24 KCF
  • Yu Xu ’94 10-14 1833
  • Anthony Youn ’94 20-24 KCF

Top ↑

1995

Class Participation: 17.95%

  • Sara (Howard) Amy ’95 10-14 KCF
  • Carrie (Gothard) Bachman ’95 20-24 KCF
  • Mark Bachman ’95 25-29 KCF
  • Kristine Bennett ’95 10-14 KCF
  • Shari (Order) Bills ’95 5-9 KCF
  • Paul Bozyk ’95 20-24 KCFHC D
  • James Collins ’95 15-19 KCF
  • Anjalee (Nadkarni) Deshpande Hutchinson ’95 5-9 KCF
  • Kimberly Dixon ’95 10-14 KCF
  • William Ernzen ’95 20-24 KCF
  • Kristine (Phillips) Evertz ’95 5-9 KCF
  • Mary Falcone ’95 5-9 KCF
  • Erik Falconer ’95 10-14 1833
  • Cynthia (Howard) Falconi ’95 15-19 KCF
  • Joanna (Skartsiaris) French ’95 5-9HC
  • Scott French ’95 5-9HC
  • Sara Garvin ’95 10-14 KCF
  • Edward Gaty ’95 15-19HC D
  • Theresa Gutierrez ’95 15-19 KCFHAA
  • Jessica Haney ’95 15-19 KCF
  • Britt Hartenberger ’95 20-24 KCF
  • Brian Heintz ’95 20-24 KCF D
  • Jessica (Brown) Heintz ’95 20-24 KCF D
  • Charleen (Vassar) Hewitt ’95 15-19 KCFHAA D
  • Amanda (Eldridge) Howard ’95 15-19 KCF V
  • Kalpana Injety ’95 20-24 KCF
  • Darrell Jones ’95 5-9 KCF D V
  • Ryan Kaltenbach ’95 15-19 KCFHAA
  • Peter Knight ’95 10-14 KCF
  • Sara (Foster) Levy ’95 25-29 KCF
  • Jonathan Lively ’95 15-19 KCF
  • Patricia (Frazer) Lydic ’95 25-29 KCF
  • Linda (Shipley) Mayhew ’95 15-19 KCF
  • Carrie (Beard) Maynard ’95 15-19 KCF
  • Heather (Smits) Morrison ’95 15-19 KCF
  • Heather Mossman ’95 1-4 KCF
  • Gretchen (Jacobson) Parsons ’95 20-24 KCF
  • Anthony Prey ’95 10-14 KCF
  • Erica Pulling ’95 1-4 KCF
  • Marc Reeves ’95 5-9HAA
  • Matthew Rich ’95 10-14 KCFHAA
  • Barbara Sheehy ’95 5-9 KCF
  • Pauli (Kurtzman) Stern ’95 20-24 KCF
  • Darin Stewart ’95 20-24 KCF D STETSON
  • Suprotik Stotz-Ghosh ’95 20-24 KCF
  • William Uicker ’95 20-24 KCF
  • Benjamin Voigts ’95 1-4 KCF
  • Jodi (Goldstein) von Jess ’95 15-19 KCF
  • Robin Wells ’95 10-14 KCFHAA
  • Jason Wenzlaff ’95 20-24 KCF

Top ↑

1996

Class Participation: 15.92%
Class Agent: Melissa Stucki Stevens

  • Joshua Azriel ’96 15-19 KCF
  • Irene Backus ’96 5-9 KCF
  • Katherine Baker ’96 25-29 1833HC D PPLC
  • Amanda Botsko-Wilson ’96 5-9 KCF D
  • Cara (Pool) Bozyk ’96 15-19 KCFHC D
  • Erik Cabble ’96 10-14 KCF
  • Joy Campbell ’96 20-24 KCF
  • Amy Clement ’96 5-9 KCF
  • Jamie (Elsila) Cook ’96 25-29 KCF
  • Sarah (Lyberg) Cunningham ’96 15-19 KCF
  • Carrie (Graveel) Diegel ’96 15-19 KCFHAA
  • David Dilno II ’96 10-14 KCF
  • Catherine (Whitlock) Evans ’96 15-19 KCF
  • Leslie (Steckler) Falconer ’96 10-14 1833
  • Stephanie Foote ’96 15-19 KCFHC
  • Stacey (Younger) Gagosian ’96 20-24 KCF
  • Shawn Gavin ’96 15-19 KCF
  • Nancy (Snyder) Gibson ’96 15-19 KCF
  • Russell Hankey ’96 10-14 KCF V
  • John Hayes ’96 1-4 KCF
  • Amy Houtrow ’96 10-14 1833
  • Amy Kleine ’96 10-14 KCF
  • Jill (Shuster) Kolodsick ’96 20-24 1833
  • Clifford Lampe ’96 20-24 KCF
  • Heather Lee ’96 20-24 KCF
  • Elizabeth (Pachota) Levy ’96 15-19 KCF
  • Melaina Maraldi ’96 10-14 KCF
  • Leslie Markworth ’96 15-19 KCF
  • Gerald McDade ’96 10-14 KCF
  • Jennifer Miller-Gaubert ’96 5-9 KCF
  • Jennifer Mrozowski ’96 20-24 KCF
  • Suzanne (Hohn) Mwengi ’96 10-14 KCF
  • Dia Penning ’96 10-14 KCF
  • S. Cary (Olson) Percy ’96 1-4 KCF
  • Christopher Pillar ’96 1-4 KCF
  • Tanya Pohrt ’96 5-9 KCF
  • Aaron Portenga ’96 5-9HAA
  • Luke Rafter ’96 10-14 KCF
  • Matthew Rossing ’96 20-24 KCF
  • Rachel (Greenwald) Starr ’96 15-19 KCF
  • Benjamin Stevens ’96 25-29 1833HC
  • Melissa (Stucki) Stevens ’96 25-29 1833HC V
  • Jeremy Truran ’96 10-14 KCF
  • Richard Utarnachitt ’96 5-9 KCF
  • Adam Wolfe ’96 15-19 KCF PPLC
  • Andrea (Cha) Wolfe ’96 10-14 KCF PPLC

Top ↑

1997

Class Participation: 25.66%
Class Agents: Alexandra (Foley) Altman, Corey Schultz

  • Alexandra (Foley) Altman ’97 15-19 1833 STETSON V
  • Christopher Altman ’97 15-19 1833 STETSON V
  • Troy Amber ’97 5-9 KCF
  • Rebecca (Olson) Anderson ’97 5-9 KCF
  • Elizabeth (Spess) Archambault ’97 1-4 KCF
  • Elizabeth Atkinson ’97 1-4 KCF
  • Rebecca Avery-Quinn ’97 5-9 KCF
  • Catherina Bailey Krehbiel ’97 1-4 KCF
  • Brian Blattert ’97 10-14 KCFHAA
  • Aaron Bommarito ’97 10-14 D
  • Angela Bortel ’97 1-4 KCF
  • Malara Bragg ’97 20-24 KCF
  • Mathew Calvert ’97 20-24 KCF
  • Andrew Carra ’97 15-19 1833
  • Deepthi Chilakapati ’97 20-24 KCF
  • Christa Clapp ’97 20-24 KCF
  • Michelle (Brown) Condon ’97 20-24 KCF
  • Tara Darcy-Hall ’97 15-19 KCF
  • Michael Demo ’97 5-9 KCF
  • Erik Edoff ’97 20-24 KCF
  • Paula Frantz ’97 5-9 KCF
  • Christina (Cox) Goodlander ’97 10-14 KCF
  • Jennifer Goodlander ’97 5-9 KCF
  • Catherine Goodman ’97 5-9 KCF
  • Anne (Loesch) Gordon ’97 5-9 KCF
  • Douglas Gordon ’97 5-9 KCF
  • Roxana (Ho) Han ’97 15-19 KCFHAA V
  • William Harris ’97 10-14 KCF
  • Alyssa Hayes ’97 5-9 KCF
  • Knut Hill ’97 20-24 KCF
  • Jeff Hotchkiss ’97 20-24 1833HAA V
  • Kathryn Keefer ’97 10-14 KCF
  • Sadaf Khattak ’97 10-14 KCF
  • Lisa (Rohde) Knight ’97 10-14 KCF
  • Jennifer (Brown) Kurth ’97 10-14 KCF
  • Mary (Brockmeier) Lampe ’97 20-24 KCF
  • Blake Lancaster ’97 1-4HAA
  • Matthew Lango ’97 5-9 KCF
  • Henry Langreder ’97 1-4 KCF
  • Alexis (Frankfort) Leverenz ’97 1-4 KCF
  • Elizabeth Lindau ’97 20-24 1833 STETSON V
  • Karin Lystad ’97 10-14 KCFHAA
  • Hope (Nguyen) MacGregor ’97 15-19 KCF
  • Rayline (Latchaw) Manni ’97 20-24 KCF
  • Christine (Mungall) Martel ’97 10-14 KCF
  • Melissa (Weinhold) McDade ’97 10-14 KCF
  • Ryan McQuade ’97 5-9 KCF
  • Kristin Meekhof ’97 5-9 KCF
  • P. Haans Mulder ’97 20-24 KCF
  • Michael Mundahl ’97 10-14 KCF
  • Collette (Thomas) Nicholas ’97 5-9 KCF
  • Dona (Bailey) Nishi ’97 10-14 D
  • Megan O'Connor ’97 1-4 KCF
  • Samuel O'Connor-Divelbiss ’97 5-9 KCF
  • Bret Orr ’97 20-24 KCFHAA
  • James Pfluecke ’97 15-19 KCF D
  • Stacy (Frattinger) Pfluecke ’97 15-19 KCF D
  • Angela Pratt Geffre ’97 20-24 KCF
  • Matthew Priest ’97 5-9 KCF
  • Karen Reed ’97 10-14 KCFHAA
  • Gretchen (Pokorski) Reid ’97 15-19 KCF
  • April Riker ’97 5-9 KCF
  • Susan (Yehle) Ritter ’97 25-29 KCF
  • Peter Sanderson ’97 1-4 KCF
  • Kristin Schaffner ’97 1-4 KCF
  • Jodi Schmaltz ’97 1-4HAA
  • Corey Schultz ’97 5-9 KCF STETSON V
  • Colin Sheaff ’97 1-4 KCF
  • K. Gustavos U Shively ’97 5-9 KCFHAA
  • Heather Simpson ’97 5-9 KCF
  • Timothy Smith ’97 15-19 KCF
  • Monique (Labadie) Soranno ’97 20-24 KCF
  • Bridgette Sparkman Borg ’97 20-24 KCF
  • Steven Tack ’97 1-4 KCFHAA
  • Michael Teo ’97 20-24 KCFHAA
  • Todd Thompson ’97 1-4 KCF
  • Loralei (Lacina) Thornburg ’97 20-24 KCF
  • Sharyl (Eisenstein) Van Ostrand ’97 5-9 KCF
  • Carla Varner ’97 15-19 KCF
  • Christina Wootton ’97 10-14 KCF
  • Jillian (Sloan) Yost ’97 1-4 KCF

Top ↑

1998

Class Participation: 18.53%
Class Agent: Christina (Dukek) Anderson

  • Christina (Dudek) Anderson ’98 20-24 1833 V
  • Nathan Anderson ’98 20-24 1833
  • Amanda (Gramith) Arnold ’98 20-24 KCF
  • Kevin Arnold ’98 20-24 KCF
  • Allison Ball ’98 5-9 KCF
  • Monica (Tay) Belej ’98 5-9 D
  • Daniel Berlin ’98 1-4HAA
  • Michael Bombich ’98 20-24 1833
  • Sarah (Lindsay) Bombich ’98 20-24 1833
  • Allison Cole ’98 15-19 KCF
  • Sharalynn Cromer ’98 1-4 KCF
  • Andrea Dakin Teunessen ’98 15-19 KCF
  • Christy (Lynn) Deer ’98 20-24 KCF
  • David Deer ’98 20-24 KCF
  • Susan (Anderson) Dubeck ’98 15-19 KCFHAA V
  • Jennifer (Houze) Eritano ’98 5-9 KCF
  • Rebecca Flintoft ’98 10-14 KCF
  • Jamie (Lyman) Gingerich ’98 5-9 KCF
  • Andrea Goethals ’98 20-24 1833
  • Anne (Woodring) Grisenthwaite ’98 10-14 KCF
  • Jeffrey Grisenthwaite ’98 10-14 KCF
  • Jane Hedeen ’98 20-24 KCF D
  • Rebecca Hernandez ’98 1-4 KCF
  • Debra Knickerbocker ’98 1-4HAA D
  • Elizabeth Kostielney ’98 5-9 KCF
  • Daniel Lam ’98 5-9 KCFHAA
  • Lisa (Denton) Lawson ’98 15-19 KCF V
  • Alyssa (Thomas) Lee ’98 20-24 KCF
  • Joseph Lee ’98 20-24 KCF
  • Beatrice Lloyd ’98 20-24 KCFHC D STETSON
  • Jennifer Lowman Day ’98 1-4 KCF
  • Karen (Kolmodin) MacDonell ’98 5-9 KCF
  • Bernard Maloy ’98 5-9HAA
  • Joseph Mazzola ’98 1-4 KCF
  • Lisa Murphy ’98 5-9 KCF
  • Patrick Nichols ’98 20-24HC STETSON
  • Gayle (Zywicke) Nugent ’98 10-14 KCF
  • Keegan (Keefover) Palczewski ’98 5-9 KCF
  • Maria Parling-Wolfgang ’98 5-9 KCFHAA D
  • Chad Pastor ’98 5-9HAA
  • Jessica (Call) Robertson ’98 15-19 KCF
  • Scott Serio ’98 5-9 KCF
  • Michael Sheehy ’98 15-19 KCF
  • Carrie Sheets ’98 10-14 KCF
  • Donna Walker ’98 20-24 KCF
  • Jessica Weybright ’98 20-24 KCF
  • Erin White ’98 10-14 KCF
  • Bethany (Kestner) Whitehead ’98 20-24 KCF V

Top ↑

1999

Class Participation: 38.35%
Class Agents: Jennifer (Getting) Gameslyn, Andy Miller

  • Christopher Adamo ’99 15-19 KCF
  • Jason Atkins ’99 20-24 KCF D V
  • Natasha Bagdasarian ’99 5-9 KCF
  • Vahan Bagdasarian ’99 5-9 KCF
  • Adam Beckwith ’99 15-19 KCF D
  • Christina (Hardesty) Beckwith ’99 15-19 KCF
  • Jacquelyn Bittas ’99 15-19 KCF
  • Martin Blumentritt ’99 5-9 KCF
  • David Bogan ’99 10-14 KCF
  • Rachael (Kulick) Bommarito ’99 10-14 D
  • Amanda (Pritts) Borgsdorf ’99 10-14 KCF
  • Stephen Borgsdorf ’99 10-14 KCF
  • David Brockington ’99 15-19 KCF
  • Claudia Brown ’99 1-4 KCF
  • Jennifer Combes ’99 15-19 KCF
  • Amy Darrow ’99 15-19 KCF
  • Tabitha Davis ’99 10-14 KCF
  • Erin Dawson ’99 10-14 KCF
  • Kant Desai ’99 10-14 KCF
  • Jennifer (Spezza) DeVries ’99 1-4 KCF
  • Peter DeVries ’99 1-4 KCF
  • David Dobbie ’99 5-9HAA D
  • Christine Dragisic ’99 15-19 KCF V
  • Justin Dula ’99 15-19 KCF
  • Jon Eenigenburg ’99 15-19 KCF
  • Mariam El-Shamaa ’99 15-19 KCF
  • Nanda Filkin ’99 1-4 KCF
  • Mellany Flynn ’99 5-9 KCF
  • Brian Fowler ’99 10-14 KCF
  • Cindy Fukazawa ’99 5-9 KCF
  • Jay Gesin ’99 20-24 KCF
  • Sarah Goralewski ’99 15-19 KCF
  • Tatyana (Matish) Guifarro ’99 5-9 KCF
  • John Hach ’99 20-24 KCFHAA
  • David Hanna ’99 5-9 KCF
  • Shawna Harris ’99 1-4 KCF
  • Marin Heinritz ’99 10-14 KCF
  • Joshua Hoekstra ’99 1-4 KCF
  • Benjamin Imdieke ’99 20-24 KCF
  • Jennifer (Getting) Jameslyn ’99 5-9 KCF V
  • Heather (Yagiela) Johnson ’99 5-9 KCF
  • Jason Johnson ’99 5-9 KCF
  • Jill (Sibson) Johnson ’99 15-19 KCF
  • Bijana (Lockwitz) Kadakia ’99 15-19 KCF
  • Michael Kellogg ’99 10-14 KCF
  • Erin Killian ’99 5-9 KCFHAA
  • Peggy Kingsley ’99 20-24 KCF
  • Rebecca Lair-Ybanez ’99 10-14 KCF
  • Laura (Edwardson) Lam ’99 1-4 KCFHAA
  • David Latchana ’99 15-19 KCF
  • Kelly (Collins) Latchana ’99 15-19 KCF
  • John Latham ’99 15-19 KCF
  • Daniel Lawson ’99 15-19 KCF V
  • Jodie Lawton ’99 15-19 KCF
  • Sandy Levine ’99 1-4 KCF
  • Kimberly Luke ’99 5-9 KCF
  • Matthew Lund ’99 5-9 KCF
  • Richard Maltby ’99 5-9 KCF
  • Cecelia Marsh ’99 15-19 KCF
  • Megan McKnight ’99 20-24 KCF
  • Katie McLeod ’99 15-19 KCF
  • Elisabeth (Nowlin) McNinch ’99 10-14 KCF
  • Timothy McNinch ’99 5-9 KCF
  • Andy Miller ’99 20-24 1833HAA D STETSON V
  • Rebecca Mitich ’99 5-9 KCF
  • Gretchen Mollers ’99 5-9 KCF
  • Daniel Moore ’99 20-24 KCF
  • Amy Murphy ’99 5-9 KCF
  • Kevin Murphy ’99 5-9 KCF
  • Jeffrey Myers ’99 15-19 KCF
  • Theresa (Possley) Nelson ’99 15-19 KCF
  • Chris Nicholas ’99 5-9 KCF
  • Christina Novinskey ’99 5-9 KCF
  • Patrick Nyman ’99 10-14 KCF
  • Jennifer (Stefanski) O'Guinn ’99 5-9 KCF
  • Garret Olson ’99 10-14 KCFHC D
  • Jasmine Presson ’99 15-19 KCF
  • Edwin Price ’99 20-24 KCF D
  • Drew Rewold ’99 1-4 D
  • Lisa Rotondo ’99 5-9 KCF
  • Stacey Saunders ’99 10-14 KCF
  • Leigh Sayen ’99 1-4 KCF
  • Lisa (Ceravolo) Scheel ’99 15-19 KCF
  • Ian Schmidt ’99 15-19 KCF
  • Christopher Seaton ’99 5-9 KCFHAA
  • Emily Seitz ’99 10-14 KCF
  • Nicole Shepard ’99 1-4 KCF
  • Natalie Shepherd ’99 1-4 KCF
  • Kyla (Wonderleigh) Shope ’99 5-9 KCF V
  • Amy Shrock ’99 10-14 KCF
  • Erica Siegl ’99 15-19 KCF
  • Laura Sinche ’99 20-24 KCF
  • Ashley (Abbott) Skrocki ’99 20-24 KCF
  • Sarah Smathers ’99 15-19 KCF
  • Christine Stehman ’99 15-19 KCF
  • Jaime Strauch ’99 15-19 KCFHAA D
  • Zachary Tann ’99 10-14 KCF
  • Andrew Terranella ’99 10-14 KCF V
  • Aaron Thomas ’99 20-24HC D
  • Tamara (Pryor) Tucker ’99 1-4 KCF
  • Martha Uicker ’99 1-4 KCF
  • Meghan (Ray) Virro ’99 15-19 KCF V
  • Aileen Wagner ’99 10-14 KCF V
  • Carl Wasielewski ’99 10-14 KCF
  • Jason Widman ’99 20-24 KCF
  • Katharine (Runyan) Wingert ’99 1-4 KCF
  • Timothy Wormus ’99 5-9 KCF

Top ↑

2000

Class Participation: 24.73%
Class Agent: Zach Schroeck

  • Annalee (Slingerland) Appledorn ’00 20-24 1833
  • Daniel Appledorn ’00 15-19 1833
  • Aneesha (Balchandani) Raina ’00 15-19 D
  • Andrea Augustine ’00 1-4 KCF
  • Kenneth Bark ’00 10-14 KCF
  • Matthew Berger ’00 10-14 KCF
  • Markus Boos ’00 20-24 KCF
  • Heather Booth ’00 1-4 KCF
  • Colleen Boylan ’00 1-4 KCF
  • Mandy (Blinn) Brookins ’00 10-14 KCF V
  • Nicholas Brown ’00 10-14 KCF
  • Matt Bunkowski ’00 20-24 1833 STETSON V
  • Kevin Burke ’00 1-4HAA
  • Jennifer (Dreyer) Byrd ’00 15-19 KCF
  • Elizabeth Candido ’00 5-9 KCF V
  • Jozef Chrzanowski ’00 5-9HC D
  • Sarah Collier ’00 5-9 KCF
  • Erin Diviney Chun ’00 10-14 KCF
  • Azita Emami ’00 1-4 KCF
  • Robert Feigal-Stickles ’00 5-9 KCF
  • Jess (Emhof) Fowle ’00 15-19 KCF
  • Brook Freeman ’00 1-4 KCF
  • David Fritz ’00 10-14HAA
  • Frank Giglio ’00 15-19 KCF
  • Adam Glick ’00 1-4 KCFHAA
  • Sean Gordon ’00 1-4 KCF
  • Jeanie Han ’00 1-4 KCF
  • Lisa Herron-Olson ’00 10-14 KCFHC D
  • Patricia (Marcoux) Hilliard ’00 15-19HAA
  • Robert Hilliard ’00 15-19HAA
  • Gillian Hooker ’00 10-14 KCF
  • Joseph House ’00 1-4 KCF
  • Robert (Knorr) Kent Jr. ’00 5-9 KCF
  • Erin (Barbus) King ’00 10-14 KCF
  • Katherine Kolon ’00 1-4 KCF
  • Jamal Ksar ’00 1-4HAA
  • Catherine Lancaster ’00 15-19 KCF V
  • Gary Lewis ’00 5-9 D
  • Edmond Mamou ’00 10-14 1833
  • Jeffrey Marinucci ’00 10-14 1833 V
  • Megan Martin ’00 10-14 KCF
  • Ian McMorran ’00 10-14 KCF
  • Margaret (Brown) McNamara ’00 1-4 KCF
  • Amy (Latham) Mervak ’00 10-14 KCF
  • Karen (Schieferstein) Munoz ’00 20-24 KCF
  • Kathryn Nichols ’00 15-19 KCF
  • Aaron Podolner ’00 10-14 KCF
  • Jonathan Preisser ’00 5-9 KCF
  • Sarah Jane (Vaughan) Putz ’00 1-4 KCF
  • Jared Ragusett ’00 1-4 KCF
  • Amanda Redman ’00 5-9 KCF V
  • Allison Brown Reimann ’00 5-9 KCF
  • Elizabeth Reiter ’00 10-14 KCF
  • Patrick Rorai ’00 1-4HAA
  • Alexander Sarapu ’00 10-14 KCF
  • Leslie (Ross) Sarapu ’00 10-14 KCF
  • Andrew Schook ’00 1-4 KCF
  • Zachary Schroeck ’00 10-14 1833 V
  • Philip Sheehy ’00 15-19 KCF
  • Ryan Shockley ’00 20-24 1833 D
  • Aaron Skrocki ’00 15-19 KCF
  • Sean Smith ’00 20-24 1833HC
  • Amanda Solem ’00 5-9 KCF
  • Emily (Van Strien) Van Cannon ’00 1-4 KCF
  • Lindsey (Waller) Wade ’00 15-19 KCFHAA
  • Michael Wade ’00 10-14 KCFHAA
  • Rebecca Weinhold ’00 20-24 KCF
  • Todd Wood ’00 1-4 KCF V
  • James Zorbo Jr. ’00 15-19HC

Top ↑

2001

Class Participation: 13.96%

  • Alana Askew ’01 15-19 KCF D
  • Lindsay Ballard ’01 5-9 KCF
  • Aash Bhatt ’01 5-9 KCF
  • Shane Bowen ’01 15-19 KCFHAA
  • Liza Brereton ’01 5-9 KCF
  • Lawrence Carter ’01 20-24 KCF
  • Amber (Schwartz) Delisi ’01 20-24 KCF
  • Tonia (Yoder) Derr ’01 20-24 KCFHAA
  • William Doroh ’01 10-14 KCFHC
  • Lindsay Drury Sharman ’01 5-9 KCFHAA
  • Beth Easter ’01 15-19 KCF
  • Megan (Barasch) Glick ’01 1-4 KCFHAA
  • Nahrain Kamber ’01 5-9 KCF V
  • Laura (Kroger) Augustyn ’01 10-14 KCF
  • Diana Kundel ’01 10-14 KCF
  • Mitchell Kundel ’01 5-9 KCF
  • Jillian Lankford ’01 5-9 KCF
  • Karl Meisel ’01 5-9 KCF D
  • Lauren (Wadland) Meisel ’01 5-9 KCF D
  • Gina Meola ’01 15-19 KCF
  • Kathleen Miller ’01 5-9 KCF
  • H. William Oosterman ’01 1-4 KCF
  • Eric Page ’01 5-9 KCF
  • Rod Rahimi ’01 10-14 KCF
  • Ryan Rivera ’01 1-4 KCF
  • Paige (Foley) Shockley ’01 15-19 1833 D
  • Nissan Wasfie ’01 15-19 KCF
  • Dawn (Todd) Whitford ’01 10-14HAA D
  • Jonathan Wood ’01 15-19 KCF
  • Andrew Woodrow ’01 15-19 KCF
  • Peter Zillmann ’01 10-14 KCF

Top ↑

2002

Class Participation: 22.09%
Class Agents: Mitch Blink, Jason Wright

  • Irfan Alibhai ’02 5-9 1833
  • Nathan Allen ’02 15-19 KCF STETSON
  • Crystal (Bax) Amend ’02 15-19 KCF
  • Dawn (Ashley) Archey ’02 15-19 KCF
  • Joshua Archey ’02 10-14 KCF
  • Derek Atkins ’02 1-4 KCF
  • Jessica Berzac ’02 10-14 KCF
  • Mitchell Blink ’02 15-19 KCF V
  • Krista Boerman ’02 10-14 KCF
  • Cristyann Bonsecour ’02 5-9 KCF
  • Benjamin Boyce ’02 1-4 KCF
  • Betsy (Foley) Boyce ’02 5-9 KCF
  • Sarah (Kissel) Brennan ’02 1-4 KCF
  • Kirsten Brodbeck-Kenney ’02 1-4 KCF
  • Anne (Ball) Brook ’02 1-4 KCFHAA D
  • Matthew Brooks ’02 10-14 KCF
  • Teryn Chrzanowski ’02 1-4HC D
  • Thomas Coke ’02 5-9HAA V
  • Meaghan Coon ’02 5-9 KCF
  • Andrea (Bartuski) Dannenberg ’02 15-19 KCF
  • Jules DePorre ’02 15-19 KCF
  • Julia (Kistka) DePorre ’02 10-14 KCF
  • Amanda (Combe) Derkevorkian ’02 1-4HAA
  • Brittany (Nestell) Dillman ’02 15-19 KCFHAA
  • Meredith Dodson ’02 10-14 KCF
  • David Dwaihy ’02 10-14 KCFHAA
  • Ana (Klackle) Evans ’02 15-19 KCF
  • Mark Fino ’02 1-4 D
  • Stephanie (Schrift) Fletcher ’02 10-14 KCF
  • Jeffrey Fry ’02 10-14 KCF
  • Joshua Gibbs ’02 1-4 KCF
  • William Giles ’02 5-9 KCFHAA
  • Erin Green ’02 10-14 KCF
  • Justin Gross ’02 1-4 KCFHAA
  • Kate Hagadone ’02 5-9 KCF
  • Nolan Hathaway ’02 5-9 KCF
  • Brant Haverdink ’02 1-4HAA
  • Patrick Heath ’02 1-4 KCF
  • Thomas Hillemeier ’02 1-4 KCF
  • Carrie Hintz ’02 5-9 KCF
  • Anne Hinz ’02 5-9 KCF
  • Shea Hogan ’02 10-14 KCF
  • Stephanie Hogue ’02 1-4 KCF V
  • Ashley Jones ’02 5-9 KCF
  • Kelly Jones ’02 5-9 KCF
  • Jeffrey Keen ’02 10-14 KCFHAA
  • Brent LeVasseur ’02 1-4 KCF
  • Selena Lum Bowen ’02 15-19 KCFHAA
  • Tamara Matthews ’02 10-14 KCF
  • Michael Mayers ’02 5-9 KCF
  • Mary Merz ’02 5-9 KCF
  • Allison (Scheurer) Moir ’02 1-4 KCF
  • Sarah (Rupp) Montgomery ’02 5-9 KCF
  • Zak Montgomery ’02 5-9 KCF
  • Sara (Church) Nicholson ’02 20-24 KCFHAA
  • Domenique Osborne ’02 5-9 KCF
  • Jennifer Perry ’02 10-14 KCF
  • Nathan Phenicie ’02 15-19 KCF
  • David Porada ’02 1-4 KCF
  • Frank Powers ’02 1-4 KCF
  • Brian Ried ’02 5-9 KCF
  • Jodi (Pung) Schafer ’02 15-19 KCFHAA
  • Angela Shapardanis ’02 1-4 KCF
  • Erik Snyder ’02 1-4 KCF
  • Matthew Tenenbaum ’02 5-9 KCF
  • John Thomas ’02 1-4HAA
  • Erin Thoresen ’02 5-9 KCF
  • Holly (Totten) Ushiroda ’02 5-9 KCF
  • Claire (Kinziger) Vahue ’02 5-9 KCF
  • Carrie (Shuman) Varouhakis ’02 5-9 KCF
  • Nisse Welchman ’02 10-14 KCF V
  • Evan Whitbeck ’02 15-19 KCFHC D
  • Joseph Wicklander ’02 15-19 1833
  • Jeffrey Wolford ’02 1-4 KCF
  • Jason Wright ’02 10-14 1833 STETSON V

Top ↑

2003

Class Participation: 14.14%
Class Agent: James Goodwin

  • Lucas Caldwell-McMillan ’03 1-4 KCF D
  • Joseph Carl ’03 5-9 KCF
  • Alexander Cheng ’03 10-14 KCF D
  • Sarah Crowell ’03 10-14 KCFHAA
  • Emily Durham ’03 10-14 KCF
  • Ann (Dowhan) Eilander ’03 10-14 KCF
  • Brett Eilander ’03 10-14 KCF
  • Sharell Elam ’03 10-14 KCF V
  • Jessica Foley ’03 15-19 KCF
  • James Goodwin ’03 15-19 KCF V
  • Evan Ho ’03 15-19 KCFHAA D
  • John Hogue ’03 1-4 KCF
  • Amber (Terry) Hupp ’03 10-14 KCF
  • Christopher Hupp ’03 10-14 KCF
  • Jessica Kiessel ’03 10-14 1833
  • Jane (Kopf) Stover ’03 15-19 KCFHAA
  • Wendy (Miller) Ledesma ’03 10-14 KCF
  • Sarah (Greiser) Lee ’03 1-4 KCF
  • Kathryn Lenz ’03 5-9 KCF
  • Doria (Durkin) Lynch ’03 5-9 KCF D
  • Sean Mann ’03 10-14 D
  • Anna (Ward) Martin ’03 15-19 KCF V
  • Kelly Martin ’03 5-9 KCF
  • Langdon Martin ’03 15-19 KCF
  • Christopher Miller ’03 5-9 KCF
  • Kelly Moulds-White ’03 15-19 KCF
  • Timothy Muir ’03 10-14 KCF
  • Gabriela (Peschiera-Carl) Peschiera ’03 5-9 KCF
  • Ann Petroliunas ’03 5-9 KCF
  • Devan Popat ’03 5-9 KCF
  • Theresia Radtke ’03 5-9 KCF
  • Amanda (Wagner) Ricketts ’03 10-14 KCF
  • Robert Ricketts ’03 10-14 KCF
  • Christine Ritok ’03 15-19 KCF
  • Adrienne (Field) Roe ’03 15-19 KCF
  • Aaron Smith ’03 1-4 KCF
  • Bernadette Terranova ’03 10-14 KCFHAA
  • Timothy Ullrey ’03 10-14 KCF
  • Eliza (Goth-Owens) Van Hall ’03 1-4HAA
  • Marie Webster ’03 10-14 KCF V
  • Sara Wiener ’03 15-19 KCF V
  • Abbe Will ’03 15-19 KCF
  • Lisa Williams ’03 1-4 KCF

Top ↑

2004

Class Participation: 17.97%
Class Agents: Carolyn DeWitt, Brittany Edwards

  • Andrew Alexander ’04 10-14 KCF
  • Laura (Mazzeo) Allen ’04 15-19 KCF STETSON
  • Nicole Ariyavatkul ’04 10-14 KCF
  • Emily Boehm ’04 10-14 KCF
  • Kara (Tweadey) Bos ’04 1-4 KCF
  • Terry Brock ’04 5-9 KCF V
  • Andrea (Braunz) Buchi ’04 15-19 KCF
  • Jackson Buell ’04 15-19 KCFHAA V
  • Kristyn Buhl-Lepisto ’04 5-9 KCF
  • Kirsten Cieslar ’04 10-14 KCF
  • Carolyn DeWitt ’04 10-14 KCF V
  • Christopher DiVirgilio ’04 1-4HAA D
  • Emily (Olson) Dumas ’04 15-19 1833
  • Brittany Edwards ’04 10-14 KCF V
  • Carol Flanigan ’04 10-14 KCF
  • Jessica Geiger ’04 1-4 KCFHAA
  • Bryan Gnyp ’04 1-4HAA
  • Leah Harris ’04 1-4 KCF
  • Robert Hinman ’04 5-9 KCF
  • Daniel Hotary ’04 5-9 KCF
  • Holly Huang-White ’04 15-19 D
  • Julie (Cutcher) Hurt ’04 1-4 KCF
  • Brent Klein ’04 10-14 KCFHAA V
  • Phillip Kotzan ’04 15-19 KCF
  • Ryan Lapham ’04 10-14 KCF
  • Conor Lefere ’04 1-4HAA
  • Douglas Lepisto ’04 5-9 KCF
  • Jeffrey Letcher ’04 10-14 KCF
  • Rana Mikkelson ’04 15-19HAA
  • Megan Mio ’04 5-9 KCF
  • Loren Moulds ’04 15-19 KCF
  • Kate (Elci) Phelan-Calvillo ’04 5-9 KCF
  • James Pollock IV ’04 15-19 KCF
  • Jill Ryan ’04 5-9 KCF
  • Paul Schramm ’04 15-19 KCF V
  • Alexis (Bowman) Sirrakos ’04 1-4HAA
  • Margaret Spires ’04 1-4 KCF
  • Elli (Toskey) Spitery ’04 1-4HAA
  • Nicholas Stonerook ’04 1-4 KCF
  • Victor Stover ’04 10-14 KCFHAA
  • Kirsten (Rosenkrands) Walker ’04 10-14 KCF
  • Brian Weigandt ’04 5-9 KCF
  • Nena Wendzel ’04 10-14 KCFHAA
  • Deanna Werner ’04 5-9 KCFHAA
  • Scott Whitbeck ’04 5-9HAA
  • Angela Ziech-Malek ’04 5-9 KCF

Top ↑

2005

Class Participation: 19.92%
Class Agents: Colin Baumgartner, Kate McCracken

  • Megan (Johnson) Arce ’05 5-9HC D
  • Michael Arce ’05 5-9HC D
  • Matthew (Smith) Ariyavatkul ’05 10-14 KCF
  • D'Angelo Bailey ’05 5-9 KCFHAA V
  • Colin Baumgartner ’05 10-14 KCF V
  • Paige Biglin ’05 10-14 KCF
  • Brett Blaauw ’05 1-4 KCF
  • Matthew Bowman ’05 5-9 KCF
  • Benjamin Busman ’05 10-14 KCF
  • Rachelle (Tomac) Busman ’05 10-14 KCF
  • Kelly (Clapp) Cameron ’05 5-9HAA D
  • Matthew Cameron ’05 1-4HAA D
  • Sarah (Duffy) Cammock ’05 5-9 KCF
  • Jamie Chun ’05 10-14 KCF
  • Sarah Clancy ’05 15-19 KCF V
  • Timothy Cowley ’05 5-9HC
  • Amelia Davis ’05 1-4 KCF
  • Kelly (Roshon) Estes ’05 1-4HAA
  • Christy (Peaslee) Gaudreau ’05 5-9 KCF
  • Alison (Mizen) Gaul ’05 15-19 KCF V
  • Amy Gordon ’05 5-9 KCF
  • Colleen Greene ’05 10-14 KCF
  • Blake Hurt ’05 1-4 KCF
  • Brandt Iden ’05 5-9HC
  • Tania Iqbal ’05 5-9 KCF
  • Matthew Jarboe ’05 1-4HAA
  • Amy Johnson ’05 5-9 KCF
  • Caitlin Kelly ’05 5-9 KCF
  • Tiffany (Antor) Cole ’05 10-14 KCF
  • Molly (Shotwell) Kriesel ’05 5-9 KCF
  • Agata Lefere ’05 1-4HAA
  • Alexandra Lett ’05 5-9 KCFHAA V
  • Stephanie (Lafrate) Marks ’05 1-4 KCF
  • Jason Maynard ’05 1-4 D
  • Katherine McCracken ’05 15-19 KCF V
  • Brooke (Larson) Park ’05 5-9 KCFHAA
  • Joshua Pfau ’05 5-9HAA D
  • Joseph Pray ’05 10-14 KCF
  • Andrea Price ’05 10-14 KCFHAA
  • Elizabeth Ralstrom ’05 10-14 KCF
  • Stephanie Rashewsky Jesin ’05 5-9 KCF
  • Stephen Robbins ’05 10-14 1833
  • Clara Scholl ’05 10-14 KCF
  • Stephanie Smith ’05 1-4 KCF
  • Michael Smith-Palmer ’05 1-4HAA
  • Natalie Tucker-Bradway ’05 10-14 KCF
  • Joanna Tzenis ’05 5-9HAA
  • Jeremy Vanisacker ’05 10-14HAA
  • Kate Vickery ’05 10-14 KCF V
  • Sarah Waddell ’05 1-4 KCF
  • Jill Weatherhead ’05 1-4HAA
  • Peter White ’05 5-9 D
  • Emily Yeagley ’05 5-9 KCF

Top ↑

2006

Class Participation: 19.22%
Class Agents: Mike Glista, Mary-Katherine Thompson Miller

  • Anonymous
  • Stephanie Anderson ’06 5-9 KCF
  • Shanna Barkume ’06 5-9 KCFHAA
  • Brittany Bartelo ’06 10-14 KCF
  • Nicholas Beimer ’06 5-9 KCF
  • Bradford Berndt ’06 10-14 1833
  • Daniel Blustein ’06 10-14 KCF V
  • Daniel Cook ’06 1-4 KCF
  • Elizabeth Courtois ’06 1-4 KCF
  • Lisa Dallacqua ’06 5-9 KCF
  • Christina Dennaoui ’06 1-4 KCF V
  • Mark Down ’06 1-4 KCF
  • Cara (Jaye) Fernandez ’06 15-19 KCF
  • Michael Glista ’06 10-14 KCF V
  • Thomas Gouterman ’06 10-14 KCF
  • Mary (Brown) Graves ’06 1-4 KCFHAA
  • Joel Haas ’06 15-19 KCF
  • Timothy Herman ’06 10-14 KCF
  • Will Hobart ’06 5-9 KCF
  • Anne Hollandsworth ’06 10-14 KCF
  • Shannon (Bauer) Hough ’06 15-19 KCF D
  • Lindsay (Anderson) Huber ’06 10-14 KCF
  • Ted Hufstader ’06 5-9 KCF
  • Kelsey Johnson ’06 10-14 KCF
  • Laura Kennedy ’06 10-14 KCF
  • Sobia Khaja ’06 10-14 1833
  • Kyle Konwinski ’06 5-9 KCFHAA V
  • Clara Lampi Pinedo ’06 10-14 KCF
  • Eric Larson ’06 10-14 KCF
  • Jonathan Marshall ’06 1-4 KCF
  • Matthew McKillop ’06 15-19 KCF
  • Elyse (Rapp) Mihalik ’06 10-14 KCF
  • Jeffrey Mihalik ’06 15-19 KCF
  • Mary-Katherine Thompson Miller ’06 10-14 1833HAA D STETSON V
  • Toni Miller ’06 1-4 KCF
  • David Nachtweih ’06 10-14 KCF D
  • Ian Neill ’06 1-4 KCF
  • Daisy (Gutierrez) Ngo ’06 5-9 KCF
  • Keegan O'Connor ’06 5-9 KCF V
  • Jeffrey Outslay ’06 5-9 KCF
  • Courtney Read ’06 5-9 KCF
  • Helen (Son) Slowey ’06 1-4 KCF
  • Rebecca (Raymor) Tenenbaum ’06 10-14 KCF
  • Tiffany Tononi McNamara ’06 10-14 KCF
  • Steven Turnbull ’06 1-4HC
  • Tieneke van Lonkhuyzen ’06 10-14 1833HC V
  • Katy (Wodika) Williams ’06 5-9 KCFHAA
  • Michael Woods-DeWitt ’06 15-19 1833 D V
  • Robyn (Page) Woods-DeWitt ’06 10-14 1833 D
  • Christine Zakar ’06 5-9HAA

Top ↑

2007

Class Participation: 12.58%
Class Agents: Tom Beck, Bristol Day, Erin Mazzoni

  • Derek Arthur ’07 1-4 KCF
  • Robert Atwood ’07 5-9 KCF
  • Jacqueline Ball ’07 1-4 D
  • Thomas Beck ’07 10-14 KCF V
  • Paul Brozo ’07 1-4 KCF
  • Elizabeth (Hauslein) Buell ’07 5-9 KCFHAA V
  • Carolyn (McKey) Chase ’07 5-9 KCF
  • Patrick Chase ’07 5-9 KCF
  • Lindsey (Smith) Cobbe ’07 1-4 KCF
  • Bristol Day ’07 10-14 KCF V
  • Kyle Fletke ’07 1-4 KCF
  • Sarah Fuhrman ’07 1-4 KCF
  • Seth Gold ’07 5-9HAA
  • Erin (Payne) Hauenstein ’07 5-9 KCF
  • Alexander Jensen ’07 1-4 KCF
  • Seema Jolly ’07 10-14 KCF
  • Natalie Kaftan ’07 1-4 KCF
  • David Kelly ’07 5-9HC
  • David Klements ’07 5-9 KCF D
  • Valentina Ladika ’07 1-4 KCF
  • Caitlin Lewis ’07 10-14 KCF
  • Robert May ’07 1-4 KCF
  • Erin Mazzoni ’07 10-14 1833 V
  • Brennan McBride ’07 1-4 KCF
  • Holly Muir Koczot ’07 1-4 KCF
  • Whitney Nielsen ’07 5-9 KCF D
  • Elizabeth Okey ’07 10-14 KCFHAA
  • Alana (Schaffer) Otten ’07 5-9 KCF
  • Anthony Phelps ’07 1-4 KCF
  • Rachael Rehberg ’07 1-4 KCF
  • Caroline (Orosz) Robbins ’07 20-24 1833
  • Kyle Shelton ’07 10-14 KCF
  • Christopher Smart ’07 1-4HAA
  • Laurel Stiedemann ’07 10-14 KCF V
  • Kathryn Swope ’07 1-4 KCF
  • Matthew Thieleman ’07 5-9 KCF V
  • Nicholas Wasmer ’07 10-14 KCF
  • Sessily Watt ’07 1-4 KCF
  • Tyler Worst ’07 5-9HAA

Top ↑

2008

Class Participation: 12.89%
Class Agents: Bridgett Blough, Amber Guerrero, Alexa Lindsay

  • Emily (Collins) Aiken ’08 5-9 KCF
  • Emma (Perry) Atwood ’08 5-9 KCF
  • Daniel Barkley ’08 10-14 KCF
  • Monisha Berkowski ’08 10-14 KCFHAA V
  • Suzanna (Boyce) Berndt ’08 10-14 1833
  • Rachel Brainerd ’08 5-9 KCF
  • Aliza Caplan ’08 1-4HAA
  • Paul Clegg ’08 1-4 KCF
  • Emily Dayton ’08 5-9 KCF V
  • Jesse DeGuire ’08 10-14 KCF
  • Brady Donaldson ’08 5-9 KCF
  • Jennie (Smith) Eber ’08 5-9HAA D
  • Joseph Garvin ’08 1-4 KCF
  • Lily Guerrero ’08 10-14 KCF D V
  • Stephen Hagerman ’08 1-4HC
  • Trevor Hough ’08 10-14 KCF D
  • David Hyman ’08 1-4 KCF
  • Elizabeth Lamphier ’08 10-14 KCF V
  • Blake MacDonald ’08 5-9HAA V
  • Ann Magid-Beale ’08 1-4 KCF
  • Charles Nork ’08 5-9 KCF
  • Elliot Paquette ’08 1-4 KCF
  • Aubrey Parker ’08 1-4HAA
  • Kara Purcell Morin ’08 5-9 KCF
  • Sally (Warner) Read ’08 10-14 KCF
  • Ellen Robertson ’08 5-9 KCF
  • Brittany Snider ’08 1-4 KCF
  • Jordan Tallman ’08 5-9HAA
  • Courtney Tompkins ’08 10-14 KCF
  • Rachel Udow ’08 5-9HAA V
  • Elizabeth Wakefield-Connell ’08 5-9 KCF
  • Michael Wallace ’08 1-4 KCF
  • Julianna Weaver ’08 10-14 KCF
  • Samantha Weaver ’08 5-9 KCF

Top ↑

2009

Class Participation: 11.58%
Class Agents: Kira (Dow) Castle, Steve Charon, Andy Girrell, Juli Scalf, John "Owen" Willis

  • Katharine (Hoeksema) Abraham ’09 1-4 KCF
  • Emily (Jeitler) Ackerman ’09 5-9 KCF
  • Sarah Arnosky ’09 10-14HAA D
  • Russell Becker ’09 10-14 KCF
  • Erik Bianchi ’09 1-4HAA
  • Kira (Dow) Castle ’09 10-14 KCF V
  • Steven Charon ’09 10-14 KCF V
  • Nathania Dallas ’09 5-9 KCF
  • Matthew D'Avanzo ’09 1-4HAA
  • William Dickson ’09 10-14 1833 V
  • Andrew Dombos ’09 5-9 D
  • John Franchi ’09 1-4HAA
  • Andrew Girrell ’09 10-14 KCF V
  • Amanda Goumas ’09 5-9 KCFHAA
  • Annah Harm ’09 5-9 KCF
  • Jerrod Howlett ’09 10-14 1833HAA V
  • Stephanie Jones ’09 5-9 KCF
  • Hannah Kallewaard-Lum ’09 10-14 KCF
  • Julia Kane Morlock ’09 1-4 KCF
  • Michelle (Brittain) Keating ’09 5-9 KCF
  • Jaime Keegstra ’09 5-9 KCF
  • Andrey Malyutin ’09 10-14 KCF
  • Hannah Masuga ’09 5-9 KCF
  • Kristie McAlpine ’09 5-9 KCF
  • Thomas Nudell ’09 5-9 KCF
  • Amel Omari ’09 10-14 KCF
  • Therese Perlowski ’09 1-4 KCF
  • Emily Richardson-Rossbach ’09 5-9 KCFHC D
  • Lisa Santoro ’09 1-4HAA
  • Molly Sass ’09 10-14 KCF
  • Juli Scalf ’09 10-14 KCF V
  • Sarah (Manley) Silver ’09 5-9 KCF
  • Nathaniel Victor ’09 1-4 KCFHAA
  • Truc Vo ’09 5-9 KCF
  • Amber (Cussen) Vocelle ’09 1-4 KCF
  • William Watts ’09 1-4 KCF
  • Omari Young ’09 1-4HAA V

Top ↑

2010

Class Participation: 17.81%
Class Agents: Eric Aiken, Kevin Dugal, Brandon Luczak, Jessica Messerschmidt, Ajka Suljevic, Anne Weir Schechinger

  • Eric Aiken ’10 5-9 KCF V
  • Anne Baldwin ’10 5-9 KCF
  • Brian Barkley ’10 10-14 KCF
  • Ryan Bizzis ’10 1-4HAA
  • Benjamin Buckley ’10 1-4 KCF
  • Allen Buckner ’10 1-4 KCF
  • Catherine (Skirving) Buckner ’10 1-4 KCF
  • Elyse (Durham) Buffenbarger ’10 5-9 KCF V
  • Wales Christian III ’10 1-4 KCF D V
  • Elizabeth Colvin ’10 1-4 KCF
  • Benjamin Cooper ’10 1-4 KCF
  • Nyemade Cooper ’10 5-9HAA
  • Colin Dueweke ’10 1-4 KCF
  • Kevin Dugal ’10 10-14 KCF V
  • Paul Ellis ’10 1-4HAA D
  • Katherine (Ehlert) Escott ’10 5-9 KCF
  • Brandon Foutz ’10 1-4HAA V
  • Zachary Geiger ’10 5-9 KCF
  • Andrew Grayson ’10 5-9 KCF
  • Blayne (Milbeck) Gregory ’10 1-4 KCF
  • Sarah Guzy ’10 5-9 KCF V
  • Dustin Hennigar ’10 1-4 KCF
  • Christopher Hutchinson ’10 5-9 KCF
  • Jaclyn (Burgess) Hutchinson ’10 5-9 KCF
  • Alexander Ito Maitland ’10 1-4 KCF
  • Cyrus Jadun ’10 1-4HAA
  • Madeleine Kamalay ’10 1-4 KCF
  • Joseph Kilmer ’10 10-14 KCF
  • Ilana Kresch ’10 1-4 KCF
  • Sarah Kuljian ’10 5-9 KCF V
  • Jaime (Franks) Luczak ’10 5-9 KCF
  • Stephen Luczak ’10 10-14 KCF V
  • Rachel (Jeffery) Lurie ’10 1-4 D
  • Adam Manix ’10 5-9HC
  • Allen Marecki ’10 1-4 KCF
  • Jillian (Belstler) Marecki ’10 1-4 KCF
  • Jillian McLaughlin ’10 5-9 KCF
  • Jessica Messerschmidt ’10 5-9 KCF V
  • Nicholas Moeller ’10 5-9 KCF
  • Barret Mueller ’10 5-9HAA D V
  • Devika Pakkala ’10 1-4 KCF
  • Kaitlin Powe ’10 10-14 KCF
  • Sarah Rambadt ’10 10-14 KCF
  • Anne Renaud ’10 10-14 KCF
  • Caitlin Rider ’10 1-4 KCF D
  • Katja Samati ’10 1-4 KCF
  • Briana Scales ’10 1-4 KCF
  • James Semelsberger ’10 10-14HC
  • Anna Simmons ’10 1-4 KCF
  • Ajka Suljevic ’10 10-14 KCF V
  • Christina (Davis) Szekely ’10 5-9 1833
  • Lauren Torres ’10 1-4 KCF D V
  • Thomas Turner ’10 10-14 KCF V
  • Arica (Ciak) VanGelderen ’10 5-9 KCF
  • Benjamin VanGelderen ’10 5-9 KCF
  • Erin (O'Brien) Victor ’10 1-4 KCFHAA
  • Anne Weir Schechinger ’10 10-14 KCF V

Top ↑

2011

Class Participation: 13.8%
Class Agents: Sarah Allexan, Evan Bontrager, Becky Dennis-Hulway, Harold Hermanson, Alyssa McNamara, Alex Morgan

  • Sarah Allexan ’11 10-14 KCFHAA V
  • Chelsea Baumgarten ’11 5-9 KCF
  • Melissa Bayci ’11 5-9 KCF
  • Brian Bazzell ’11 5-9 KCFHC
  • Edward Bealin ’11 5-9 KCF
  • Ross Beattie ’11 5-9 KCFHAA
  • Mary (Corcoran) Becktell ’11 5-9 KCF
  • Candice Blawat-Sutton ’11 5-9 KCF
  • Margaret Brill ’11 5-9 KCF
  • Collin Brummel ’11 5-9 KCFHC
  • Thomas Cafmeyer ’11 1-4 KCFHAA
  • Craig Carpenter ’11 5-9 KCF
  • Martha Cavazos ’11 1-4 KCF
  • Marcia Croft ’11 5-9 KCF
  • Rebecca Dennis-Hulway ’11 10-14 KCF V
  • Kate Farwell ’11 5-9 KCFHAA
  • Brian Flahie ’11 5-9 KCF
  • Emily Hanneman ’11 5-9 KCF D V
  • Harold Hermanson II ’11 10-14 KCF V
  • Rob Hipskind ’11 5-9 KCF
  • Alexis (Irons) Hooper ’11 1-4 KCF
  • Allison Jacobs ’11 1-4 KCF
  • Ankur Jain ’11 5-9 KCF
  • Courtney Kaplan ’11 1-4HAA
  • Mark Kerney ’11 1-4HAA
  • Noah Klugman ’11 5-9 KCF
  • Sian Leach ’11 5-9 KCF
  • Christopher LeBlanc ’11 1-4 KCF
  • Sarah (Jenzen) Leineke ’11 10-14HAA D
  • Rebecca McLaughlin ’11 5-9 KCF
  • Alex Morgan ’11 10-14 KCF V
  • Elsa Musko ’11 10-14 KCF V
  • Cody Musselman ’11 1-4 KCF V
  • Brandon Nuyen ’11 1-4 KCF
  • Lane Powell ’11 5-9 KCF
  • Claire Riggs ’11 5-9 KCF
  • Shannon (Kennedy) Sabo ’11 1-4 KCF
  • Sarah Stewart ’11 5-9 KCF
  • Tyler Stewart ’11 1-4HAA
  • Gena Taylor ’11 5-9 KCF
  • John Weber Jr. ’11 5-9 KCF D
  • Katherine Weeks ’11 5-9 KCFHAA V

Top ↑

2012

Class Participation: 8.07%
Class Agents: Dion Bullock, Christine Lewis, Meredith Loomis Quinlan, Milo Madole, Liz Solan

  • Ashley Arnoldi ’12 5-9 KCF
  • Martin Blanc ’12 5-9HAA
  • Dion Bullock ’12 5-9 KCF V
  • Calder Burgam ’12 5-9 KCF
  • Yin Cai ’12 5-9 1833
  • Rachel Cohan ’12 5-9 KCF
  • Douglas Colton ’12 10-14 1833
  • Alexander Dombos ’12 5-9 KCFHAA D
  • Gregory Flanigan ’12 5-9 KCF
  • MacKenzie (Sudol) Foster ’12 1-4 KCF
  • Megan Garn ’12 1-4 KCF
  • Kelsey Hassevoort ’12 1-4 KCFHAA V
  • Patrick Hlavacek ’12 10-14 KCF
  • Meredith Loomis Quinlan ’12 10-14 KCF D V
  • Alexandra (Crockford) Luisi ’12 1-4 KCF V
  • Milo Madole ’12 10-14 1833 STETSON V
  • Alana Mancuso ’12 5-9 KCF
  • Michael McCann ’12 1-4HAA
  • Zachary Menzer ’12 1-4 KCF
  • Kristen Nuyen ’12 10-14 KCF
  • William Post ’12 1-4 KCF
  • John Schaffer ’12 1-4 KCF
  • Paula Silverman ’12 1-4 KCFHAA
  • Kathleen Sly ’12 1-4 KCFHAA
  • Elizabeth Solan ’12 5-9 KCF V
  • Leigh Voulgaris ’12 1-4 KCF
  • Riley Wetzel ’12 1-4HAA

Top ↑

2013

Class Participation: 8.73%
Class Agents: Zari (Haggenmiller) Carpenter, Brittany King-Pleas, Alex Rigney, Darwin Rodriguez

  • Moriam Aigoro ’13 5-9 KCF
  • Emily Bair ’13 1-4HAA
  • Rodrigo Barrera ’13 1-4HAA
  • Travis Braun ’13 1-4HAA
  • Christopher Cain ’13 5-9 KCF
  • Zari (Haggenmiller) Carpenter ’13 5-9 KCF V
  • Cody Carr ’13 5-9 KCF
  • Jennifer Chambers ’13 5-9 KCF
  • Hannah Daly ’13 1-4 KCF
  • James Daniels ’13 5-9HAA D
  • Maeve Dixon ’13 1-4 D
  • Emily Drucker ’13 1-4 KCF
  • Aaron DuCharme ’13 1-4HAA D
  • Emilie Harris-Makinen ’13 5-9 KCF
  • Benjamin Hulbert ’13 5-9 KCF
  • Craig Isser ’13 1-4 KCF
  • Sukhvir Kaur ’13 1-4 KCF D
  • Michelle Keohane ’13 1-4 KCF
  • Caleb Kline ’13 5-9 KCFHAA V
  • Isabel Lee ’13 5-9 KCF D
  • Colin Leffert ’13 1-4 KCF
  • Dane Macdonell ’13 1-4HAA
  • Lydia Manger ’13 5-9 KCF D
  • Guy Martin ’13 1-4 KCF
  • Caitlin McCarthy ’13 5-9 KCFHAA
  • Regina Pell ’13 5-9 KCF
  • Alexander Rigney ’13 5-9 KCF V
  • Jesyca (VanDyke) Salden ’13 1-4 KCF
  • Shoshana Schultz-Purves ’13 1-4 KCF
  • Marjorie Toshach ’13 1-4 KCF
  • Matthew Vanderhoef ’13 1-4HAA D
  • Yongle Wang ’13 1-4 KCF

Top ↑

2014

Class Participation: 10.2%
Class Agents: Anna Asbury, Darrin Camilleri, Mark Ghafari, Katharine Moffit, Salwa Tareen, Grace Walter, Emily Witte

  • Madeleine Aborn ’14 5-9 KCF D V
  • Nicole Antoine ’14 1-4 KCF
  • Anna Asbury ’14 5-9 KCF V
  • Zoe Beaudry ’14 1-4 KCF
  • Erran Briggs II ’14 1-4 KCF V
  • Carolina Cabrera ’14 1-4 KCF D
  • Darrin Camilleri ’14 5-9 KCF V
  • Ryan D'Mello ’14 1-4 D
  • Caitlin Donnely Cain ’14 1-4 KCF
  • Claire Fielder ’14 5-9 KCF V
  • Mark Ghafari ’14 5-9 KCFHAA STETSON V
  • Ian Good ’14 1-4 KCF
  • Sameen Haque ’14 1-4 KCF
  • Samuel Larioza ’14 1-4HAA
  • Alex Lindsay ’14 1-4HAA
  • Mary Mathyer ’14 1-4 KCF
  • Tyler McFarland ’14 1-4HAA D
  • Abigail Miner ’14 5-9 KCF V
  • Ly Nguyen ’14 1-4 KCF
  • Leland O'Connor ’14 1-4 KCF
  • Conor O'Meara ’14 1-4HAA
  • Crestina Pacheco ’14 5-9 KCF
  • Fayang Pan ’14 5-9 1833
  • Christopher Ralstrom ’14 5-9 1833
  • Ramon Rochester ’14 1-4 KCF
  • Peter Rothstein ’14 1-4HAA
  • Emily Smith ’14 1-4 KCF
  • Brett Thomas ’14 5-9 KCF
  • Cassie Thompson ’14 5-9 KCF
  • Jeffrey VanErp ’14 1-4 KCF
  • Umang Varma ’14 1-4 KCF

Top ↑

2015

Class Participation: 9.38%
Class Agents: Jake Gallimore, Cameron Goodall, Marquise Griffin, Hannah (Maness) Hiscock, Alex Werder, Skylar Young

  • Olivia Bouchard ’15 1-4HAA
  • William Cagney ’15 1-4HAA
  • Samuel Chey ’15 1-4 KCF
  • Athena Curtiss ’15 1-4 KCF V
  • David DeSimone ’15 5-9 KCFHAA
  • Shelby (Retherford) Dewitt ’15 1-4 KCFHAA
  • Lauren Drew ’15 5-9 KCF
  • Kristen Ellefson ’15 1-4HAA
  • Jacob Gallimore ’15 5-9 KCFHAA V
  • Nya Greenstone ’15 5-9 KCFHAA
  • Marquise Griffin ’15 5-9 KCF V
  • Hannah (Maness) Hiscock ’15 5-9 KCFHAA V
  • Jane Huffman ’15 1-4 KCF
  • Jagdeep Kaur ’15 5-9 KCF
  • John Lawless IV ’15 5-9 KCFHAA
  • Morgan (Clothier) Levitas ’15 1-4 KCF
  • Elliot Littman ’15 5-9HAA
  • Spencer MacDonald ’15 1-4HAA
  • Natalie Melnick ’15 1-4 KCF V
  • Asia Liza Morales ’15 5-9 KCF
  • Bryan Olert ’15 5-9 KCF
  • Bridget O'Toole ’15 1-4 KCF
  • Anna Rayas ’15 1-4 D
  • Elana Rosen ’15 5-9 KCF
  • Lyla Rothschild ’15 1-4 KCF V
  • Aaron Schoenfeldt ’15 1-4HAA
  • Hayley Smith ’15 5-9 KCF
  • Shang Sun ’15 1-4 KCF
  • Morgan Walker ’15 5-9 KCF D
  • Clayton Weissenborn ’15 1-4HAA D V
  • Scott Wharam ’15 5-9HAA
  • Cheryl Zhang ’15 1-4HAA

Top ↑

2016

Class Participation: 7.21%
Class Agents: Tyler Armor, Alexis Fiebernitz, Rey Hernandez Sosa, Tutu Huang, Dylan Polcyn

  • Tyler Armor ’16 1-4 KCF V
  • Anna Barget ’16 1-4 KCF
  • Olivia Cares ’16 1-4 KCFHAA D
  • Annaliese Collier ’16 5-9 KCF
  • Alexis Fiebernitz ’16 5-9 KCF V
  • Marie Fiori ’16 1-4 KCF D V
  • Stephanie Heard ’16 1-4 D
  • Pornkamol Huang ’16 5-9 KCF D V
  • Robert Hudson ’16 1-4HC
  • Julia Hulbert ’16 5-9 KCF
  • P. Hunter ’16 5-9 KCF D V
  • Kelsey Kerbawy ’16 5-9HAA D
  • Rachel Keshishian ’16 5-9 KCF D
  • Mallory McClure ’16 1-4 KCFHAA
  • Mallika Mitra ’16 1-4 KCF V
  • Kelly Ohlrich ’16 1-4 KCF
  • Dylan Polcyn ’16 5-9 KCF V
  • William Roberts ’16 1-4HAA
  • Grady Schneider ’16 1-4 KCF
  • Lauren Seroka ’16 1-4HAA D
  • Mira Swearer ’16 1-4 KCFHAA
  • Sarah Wallace ’16 5-9 KCF

Top ↑

2017

Class Participation: 7.99%
Class Agents: Emerson Brown, Eric De Witt, Bianca Delgado, Alivia DuQuet, Emily Finch, Christopher Francis, Emma Franzel, Amanda Johnson, Kamal Kamalaldin, Emily Levy, Kriti Singh, Brooke Travis

  • Suma Alzouhayli ’17 1-4 KCF
  • Serena Bonarski ’17 1-4 KCF
  • Emerson Brown ’17 5-9 1833 V
  • Thaddeus Buttrey ’17 1-4 1833
  • Dylan Calloway ’17 1-4 KCF
  • Nicholas Caywood ’17 1-4HAA
  • John Clark ’17 1-4HAA
  • Bianca Delgado ’17 1-4 KCF V
  • Eric De Witt ’17 5-9 KCFHAA V
  • Alivia DuQuet ’17 1-4 KCF V
  • Erin DuRoss ’17 1-4HAA V
  • Michael Faust Jr. ’17 1-4HAA
  • Emily Finch ’17 5-9 KCF V
  • George Fishback Jr. ’17 1-4HAA
  • Brett Garwood ’17 1-4HAA
  • Eloise Germic ’17 1-4HAA
  • Yicong Guo ’17 5-9 KCF D
  • Kamalaldin Kamalaldin ’17 5-9 KCF V
  • Samuel Kepes ’17 1-4 KCF
  • David Lieber ’17 1-4 KCF
  • Megan Loyer ’17 1-4 KCF
  • Suzanne Miller ’17 1-4HAA V
  • Anne Nielsen ’17 1-4 KCF
  • Colleen Orwin ’17 5-9 KCFHAA V
  • James Reuter ’17 1-4 KCF
  • Jacob Scott ’17 5-9HAA
  • William Sheehan ’17 1-4 KCF V
  • Kriti Singh ’17 5-9 KCF V
  • Collin Steen ’17 5-9 KCF
  • Emma Tardiff ’17 1-4HAA V
  • Brooke Travis ’17 5-9 KCF V
  • Hassan Turk ’17 1-4 KCF
  • Sidney Wall ’17 1-4 KCF

Top ↑

2018

Class Participation: 4.56%
Class Agents: Lexi Ambs, Guillermo Dominguez Garcia, Shelby Hopper, Travis Hunziker, Elyse Tuennerman, Haley Wentz

  • Guillermo Dominguez Garcia ’18 1-4 KCFHAA V
  • Benjamin Forhan ’18 1-4HAA
  • Charlotte Gavin ’18 1-4 KCF
  • Joseph Giacalone ’18 1-4HAA
  • Beau Godkin ’18 1-4HAA
  • Travis Hunziker ’18 1-4 KCF V
  • Katherine Johnson ’18 1-4HAA V
  • Sai Klein ’18 1-4HAA
  • Emily Kozal ’18 1-4 KCF V
  • Michael Mitchell ’18 1-4 KCF
  • Samantha Ramsay ’18 1-4 KCF
  • Tianqi Shen ’18 1-4 KCF
  • Gabrielle Shimko ’18 1-4 KCF
  • Bailey Smith ’18 1-4 KCF
  • David Vanderkloot ’18 1-4 1833HC

Top ↑

2019

Class Participation: 7.96%
Class Agents: Joe Edwards, Emma Eisenbeis, Amanda Moss, Shivani Rana, Ashley Schiffer, Kyong So, Maya Srkalovic

  • Sonal Bahl ’19 1-4HAA
  • Grace Beck ’19 1-4 1833
  • Bradley Bez ’19 1-4HAA
  • Jacob Bonifacio ’19 1-4 KCF
  • Alexander Cadigan ’19 1-4 1833HC
  • Timothy DeCoursey ’19 1-4 KCF
  • Emma Eisenbeis ’19 1-4 KCF V
  • Anna Emenheiser ’19 1-4 1833
  • Sarah George ’19 1-4 KCFHAA
  • Garrett Guthrie ’19 1-4HAA D
  • Kaspar Hudak ’19 1-4 KCF
  • Sharat Kamath ’19 1-4 KCF
  • Katherine Kreiss ’19 1-4 D
  • Alexander Lee ’19 1-4HAA D
  • Grant Lobert ’19 1-4 KCF
  • Ian McKnight ’19 1-4 1833
  • Zachary Morales ’19 1-4HAA
  • Amanda Moss ’19 1-4HAA V
  • Andrew Novetsky ’19 1-4HAA
  • Andrew Parsons ’19 1-4 1833
  • Julia Petroff ’19 1-4 1833
  • Ashley Schiffer ’19 1-4 KCF V
  • Peter Schultz ’19 1-4 KCF
  • Sharif Shaker ’19 1-4 KCFHAA
  • Freeman Slaughter ’19 1-4 KCF

Top ↑

2020

Class Participation: 5.3%
Class Agents: Miranda Flores-Tirado, Tia Martins, Jack Tagget, Andrew Vasquez

  • Georgie Andrews ’20 1-4HAA
  • Grant Anger ’20 1-4HAA D
  • Riya Bhuyan ’20 1-4 KCF
  • Nutsa Chinchilakashvili ’20 1-4 KCF
  • Anders Finholt ’20 1-4 KCF
  • Miranda Flores-Tirado ’20 1-4 KCF V
  • Joshua Gibson ’20 1-4 D
  • Laura Hanselman ’20 1-4HAA
  • Rosella LoChirco ’20 1-4 KCFHAA D V
  • Elizabeth Munoz ’20 1-4HAA
  • Michael Orwin ’20 1-4HAA
  • Boemin Park ’20 1-4 1833
  • Erin Radermacher ’20 1-4HAA
  • Orly Rubinfeld ’20 1-4 D
  • Isabella Russo ’20 1-4HAA
  • Madison Vallan ’20 1-4HAA
  • Julie Zabik ’20 1-4HAA
Kalamazoo College strives to record the names of donors and volunteers in an accurate and complete manner. If we have inadvertently omitted or misstated your name, please let us know of the correction by contacting Desma Caudill in the Office of Donor Relations, 269.337.7247 or Donor.Relations@kzoo.edu.