2020-2021 Donor and Volunteer Honor Roll
Alumni Donors
Key
# Years giving
KCF Kalamazoo College Fund Donor
1833 1833 Society Member
HAA Hornet Athletic Association Donor
HC Hornet Club Member
D Designated Gift Donor
G Gifts In Kind Donor
PPLC President’s Parents Leadership Circle Member
STETSON Stetson Society Member
V Volunteer
1941
Class Participation: 20%- The late Eugene C. Yehle ’41 35+ D STETSON
1948
Class Participation: 35.29%- Esther (Martin) Floyd ’48 30-34 KCF
- Caroline (Richardson) Ham ’48 35+ 1833 D STETSON
- The late Jean (Armintrout) Koopsen ’48 35+HAA
- Jacqueline (Buck) Mallinson ’48 35+ 1833 D
- Joan (Akerman) Millar ’48 35+ KCF
- Jane (Hunter) Parker ’48 35+ KCF
1949
Class Participation: 22.22%- The late Wendell Discher ’49 35+ 1833
- Ann (Leander) Gilbert ’49 20-24 KCF
- Mary (Garbrecht) Gosling ’49 30-34 KCF
- Geraldine (Lee) Jones ’49 35+ KCF STETSON
- Joanne (Schrier) McCandless ’49 35+ KCF
- Richard Meyerson ’49 35+HAA
- Joseph Pizzat ’49 20-24 KCF
- Lorraine (Gillette) Schoerger ’49 35+ KCF
1950
Class Participation: 16.67%- Marilee (Thorpe) Dam ’50 35+ KCF
- J. William Fry ’50 35+ KCFHAA D STETSON
- Alexander Hetzeck ’50 35+ KCF
- The late Wallace Melson ’50 35+ KCF
- Rex Rimmel ’50 5-9 KCF
1951
Class Participation: 15.38%- James Corfield ’51 35+ 1833
- Richard Dam ’51 25-29 KCF
- Janet (Brown) DesAutels ’51 35+ KCF
- Irene Dunn ’51 25-29 KCF
- R. Timothy Hogan ’51 35+ KCF STETSON
- Melvin Reed ’51 35+ KCF
1952
Class Participation: 18.42%Class Agent: Tom Willson
- Rosemarie (Brandt) Brudnak ’52 35+ KCF
- Robert Ketcham ’52 35+ KCF STETSON
- Frederick Leitz ’52 35+ 1833
- H. Helen (Wirth) Obenchain ’52 20-24 KCF
- Ruth (George) Pizzat ’52 20-24 KCF
- Richard Schmitt ’52 35+ KCF
- L. J. "Midge" Verplank ’52 35+ 1833 STETSON
1953
Class Participation: 7.14%- John De Vos ’53 35+ KCF
- Charles Van Zoeren ’53 35+ 1833 D STETSON
- Gerald Wilson ’53 30-34 KCF
1954
Class Participation: 20%- Shirley (Case) Bayliss ’54 30-34 KCF
- Arvalea (Bunning) Crawford ’54 10-14 KCF
- Sallie (Harsch) Gardner ’54 25-29 KCF
- Charles Goodsell ’54 35+ KCF
- Herbert Grench ’54 35+ KCF STETSON
- Gloria (Gould) Hagadone ’54 30-34 KCF
- James Hagadone ’54 35+ KCF
- Carl Koenen ’54 35+ D
- Shirley (Ind) Koenen ’54 35+ D
- Marylyn (Eck) Morrell ’54 30-34 KCF
- William Rogers ’54 35+ KCF
1955
Class Participation: 22.73%- C. Burtis Crooks Jr. ’55 35+ KCF
- Duane DeVries ’55 30-34 1833
- Arleigh Dodson ’55 35+ KCF
- Marion (Johns) Dodson ’55 35+ KCF
- Kathleen (Lathers) Guernsey ’55 35+ KCF
- Margaret (Wong) Hwang ’55 35+ KCF D
- Elaine Johansen Mange ’55 35+ D
- Susan (Pirnie) Millar ’55 35+ KCF
- Don Steinhilber ’55 35+ KCF
- Helen (Birdsell) Tucker ’55 20-24 KCF
1956
Class Participation: 17.95%- Richard Bowser ’56 25-29 KCF
- Marylou (Howell) Crooks ’56 35+ KCF
- JoAnne (Keller) DeVries ’56 30-34 1833
- Monica Evans ’56 15-19 D
- James Fowler ’56 35+ 1833
- Norma (Durham) Grench ’56 35+ KCF STETSON
- David Stuut ’56 25-29 KCF
1957
Class Participation: 28.89%Class Agent: Judy (Lindberg) Shoolery
- Robert Bellinger ’57 35+ KCF STETSON
- Sally (Smith) Bobertz ’57 35+ KCF
- Barbara (Crawford) Cross ’57 30-34 KCF
- Barbara (McCabe) Fowler ’57 30-34 1833
- Robert Jenkins ’57 15-19 KCF
- John LaMonte ’57 35+ KCF
- Mary Ann (Goff) LaMonte ’57 35+ KCF
- Robert Macleod ’57 1-4 D
- Hugh Mehaffie Jr. ’57 35+ KCF
- The late Gary Morrison ’57 10-14 KCF
- Katherine (Hennig) Prior ’57 35+ KCF
- Judith (May) Reed ’57 25-29 D
- Judith (Lindberg) Shoolery ’57 35+ KCF STETSON V
- Judith (Lyon) Stuut ’57 25-29 KCF
1958
Class Participation: 32.81%Class Agent: Merrilyn (Cigard) Vaughn-Hoffman
- Clare (Salter) Atwood ’58 20-24 KCF
- Ellis Cutler ’58 35+HAA
- Larry Eldridge ’58 25-29 KCFHAA
- Patricia (Cooper) Finch ’58 30-34 KCF
- Marlene (Crandell) Francis ’58 35+ 1833 D STETSON
- Kathleen (Maher) Hayne ’58 35+ KCF
- Ruth Knoll ’58 35+ KCF STETSON
- Dolores (Koudel) Koettgen ’58 30-34 KCF
- Nancy (Glomp) Kreilick ’58 35+ 1833
- Carol (Miller) Layman ’58 35+ KCF
- Daniel Metzger ’58 35+ KCF STETSON
- Connie (Gillesby) Rajnak ’58 35+ 1833 STETSON
- Howard Saylor ’58 35+ KCF
- Donald Shuler ’58 35+ KCF D
- Margaret (Brown) Shuler ’58 35+ KCF D
- James Smith ’58 35+ KCFHC
- Ruth Sollitt Williamson ’58 35+ KCF STETSON
- Robert Steward ’58 35+ 1833 D
- Carol (Beall) Stone ’58 35+ KCF STETSON
- P. Richard Taylor ’58 35+ KCF
- Merrilyn (Cigard) Vaughn-Hoffman ’58 35+ KCF V
1959
Class Participation: 22.83%Class Agent: Karen (Lake) De Vos
- Roger Bobertz ’59 35+ KCF
- Terry Brown ’59 30-34 KCF STETSON
- Carol (Hoover) Bruda ’59 15-19 KCF
- Leon Coverly ’59 35+ KCF
- MaryAnn (Wise) Dawson ’59 30-34 KCF
- Karen (Lake) De Vos ’59 35+ KCF V
- Alan Ferguson ’59 35+ KCF
- David Fischer ’59 35+ KCF D STETSON V
- Frederick Gaiser ’59 35+ KCF
- Sharon (Wiley) Hightower ’59 35+ KCF D STETSON
- The late James Laidlaw ’59 35+ KCF
- Peter Lillya ’59 35+ 1833 STETSON
- Walt Maser ’59 30-34 KCF
- Jerry Packer ’59 35+ KCF
- Richard Pierce ’59 30-34 KCF
- Judith (Miller) Steffen ’59 30-34 KCF
- Jane (VandenBerge) Steward ’59 35+ 1833 D
- William Venema ’59 35+ 1833 STETSON
- Alison (Groetsema) Werner ’59 30-34 KCF
- David Wilder Sr. ’59 15-19 KCF
- Diane (Dugas) Worden ’59 35+ KCF
- Leonard Worden ’59 5-9 KCF
1960
Class Participation: 18.95%- Paul Asbury ’60 35+ KCF
- Elizabeth (Hayne) Babcock ’60 25-29 KCF
- Gail (Wruble) Berry ’60 30-34 KCF STETSON
- Roy Carlson ’60 25-29 KCF
- Eugene Chin ’60 5-9 KCF
- Alfred Gemrich ’60 35+ 1833 D STETSON V
- Martin Hutchinson ’60 30-34 KCF
- Ann (Wagner) Inderbitzin ’60 35+ KCF
- Donald Kreling ’60 30-34 KCF
- Robert MacDonald ’60 35+ KCF
- James McCabe ’60 35+ 1833
- Judith (Pavia) McCabe ’60 35+ 1833
- Phyllis (Watson) Reed ’60 25-29 D
- Regan Smith ’60 20-24 KCF D STETSON
- John VanHaaften ’60 35+ KCF D
- William Vincent ’60 30-34 KCF
- Patricia Wentworth ’60 35+ KCF
- J. Rodney Wilson ’60 35+ KCF STETSON
1961
Class Participation: 31.78%Class Agent: Mary (Hanson) Kerley
- Marilyn (Kamin) Barrera ’61 15-19 KCF
- Kathleen Black Tobias ’61 15-19 KCF D
- Susan (Calkins) Boucher ’61 35+ KCF
- Larry Casey ’61 35+ KCF
- Donald Cruikshank Jr. ’61 10-14 KCF
- Nancy (Purdy) Diaz ’61 30-34 KCF
- Marilyn (Ludwig) Doty ’61 35+ KCF D
- Laszlo Engelman ’61 10-14 KCF
- Mary Ellen Fischer ’61 35+ KCF D STETSON
- John Howell ’61 30-34 KCF
- Richard Hudson ’61 35+ KCF
- Lawrence Inderbitzin ’61 35+ KCF
- Robert Innis ’61 35+ D
- James Iovino ’61 35+ KCF
- Robert Johnson ’61 35+ KCF
- John Keana ’61 35+ 1833
- John Kerley ’61 35+ 1833 STETSON
- Mary (Hanson) Kerley ’61 35+ 1833 STETSON V
- Jon LaBahn ’61 25-29 KCF
- David Larson ’61 35+ KCF STETSON
- Carole Lewis ’61 35+ KCF
- Maija (Zadins) Lillya ’61 35+ 1833 STETSON
- Mary (Murch) McLean ’61 35+ 1833 D STETSON V
- Ellen (Wells) Meyers ’61 25-29 KCF
- Gary Miller ’61 35+ 1833 D STETSON
- Richard Ray ’61 1-4 KCF
- William Russey ’61 35+ D
- Orrin Shane III ’61 35+ KCF
- The late Ronald Siwik ’61 25-29 KCF
- Ted Vaccarella ’61 35+ KCF
- Henry VanLooy ’61 25-29 KCFHAA
- Mary (Goss) Vitolins ’61 35+ KCF D
- Nancy (Hayden) Wolcott ’61 20-24 KCF
- Peter Wolcott ’61 5-9 KCF
1962
Class Participation: 29.77%Class Agent: Sally (Lange) Padley
- Jane (Bell) Arnott ’62 35+ KCF
- Lela (Davis) Ash ’62 35+ KCF
- Linda (Stutzman) Baker ’62 10-14 KCF
- William Baker ’62 10-14 KCF
- Kenneth Berry ’62 25-29 1833
- Patricia (Crego) Boylan ’62 25-29 KCF
- Helen (Hooper) Butt ’62 35+ KCF
- Sandra (Frost) Carlson ’62 20-24 KCF
- David Clark ’62 35+ D
- Diane (White) Doyle ’62 35+ KCF
- Joanne (Bakule) Elliott ’62 30-34 KCF
- Alice Fay ’62 5-9 KCF
- Ilse Gebhard ’62 35+ KCF V
- Roberta (Grant) Graybill ’62 25-29 KCF
- Margaret (Weid) Hader ’62 35+ KCFHAA
- Lona (Stockmeyer) Harris ’62 35+ 1833 D
- David Hawkins ’62 35+ 1833 D
- Suzanne (Horiszny) Howell ’62 30-34 KCF
- Katherine (Machin) Howson ’62 35+ KCF
- Lynne (Emmons) Hudson ’62 35+ KCF
- Janet (Grimm) Hyne ’62 35+ KCF D
- Marion (Banister) Johnson ’62 30-34 KCF
- Stephen Johnson ’62 10-14 KCF
- David Keener ’62 20-24 KCF
- Daniel Kozera Jr. ’62 35+ KCF
- Linda (Hunter) Kranc ’62 35+ KCF
- James Lindberg ’62 35+ 1833
- Constance (Forsyth) Micklin ’62 30-34 KCF STETSON
- Mary (McKibbin) Moss ’62 1-4 KCF D
- Sally (Lange) Padley ’62 30-34 KCF D V
- Robert Poel ’62 30-34 KCF
- J. Gordon Rodwan ’62 35+ 1833 STETSON
- Ralph Saylor ’62 25-29 KCF
- James Siwik ’62 1-4 KCF
- Carol (Kratt) Skillman ’62 35+ KCF
- Nancy Tomlinson ’62 35+ KCF
- C. Glen Walter ’62 35+ KCF
- Edite (Balks) Walter ’62 30-34 KCF
- S. Sue (Montague) Western ’62 30-34 KCF
- Joan (McCormick) Yagla ’62 30-34 KCF
- Deanna (Clair) Young ’62 35+ KCF
1963
Class Participation: 37.74%Class Agents: Bonnie (Bradford) Ramseyer, Don Schneider
- The late Linda R. Andersen ’63 5-9 D
- Mary Andersen ’63 30-34 KCF
- Philip Areaux ’63 25-29 KCF
- Karen (Glomp) Bekofske ’63 35+ 1833HAA D
- Janice (Smith) Bennett ’63 35+ KCF
- William Bennett ’63 35+ KCF
- Robert Brackenridge ’63 30-34 KCF D
- Kay (Wedge) Buss ’63 25-29 KCF
- Carl Christensen ’63 35+ KCF D V
- Barbara (Friese) Clapp ’63 35+ KCF
- The late William Clapp ’63 35+ KCF
- Richard Compans ’63 35+ 1833 STETSON
- Barbara Cons ’63 5-9 KCF
- Enrique Falls ’63 20-24 KCF
- Kathleen (Jennings) Fox ’63 35+ KCF
- Karen (Moore) Glatt ’63 30-34 KCF
- John Grandin ’63 35+ KCF
- Marvin Hage ’63 35+ KCF
- Neil Harris ’63 35+ 1833 D
- Susan Helgeson ’63 20-24 KCF
- Jack Hulst ’63 15-19HAA
- Stephen Hurlock ’63 30-34 1833
- Arnold Josselson ’63 5-9 KCF
- Robert Judd ’63 35+ KCF
- Barry Knister ’63 30-34 D
- Fred Kolloff ’63 35+ KCF
- Thomas Lambert ’63 35+ 1833HAA D STETSON
- Anne (Struhsaker) Larsen ’63 35+ KCF
- James Larsen ’63 35+ KCF
- Susan (Schroeder) Larson ’63 35+ KCF STETSON
- E. Turner Lewis ’63 35+ 1833
- Susan Livingston ’63 35+ KCF
- Douglas Long ’63 35+ KCF
- David Mayers ’63 30-34 KCF
- Stuart McConnell ’63 25-29 KCF
- Jim McCoy ’63 35+ KCF
- Georgia (Irvine) McRae ’63 35+ KCF
- Margery (Hayes) Miller ’63 35+ KCF
- Thomas Neujahr ’63 35+ 1833 STETSON
- Donna (Looney) Osthaus ’63 30-34 1833
- John Osthaus ’63 30-34 1833
- Makrouhi Oxian ’63 35+HAA
- Bonnie (Bradford) Ramseyer ’63 35+ 1833HAA D V
- Gail (Olin) Rodwan ’63 35+ 1833 STETSON
- Donald Schneider ’63 35+ 1833HAA D STETSON V
- Barbara (Klein) Schondelmayer ’63 30-34 KCF
- Elizabeth (Johnston) Singh ’63 35+ KCF
- James Spaulding III ’63 30-34 KCF
- Karen (Erickson) Spaulding ’63 30-34 KCF
- Martha (Kuhns) Spooner ’63 35+ KCF
- James St Clair ’63 5-9 KCF
- Mary (Ayers) Stockard ’63 5-9 KCF
- Frank Stuckey ’63 10-14 KCFHAA
- Robert Taylor ’63 20-24 KCF
- Stevenson Turner ’63 35+ KCF V
- Kenneth Van Andel ’63 35+ KCF
- Gerald Vernon ’63 30-34 1833 STETSON
- Wilbur Walkoe Jr. ’63 35+ KCF D
- Barbara (Baker) Walsh ’63 25-29 KCF
- J. Ross Wilcox ’63 35+ KCF
- Henry Yaple ’63 30-34 KCF
1964
Class Participation: 30.82%Class Agent: David Clowers
- Mara Abolins ’64 20-24 KCF
- Adelaide (Westman) Ammon ’64 5-9 KCF
- Sandra (Nordin) Anderson ’64 25-29 KCF
- Dawn (Larson) Atkinson ’64 35+ KCF
- Elaine (Fish) Atkinson ’64 35+ KCF
- Carl Bekofske ’64 35+ 1833HAA D
- David Clowers ’64 30-34 KCF D STETSON V
- Karen (Foxworthy) Craig ’64 35+ KCF
- Anne Crotser ’64 35+HAA D
- Dianne (Sopp) DeLong ’64 35+ 1833
- Sharon (Hancock) Duhaime ’64 20-24 KCF
- Richard Eick ’64 35+ KCF
- Glen Fischer ’64 35+ KCF
- Barbara (Cummings) Foster ’64 35+ KCF
- Georgiana Foster ’64 30-34 KCF
- Michael Goodman ’64 25-29 KCF
- Patricia (Simpson) Haase ’64 15-19 KCF
- Linda Harlow Cannon ’64 35+ 1833
- Sharon (Primley) Howell ’64 30-34 KCF
- Mary (Armacost) Hulst ’64 15-19HAA
- Penny Britton Kolloff ’64 30-34 KCF STETSON
- Kenneth Kooiman ’64 5-9 D
- Sam Kountoupes ’64 30-34 1833
- Donna (Reed) Lambert ’64 35+ 1833HAA D STETSON V
- Edwin Lauermann ’64 20-24HAA D
- Don LeDuc ’64 25-29HC D
- Ruth (Hirrschoff) Leine ’64 25-29 KCF
- Luella (Williams) Mast ’64 25-29 D
- Ronald Milnarik ’64 35+ KCF
- Michael Moore ’64 30-34 KCF
- Catherine (Pengilly) Niessink ’64 5-9 KCF
- John Niessink ’64 5-9 KCF
- John Osborn Jr. ’64 35+ KCF
- Robert Peters ’64 35+HC
- Mary (Switzer) Rees ’64 35+ KCF
- Margaret (Wheeler) Sadoway ’64 30-34 KCF
- Robert Schwartz ’64 10-14 KCF
- Lary Smith ’64 35+ 1833 STETSON
- Nancy (Kuhns) Taylor ’64 25-29 KCF
- Gene Tidrick ’64 35+ 1833
- Bruce Timmons ’64 35+ KCF
- Paul Valle ’64 1-4 KCF
- Elliott Weitz ’64 30-34 KCF
- Joan (VanDeusen) West ’64 35+ KCF
- Paul Zablocki ’64 30-34 KCF
1965
Class Participation: 38.1%Class Agent: Kay (Seaman) Lewis
- Ruth Archer ’65 15-19 KCF
- Barbara Arnold ’65 35+ 1833 STETSON
- Jack Barkenbus ’65 35+ KCF
- John Berkaw ’65 35+ KCF
- John Bolin ’65 35+ KCF
- Sandra (Blaine) Bolin ’65 35+ KCF
- Stephen Bosma ’65 5-9 KCF
- Daniel Boylan ’65 35+ KCF
- Susan (Wotila) Brackenridge ’65 30-34 KCF D
- Mary Brown ’65 20-24 KCF D
- Pamela (Behnke) Catto ’65 35+ KCF
- Richard Clapp ’65 35+ D
- Lester Coleman III ’65 35+ 1833 D STETSON
- Thomas DeVries ’65 10-14 KCF
- Carl Fields Jr. ’65 25-29 KCF
- Helen (Strong) Foreman ’65 35+ KCF
- Richard Foster ’65 35+ KCF
- Donald Frost ’65 35+ KCF
- James Frutchey ’65 35+ KCF
- Susan (Tetu) Gerber ’65 35+ KCF
- Alan Heath ’65 35+ KCF
- Jan Hessler ’65 35+ 1833 STETSON
- Susan (Gibson) Hice ’65 35+ KCF
- Thomas Hipple ’65 20-24 1833 D
- Marion (Laetz) Huyck ’65 30-34 KCF
- Ann (Gillespie) Ingles ’65 30-34 KCF
- W. Wallace Kent Jr. ’65 20-24 KCF
- Robert Koerker ’65 35+ KCF STETSON
- Nancy Lafuente ’65 35+ KCF
- Katherine (Seaman) Lewis ’65 35+ 1833 V
- Jack Lintner ’65 15-19 KCF
- C. Douglass Locke ’65 25-29 KCF
- Eglis Lode ’65 35+ KCFHAA
- John Long III ’65 30-34 KCF
- Mirth (Nelson) Lundal ’65 35+ KCF
- Sarah (Meyer) McCoy ’65 35+ KCF
- Elizabeth Meyer ’65 10-14 D
- Arthur Miller Jr. ’65 35+ KCF
- Janet (Schroeder) Miller ’65 35+ KCF
- John Miller Jr. ’65 20-24 KCF
- Elsa (Lane) Nelson ’65 35+ KCF STETSON
- Thomas Nicolai ’65 30-34HAA
- Heather (Keel) Nusbaum ’65 25-29 1833
- Michael Nusbaum ’65 25-29 1833
- Andrew Ogawa ’65 35+ D
- Carl Osthaus ’65 20-24 KCF
- Elizabeth (Mead) Pifer ’65 35+ KCF STETSON
- James Pifer ’65 35+ KCF STETSON
- Galen Pletcher ’65 35+ KCF STETSON
- Harold Schuitmaker ’65 35+ KCF
- William Shea ’65 20-24 KCF
- Robert Sibilsky ’65 35+HAA
- Paul Spann ’65 25-29 KCF
- June Stealy ’65 20-24 KCF
- Gary Wild ’65 15-19 KCF
- Heather Worden ’65 15-19 KCF
1966
Class Participation: 36.22%Class Agent: John Honell
- Sherrie (Kroske) Akinsanya ’66 1-4 KCF
- Ronald Armstrong ’66 20-24 KCF
- R. Michael Ash ’66 35+ KCFHAA
- Karla (Lutz) Atkinson ’66 35+ KCFHAA
- Robert Baker ’66 35+HAA
- Carol (Eichholz) Baron ’66 25-29 KCF
- Mark Baron ’66 30-34 KCF
- William Barrett ’66 35+ 1833 STETSON
- Charles Bender ’66 35+ 1833HAA
- Jeanne (Williams) Bentley ’66 35+ KCF
- Jeffrey Beusse ’66 35+ 1833 D
- Virginia (Wilkes) Blair ’66 20-24 D
- Kathryn (Oshiro) Bursick ’66 15-19 1833
- Albert Busdiecker ’66 30-34 KCF
- Sharon (Young) Cherry ’66 35+ KCF
- Joyce Coleman ’66 35+ 1833 D STETSON
- Linda (Plein) daCosta ’66 5-9 KCF
- Lillian (Baker) Deschamps ’66 20-24 KCF
- Premanjali Devadutt ’66 20-24 KCF
- John Ditzler Jr. ’66 30-34 KCF
- Marna (Erickson) Dixit ’66 20-24 KCF STETSON
- Nancy (Lamb) Dotlo ’66 35+ KCF
- Lynne Eddy ’66 35+ KCF STETSON
- Joellyn (Rose) Ellis ’66 35+ KCF
- Michael Fischbach ’66 20-24 KCF
- Douglas Frantz Jr. ’66 25-29 KCF
- Meribeth (Matulis) Freeman ’66 35+ KCF STETSON
- Lisa Godfrey ’66 30-34 KCF
- Donald Hafner ’66 35+ 1833 D STETSON V
- Amy (Mantel) Hale ’66 30-34 KCF D STETSON V
- Charlotte (Hauch) Hall ’66 35+ 1833 D STETSON V
- Gretchen Hazen ’66 30-34 KCF
- Richard Hess ’66 35+ 1833
- John Honell ’66 35+ 1833 STETSON V
- James Howard ’66 35+ KCF
- Patricia (Moore) Huckabay ’66 5-9 KCF
- Jeanne (Irwin) Karis ’66 35+ KCF
- Kathleen (Shaw) Kortge ’66 35+ KCF
- Donna (Danielson) Kountoupes ’66 30-34 1833
- George Lambert ’66 35+ 1833 D
- Alfred Lee ’66 35+ 1833
- Karen Leisinger ’66 35+ KCF
- David Lincoln ’66 20-24 KCF
- Eugene Losey ’66 25-29 KCF
- Betty (Strand) Ludden ’66 35+ KCF
- Patricia McCrery ’66 35+ KCF
- James McKittrick ’66 35+ KCF
- John Moore ’66 35+ KCF
- Charles Morse ’66 35+ 1833
- Elizabeth (Neubert) Myers ’66 35+ KCF
- Richard Myers ’66 35+ KCF
- Mitchell Nussbaum ’66 20-24 KCF
- James Peters ’66 35+ KCF
- Marcus Pomeroy ’66 30-34 KCF
- Robert Pursel Jr ’66 35+ KCFHAA
- David Renne ’66 30-34 KCF
- Milton Rohwer ’66 30-34 KCF D
- Jennifer (Smith) Sanderson ’66 35+ 1833 D V
- Wilson Smillie ’66 25-29 KCF
- Marion Smith ’66 25-29 KCF
- Aniko (Bikfalvy) Solomonson ’66 20-24 KCF
- Dennis Stover ’66 35+ 1833 D
- Ellen (Blanford) Teghtmeyer ’66 35+ KCF
- Deanna (Hultquist) Tiefenthal ’66 30-34 KCF STETSON
- James Tiefenthal ’66 35+ KCF STETSON
- Jean (Clark) Townsend ’66 10-14 KCF
- Katherine (King) Vonk ’66 35+ KCF
- Sue (Barthoff) Weidenbaum ’66 35+ KCF
- Mary (Brubaker) Wilsted ’66 35+ KCF D STETSON
- Tom Wilsted ’66 35+ KCF D STETSON
- Dianne Witkowski ’66 20-24 D
- Linda (Swalm) Wolcott ’66 35+ 1833
- Chung Y. Wu ’66 25-29 KCFHAA D STETSON
1967
Class Participation: 29.95%Class Agent: Nancy Southard Young
- Richard Anderson ’67 20-24 KCF
- C. Danford Austin ’67 25-29 1833HC STETSON
- Joel Bernstein ’67 35+ KCF
- Margaret (Porter) Beusse ’67 35+ 1833 D
- Barbara Beynon ’67 10-14 KCF
- Kathryn Bina ’67 5-9 D
- Mark Bond ’67 25-29 KCF
- Tom Brown ’67 35+ 1833 STETSON
- Teresa (White) Carns ’67 30-34 KCF
- Mark Coon ’67 35+ KCF
- James Cooper ’67 35+ KCF
- Richard Coulter ’67 35+ KCF
- Thomas Crawford ’67 35+ D
- Elizabeth Cushman ’67 30-34 KCF
- Thomas DeCair ’67 15-19 KCF
- Harold Decker ’67 35+ D
- Patricia (Laitner) DeGraaf ’67 20-24 KCF
- Richard DeTar ’67 30-34 KCF
- Laurence Flaccus ’67 15-19 D
- Glenn Gardner ’67 5-9 KCF
- Steven Glenn ’67 35+ KCF STETSON
- Tamra (Dole) Glenn ’67 35+ KCF STETSON
- Bruce Gustafson ’67 10-14 KCF
- Charles Haberlein Jr. ’67 35+ KCF D
- Lynn (Hallberg) Hall ’67 35+ KCF
- William Hall ’67 35+ KCF
- James Harvey ’67 10-14 KCF
- Mary Louise (Dunnaback) Hess ’67 35+ KCF
- James Hood ’67 10-14 KCF
- William Jones ’67 35+ KCF
- John Koch ’67 25-29 KCFHAA
- Christopher Landee ’67 35+ KCF
- Lynne (Kilbane) Larson ’67 15-19 KCF
- Martha (Parker) Latimore ’67 35+ KCF
- Paul Laurn ’67 15-19 KCFHAA
- M. Kathleen (Richner) Locke ’67 25-29 KCF
- Carol (Barney) Maier ’67 35+ D
- Joan McClure-Post ’67 30-34 KCF
- Susan (Talbot) Mosher ’67 35+ KCF
- John Neuhaus ’67 10-14 KCF
- Lori (Payne) Neuhaus ’67 10-14 KCF
- Lynn (McClements) Noel ’67 20-24 KCF
- Emily (Lebowitz) Olbrich ’67 25-29 KCF
- Beth Parker ’67 35+ KCFHC D STETSON
- Barbara Paxson ’67 1-4 KCF
- Brian Preston ’67 35+ 1833 D STETSON
- Sheryl (Sinclair) Pursel ’67 35+ KCFHAA
- Thomas Roberts ’67 35+ 1833
- Linda Rodd ’67 35+ KCF
- William Sanderson ’67 35+ 1833 D V
- Don Schmidt ’67 35+ KCF
- David Showers ’67 20-24 KCF
- Elizabeth (Jones) Starman ’67 25-29 KCF
- Joseph Stulberg ’67 35+ KCF D STETSON
- Duncan Swenson ’67 30-34 KCF
- George Wellman ’67 35+ 1833
- Sara (Wilson) Wellman ’67 35+ 1833
- Monica Williams ’67 35+ 1833 STETSON
- S. Tracy (Smith) Wingerter ’67 25-29 KCF
- Gary Wright ’67 35+ KCF
- Nancy (Southard) Young ’67 35+ KCFHAA D V
- Diane (Looney) Zink ’67 35+ KCF
1968
Class Participation: 31.92%- Joanna Andros ’68 20-24 KCF D
- Marcia (Wingard) Aten ’68 35+ KCF
- Patricia (Harms) Bennett ’68 35+ KCF
- John Blanchard ’68 30-34 KCF
- Suezanne (Storch) Burrough ’68 35+ KCF
- Ellen (Tangent) Campos ’68 35+ KCF
- Karen (Pozniak) Christlieb ’68 20-24 KCF
- Morris Christlieb ’68 20-24 KCF
- Cheryl (McLeod) Christoff ’68 30-34 KCF D
- James Conte ’68 35+ 1833 D
- Carol (James) Czajkowski ’68 5-9 KCF
- Vernie Davis ’68 30-34 KCF
- Christine (Mertz) Dear ’68 35+ 1833 D STETSON
- Margaret (Todd) Dickerson ’68 30-34 1833 D STETSON V
- Julie Eastman ’68 25-29 KCF
- Carol (Deer) Fencl ’68 15-19 KCF
- Gwen (Van Domelen) Fountain ’68 35+ 1833 STETSON V
- James Fountain ’68 35+ 1833 STETSON
- Susan (Kilborn) Francois ’68 35+ KCF STETSON
- Hardy Fuchs ’68 35+ 1833
- Thomas Ganoung ’68 10-14 D
- Harry Garland ’68 35+ 1833 D
- David Garman ’68 35+ 1833
- Bill Garrow ’68 35+ KCF STETSON
- Stephen Gilbreath ’68 30-34 KCF
- Karen Goss ’68 35+ 1833 D
- Susan (Stephens) Harris ’68 35+ 1833
- Nancy (Loebe) Hessler ’68 35+ 1833 STETSON
- Nancy (Hess) Holt ’68 35+ KCF
- Peter Holt ’68 35+ KCF
- Brent Jenkins ’68 25-29 KCF D
- Carol (Osburn) Jenkins ’68 25-29 KCF D
- Marilee (Smith) Kaufman ’68 35+ 1833 STETSON
- Robert Kopen ’68 35+ KCF
- David Lewis ’68 30-34 KCF D
- Lorelei Lewis ’68 15-19 KCF
- Jean Lightfoot ’68 35+ KCF STETSON
- Nancy (Leonard) Ludwa ’68 5-9 KCF D
- C. Scott McSwain ’68 25-29 KCF
- Janice (Koltko) Mernitz ’68 35+ KCF
- Yvonne (Trouteaud) Morse ’68 35+ 1833
- Florence (Lemay) O'Sullivan ’68 30-34 KCF
- Doug Parker ’68 35+ KCFHC D STETSON
- Margaret (Ralston) Payne ’68 30-34 KCF D
- Jean Pec ’68 25-29 KCF
- James Peterson ’68 35+ KCF
- Beverly Quist ’68 25-29 D
- Jacqueline Read ’68 15-19 KCF
- Lawrence Robinson ’68 25-29 KCF
- Trudith Rogier ’68 10-14 1833 STETSON
- Emily (Bakeman) Ruddell ’68 35+ KCF
- Richard Russell ’68 35+ KCFHC
- Ann Ryan-Small ’68 10-14 KCF
- Harrison Schaffhauser ’68 35+ KCF D
- David Sharpe ’68 35+ KCF
- Raymond Slaughter ’68 30-34 KCF
- Paul Smithson ’68 35+ KCF
- Robert Snyder ’68 35+ KCF
- Roberta (Burt) Stephens ’68 20-24 KCF
- Molly (Conklin) Turner ’68 35+ KCF
- Ralph Vosburgh Jr. ’68 35+ 1833 D STETSON
- Margaret Webb Brown ’68 10-14 KCF STETSON
- Barry Webster ’68 35+ 1833
- Ralph Wellington ’68 35+ KCFHAA D
- Robert Wheeler ’68 1-4 KCF
- Marcia (Connolly) Wilson ’68 35+ KCF
- Andrew Witthohn ’68 20-24 KCF
- Richard Yehle ’68 35+ 1833HC D STETSON
- Joseph Young ’68 35+ KCFHAA D
1969
Class Participation: 36.44%Class Agent: Lynne (Carlson) Sheaff
- L. Kurt Adamson ’69 35+ 1833HAA D STETSON
- Martha (Campbell) Adamson ’69 35+ 1833HAA D STETSON
- Ellen (Worgess) Anderson ’69 30-34 KCF
- Avery Aten ’69 35+ KCF
- Norma Bailey ’69 35+ 1833 STETSON
- Patricia Bauer ’69 35+ 1833 STETSON
- Robert Belair ’69 35+ 1833
- Gail (Stillwell) Benson ’69 20-24 KCF STETSON
- Debra (Halperin) Biasca ’69 30-34 KCF
- Sharon (Nash) Bisaha ’69 1-4 1833
- Martha (Groulx) Bond ’69 20-24 KCF
- John Brinduse ’69 10-14 KCF
- Terrence Brown ’69 25-29 1833 D STETSON
- Evelyn (Lyon) Brownlee ’69 15-19 KCF
- Nicholas Brownlee ’69 25-29 1833 D
- Dawn (Cosgrove) Buchanan ’69 35+ KCF
- James Cameron ’69 35+ KCF D
- Carol (Burt) Carra ’69 35+ 1833 STETSON
- Phillip Carra ’69 35+ 1833 STETSON
- David Chapman ’69 35+ KCF
- James Christenson ’69 30-34 KCF
- Catherine Coles ’69 35+ KCF
- Milton Dahl ’69 5-9 KCF
- Judy Dittmer ’69 15-19 KCF
- Ilse (Huter) Dove ’69 30-34 KCF
- David Easterbrook ’69 35+ 1833 D STETSON
- Nancy (Day) Eden ’69 30-34 KCF
- James Edmonds ’69 35+ KCF
- Guri (Chambers) Edoff ’69 35+ KCF
- James Edoff ’69 35+ KCF
- John Evans ’69 35+ KCF
- John Ferrell ’69 35+ KCF D
- Robert Foxworthy ’69 30-34 KCF
- Richard Francois ’69 35+ KCF STETSON
- John Frazier ’69 20-24 KCF
- Patricia Freeman ’69 20-24 KCF
- Max Garriott ’69 20-24 KCF
- Alex Glendinning ’69 20-24 KCF
- Rick Halpert ’69 35+ 1833 STETSON
- Thomas Hitch ’69 35+HC
- Lucinda Hutchison ’69 30-34 KCF
- Dean Johnston ’69 20-24 1833 STETSON
- Peter Junkin ’69 20-24 KCF
- Constance (Ripstra) Kennedy ’69 35+ KCF D
- Linda Ketelaar ’69 35+ KCF
- Alan Kirk ’69 35+ KCF
- Susan (Gaff) Koch ’69 25-29 KCFHAA
- John Krezoski ’69 35+ 1833 D STETSON V
- Susan (Oster) Krezoski ’69 35+ 1833 D STETSON
- Michael Kukla ’69 35+ 1833
- Rosario (Cardenas) Kukla ’69 35+ 1833
- Barbara (Atkinson) Lanwermeyer ’69 35+ 1833 STETSON
- Lynn Lasswell ’69 25-29 D
- Tim Lavalli ’69 35+ KCF
- Girts Lorencis ’69 20-24 KCF
- Lawrence Lour ’69 20-24 KCF
- Michael Low ’69 10-14 KCF
- John W "Jack" Lundeen ’69 25-29 D STETSON
- Ann MacLachlan-Zaleski ’69 25-29 1833 STETSON
- John Magerlein ’69 35+ 1833 D STETSON
- Elizabeth (Lindemann) Malone ’69 35+ KCF
- Frank Malone ’69 35+ KCF
- Thomas Matzell ’69 1-4 KCF
- Joanna McMaster ’69 5-9 KCF
- John Messing ’69 25-29 KCF
- William Musselman ’69 35+ KCF
- Alan Nesburg ’69 35+ KCF D
- Terrance Palmer ’69 15-19 KCF
- Michael Reed ’69 25-29 KCF
- Nancy Reitz ’69 35+ KCFHAA D STETSON
- Marie (Carr) Richardson ’69 35+ KCF
- Todd Rosenberg ’69 35+ KCF
- Marcia (Pigman) Sandler ’69 30-34 KCF
- Wendi Schneider ’69 35+ KCF
- James Server ’69 20-24 KCF
- William Sevald ’69 15-19 1833
- Mark Severs ’69 30-34 KCF D
- Lynne (Carlson) Sheaff ’69 35+ 1833 D V
- Jeanne Sigler ’69 35+ KCF D STETSON
- David Strome ’69 35+ KCF
- Bonnie Wachter Swenby ’69 35+ 1833 D STETSON V
- William Thompson ’69 35+ KCF
- Sarah Tomlinson ’69 10-14 KCF
- Carol (Hafley) VanLuvanee ’69 35+ 1833
- John VanLuvanee ’69 35+ 1833
- Marianne (Darrah) Wason ’69 35+ KCF
- William Weiner ’69 35+ 1833HAA D STETSON
- Sidney Weseman ’69 35+ KCF
- Christine (Rettich) Wilcox ’69 35+ KCF
- David Zucker ’69 30-34 KCF
1970
Class Participation: 45.95%Class Agent: David Kessler
- Kenneth Archey ’70 25-29 1833HAA
- Marilyn (Christlieb) Archey ’70 25-29 1833HAA
- Marianne (Meyer) Armento ’70 25-29 KCF
- Robert Barnhart ’70 35+ KCF D STETSON
- Thomas Bedell ’70 25-29 KCF
- Jean Berolzheimer ’70 30-34 KCF
- Rosellen (Luther) Brewer ’70 15-19 KCF
- Linda (Brinduse) Cain ’70 30-34 KCF
- Marcia (Buchmueller) Cameron ’70 30-34 KCF D
- Dana Campbell ’70 15-19 KCF
- James Carlson ’70 20-24 KCFHAA
- Robert Cinabro ’70 35+ KCF D
- Kristin (Thompson) Colgren ’70 30-34 KCF
- Edward Cope ’70 30-34 KCF D
- Cynthia Copeland ’70 20-24 KCF
- Frederick Crabb ’70 35+ KCF
- David Crawford ’70 10-14 KCF
- Greg Davis ’70 1-4 KCF
- Alan Dee ’70 15-19 KCF D STETSON V
- Douglas Dickerson ’70 30-34 1833 D STETSON V
- Stephen Elwell ’70 30-34 KCF
- Sharon (Bice) Endelman ’70 35+ KCF D
- Ingrid Farquharson ’70 25-29 KCF D
- Janet (Williams) Ferrell ’70 35+ KCF D
- Laurie (Smith) Filstrup ’70 5-9 D
- Michael Galvin ’70 35+ KCF
- Robin (Hughes) Gleason ’70 20-24 KCF D
- Christin (Nuttall) Grant ’70 25-29 KCF
- Kathleen Griffin ’70 20-24 KCF
- Iris (Mechigian) Gruhl ’70 35+ KCF D
- Martha Hanscom ’70 35+ KCF
- Barbara Harris ’70 25-29 KCF
- Cynthia (Lord) Harrison ’70 35+ KCF
- David Harrison ’70 35+ KCF
- Janice (Watt) Heller ’70 5-9 KCF D
- Gail (Hunt) Henry ’70 35+ KCF
- Carol Holmes ’70 25-29 KCF
- Nancy (Yoder) Honeysett ’70 35+ KCF D
- Nancy Hornbaker ’70 30-34 KCF
- Timothy Howlett ’70 35+ KCF D
- Patricia Huston ’70 25-29 KCF
- The late David Kent ’70 10-14 KCF
- Susan (Shepard) Kentner ’70 25-29 KCF
- Edwin Kerman ’70 35+ KCF
- David Kessler ’70 35+ KCF D STETSON V
- Julia Kirby ’70 25-29 KCF
- Nancy (Butine) Krapf ’70 35+ KCF
- Roderic Krapf ’70 35+ KCF
- Chris Kring ’70 35+ 1833 STETSON
- Jon Kring ’70 35+ 1833 STETSON
- Stephen Landstreet ’70 25-29 KCF
- Frances (Hotelling) LeBlanc ’70 35+ KCF
- Michael Leib ’70 30-34 KCF
- Sue Levi Elwell ’70 20-24 KCF D
- George Liles Jr. ’70 5-9 KCF
- Patricia (Yates) Lincoln ’70 20-24 KCF V
- Claire Lindblom ’70 25-29 KCF
- Linda (Madsen) Linton ’70 35+ 1833
- Cheryl Lyon-Jenness ’70 35+ KCF STETSON
- Marthanne Manion ’70 25-29 KCF
- Daniell Mattern ’70 35+ KCF
- Sandra (Mayfield) Matthews ’70 5-9 KCF
- Margaret McAllister ’70 35+ KCF STETSON
- Stephen McGuire ’70 35+ KCFHAA
- Suzanne (Carpenter) McKeen ’70 10-14 KCF D
- Bruce Miller ’70 15-19 KCF
- Judith (Loree) Miller ’70 15-19 KCF
- Robert Morris ’70 35+ 1833
- Sally (Warrick) Morris ’70 35+ 1833
- Joseph Muenzer ’70 30-34 KCF
- Margaret (Lister) Muenzer ’70 30-34 KCF
- Carolyn (Brown) Murphy ’70 35+ KCF
- Diana (Slavik) Murray ’70 30-34 KCF
- Margaret (Orr) Nichols ’70 35+ KCF D V
- Nancy Noblett ’70 35+ KCF D
- Richard Obrig ’70 25-29 KCF
- Lauren Orr ’70 20-24 KCF D
- Margaret (White) Reich ’70 35+ KCF
- Jean (Beyer) Rogers ’70 30-34 KCF
- Drusilla (Owen) Rowden ’70 15-19 KCF
- Linda (Shubert) Ryan ’70 1-4 KCF
- Katherine Schantz-Frederick ’70 20-24 KCF D
- Michael Schonfeld ’70 25-29 D
- Jane Segal ’70 20-24 KCF
- Gregg Seppala ’70 30-34 KCF D
- Naomi (Traut) Seppala ’70 20-24 KCF D
- Bruce Sherwood ’70 35+ KCF
- Gerald Sibrack ’70 35+ KCF D
- Daniel Siegel ’70 25-29 KCF
- Jan Simek ’70 35+ KCF
- Nancy Sinclair ’70 35+ KCF
- Paula (Norman) Snyder ’70 35+ KCF
- Henry Sontheimer ’70 15-19 KCF
- Sharon (Brandon) Sontheimer ’70 15-19 KCF
- Karen (Kurtz) Spielman ’70 35+ KCFHAA D
- Ulrich Stahl ’70 25-29 KCF
- Daniel Strehl ’70 15-19 KCF STETSON
- William Struck ’70 15-19 KCFHAA
- Ruth (Neubert) Stuart ’70 35+ KCF D STETSON
- Judith Sutterlin ’70 15-19 KCF D
- Fred Taschner ’70 35+ KCF D STETSON V
- Gail (Moore) Taschner ’70 35+ KCF D STETSON V
- Catherine Thomas ’70 35+ KCF
- Shirley Thompson ’70 35+ KCFHAA
- David Thoms ’70 35+ 1833HC D STETSON
- Susan (Stuckey) Thoms ’70 35+ 1833HC D STETSON
- John Twist ’70 35+ KCF
- Olivia (Malz) Ure ’70 15-19 KCF
- Harold VanderSalm II ’70 35+ KCFHC D STETSON
- Valerie (Mau) Vetter ’70 30-34 KCF D STETSON
- Claudia (Collins) Vianello ’70 10-14 KCF
- Douglas Walker ’70 20-24 KCF STETSON
- Guenter Wasner ’70 5-9 KCF
- Barbara (Veenhoven) Weber ’70 25-29 KCF
- Regina Willette ’70 25-29 KCF D
- Elizabeth Williams ’70 35+ KCF
- Henry Williams ’70 35+HAA STETSON
- Sheryl (VanWelden) Williams ’70 1-4 KCF
- Reg Wilson ’70 10-14 KCF
- Elwood Wingeier ’70 30-34 KCF
- Mary (Dillon) Woolever ’70 35+ 1833HC D
1971
Class Participation: 36.23%Class Agent: Steve Helm
- Betsey (Brown) Archer ’71 35+ KCF STETSON
- Cindy (McCaman) Ballard ’71 35+ KCF
- Randolph Beem ’71 20-24 KCF
- Judy Bell ’71 25-29 KCF
- William Belski ’71 35+ KCF
- Ann (Burt) Berger ’71 30-34 1833
- Douglas Boike ’71 35+ 1833 STETSON
- Kenne Bowers ’71 35+ KCF
- Mary (Mosier) Breymann ’71 25-29 KCF
- Susan (Everett) Briar ’71 35+ KCF
- Constance Britton ’71 35+ KCF STETSON
- Herbert Brogan Jr. ’71 20-24HAA
- John Brummet ’71 5-9 D
- Charles Bullwinkle ’71 15-19 KCFHAA D STETSON V
- Brad Burkhart ’71 30-34 KCF
- Alice (Jameson) Caddow ’71 30-34 KCF STETSON
- David Campbell ’71 25-29 KCF
- Carolyn (Hulbert) Cary ’71 35+ KCF D
- Sarah (Barnes) Darter ’71 25-29 KCF
- Amy Douglas ’71 10-14 KCF
- Deborah (Foote) Faulkner ’71 35+ KCF
- Rebecca (Hassan) Frazier ’71 35+ KCF
- Gregrick Frey ’71 35+ KCF D
- Mary (VanVleck) Garman ’71 35+ 1833
- Peter Gibson ’71 20-24 KCF
- Rosemary Gordon-Mochizuki ’71 15-19 KCF
- Stephen Gredler ’71 10-14 KCF
- Thomas Hafer ’71 30-34 KCF
- Kathy (Daniel) Hagan ’71 15-19 KCF
- Paul Hanneman ’71 30-34 KCF
- Owen Hardy ’71 10-14 KCF
- John Hayes ’71 35+ KCF
- Glenna (Simmons) Heckathorn ’71 35+ KCF
- Karen (Datte) Helm ’71 30-34 KCF
- Steven Helm ’71 35+ KCFHAA D V
- Alan Hewett ’71 35+ 1833 STETSON V
- Joyce (Alexander) Hiebert ’71 25-29 KCF
- Gail Hoben ’71 35+ 1833
- Carolyn (Welti) Hoffee ’71 25-29 KCF
- Robin Jaynes ’71 30-34 KCF D
- Kathryn Jenish ’71 5-9 KCF
- Calvert Johnson ’71 35+ 1833 D STETSON
- DeMonte Johnson ’71 35+ D
- Susan (Gregory) Johnson ’71 35+ D
- Virginia Jones ’71 25-29 KCF
- Kathryn (Hammer) Kerman ’71 35+ KCF
- Carole Kersten ’71 30-34 KCF
- Linda King ’71 35+ KCF
- Sara Kitzsteiner ’71 25-29 KCF
- Susan Kysela ’71 35+ KCF
- Susan (Tait) Lasswell ’71 25-29 D
- George Laws ’71 30-34 KCF
- Catherine (Lamberts) LeGalley ’71 30-34 KCF
- Katherine Lewis ’71 10-14 KCF
- Betty Lindegren ’71 35+ KCF
- Richard Maunder ’71 35+ KCF
- Bruce Morgan ’71 15-19 KCF
- Andrew Muth ’71 35+ 1833
- Brenda (Bundshuh) Nakonecznyj ’71 20-24 KCF
- Kenneth Norton ’71 35+ KCF
- Kathe (Perron) Obrig ’71 20-24 KCF
- Lauren (Mileo) O'Sullivan ’71 30-34 KCF
- John Parisi ’71 35+ 1833
- Henry Perkins ’71 35+ D
- Paul Porch ’71 1-4 KCF
- J. William Potter Jr. ’71 35+ KCF STETSON
- James Preston ’71 35+ KCF
- Judith (Olmsted) Quick ’71 35+ KCF
- Carol Post-Raines ’71 35+ 1833
- Wayne Roe Jr. ’71 35+ D
- M'annette Ruddell ’71 35+ KCF STETSON
- Kay Schichtel ’71 30-34 KCF
- Linda (Popp) Scholten ’71 35+ KCF
- Paul Scholten ’71 35+ KCF
- Janice Selby ’71 15-19 KCF
- Charles Shaull ’71 15-19 KCF
- Kathleen (Misener) Shaull ’71 15-19 KCF
- Jayne (Aube) Shedd ’71 20-24 KCF
- Candace (Bullwinkle) Sidner ’71 35+ KCF
- Maureen (Hendrick) Smyth ’71 30-34 KCF
- Paul Smyth ’71 30-34 KCF
- Clyde Solomon ’71 35+ KCFHAA
- John Steward ’71 25-29 KCF D
- Paul Stimson III ’71 1-4 KCF
- Evan Sugarbaker ’71 35+ KCF
- Grant Swinehart ’71 35+ KCFHAA
- Stephen Sylvester ’71 35+ KCF
- Richard Tubbs ’71 35+ KCFHAA
- Brenda Turner ’71 35+ 1833 D STETSON
- Frank Vaskelis ’71 15-19 KCF
- Ann (Rutledge) Vossekuil ’71 35+ KCF
- Bryan Vossekuil ’71 35+ KCF
- Shirley (Hedges) Westrate ’71 10-14 KCF
- Jo Ann White Calzonetti ’71 10-14 KCF STETSON
- William Williams ’71 30-34 KCF
- Rosetta (Simpson) Willis-Hassan ’71 1-4 KCF
- Robert Winship ’71 15-19 1833
- Michael Woolever ’71 35+ 1833HC D
1972
Class Participation: 27.82%- Matthew Anderson ’72 25-29 KCF
- Lawrence Bajor ’72 5-9 KCF
- Noel Barbulesco ’72 35+ KCF
- Janet Bartoszek ’72 10-14 KCF
- Rande Bastianse ’72 1-4HAA
- Christopher Baum ’72 35+ KCF
- Bradley Berger ’72 30-34 1833
- David Betson ’72 35+ D
- Brenda Blair ’72 30-34 KCF
- Paul Burnam ’72 35+ KCF STETSON
- Cynthia (Parker) Burnstein ’72 20-24 KCF
- Arnold Campbell ’72 30-34 1833 D STETSON
- Martha (Larzelere) Campbell ’72 30-34 1833 D STETSON V
- Jill (Downing) Carroll ’72 20-24 KCF
- James Cavallo ’72 35+ KCF
- Nelson Cheney Jr. ’72 10-14 KCF
- William Coe ’72 25-29 1833 STETSON
- Marlys Conrad ’72 35+ D
- John Cook ’72 35+ KCF
- Michele (Barth) Cook ’72 35+ KCF
- John Crandell ’72 30-34 KCF
- Pia (Chambers) Crandell ’72 30-34 KCF
- Deborah DeBruyn ’72 15-19 KCF
- Peter Dowd ’72 35+ KCF
- Michael Edick ’72 35+ KCF
- Francesca Elms ’72 35+ D
- Ann (Cleland) Feldmeier ’72 25-29 KCF
- Daniel Frank ’72 35+ 1833 STETSON
- Christopher Gardner ’72 1-4 KCF
- Carolynne (Dawson) Gieryn ’72 35+ KCF
- Thomas Gieryn ’72 35+ KCF
- Alan Hays ’72 25-29 KCF
- Paul Hiemstra ’72 35+ KCF
- Barbara (Cook) Hinz ’72 35+ 1833 D V
- Gerald Holder ’72 25-29 KCF
- Timothy House Jr. ’72 15-19 KCF
- David Howell ’72 25-29 KCF
- Richard Hyer ’72 15-19 KCF
- Marcia Joiner ’72 20-24 KCF
- Michael Killian ’72 25-29 KCF
- Sally (Krause) Killian ’72 20-24 KCF
- Carol Kirkman ’72 5-9 KCF
- Muriel (Bina) Knope ’72 30-34 KCF
- Robert Kopecky ’72 35+ D STETSON
- Mary Ann Krause ’72 35+ KCF D STETSON
- Diane (Congdon) Larimer ’72 35+ KCF
- Stanley Larimer ’72 35+ KCF
- Alexander Lipsey ’72 35+ KCF STETSON V
- Jean (Brumbaugh) McCarty ’72 35+ KCF D
- Jacqueline (Barton) McGuire ’72 35+ KCFHAA
- Deborah (Brown) McWee ’72 35+ KCF
- Melvin McWilliams ’72 15-19 KCFHAA D
- Sharon (Greene) McWilliams ’72 15-19 KCFHAA D
- Howard Morrette Jr. ’72 30-34 KCF
- Constance (Strong) Morrison ’72 1-4HAA
- Karen (Heuston) Nesler ’72 10-14 KCF
- John Norem ’72 25-29 KCF
- Ricky Ostrom ’72 30-34 KCF
- Catherine (Griffith) O'Sullivan ’72 20-24 KCF
- Mary Passage ’72 35+ KCF STETSON
- Elizabeth Perhac Schmitt ’72 30-34 KCF STETSON
- Neil Pierson ’72 35+ KCF
- Sarah (Diehl) Redman ’72 10-14 KCF STETSON
- Scott Rhodewalt ’72 25-29 KCF
- Rand Robinson ’72 20-24 KCF
- William Shinar ’72 15-19 KCF
- Randall Sing ’72 15-19 KCF
- Barbara Smith ’72 10-14 KCF
- Judith Smutek ’72 35+ KCF D
- Craig Sonke ’72 35+ 1833HC D
- Sheri Sprigg ’72 35+ KCF
- Susan Stauffer ’72 25-29 D
- Jennifer (Jeffries) Thompson ’72 25-29 KCF
- D. Rena Tillman ’72 30-34 KCF
- Karen VanderLinde ’72 25-29 1833
- Anastasia Vassos ’72 30-34 KCF
- Barbara Waszczak ’72 35+ KCF
- Deborah (Hammerlind) Weber ’72 35+ 1833HAA STETSON
- Michael Weber ’72 35+ 1833HAA STETSON
- James Wheeler ’72 25-29 KCF
- Larry Yarak ’72 25-29 KCF
1973
Class Participation: 29.55%Class Agent: Anne (Skjaerlund) Fege
- Susan Aalsburg ’73 25-29 KCFHAA D
- John Andrews ’73 25-29 KCF
- Catherine Bach ’73 25-29 KCF
- Linda (Giering) Balmuth ’73 30-34 1833 STETSON
- Larry Banta ’73 35+ KCF
- Jonathan Becker ’73 15-19 KCF
- Scott Bowman ’73 10-14 KCF
- Gary Braun ’73 10-14 KCF
- Barry Brown ’73 10-14 KCF
- Jonathan Cain ’73 10-14 KCF
- Christopher Cole ’73 30-34 KCF
- John Collins Jr. ’73 35+ KCF D
- Thomas Conlon ’73 30-34 KCF
- Sheri Crampton ’73 10-14 KCF
- Helen Dorrance ’73 10-14 KCF
- Kerry (Graham) Edick ’73 35+ KCF
- Kerry Estes ’73 35+ KCF
- Anne (Skjaerlund) Fege ’73 35+ 1833 V
- David Fege ’73 35+ 1833
- Janet Foster van Hartesvelt ’73 20-24 KCF
- Ricki Fowler ’73 5-9 KCF
- Michael Frazier ’73 35+ KCF
- Gary Gudelsky ’73 35+ 1833 STETSON
- Judith (Thompson) Gudelsky ’73 35+ 1833 STETSON
- Allan Hauck ’73 25-29 KCF
- Ralph Howard ’73 35+ KCF
- Carol Johnston ’73 20-24 D
- Sarah (Porter) Jury ’73 35+ 1833 D
- Janet Katz ’73 35+ KCF
- Gurudharm (Thomas) Khalsa ’73 25-29 KCF
- James King ’73 35+ KCF
- Lynne (Jackson) King ’73 35+ KCF
- Elaine (Hiscock) Konyha ’73 25-29 1833
- Kenneth Konyha ’73 25-29 1833
- David Loughhead ’73 35+ KCF
- Linda Lutz ’73 15-19 KCF
- Sally Madsen ’73 25-29 KCF
- Philip Maki ’73 25-29 KCF
- William Makinen ’73 10-14 KCF
- Alan Maxey ’73 25-29 KCF
- Peg (Maass) McAllister ’73 25-29 1833 STETSON
- Constance (Laws) McGuire ’73 30-34 KCF
- Maureen Meinert ’73 15-19 KCF
- Sarah Mellish ’73 30-34 1833
- Sandra (Schultz) Mengel ’73 20-24 KCF
- David Mesenbring ’73 35+ KCF
- Craig Moore ’73 35+ KCF
- Robert Newman ’73 25-29 KCF
- Dale Norton ’73 35+ KCF
- Paul Overbeek ’73 15-19 KCF
- Jennifer (Dill) Ovink ’73 25-29 1833
- Roger Ovink ’73 30-34 1833
- Beverly Ovrebo ’73 25-29 KCF
- Ralph Passino ’73 10-14 KCF
- Lynne Pentler ’73 35+ KCF
- Roger Petzke ’73 35+ KCF
- James Phelan ’73 35+ 1833
- Kathy (Smith) Phelan ’73 35+ 1833
- Kenneth Phillips ’73 30-34 KCF
- Mark Pracher ’73 25-29 KCF
- Gail Raiman ’73 35+ 1833 STETSON V
- Christine (Bowman) Roberts ’73 15-19 KCF
- Charmine (Messenger) Rone ’73 30-34 KCF
- Ronald Roseman ’73 35+ KCF
- Gerald Rosen ’73 35+ KCF
- Jon Scott ’73 30-34 KCF
- Richard Shepard ’73 5-9 KCF
- Mary Sies ’73 30-34 KCF
- Elizabeth (Sloan) Smith ’73 30-34 KCF
- Janet (Blair) Stewart ’73 35+ KCF
- Michael Stewart ’73 35+ KCF
- Teresa (Schafer) Sullivan ’73 25-29 KCF
- Harold Sutherland ’73 15-19 KCF STETSON
- Charlotta Thunander ’73 35+ KCF
- Roger Tolle ’73 35+ KCF
- Mark van Hartesvelt ’73 20-24 KCF
- Jim VanSweden ’73 30-34 KCFHC
- Willard Washburn ’73 35+ KCFHAA
- Jennifer (Armstrong) West ’73 35+ KCF
- John Whelpton ’73 20-24 D
1974
Class Participation: 23%Class Agent: Phil Kraushaar
- Shana (Goldiamond) Aucsmith ’74 30-34 KCF
- Carol (Markov) Bast ’74 30-34 1833
- Steven Baumgartner ’74 5-9 KCF
- Dena Bovee ’74 20-24 KCF
- Richard Bratton ’74 15-19 KCF
- Anne Broker ’74 35+ 1833
- Margaret (Kurtz) Carroll ’74 25-29 KCF
- Douglas Christman ’74 5-9 KCF
- Jerry Cleveland ’74 5-9 KCF
- Barbara (Woodson) Collins ’74 30-34 KCF
- John Collins ’74 35+ KCF
- Ronald Cook ’74 15-19HAA
- Kenneth Cookson ’74 35+ KCF
- Maria (Benson) Culley ’74 35+ KCF
- Mariel (Starbuck) DeMoss ’74 30-34 KCF
- Melissa Eddy ’74 35+ KCF STETSON
- David Elrod ’74 35+ KCF
- Kathi (Kuhlmann) Fischer ’74 35+ KCF
- James Fox Jr. ’74 20-24 KCF
- Gina Frasson-Hudson ’74 35+ KCF
- Pamela (Brown) Gavin ’74 35+ 1833 V
- Randy Gepp ’74 35+ KCF
- Harry Graber ’74 5-9 KCF
- Sandra Greene ’74 20-24 KCF
- Paul Guenette ’74 35+ KCF
- Katharine Hartley ’74 30-34 1833 STETSON V
- Thomas Held ’74 35+ KCF
- James Hogg ’74 35+ KCF
- Susan Howard ’74 30-34 KCF
- Karen Johnson ’74 35+ 1833 STETSON
- Jeffrey Jones ’74 5-9 KCF
- Carol Kahler ’74 35+ KCF
- Michael Kane ’74 35+ KCF D
- Diane Kiino ’74 35+ KCF
- Christopher King ’74 25-29 KCF
- Philip Kraushaar Jr. ’74 35+ KCF V
- Richard Lacy ’74 20-24HAA
- Joseph Lane ’74 35+ KCF
- Sandra (Kovarbasic) Lilly ’74 5-9 KCF D
- David Magerlein ’74 35+ D STETSON
- Ann Merry ’74 5-9 KCFHAA
- Cynthia (Read) Miller ’74 35+ KCF
- John Miller ’74 25-29 KCF
- Janice Mitchell ’74 35+ KCF
- Bonnie Munger ’74 35+ KCF
- John Mussman ’74 5-9 KCF
- Richard Nolan ’74 35+ KCF
- Frank Norman ’74 10-14 KCF
- Barbara (Uhlig) Ostroth ’74 25-29 D
- Douglas Peebles ’74 25-29 KCF STETSON
- Peter Peterson ’74 15-19 KCFHC
- Christine (Pearson) Petzke ’74 30-34 KCF
- Kathryn Scanlon ’74 30-34 KCF
- Carolyn Scott ’74 35+ KCF
- Joan Sherman ’74 1-4 KCF
- Andrew Soria ’74 10-14 KCF
- Neil Strefling ’74 35+ KCF
- Donald Swartwout ’74 35+ KCF
- Timothy Swartz ’74 35+ KCF
- Shirley Taylor ’74 15-19 KCF
- Scott Tempel ’74 30-34 KCF
- Gary Weber ’74 30-34 KCF
- John Whisler ’74 35+ KCF
- Kenneth Winter ’74 15-19 1833 STETSON
- Elizabeth Witt-Goodwin ’74 35+ KCF
- Patrick Wolf ’74 35+ KCF
1975
Class Participation: 21.83%Class Agent: Tala (Munther) Davidson
- George Baldwin ’75 35+ KCF
- Constance (Bostwick) Banta ’75 35+ KCF
- John Barta ’75 35+ KCF
- John Beck ’75 35+ KCFHAA
- Colleen Bjerke ’75 30-34 KCF
- Daniel Blevins ’75 35+ KCF
- Steven Boyak ’75 20-24 KCF
- Christopher Boyd ’75 1-4 KCF
- Steven Brechin ’75 30-34 D
- Mary-Helene Brown ’75 30-34 1833 STETSON
- Karen Cordes ’75 35+ KCF
- Gregory Cznadel ’75 15-19 KCF
- Nancy Daum ’75 30-34 KCF
- Tala (Munther) Davidson ’75 20-24 KCFHAA D STETSON V
- Anne (Deason) Dayanandan ’75 20-24 KCF
- Cathy (Brichetto) Dyer ’75 30-34 KCF
- Thomas Feige ’75 30-34 KCF
- Tom Flynn ’75 25-29 KCF
- Joseph Folz II ’75 25-29 KCFHAA D
- Nancy Franks ’75 1-4 KCF
- Robert Freese ’75 30-34 KCF
- Alan Gevinson ’75 30-34 KCF
- Jon Grier ’75 35+ KCF
- Kathleen (Eberle) Gross ’75 35+ KCF
- Robert Hammer ’75 20-24HC
- James Hanson ’75 35+ KCF
- Mary Hess ’75 35+ KCF
- Kathryn Houseman ’75 35+ KCF
- Derek Hybels ’75 35+ KCF STETSON
- William Jaynes ’75 35+ KCF
- Lynne Johannessen ’75 35+ KCF
- Pamela Kistler ’75 20-24 KCF
- Elisa Klein ’75 30-34 KCF
- David Kurtz Jr. ’75 35+ 1833HAA D
- Cathleen (Collins) Lee ’75 15-19 KCF
- Donald Levitt ’75 35+ KCF
- Penelope (Brunson) Loughhead ’75 20-24 KCF
- Stephen Loughhead ’75 15-19 KCF
- David Makowski ’75 35+ KCF
- Debra (Orselet) Marsteller ’75 35+ 1833 V
- Barnet McKee ’75 30-34 KCF
- Judy (Gibson) Meador ’75 35+ KCF
- Mary Miller ’75 35+ KCF
- Roger Milliken ’75 25-29 KCF
- Jo Ann Moore ’75 25-29HAA
- Michael Pagel ’75 15-19 KCF
- Kenneth Peebles ’75 5-9 KCF
- Sharon (Kilgore) Pierson ’75 30-34 KCF
- Linda (Eygnor) Quijano ’75 25-29 KCF
- Sheryl (Collins) Schrot ’75 35+ D
- Mary Singer ’75 35+ KCF
- David Smith ’75 35+ KCF
- Lisa (Becker) Smith ’75 35+ KCF
- Marjorie Snyder ’75 15-19 KCF STETSON
- Jonathan Start ’75 15-19 1833 D
- Thomas Teske ’75 35+ 1833
- Mark Theobald ’75 35+ 1833
- Ruth (Spike) Theobald ’75 30-34 1833
- Debra Warejcka ’75 25-29 KCF
- Jeffrey Webber ’75 30-34 KCF
- Craig Wells ’75 25-29 KCF
- Bonnie Wheeler ’75 25-29 KCF
1976
Class Participation: 26.58%Class Agents: Rob Van Patten, Valorie (Vogel) Van Patten
- Constance Allen ’76 10-14 KCF
- David Ban ’76 35+ 1833
- Steven Becker ’76 35+ KCF
- Roberta Bidwell ’76 35+ KCF
- Eugene Bissell III ’76 35+ 1833 D STETSON
- David Carow ’76 35+ KCF
- Molly Cline ’76 30-34 KCF
- Janet (Weiland) Coquillette ’76 25-29 KCF
- Nancy Covert ’76 20-24 KCF
- Sherri (Panschar) Crisenbery ’76 30-34 KCF
- Jan Curtis ’76 30-34 KCF
- Scott Dickinson ’76 20-24 KCF
- Margaret (McKearnan) Durst ’76 35+ KCF
- Karen (Schofield) Fallows ’76 1-4 KCF
- Barbara (Brown) Feige ’76 30-34 KCF
- E. Elizabeth Floyd ’76 25-29 KCF
- Mark Foley ’76 10-14 KCF
- W. Trent Foley ’76 35+ 1833
- Robert Foote ’76 35+ KCF
- Bonnie (Damask) Frenkel ’76 10-14 KCF
- Gary Gangnath ’76 25-29 1833 STETSON
- Duane Garner ’76 10-14HAA
- William Garzia ’76 25-29 KCF
- Janet Gates ’76 20-24 KCF STETSON
- Marilyn (Allman) Goldberg ’76 30-34 KCF
- Mark Greenman ’76 35+ KCF
- Heidi Gregori-Gahan ’76 25-29 KCF
- Marion (Rembelski) Grier ’76 30-34 KCF
- Patricia Harrington-Wydell ’76 35+ KCF
- Jeffrey Hawke ’76 20-24 1833
- Harold Hermanson ’76 10-14 KCF
- Stephen Hiyama ’76 35+ KCF
- Bruce Johnson ’76 30-34HAA
- Kevin Kleinsmith ’76 35+ KCF
- Patricia (Folk) Kopitke ’76 10-14 KCF
- James Lee ’76 35+ KCF
- Karen Lowell ’76 15-19 KCF
- Carlton Marcyan ’76 20-24 KCF
- Miriam (Hickok) Martin ’76 35+ KCF
- Rodney Martin ’76 35+ KCF
- Kevin McCarthy ’76 25-29 KCF
- Helen Mickens ’76 35+ KCF STETSON
- Edward Miner ’76 25-29 KCF STETSON V
- Christopher Moeller ’76 35+ KCF D STETSON
- Rick Moore ’76 25-29HAA
- Randall Morse ’76 35+ KCF
- Lisa (Culp) Musgrave ’76 25-29 KCF
- Janet Nesburg ’76 20-24 KCF STETSON
- Robert Nolan ’76 35+ KCF
- Anne Okon ’76 20-24 KCF
- Jeffrey Owen ’76 20-24 KCF STETSON
- Jan (Kahle) Palajac ’76 30-34 KCF
- Jeff Palmer ’76 20-24 KCF
- James Pickett ’76 35+ KCF
- Harley Pierce Jr. ’76 35+ KCF
- David Powell ’76 20-24 KCF STETSON
- Jeffrey Powell ’76 15-19 KCF
- Ann (Lugbill) Rhoads ’76 35+ KCF
- Deborah Rhodes ’76 5-9 KCF
- James Robideau ’76 35+ 1833HC STETSON
- Kathryn Robison ’76 35+ KCF
- Aimee (Johnson) Rusk ’76 5-9 KCF
- Deborah Russell ’76 25-29 1833
- Karen Schafer ’76 25-29 KCF
- Lesley (Mellis) Schuldt ’76 15-19 KCF
- Peter Schwaninger ’76 5-9 KCF
- Carol Sinden ’76 35+ KCFHAA D
- Linda Socia ’76 25-29 KCF STETSON
- Letitia (Aldrich) Spearing ’76 35+ KCF
- David Stone ’76 35+ KCF D
- Martha (Staff) Stone ’76 35+ KCF D
- Nancy Sulfridge ’76 10-14 KCF
- Laura Sutton ’76 30-34 KCF
- Joseph Thomson ’76 35+ KCF
- Michael Thomson ’76 35+HC
- Stephen Unger ’76 15-19 KCFHAA
- Robert Van Patten Jr. ’76 35+ KCF V
- Valorie (Vogel) Van Patten ’76 35+ KCF V
- Carol (Ditzhazy) Vogel ’76 35+HC
- Walter Vogel ’76 35+HC
- Susan Wakefield ’76 20-24 KCF
- Anita Wallgren ’76 35+ KCF
- Jan Weaver ’76 25-29 KCF
- James Wilczak ’76 30-34 KCF
- Steven Zuhl ’76 35+ KCF
1977
Class Participation: 25%Class Agent: Lee Morriss
- Bonnie Andrews ’77 35+ KCF
- R. Brent Bailey ’77 30-34 KCFHAA D
- Judith (Friedrich) Bakerman ’77 15-19 KCF
- Thomas Bakerman ’77 15-19 KCF
- Timothy Ball ’77 25-29 KCF
- Dee (Mehl) Ban ’77 35+ 1833
- Ivars Bergs ’77 25-29 KCF
- John Berton ’77 10-14 KCF
- Judith Bollinger ’77 10-14 1833 V
- Mark Brown ’77 35+ KCF
- Jonathan Call ’77 35+ KCFHAA
- Ronald Cartieri ’77 5-9 KCF
- Kim Chapman ’77 25-29 KCF
- Craig Crawford ’77 25-29 KCF
- William DeGrado ’77 30-34 KCF
- Linda Derose Primavera ’77 35+ 1833 D
- John Dillon ’77 35+ KCF
- Douglas Donoho ’77 30-34 KCF
- Phillip Duncan ’77 10-14 KCF
- Marc Elliott ’77 35+ KCF
- Angela Elsey ’77 20-24 KCF STETSON
- Janice Fernette ’77 30-34 KCF
- Diane Fink ’77 30-34 KCF
- Gregory Gamalski ’77 35+ KCF
- Patrick Gibson ’77 35+ KCF
- Rebecca Graham ’77 35+ KCF
- Donald Grimes ’77 25-29 KCF V
- Jack Hafer ’77 25-29 KCF
- Bruce Hamper ’77 35+ KCF
- Susan Jacoby ’77 35+ KCF
- Andrew Kerr ’77 25-29 KCF
- Karen King ’77 35+ KCF
- Regina Kreisle ’77 10-14 KCF
- Ruth (Gorrin) Kroman ’77 10-14 KCF
- Robert Lake ’77 25-29 KCF
- Kristen Lehker ’77 10-14 KCF
- Elizabeth (Belser) Loegel ’77 25-29 KCF
- Elizabeth Longhurst ’77 25-29 KCF
- Cynthia (Wood) Loui ’77 35+ KCF STETSON
- John MacArthur ’77 30-34 KCFHAA
- James Mandrell ’77 10-14 KCF
- James McBride Jr. ’77 35+ KCFHC
- Michael McCue ’77 10-14 KCF
- Bonnie Miller-McLemore ’77 35+ KCF
- Lee Morriss ’77 35+ KCF V
- Karen Nelson ’77 35+ KCF
- Cynthia Nethercut ’77 35+ KCF
- Susan (Getz) Nieman ’77 30-34 KCFHAA
- Ralph Pearce ’77 5-9HAA
- Laura Pedelty ’77 1-4 KCF
- Thomas Peterman ’77 35+ KCF
- David Preston ’77 30-34 KCF
- Thomas Richardson ’77 35+ KCF
- Sue (Nelson) Rokos ’77 5-9 D
- Donald Root ’77 30-34 1833
- Frederic Rowe ’77 35+ D
- Shaheen Rushd ’77 20-24 KCF
- Laurie Russell ’77 30-34 KCF
- Carol Saro ’77 5-9 KCF
- John Schorling ’77 30-34 KCF
- M. Gretchen Shea ’77 35+ 1833 STETSON
- Colleen Sherburne ’77 25-29 KCF STETSON
- Stacy (Semenczuk) Shrode ’77 35+ KCF
- Harlan Smith II ’77 35+ KCFHAA
- Susan Smoley ’77 35+ KCF
- Ian Stewart ’77 30-34 KCF
- Sharon (Stohrer-Hoyt) Stohrer ’77 15-19 KCF
- Kathryn Szmuszkovicz ’77 30-34 KCF
- Alexander Thomson ’77 5-9 KCF
- Jill (Heavenrich) Thomson ’77 35+HC
- Kathryn VandenBosch ’77 10-14 KCF
- Jeffrey Wehmeyer ’77 35+ KCF
- Kathleen West ’77 25-29 KCF D
- Mary Wilczak ’77 35+ KCF
- Alisa (Carnall) York ’77 15-19HAA
- Kevin York ’77 15-19HAA
1978
Class Participation: 25.6%Class Agents: Ann Dahmer, Kerry Geffert
- Anonymous
- Christina (Kloth) Adams ’78 20-24 KCF
- Addell (Austin) Anderson ’78 30-34 KCF
- Daniel Baker ’78 20-24HC
- Martha (Talbott) Barta ’78 35+ KCF
- John Baumgartner Jr. ’78 35+ KCF
- Teresa Brines ’78 35+ KCF
- Christopher Bussert ’78 30-34 1833HC
- Annette (Knight) Campbell ’78 30-34 KCF
- Michael Chilicki ’78 25-29 KCFHAA
- Barbara (Kurth) Clayton ’78 30-34 1833HC STETSON
- James Clayton ’78 30-34 1833HC STETSON V
- Jill Cochran ’78 20-24 KCF
- Krista (Nisper) Conway ’78 10-14 KCF
- R. Bruce Cornwall ’78 35+ KCF
- James Croom ’78 35+ KCF
- Ann Dahmer ’78 35+ 1833 D STETSON V
- Susan (Denzer) DeBonis ’78 10-14 KCF
- Robert Dion ’78 35+ 1833 V
- Carol Drost ’78 25-29 KCF
- Max Fenstermacher ’78 35+ 1833
- Suzanne Feurt ’78 35+ KCF
- Michael Flesher ’78 10-14 KCF
- Christopher Ford ’78 25-29 D
- Linda (Horsley) Ford ’78 25-29 D
- Bonnie (Johnston) Forrester ’78 25-29 1833 D
- Joseph Forrester ’78 25-29 1833 D
- James Fox ’78 35+ KCF
- David Francis ’78 15-19 1833
- Martha (Fox) Frank ’78 10-14 KCF
- Stephen Gallas ’78 35+ KCFHAA
- Ann Gary ’78 15-19 KCF
- Sharron (Brown) Gasior ’78 35+ KCF V
- Susan Gates-Paauw ’78 30-34 KCF
- Kerry Geffert ’78 35+ 1833 STETSON V
- Kevin Geiser ’78 35+ 1833 D STETSON
- Mary Geist ’78 10-14 D
- Richard Gianino ’78 25-29 KCFHAA V
- Herbert Glaser ’78 15-19 KCF
- Jeffrey Goan ’78 1-4 KCF
- Kathy Greenberger ’78 20-24 D
- Anne Gregory ’78 30-34 KCF D
- Mark Grimes ’78 20-24 KCF
- John Hartman ’78 15-19 KCF
- James Heath ’78 35+ 1833HC D STETSON V
- John Hitchcock ’78 25-29 KCF
- Meegan Holland ’78 15-19 KCF
- Kathryn (Boyack) Houser ’78 30-34 KCF
- Susan Johnston ’78 35+ 1833 D STETSON
- Gary Keene ’78 25-29 KCF
- Deborah (Boverhof) Kennedy ’78 35+ KCF
- Crystal (Kirbaugh) Kinzel ’78 25-29 KCF
- Frank Kisslinger ’78 10-14 D
- Spencer Krane ’78 30-34 1833HC
- Barbara Krass ’78 20-24 KCF
- Jack Kreling ’78 30-34 KCF
- Deborah (Crabbs) Lawlor ’78 20-24 KCF
- Eric Martin ’78 25-29 KCF
- Kathleen (Oates) Massey ’78 10-14 KCF
- Michael McNamara ’78 10-14 KCF
- Nancy (Nolan) Moody ’78 35+ 1833HC D
- David Moran ’78 30-34 KCF
- Joseph Niedbalski ’78 15-19 KCF
- Renee Oshinski ’78 25-29 KCF
- Donald Padalis ’78 25-29HAA D
- Kurt Roscow ’78 35+ KCF STETSON
- Mary Russell ’78 20-24 KCF
- Ronald Rybar ’78 30-34 KCF D V
- Janet Saul ’78 25-29 KCF
- Carol (Moseson) Savkovich ’78 35+ KCF
- Michael Siegel ’78 1-4 KCF
- Roger Smith ’78 5-9 KCF
- Martin Sostoi ’78 15-19 D
- Theodosia Spaeth ’78 1-4 KCF
- Steven Stankewicz ’78 35+ 1833
- William Stoeri ’78 35+ 1833 D STETSON V
- Cheryl (Mattson) Stults ’78 35+ 1833 D
- Alan Taracuk ’78 20-24 KCFHC STETSON
- Neil Tollas ’78 35+ 1833HC
- Janet VanAlsten ’78 35+ 1833 V
- Valerie Walters ’78 20-24 KCF
- Pat Webb ’78 30-34 KCF STETSON
- Christopher Wells ’78 35+ KCF
- Gerard Weston ’78 30-34HC
- Denelle (Cole) Wrightson ’78 30-34 1833
- John Zenker ’78 25-29 KCF
1979
Class Participation: 21.43%Class Agents: Barb (Turner) DeRose, Chris DeRose
- Charles Austerberry ’79 10-14 KCF
- Pamela (Price) Baker ’79 30-34 KCF
- Steven Baker ’79 25-29 KCF
- Reid Bandeen ’79 5-9 KCF
- Sara Bartlett ’79 30-34 KCF
- Thomas Beckley ’79 20-24 KCF
- Kieran Beer ’79 25-29 1833 D
- Melissa Benson ’79 20-24 1833 D
- Cynthia Berman ’79 25-29 1833 V
- David Blackburn ’79 25-29 KCF
- Christina Bodurow ’79 15-19 KCF D V
- Eric Bouwens ’79 20-24 KCF D
- Adrienne Brockway ’79 1-4 KCF
- Heather (Gilchrist) Campbell ’79 20-24 KCF
- John Cavacece ’79 25-29 KCF
- Shan (Soliday) Clark ’79 20-24 KCF
- Steven Clark ’79 20-24 KCF
- Elizabeth Cohen ’79 30-34 KCFHAA D
- Barbara (Turner) DeRose ’79 35+ 1833 V
- Christopher DeRose ’79 35+ 1833 V
- Douglas Doetsch ’79 35+ 1833
- Douglas Dow ’79 10-14 KCF
- Jillian (Berndt) Dykehouse ’79 35+ 1833HAA
- Kaia (Stavig) Esau ’79 15-19 KCF
- Jeffrey Fink ’79 30-34 KCF
- Norma-Jean (Stremich) Forshey ’79 35+ KCF
- Vanessa (Taphouse) Fuson ’79 35+ KCF
- Gary Gilleran ’79 15-19 KCF
- Deborah (LaCasse) Grace ’79 35+ KCF
- Milton Greenman ’79 15-19 1833
- Kurt Haserodt ’79 30-34 1833
- Susan Hegel ’79 1-4HAA D
- Heather Hudson ’79 5-9 KCF
- The late Annette Johnston ’79 35+ KCF STETSON
- Judith Kienle ’79 30-34 KCF
- Frank Killian ’79 20-24 KCF
- Kenneth King Jr. ’79 35+ 1833
- Mary (Seaberg) King ’79 35+ 1833
- Karen Kitchel ’79 25-29 KCF
- John Kittredge ’79 30-34 KCF
- James Klimchuk ’79 35+ KCF STETSON
- Maria (LeZotte) Klimchuk ’79 30-34 KCF STETSON
- David Kornblum ’79 1-4 KCF
- Donald Kursik ’79 30-34 1833HAA
- Kenneth Lampar Jr. ’79 25-29 KCF D STETSON V
- Mary Jo Larson ’79 10-14 KCF
- Christine Lomaka ’79 10-14 KCF
- Rollin Marquis ’79 15-19 KCF
- Christopher Morris ’79 35+ KCF
- Michael Moyer ’79 20-24 KCF
- Lisa Nagler ’79 30-34 KCF
- Nancy Nelson ’79 25-29 KCF
- Joseph Nuyen Jr. ’79 35+ 1833 D
- John O'Brien ’79 35+ KCF
- Joel Orosz ’79 35+ KCF
- Carol (Franke) Owens ’79 35+ KCFHAA
- Douglas Ray ’79 25-29 KCF
- Ellen (Bisbee) Rinker ’79 15-19 KCF
- Timothy Roberts ’79 35+ KCF
- Gail (Schultheiss) Scherer ’79 35+ KCF
- Robert Sherbin ’79 10-14 1833
- Gregory Smith ’79 20-24 KCF
- Karen Stratton ’79 35+ KCF
- Bonnie Taylor ’79 25-29 KCF
- John Taylor ’79 30-34 KCF
- Robert Weinstein ’79 10-14 D
- James Weyand ’79 5-9HC D
- Marilyn (Wiggins) Wolpert ’79 25-29 KCF
- Anthony Woods Jr. ’79 25-29 1833 D STETSON
- Jeffrey Yourick ’79 20-24 1833
1980
Class Participation: 19.68%- Kim (Sullivan) Aldrich ’80 35+ KCFHAA
- Katherine (Boyd) Alexander ’80 5-9 KCF
- Laura (Pickford) Angelo ’80 35+ KCF STETSON
- Mary (Chuba) Anthouard ’80 20-24 KCF
- David Bach ’80 25-29 1833
- Keith Baum ’80 30-34 1833 STETSON
- Larry Bell ’80 10-14 STETSON V
- Ann (Oswald) Benett ’80 30-34 KCF
- Gregory Bergin ’80 30-34 KCF D
- Christa (Leibold) Bono ’80 35+ KCF
- Edward Bouwhuis ’80 30-34 1833 D STETSON
- Karen Brown ’80 15-19 KCF D
- Daniel Bruining ’80 20-24 KCF
- Carol (Kucera) Carlson ’80 25-29 KCF
- Jody Clark ’80 35+ 1833 D STETSON V
- Patricia (Wotila) Croom ’80 35+ KCF
- Martha Crusius ’80 35+ KCF
- Catherine Dilley-Lazar ’80 15-19 KCF
- Rodney Dykehouse ’80 35+ 1833HAA
- John Faul ’80 25-29 KCF
- John Foster ’80 35+ 1833
- The late Richard Groff ’80 25-29 KCF D
- Dana (Holton) Hendrix ’80 30-34 1833
- Janet Hieshetter ’80 15-19 KCF
- Frederick Kassab ’80 30-34 KCF
- Megan (O'Shaughnessy) Keough ’80 15-19 1833
- Lauren (Rauch) Kern ’80 35+ KCF
- Teresa Kline ’80 35+ 1833 D STETSON V
- Jill Latta ’80 25-29 1833
- Ray Lefton ’80 30-34 KCF
- Scott Loveridge ’80 20-24 KCF
- Susan (Hommel) Lunte ’80 15-19 KCF
- Margaret Mattsson ’80 15-19 KCF
- Bruce Maylath ’80 35+ KCF
- Wendy McIlroy ’80 20-24 KCF
- Bruce Milligan ’80 20-24 KCF
- Katharine (Morrow) Morley ’80 15-19 KCF
- Geoffrey Paine ’80 10-14 KCF
- Laurel (Beach) Palmer ’80 35+ KCF
- Nancy Plasterer ’80 20-24 KCF
- Lauren Plummer ’80 35+ KCF
- Carla Reczek ’80 35+ KCF
- Stephen Roach ’80 30-34 1833
- Julie (Chappell) Ryan ’80 5-9 KCFHAA
- Andrew Shiemke ’80 20-24 KCF
- Karl Siebert ’80 30-34 KCF
- Carolyn Smith ’80 30-34 KCF D
- Ann Stevens ’80 30-34 KCF
- Michael Stier ’80 20-24 KCF PPLC
- Linda (Skidmore) VanDis ’80 25-29 KCF D
- Douglas VanZoeren ’80 25-29 KCF
- Marcia (Featherston) Ventura ’80 20-24 KCF
- Kayla (Bodzin) Vodnoy ’80 35+ KCF
- Lorri (Thompson) Walch ’80 30-34 KCF
- Dianne Willer-Sly ’80 25-29 KCF
- David Wilson ’80 30-34 KCF
- Sharon Winget ’80 30-34 KCF STETSON
- Keith Yarak ’80 25-29 1833 D
- Donald Young ’80 10-14 KCF
- Debra (Tokarski) Yourick ’80 20-24 1833 V
- Thomas Zietlow ’80 35+ KCF
- Neil Zusman ’80 20-24 KCF
1981
Class Participation: 18.12%Class Agent: West Nelson
- Ralph Basile ’81 10-14 KCF
- Charles Bono ’81 35+ KCF
- Ellen (Everett) Bryan ’81 10-14 KCF
- Anne Campbell ’81 25-29 KCF
- Timothy Carlson ’81 25-29 KCF
- Joan (Thomson) Clancy ’81 25-29 KCFHC
- Mark Clyne ’81 35+ KCFHAA
- Margery (Wood) Cowan ’81 35+ KCF
- Thomas Daly ’81 35+ KCF
- Amy Dresser ’81 15-19 KCF
- David Emery ’81 25-29 1833HAA
- Jeffrey Fowler ’81 25-29 KCF
- William Frauenheim ’81 15-19 KCF
- Sue (Gordon) Gobel ’81 30-34 KCF
- Becky Gray ’81 25-29 KCF
- Brent Gurney ’81 20-24 KCF
- Robert Ham ’81 10-14 KCF
- Kevin Howley ’81 35+ KCF D PPLC
- Johanna Humbert ’81 10-14 KCF
- Daniel Jones ’81 5-9 KCFHAA
- Daniel Kellar ’81 5-9 KCF
- Amy (Marcaccio) Keyzer ’81 35+ D
- Peery Lewis Jr. ’81 5-9 KCFHAA
- Leonard Mattano Jr. ’81 30-34 KCF
- Susan (Szabo) Mattano ’81 25-29 KCF
- Ronald Mochizuki ’81 30-34 KCF
- Janet Moore ’81 35+ 1833HC
- James Murray ’81 35+ KCFHC D
- L. West Nelson II ’81 25-29 KCF V
- Gayle (Oaks) Obrecht ’81 30-34 KCF
- Cynthia Parenti ’81 25-29 KCF
- Amy Pellettiere ’81 35+ KCF
- Anthony Perticone ’81 35+ KCF
- Kent Powley ’81 35+ KCF
- Judith Querciagrossa Danaher ’81 30-34 KCF
- William Ralph ’81 20-24 KCF
- Julie Redner ’81 15-19HC
- Deborah Robertson ’81 5-9 KCF
- Stephen Rupp ’81 25-29 KCF
- Cornelia (Basile) Schafer ’81 5-9 KCF
- Franklin Schellenberg ’81 25-29 1833
- Denis Sobieray ’81 25-29 KCF
- Michiaki Soga ’81 35+ KCF
- Cheryl Stout ’81 25-29 KCF
- Neal Stovicek ’81 15-19HAA D
- Elisabeth Sydor ’81 15-19 KCF
- Stephanie Teasley ’81 30-34 1833 D
- Daniel Thompson ’81 20-24 KCF
- William Vanderhoef ’81 20-24HC
- Jeffrey VanGelderen ’81 30-34 1833 D
- Katrina VanValkenburgh ’81 5-9 KCF
- Julie Waddell ’81 30-34 KCF STETSON
1982
Class Participation: 21.52%Class Agent: Dan McCarrel
- Hashem Akhavan-Tafti ’82 10-14 1833 D V
- Susan Albrecht ’82 20-24 KCF
- Karen (Hink) Anderson ’82 20-24 D
- Andrew Atherton ’82 15-19 KCF
- Valerie (Hunter) Baxter ’82 10-14 KCF
- Tracy Berg ’82 1-4 KCF
- William Bergman ’82 30-34 KCF D
- Anne Blatchford ’82 30-34 KCFHC STETSON
- Charlotte Bodurow Brown ’82 25-29 KCF
- Gregory Bonsib ’82 30-34 KCF
- Diane Carsten-Pelak ’82 20-24 1833HC D PPLC
- Mariann (Dickinson) Cierny ’82 10-14 KCF
- David Considine ’82 20-24 KCF
- Tanya (Nagler) Cunningham ’82 30-34 1833 V
- Christopher Davis ’82 15-19 KCF D
- Michael Deary ’82 1-4 KCF
- Tracey Elliott ’82 5-9 KCF
- Mark Entenman ’82 20-24 KCF
- Patrick Flaharty ’82 10-14 D
- Laura (Laurenson) Foster ’82 35+ 1833
- Elizabeth Fuqua ’82 30-34 KCF
- Chris (Carter) Gilbert ’82 35+ KCF
- Linda Haase Cohen ’82 35+ KCF
- Janet (Severance) Hahn ’82 25-29 KCF
- David Hasbrook ’82 15-19 KCF
- Christopher Hastings ’82 25-29 KCF
- Martha Haug ’82 10-14 KCFHAA
- Chun Chen Huang ’82 10-14 KCF
- Veronica Hubbard ’82 20-24 KCF
- Linda Jackson ’82 15-19 KCF D
- Kevin Johnson ’82 25-29HC D PPLC
- Diane Kampen ’82 30-34 KCF
- James Leonhardt ’82 30-34 1833 D V
- David Lohrmann ’82 20-24 KCF
- Laura (Johnson) Lohrmann ’82 20-24 KCF
- Rob Lucas ’82 10-14 KCF
- Jonathan Lupton ’82 5-9 KCF D
- Laree Martin ’82 1-4 KCF
- Daniel McCarrel ’82 30-34 D V
- S. Abigail (Frame) McCarrel ’82 30-34 D
- Deborah Medkeff ’82 25-29 KCF
- Susan (Hall) Mencarelli ’82 20-24 KCF
- Kristine Miller ’82 15-19 KCF
- Daniel Minkus ’82 30-34 1833
- Mary Moser ’82 30-34 KCF
- Robert Obrecht ’82 30-34 KCF
- Allen Omoto ’82 15-19 1833 STETSON
- Steven Pelak ’82 20-24 1833HC D PPLC
- Michael Pramuka ’82 15-19 KCF
- Jeffrey Raphelson ’82 30-34 KCF D
- Martha (Sullivan) Raphelson ’82 30-34 KCF D
- Mark Riley ’82 25-29HC
- Betty (Johnston) Rudolph ’82 35+ KCF
- Renee Rutz ’82 10-14 KCF
- BethAnn Shepley ’82 30-34 KCF
- Christian Shiemke ’82 25-29 KCF
- Deborah (Tilbury) Shiemke ’82 25-29 KCF
- Michael Shiner ’82 10-14 KCF V
- Debra (Nassar) Snyder ’82 15-19 KCF
- Douglas Snyder ’82 10-14 KCF
- Kay Spring-Glass ’82 25-29 KCF
- Ann (McLaughlin) Stalhandske ’82 20-24 1833 D STETSON
- Erik (Stohl) Stalhandske ’82 20-24 1833 D STETSON
- Teresa Stevens ’82 15-19 KCF D
- Sally (Millar) Strasser ’82 25-29 KCF
- Jon Stryker ’82 35+ 1833 D V
- Aron Thall ’82 10-14 KCF D
- Carolyn Zinn ’82 15-19 KCF
1983
Class Participation: 27.3%Class Agent: Tom Farthing
- Catherine Adams-Gravley ’83 20-24 KCF D
- Julie Arnold Fitzgerald ’83 30-34 KCFHAA V
- Darrell Banks ’83 5-9HAA
- Melanie (Williams) Barbret ’83 1-4 D
- Michael Barbret ’83 1-4 D
- Carol (Buysse) Bassett ’83 30-34 KCF
- Karl Bates ’83 30-34 KCF
- Suzanne Fechner-Bates ’83 30-34 KCF
- Jennifer Bing-Canar ’83 15-19 KCF
- Robert Bjornson ’83 30-34 KCF
- Carol (Kopas) Bokhari ’83 20-24 KCF
- Claire Bryant ’83 10-14 KCF PPLC
- Daniel Burk ’83 30-34 KCF
- Linda (Fleetwood) Burk ’83 30-34 KCF
- Cynthia (Johnson) Calley ’83 20-24 KCF
- Lynda (Stankewicz) Cerutti ’83 30-34 KCF
- Vallance Cole ’83 35+ 1833 D STETSON
- Michael Cooney ’83 30-34 KCF
- Amy Courter ’83 35+ 1833 D STETSON V
- Kiran Cunningham ’83 20-24 KCF
- Paul Dillon ’83 5-9 KCF
- Mark Ebell ’83 15-19 D STETSON
- Lisa (Engel) Evans ’83 35+ KCF
- Anne (Bauhof) Fancovic ’83 20-24 1833
- Thomas Farthing ’83 30-34 KCF V
- Cynthia (Eha) Flynn ’83 35+ 1833HAA STETSON
- Paul Flynn ’83 35+ 1833HAA STETSON
- Randall Forsch ’83 25-29 KCF
- Nina Garfield ’83 1-4 KCF
- Chris Gawart ’83 30-34 1833 D STETSON
- Jon Ghastin ’83 30-34 KCF
- H. James Gilmore ’83 30-34 KCF STETSON
- Sheryl (Christy) Gilmore ’83 25-29 KCF STETSON
- Lynne (Oliver) Gochanour ’83 20-24 KCF
- Suzanne (Martin) Gonzalez ’83 25-29 1833HC D STETSON
- Laura (Parker) Grabijas ’83 20-24 KCF
- Leonard Grabijas ’83 20-24 KCF
- Paul Greff ’83 15-19 D
- Jeff Hamilton ’83 30-34 1833 STETSON
- Steven Haupt ’83 25-29 KCF
- David Higdon ’83 20-24 KCF
- Edwin Hortelano ’83 15-19 1833 D STETSON V
- Anne Huber ’83 35+ KCF STETSON
- Charles Jager ’83 30-34 KCFHAA
- Vernon Johnson ’83 25-29 1833HC D G STETSON
- Pamela (Harris) Kaiser ’83 30-34 KCF
- Alice (Young) Klug ’83 30-34 KCF
- Gary Koehler ’83 30-34 KCF
- Henry Krusiewicz ’83 25-29 KCF
- Rebecca Labb ’83 20-24 KCF
- Mark LaForge ’83 1-4 D
- John Lawless III ’83 10-14 KCF
- Cheryl Limer Miller ’83 25-29 KCF
- Montgomery Liu ’83 20-24 KCF
- Tomi Lod ’83 5-9 KCFHAA V
- Graham Long ’83 25-29 KCF D
- Jonathan Luse ’83 5-9 KCF
- Glen Maylath ’83 10-14 KCF PPLC
- Kathleen (Ward) Moore ’83 15-19HAA D
- Julie Morris ’83 10-14 KCF
- Terri North ’83 25-29 1833 D STETSON
- William Oberholtzer ’83 10-14 KCFHC
- Janice Pemberton ’83 25-29 KCF
- Jeanne (LaRoy) Powley ’83 35+ KCF
- Scott Powley ’83 35+ KCF
- Christopher Reynolds ’83 25-29 1833 D V
- L. Carol Ritchie ’83 15-19 KCF
- Dawn Root ’83 25-29 KCF
- Suzanne (Kleinsmith) Saganich ’83 35+ KCFHAA STETSON
- Mary Sauer-Games ’83 20-24 KCF
- George Seifert ’83 30-34 1833 D STETSON
- Sherri (Fagerman) Seifert ’83 30-34 1833 D STETSON
- Carl Shermetaro ’83 15-19 KCF
- Teri (Sullivan) Shermetaro ’83 15-19 KCF
- Laurie (Root) Siebert ’83 25-29 KCF
- Dana Sleicher ’83 5-9 KCF
- John Spitzer ’83 30-34 KCFHC STETSON
- Eric Trautmann ’83 35+HC
- Mary VanderWeele ’83 30-34 KCF
- Ralph Venen ’83 10-14HC D
- Bette (Benedetto) Watkins ’83 30-34 KCF D
- Shelley Weiler ’83 15-19 KCFHAA D V
- Jennifer (Costanza) Weissmuller ’83 35+ KCF
- Lisa Wicks ’83 1-4HC
- Ann Wilson ’83 30-34 KCF D
- Christopher Yates ’83 30-34 KCFHC D
- Marc Zigterman ’83 20-24 1833
1984
Class Participation: 19.93%Class Agent: Greg Schuetz
- Lorrie (Ellis) Adam ’84 10-14HAA
- John Allen ’84 25-29 KCF D
- William Aseltyne ’84 10-14 1833
- Nora (Carsten) Bishop ’84 30-34 KCF
- Jane (Tyler) Brandstatter ’84 30-34 KCFHC
- Patrick Brandstatter ’84 30-34 KCFHC
- Jyl Brentana ’84 10-14 KCF
- Russell Canning ’84 25-29 KCFHAA
- Richard Chang ’84 10-14 1833
- Jonathan Cunningham ’84 30-34 1833 V
- Alice Curry ’84 35+ KCF
- Daniel Derringer ’84 5-9 KCF
- Elizabeth (Ketten) Derringer ’84 5-9 KCF
- Greg Diment ’84 20-24 1833 STETSON
- Geralyn (Fletcher) Doskoch ’84 25-29 KCFHAA
- Anne (Buckley) Dueweke ’84 25-29 KCF
- Virginia (Lewis) Fajt ’84 20-24 KCF
- Gerard Fancovic ’84 20-24 1833
- Cassandra Fraser ’84 25-29 KCF
- Sharon Gabel ’84 25-29 KCF
- Lance Garmer ’84 15-19 KCF
- Lynda (Becker) Gomi ’84 15-19 KCF
- Adam Gravley ’84 20-24 KCF D
- Jason Grobbel ’84 1-4 KCF
- Christine Hahn ’84 5-9 KCF
- Patricia (Shembarger) Hambley ’84 30-34 KCF
- John Harju ’84 10-14 KCF
- Patricia (Taylor) Hastings ’84 25-29 KCF
- Jea Herndon ’84 1-4 KCF
- R. Blake Hill ’84 15-19 KCFHAA
- Hilding Holcombe ’84 15-19 KCF
- Maura Johnston ’84 15-19 KCF
- Paul Karr Jr. ’84 25-29 KCF
- Victor Klatt ’84 5-9 KCFHAA
- Anne (Bacon) Klein ’84 30-34 KCFHAA
- Elaine Klein ’84 5-9 KCF
- Thomas Klein ’84 30-34 KCFHAA
- Michael Knudstrup ’84 15-19HC
- Clarence Korendyke ’84 25-29 KCF
- Nancy (Porter) Korendyke ’84 25-29 KCF
- David Markel ’84 25-29 KCF
- Anne-Louise Marquis ’84 10-14 KCF D
- Michael Moynihan ’84 5-9 KCF
- Brenda (Hudson) Mulder ’84 25-29 1833
- Clifford Mulder ’84 25-29 1833 V
- Carolyn (Baker) Muth ’84 10-14 KCF D
- Amy (Carr) Oberholtzer ’84 15-19 KCFHC
- Andrew Perrin ’84 20-24 KCF
- Michael Pniewski ’84 15-19 D
- Stacey (Christman) Pniewski ’84 20-24 D
- Laura (Caruso) Pratt ’84 15-19 KCF
- Mitchell Rapp ’84 15-19 KCF
- George Schuetz ’84 30-34 KCFHAA V
- Steven Stancroff ’84 25-29 KCF
- Howard Tejchma ’84 20-24 KCF
- James Tichenor Jr. ’84 25-29 KCF
- Joel Townsend ’84 1-4 D
- Marshall (Williams) Walters ’84 10-14 KCF
- Keith Wood ’84 10-14 KCF
- Susan (Pyles) Woods ’84 10-14 D
- Steven Zacher ’84 30-34 KCF
1985
Class Participation: 18.22%Class Agent: Judy Hehs
- Corinne Beckwith ’85 25-29 KCF
- Karen (Allan) Blackledge ’85 25-29 KCF
- John Buckley ’85 30-34 1833
- Jane Burchfield ’85 25-29 KCF D
- Mark Butler ’85 25-29 KCF
- Nancy (Stright) Butler ’85 25-29 KCF
- Marcelo Casas ’85 30-34 KCF
- Cleo (Chivikas) Connolly ’85 20-24 KCF
- Ralph Cram ’85 20-24 KCF
- Ellen (McWatters) Erickson ’85 30-34 KCF
- Christine (Stibal) Farthing ’85 30-34 KCF
- Jane Field ’85 15-19 KCF
- Fred Fischer ’85 35+ KCFHC D
- Margaret Flynn ’85 10-14 D
- Gary Gerfen ’85 5-9 KCF
- Paul Hafner ’85 25-29 KCF
- Philip Harrington ’85 20-24HAA
- Elaine (Gardner) Hausmann ’85 30-34 KCF
- Douglas Haynes ’85 20-24 KCF
- Judith Hehs ’85 30-34 KCFHAA D V
- Kimberly Hodgkinson ’85 25-29 1833HC D
- J. Bradford Jensen ’85 25-29 KCFHAA
- Mary (Ryan) Karges ’85 5-9 KCF V
- Diane (Sarotte) Licholat-Surati ’85 20-24 KCFHAA D
- Aline Lindbeck ’85 30-34 KCFHAA
- John Locke ’85 5-9 D
- Mary Mancewicz ’85 5-9 KCF
- Robert Norris ’85 30-34 KCF
- Todd Nowlen ’85 30-34 KCFHAA
- Thomas O'Dowd ’85 20-24 KCF
- Janet Parry ’85 15-19 KCF
- Jodie Plumert ’85 25-29 KCF D
- Martha Roberts ’85 20-24 1833
- Jeffery Rubin ’85 30-34 KCF
- Carol Scamehorn ’85 25-29 KCF
- Joshua Sherbin ’85 35+ KCFHC
- Marie Sienkowski ’85 5-9 KCF
- Bradford Smith ’85 25-29 KCF
- Veronica (Jaris) Tichenor ’85 20-24 KCF
- Judith (Clark) Trautmann ’85 30-34HC
- Michael Ungar ’85 25-29 KCF V
- Sanjeev Vaishampayan ’85 25-29 KCF
- Anthony Wietek ’85 10-14 KCF
- Jamshyd Zadeh ’85 20-24HAA
- Brian Zehnder ’85 30-34 KCF
1986
Class Participation: 22.32%Class Agent: Bruce Kantor
- Jerry Allen ’86 1-4HAA
- Ross Ambrose ’86 30-34 KCF
- Kevin Andresen ’86 20-24 KCF D
- Loren Andrulis ’86 20-24 KCF
- Lisa Bailey ’86 20-24 KCF
- Sarah (Schaeffer) Bernard ’86 25-29 KCF
- Ruth Church ’86 25-29 D
- Timon Corwin ’86 25-29 KCFHAA
- Madeleine Costanza ’86 15-19 KCF
- Susan Coykendall ’86 10-14 KCF
- Donna (Clarke) Donovan ’86 20-24 KCF
- Belinda Doty ’86 30-34 KCFHAA D
- Hugh Edwards ’86 1-4 KCF
- Matthew Ewend ’86 25-29 1833HC D
- Joan Fischer ’86 20-24 KCF
- Edward Gardner ’86 30-34 KCF
- Natalie (Stoddart) Gardner ’86 30-34 KCF
- Brian Hanna ’86 30-34 KCFHAA D
- Michael Hartman ’86 20-24 D STETSON
- Mary Ann Herrmann ’86 30-34 KCF
- Jay Hoinville ’86 20-24 KCF
- Laura (McGillivray) Holmes ’86 25-29 KCFHAA
- Bruce Kantor ’86 35+ KCF V
- John Kline ’86 30-34 KCF
- Margie (Andreae) Kline ’86 30-34 KCF
- Jennifer (Dillman) Kratochwill ’86 25-29 KCF
- Jennifer Lepard ’86 20-24 D STETSON
- Diane (VanderBeke) Mager ’86 30-34 KCF
- Timothy McLean ’86 20-24 KCF
- Joel Mergen ’86 20-24 KCF STETSON
- Laurie Miller ’86 25-29 KCF
- Michael Ouding ’86 30-34 KCF
- Mary Pachota-Johnston ’86 30-34 KCF
- Andrea Petrini ’86 1-4 KCF
- Thomas Petroff ’86 15-19 KCF
- Brian Proctor ’86 25-29 KCF
- Linda (Parrett) Proctor ’86 25-29 KCF
- Lisa (Armstrong) Ryan ’86 5-9 KCF
- Dawn Schluter ’86 10-14HAA
- Patricia (Romano) Schoenberg ’86 20-24 KCF
- Jacquelyn Scott Lynch ’86 10-14 KCF
- Linda (Topolsky) Simpson ’86 20-24HAA
- Sharon (Kelly) Sinton ’86 30-34 KCF
- Sally Smith ’86 20-24 1833
- Christopher Stokes ’86 30-34 KCFHAA
- Karen Vaughn ’86 30-34 KCF
- Elaine (Larson) Wickstrom ’86 20-24 D
- William Willard ’86 30-34 KCFHAA D
- Marla (Hill) Wiltse ’86 15-19 KCF
- Jialin Xu ’86 20-24 KCF
- Amanda (Speedy) Ziemkowski ’86 25-29 KCF
1987
Class Participation: 18.3%Class Agent: Rick Howrey
- Sally (Slater) Baker ’87 25-29 KCF D STETSON
- Richard Browne ’87 20-24 KCF
- Laurin Buchanan ’87 25-29 1833
- James Burda ’87 15-19 KCFHAA D
- Jennifer Burris ’87 20-24 KCF V
- Cynthia Chapman ’87 20-24 KCF
- Ronald Clogg ’87 25-29 KCF
- Keith Crandall ’87 15-19 KCF
- Michele Cudahy ’87 25-29 1833
- Lisa Ehlert ’87 20-24 KCF
- Janette (Foss) Garcia ’87 1-4 KCF
- Robert Grossett ’87 30-34 1833
- William Hahn Jr. ’87 30-34 KCF
- Michelle (Partyka) Hillstrom ’87 20-24 KCF
- Molly Horrigan ’87 10-14 D
- Richard Howrey ’87 30-34 1833HC D PPLC V
- Richard Hsi ’87 25-29 KCF
- Jeffrey Koch ’87 25-29 KCFHAA D
- John Koryto ’87 15-19 KCF
- Jeffrey Kuipers ’87 1-4 KCF
- Edward Lanphear ’87 20-24 KCF
- Peter Livingstone-Mcnelis ’87 20-24 KCFHAA D
- Jane (Adams) Mikelic ’87 15-19 KCF
- Mirko Mikelic ’87 15-19 KCF
- Alita (Davis) Miller ’87 5-9 KCFHAA
- James Miller Jr. ’87 5-9 KCFHAA
- Chris Monovich ’87 1-4 KCF
- Emilie Morphew ’87 20-24 KCF
- Brian Paul ’87 20-24 KCF
- Victoria Pelak ’87 10-14 KCF
- Gail Peterson ’87 30-34 1833HC D PPLC V
- Jennifer Schell ’87 25-29 KCF D STETSON
- John Curtis Schreur ’87 30-34 KCF STETSON
- Manish Sharma ’87 15-19 KCF
- Robert Sommerfeldt ’87 25-29HC D
- Victoria (Light) Sonstroem ’87 25-29 KCF
- Jonathan Tay ’87 30-34 KCF
- John Taylor Jr. ’87 25-29 KCFHAA
- David Torresen ’87 5-9 KCF
- Samantha Whitney ’87 10-14 1833 STETSON
- John Wiltse ’87 25-29 KCF
- David Wulff ’87 20-24 KCF
- Amy Elizabeth Yentsch ’87 20-24 KCF STETSON
1988
Class Participation: 19.6%- Monika (Nagler) Allen ’88 20-24 KCF
- Eric Alstrom ’88 25-29 KCF
- Kimberly Barrow ’88 30-34 KCF
- William Cho ’88 5-9 KCF
- Jeffrey Crowley ’88 30-34 KCF D
- Sarah Delia ’88 30-34 KCF
- Michelle (Wilks) Fanroy ’88 1-4 KCF D V
- Danna Flood ’88 1-4 KCF
- Matthew Frank ’88 20-24 KCF
- Rene (Wotschak) Greff ’88 10-14 1833
- Karla (Stoermer) Grossman ’88 10-14 KCF
- Patrick Haas Jr. ’88 15-19 KCFHAA
- Bridget (Sullivan) Jennings ’88 25-29 KCF
- David Kausch ’88 5-9 KCF
- Ann (Thomson) Kennedy ’88 30-34 KCF V
- William Kimble ’88 25-29 1833 V
- Kristin Koetje ’88 10-14 KCF
- Christine (Ward) Krause ’88 30-34 KCF
- Cheryl Kubas ’88 20-24 KCF
- Julie (Bargo) Levin ’88 25-29 KCF
- Jacquelyn (Gillis) Light ’88 30-34 1833HC D
- Andrew Luedders ’88 25-29 KCF
- Patrick Mahany ’88 25-29 KCF
- Laura Mazzola ’88 15-19 KCF
- Kimberly (Sipe) McFarland ’88 25-29 KCFHAA D
- Tracey (Beecher) Mead ’88 5-9 KCF
- Gila (Dorostkar) Millar ’88 30-34 KCF
- Elizabeth (Haselden) Monahan ’88 30-34 KCF
- Leyla Moossavi ’88 25-29 KCF PPLC
- Anne (Herrnstein) Morris ’88 20-24 KCF
- Ecaterina Nagy ’88 25-29 KCFHAA D
- Susan (Webb) Nielsen ’88 25-29 KCF D
- Jeffrey Pellegrom ’88 10-14 KCF
- Mary (Krueger) Pellegrom ’88 10-14 KCF
- A. Issac Pulver ’88 20-24 1833 D
- Laura Pyle ’88 10-14 KCF
- Lisa (Ahmad) Rhoads ’88 10-14 KCF
- Michael Rhoads ’88 10-14 KCF STETSON
- Jonathan Riedel ’88 25-29 KCF
- Diana (Shirley) Roggenbauer ’88 25-29 KCF
- Stephen Ruimveld ’88 5-9 KCF
- Miller Schuck III ’88 10-14 KCF
- Amy (Conrad) Stokes ’88 25-29 KCFHAA
- Thomas Tanner ’88 10-14 KCF
- Mary Beth Thomas ’88 20-24 KCF
- Jeffrey Thompson ’88 25-29 KCF
- Brian Tracey ’88 25-29 KCF
- Jeffrey Tranchida ’88 20-24 KCF
- Peter Wack ’88 15-19 KCF
- Elizabeth Whiting ’88 10-14 KCF
1989
Class Participation: 20%Class Agent: Anastasia (Holland) Harnden
- Kathryn Almy ’89 30-34 KCF
- Eduard Avis ’89 20-24 KCF
- Thomas Beaubien ’89 1-4 KCFHAA
- Caroline (Robbins) Bodziak ’89 25-29 KCF
- Thomas Burkart ’89 15-19 D
- Kerry (Bruce) Carpentier ’89 20-24 1833HAA
- David Chadwell ’89 25-29 KCF
- Daniel Coats ’89 10-14HC
- Russell Cooper ’89 5-9 KCF
- Amy Coquillard ’89 25-29 KCF
- Julie (Blankenhorn) Czmer ’89 25-29 1833
- Matthew Czmer ’89 25-29 1833
- Dennis Diokno ’89 25-29 1833HC D
- Bryan Droste ’89 30-34 KCF
- Bruce Ferguson ’89 15-19 KCF D
- Annemarie (Doyle) Fischer ’89 30-34 KCF
- Mark Fischer ’89 30-34 KCF
- Catherine (Becker) Fortney ’89 10-14 KCF
- Thomas Fraley ’89 15-19HAA
- Leigh (Parsons) Freund ’89 20-24 KCF
- James Gardner ’89 30-34 KCF
- Matthew Greff ’89 10-14 1833
- Harry Hamilton ’89 15-19 KCF
- Karen Hare ’89 20-24 KCFHAA D
- Anastasia (Holland) Harnden ’89 30-34 KCF V
- Kenneth Harnden II ’89 30-34 KCF V
- Robert Heimbuch ’89 25-29 KCF
- Paul House ’89 20-24 KCF STETSON
- Susan (Scheffler) Johnson ’89 25-29 1833
- Scott Kelly ’89 30-34 KCF
- Christopher Light Jr. ’89 30-34 1833HC D V
- Tyler Lipschultz ’89 5-9 KCF
- Laura Livingstone-McNelis ’89 20-24 KCFHAA D
- Michael Lunney ’89 20-24 KCFHAA D
- Molly McAuliffe ’89 25-29 KCF
- Michael Nelson ’89 10-14HC D
- Penny Peterson ’89 10-14 KCF
- Mark Pomaranski ’89 10-14 KCF
- Protima (Rao) Richard ’89 10-14 KCF
- Christopher Rito ’89 25-29 KCF
- Larry Schlessinger ’89 5-9 D
- Bradley Shively ’89 20-24 KCFHAA
- Michael Swirtz ’89 30-34 KCFHC D
- John Sznewajs ’89 15-19 KCF
- Joseph Tardiff ’89 25-29HAA
- Michaela Visser't Hooft ’89 20-24 KCF
- Anne Volz ’89 15-19 KCF
- Vivienne (DuChamp) Ward ’89 15-19 KCF
1990
Class Participation: 15.33%Class Agent: Brita (Muller) Boer
- Jeffrey Bainbridge ’90 25-29 KCFHAA
- Brita (Muller) Boer ’90 5-9 KCF V
- Andrew Bradford ’90 25-29 1833HAA
- Kathleen Buday ’90 15-19 KCF
- Jennifer (Joyce) Catalano ’90 20-24 KCF
- Barbara Chatametikool ’90 25-29 KCF
- Oliver Christ ’90 15-19 KCF
- Peter Cirulis ’90 25-29 KCF
- Kathryn Clay ’90 20-24 KCF
- Paula De Vos ’90 15-19 D
- Andrew Dumsch ’90 25-29 KCF D
- Alice (Smith) Edington ’90 30-34 KCFHAA
- Cristin (Reid) English ’90 10-14 KCF PPLC
- Mary (Stenger) Erickson ’90 25-29 1833
- Margaret (Howrey) Ferris ’90 20-24 KCF
- Stewart Gulliver ’90 30-34 KCF
- Colleen (Cosgrove) Hegg ’90 30-34 KCF
- Michelle Heimbuch ’90 25-29 KCF
- Robert Irish ’90 10-14 KCF
- Daniel Kibby ’90 5-9 KCFHAA
- Kristine Koontz ’90 15-19 KCF
- Cary Kountoupes ’90 25-29 KCF
- Robin Lake ’90 25-29 1833
- Edith Linton ’90 5-9 D
- Kathryn (Stahl) Loebrich ’90 25-29 KCF
- Richard Marion ’90 20-24 KCFHAA
- John Meehan II ’90 1-4 KCF
- Susan (Bellers) Miller ’90 25-29 KCFHAA
- Eileen (Bell) Moulin ’90 25-29HAA D
- Vicki (Plano) Clark ’90 30-34 KCF
- Jane (Fritz) Poteet ’90 20-24HAA
- Charles Rider ’90 20-24 KCF
- Alisha Rohde ’90 30-34 KCF
- Megan (Norman) Roth ’90 30-34 KCFHAA
- Catherine Schneider ’90 10-14 KCF
- Fredrik Serger ’90 5-9 KCF
- Sylvia Serger ’90 5-9 KCF
- Amolak Singh ’90 25-29 KCF
- Philip Streng ’90 15-19HAA D
- Kathy Stults ’90 15-19 KCF
- Geoffrey Tani ’90 20-24 KCF
- Janice (Koehler) Tardiff ’90 25-29HAA
- J. Chris Thompson ’90 25-29 KCF
1991
Class Participation: 19.39%Class Agents: Steve Adams-Smith, Greg Herder, Jennifer Vince
- Steven Adams-Smith ’91 25-29 KCF V
- Holly (Partyka) Anderson ’91 20-24 KCF
- Thomas Anderson III ’91 20-24 KCF
- David Bainbridge ’91 25-29 1833
- Jill (Abbott) Bartz ’91 15-19 KCFHAA
- Kimberly (Carpenter) Benac ’91 10-14 KCF
- Margret Catchick-Houghton ’91 25-29 KCF
- Linda Chalk ’91 25-29 KCF
- Robert Chandler ’91 5-9 KCF
- Alison Chasteen ’91 25-29 KCF
- Julie Chickola ’91 5-9 KCF
- Alisa Crawford ’91 20-24 KCF
- Kelly (Kramer) Dailey ’91 15-19 KCF
- Kris (Bowman) Dekker ’91 10-14 KCF
- Robert Dekker ’91 15-19 KCF
- Rania (Bittner) Dempsey ’91 5-9 KCF
- Kelly (VanBruggen) DeRidder ’91 10-14 KCF
- Coleen DeWitt ’91 25-29 KCFHC
- Jennifer Drake ’91 5-9 KCF
- Aaron Elstein ’91 20-24 KCF
- Lisa Farago ’91 25-29 KCF D
- Michael Finkler ’91 5-9 KCF
- Jacqueline Freeman ’91 15-19 KCF
- Kevin Gaither-Banchoff ’91 10-14 KCF
- Gustav Gilbertson ’91 15-19 KCF
- Dinesh Goburdhun ’91 25-29 1833
- Kirk Hedlich ’91 15-19 KCF
- Eric Hegg ’91 25-29 KCF
- Gregory Herder ’91 5-9 KCF V
- Richard Hutchman ’91 5-9 KCF
- Liana Iacobelli ’91 5-9 KCF
- Stephen Iaquaniello ’91 20-24 KCF
- Bridget Jones ’91 25-29 1833 V
- John Leinicke ’91 1-4 KCF
- Cynthia (Rieden) Lunney ’91 20-24 KCFHAA D
- Evelyn (Haight) Madvig ’91 15-19 D
- Louis Magas ’91 20-24 KCF
- James McCarthy ’91 5-9 KCF
- Andrew Mears ’91 20-24HAA
- Michael Miller ’91 20-24 KCFHAA
- K. Claire (Grover) Nehring ’91 25-29 KCF
- Erin O'Brien ’91 10-14 KCFHAA
- Laura Otolski ’91 25-29 KCF
- James Padilla Jr. ’91 15-19 KCF
- Kristin Reisinger ’91 20-24 KCF
- Karin Richner ’91 15-19 KCF
- William Romberg ’91 20-24 KCF
- Krista Runyan ’91 1-4 KCF
- Robert Saxton ’91 1-4 KCF
- Ann Sheehy ’91 20-24 KCF
- Peter Snow ’91 1-4 KCF
- Emily Sommer ’91 20-24 KCF
- Amy (Smith) Thompson ’91 25-29 KCF
- Tambryn VanHeyningen ’91 15-19 KCFHC D PPLC
- Mitchell Veldkamp ’91 25-29 KCFHAA
- Jennifer Vince-Buonamici ’91 10-14 KCF V
- James Ward ’91 15-19 KCF
- Michael Winkelman ’91 20-24 KCFHC
1992
Class Participation: 25.24%Class Agent: Carter Dougherty
- Jennifer Babcock ’92 5-9 KCF
- Norman Barlow ’92 25-29 1833
- Mark Barnum ’92 10-14 KCFHC PPLC
- Laura Bassett ’92 25-29 KCF
- Mayme (Silverthorn) Baumann ’92 15-19HAA
- Kirsten (Browne) Bradford ’92 25-29 1833HAA V
- James Brennan ’92 25-29 1833 D
- Elaine (Aten) Brown ’92 25-29 1833HAA
- Geoffrey Brown ’92 25-29 1833HAA
- Tarek Buckmaster ’92 15-19HAA
- Alison (Phillips) Carlo ’92 10-14 KCF
- Amy Carlton ’92 20-24 KCF
- Matthew Christensen ’92 10-14 KCF
- Mary Clark ’92 25-29 KCF
- Mark Clifford ’92 15-19 KCF
- Brian Coffey ’92 25-29 KCF
- Susan (Dude) Coffey ’92 25-29 KCF
- Alyson (Husband) Conley ’92 5-9 KCF
- Patrick Conley ’92 5-9 KCF
- Sharon (Lindner) Crowley ’92 15-19 KCF
- Ulric Dihle ’92 20-24 D
- Michael Doornweerd ’92 5-9 KCF
- Carter Dougherty ’92 25-29 KCF D V
- Christine (Jackson) Earl ’92 10-14 KCF
- George Earl ’92 10-14 KCF
- Glenn Ehrean ’92 20-24 KCF
- Denise (Chasko) Fahey ’92 20-24 KCF
- Frederick Fleming ’92 20-24 KCF STETSON
- Julie (Purvis-Smith) Fouque ’92 10-14 KCF V
- William Fredericks ’92 25-29 KCFHAA
- Kelli Gaither-Banchoff ’92 10-14 KCF
- George Galster ’92 20-24 1833
- Caroline (Lake) Gentry ’92 20-24 KCF
- Tiffany Greenman ’92 1-4 KCFHAA
- Mark Howrey ’92 20-24 KCFHC D
- Sonja (Gary) Hunter ’92 20-24 KCF
- Stephanie Ihnat ’92 15-19 KCF
- Kristin Johnson ’92 25-29 1833
- Amelia Katanski ’92 10-14 KCF
- Corinna Keller ’92 20-24 1833
- Carol King ’92 25-29 KCF
- Tammy Kolbe ’92 10-14 KCF
- Brian Lakkides ’92 20-24 KCF
- Karen (Sizer) Lakkides ’92 20-24 KCF
- Tessa (Swiftney) Lang ’92 15-19 KCF D
- Elizabeth Lin ’92 25-29 KCF
- Mitchell Mathews ’92 10-14 KCF
- Michael McConnell ’92 25-29HAA
- Jennifer McGuire ’92 5-9 KCF
- Julie Mehretu ’92 10-14 1833
- Paul Miotke ’92 25-29 1833HC D
- Hans Morefield ’92 30-34 1833 D V
- Becky Morse ’92 25-29 KCF
- Marc Mullendore ’92 10-14 KCF V
- Karen (Willms) Murray ’92 25-29 KCF
- Gary Nelund ’92 10-14 KCF
- Rosalyn (Cuasay) Nicpon ’92 15-19 KCF
- Wanda (Hartmann) Oehrli ’92 20-24 KCF
- Earl Peters ’92 5-9 KCF
- Wendy Reed ’92 15-19 KCF
- Francis Rhames III ’92 25-29 1833
- Laura (Burleigh) Rizzo-Benson ’92 10-14 KCFHAA
- Timothy Rop ’92 10-14 KCF
- Chad Rucker ’92 20-24 KCF
- Angela (Rusen) Sanchez ’92 25-29 KCF
- Steven Sanchez ’92 25-29 KCF
- Heather (Stevens) Schoning ’92 20-24 KCF V
- Scott Schulz ’92 25-29 KCFHAA
- Kimberly Sheridan ’92 15-19 KCF
- Michael Siwajek ’92 10-14 KCFHAA
- Merrill Squiers II ’92 25-29 1833 STETSON
- Lauren (Kamens) Stolberg ’92 25-29 KCFHAA
- Crystal (Caruana) Sullivan ’92 25-29 KCF
- Martha Timmer ’92 20-24 KCF
- Nicole (Williams) Waltrip ’92 25-29 KCF
- Katharine Warner ’92 5-9 KCF
- Kristen (Loudenslager) Welling ’92 20-24 KCF
- Torrey Wenger ’92 5-9 KCF
- Andrea Witt ’92 25-29 KCF
- Dawn (Fekete) Zahrt ’92 25-29 KCF
- Thomas Zahrt ’92 25-29 KCF
1993
Class Participation: 25.83%Class Agents: John Lawther, Brad O'Neill
- Meredith (Bigelow) Baker ’93 25-29 KCF STETSON
- Karen (Gunnison) Ballen ’93 25-29 KCF
- Todd Ballen ’93 25-29 KCF
- Anthony Benac ’93 10-14 KCF
- Arminda Bepko ’93 15-19 KCF
- Siobhan (Groleau) Bishop ’93 1-4 KCFHAA
- Darrah (Allen) Bixler ’93 10-14 KCF
- Lorene (Dziurda) Branch ’93 5-9 KCF
- Todd Brandstadt ’93 20-24 KCF
- Theresa Braunschneider ’93 20-24 KCF
- Leonardo Brito-Valladares ’93 20-24 KCF
- Erin Brownlee Dell ’93 20-24 1833 V
- Steven Cairns ’93 25-29 KCF D
- Shane Campbell ’93 15-19 D G STETSON
- Karen Carney ’93 10-14 KCFHAA
- Ethan Chamberlin ’93 25-29 KCFHAA
- Gregory Cibor ’93 25-29HAA
- Alicia (Osstyn) Conradson ’93 25-29 KCF
- Bradley Daleiden-Brugman ’93 25-29 KCF
- Elizabeth Daleiden-Brugman ’93 25-29 KCF
- Diana (Flynn) Davidson ’93 20-24 1833
- Robert Davidson ’93 20-24 1833
- Kyle Dell ’93 20-24 1833
- Edward Dzialowski ’93 25-29 KCFHAA
- Jennifer Feuerstein ’93 20-24 KCF
- Dana (Coughlin) Finneran ’93 25-29 KCF
- David Friedman ’93 10-14 KCF
- Christopher Gale ’93 15-19 KCF STETSON
- Marie Halverson ’93 20-24 KCF
- Heidi Harris ’93 10-14 KCF
- Derek Hewitt ’93 25-29 KCFHAA D
- Kellie (LaDuke) Hoffman ’93 5-9 KCFHAA
- Jeffrey Horne ’93 20-24 KCF
- Stephen Hunt ’93 15-19 KCFHAA
- Mary (Nicoletti) Hussey ’93 15-19 1833
- Angela (King) Im ’93 20-24 KCF
- Marvin Im ’93 25-29 KCF
- Kimberly (Johnson) Justice ’93 10-14 KCF
- Douglas Justus ’93 5-9HAA
- Gina (Brian) Kashuk ’93 25-29 KCFHC
- Kevin Kolodsick ’93 25-29 1833
- Kathleen (Czmer) Kool ’93 20-24 KCFHAA
- John Lawther ’93 20-24 KCF V
- John Lewis ’93 5-9 1833
- Jennifer (DeLeeuw) Lindquist ’93 15-19 KCF
- Christopher Matthews ’93 20-24 KCF
- Michael McFall ’93 10-14 1833
- Shannon (Greening) McGarry ’93 5-9 KCF
- Lisa (Peterson) McIntyre ’93 20-24 KCF
- Helen Montgomery ’93 5-9 KCF
- Meena Moossavi ’93 15-19 KCF
- Candice (Jones) Mullendore ’93 20-24 1833HC
- Sean Mullendore ’93 25-29 1833HC
- Scott Myrand ’93 20-24 KCF
- Thalia Nittis ’93 15-19 KCF
- Devin Norman ’93 20-24 1833HC STETSON
- Jill (Boye) Norton ’93 15-19 KCF
- Chris Olah ’93 25-29 KCF
- Brad O'Neill ’93 20-24 1833 STETSON V
- Craig Ortsey ’93 20-24 KCF
- Kimberly Osborne ’93 20-24 1833
- David Papas ’93 5-9 KCF
- Mindy Papas ’93 1-4 KCF
- Margaret Petric ’93 25-29 KCF
- Kimberly Plaxton-Drobot ’93 20-24 KCF
- Sara Ranger ’93 10-14 KCF
- Monika (Gooding) Rodas ’93 15-19 KCF
- Alexander Silverman ’93 20-24 KCFHAA D
- Stephanie Soles Carey ’93 20-24 KCF
- Christine Weinreich ’93 5-9 KCF
- Chris Wozniak ’93 25-29 KCF
1994
Class Participation: 18.59%- Barbara Barnes ’94 5-9 KCF
- Laura Barnes ’94 5-9 KCF
- Christopher Berkimer ’94 15-19HAA
- David Best ’94 20-24 KCFHAA
- Anne Betzner ’94 20-24 KCF
- Nathaniel Bolin ’94 1-4 KCF D
- Dana Bourland ’94 10-14 KCF
- William Burdick ’94 25-29 KCF
- Julie (Silberberg) Campbell ’94 15-19 D G STETSON
- Lisa Corwin ’94 25-29 KCF D
- Heather Cox ’94 15-19 KCF
- Corey Dean ’94 20-24 KCFHAA
- Neha (Shah) Dean ’94 20-24 KCFHAA
- Andrew Ferris ’94 25-29 KCF
- Ellen Foley ’94 10-14 KCF
- Hillary (Byrn) Frazey ’94 10-14 KCF
- Raechel German ’94 20-24 KCFHAA
- Robert Gorman III ’94 15-19 1833
- Ellen Heyman ’94 5-9 D
- Scott Hunsinger ’94 20-24 KCF
- Rebecca Joyce ’94 20-24 KCF
- Heather (Spencer) Justus ’94 5-9HAA
- Kimberly Korson ’94 20-24 KCF
- Sarah Kruse ’94 15-19 1833
- Erin Lee ’94 20-24 KCF
- Michael Masters ’94 10-14 KCFHAA
- Nicole (Frost) Merchant ’94 15-19 KCF
- Kami (Benner) Michael ’94 25-29 KCF
- Kristina Mony ’94 25-29 KCFHAA
- Regan Murray ’94 15-19 KCF
- Sandra Nagler ’94 5-9 KCF
- Pamela O'Connor ’94 10-14 KCF
- Jessica (Deretchin) Olson ’94 5-9 KCF
- Kirstin (Guter) Queen ’94 15-19 KCF PPLC
- Jordan Rankin ’94 5-9 D
- Pritham Reddy ’94 25-29 KCFHAA
- Karilee Reinking ’94 10-14 KCF
- Matthew Ropp ’94 15-19 KCF V
- Elizabeth Ross ’94 25-29 KCF D
- Laura (Preister) Rueckert ’94 20-24 KCF
- Matthew Sikora ’94 10-14 KCF
- Sonya (Olds) Som ’94 1-4 D
- Jennifer (Girvin) Streeter ’94 15-19 KCFHAA
- Timothy Streeter ’94 20-24 KCFHAA
- Bethany (Pagel) Taylor ’94 10-14 KCF
- Brendan Taylor ’94 10-14 KCF
- Andrew Vanbergen ’94 20-24 1833
- Amy (Dumanois) Walker ’94 10-14 KCFHC
- M. Elizabeth (Low) Washington ’94 5-9 KCF V
- Peter Watson ’94 20-24 KCF
- Yu Xu ’94 10-14 1833
- Anthony Youn ’94 20-24 KCF
1995
Class Participation: 17.95%- Sara (Howard) Amy ’95 10-14 KCF
- Carrie (Gothard) Bachman ’95 20-24 KCF
- Mark Bachman ’95 25-29 KCF
- Kristine Bennett ’95 10-14 KCF
- Shari (Order) Bills ’95 5-9 KCF
- Paul Bozyk ’95 20-24 KCFHC D
- James Collins ’95 15-19 KCF
- Anjalee (Nadkarni) Deshpande Hutchinson ’95 5-9 KCF
- Kimberly Dixon ’95 10-14 KCF
- William Ernzen ’95 20-24 KCF
- Kristine (Phillips) Evertz ’95 5-9 KCF
- Mary Falcone ’95 5-9 KCF
- Erik Falconer ’95 10-14 1833
- Cynthia (Howard) Falconi ’95 15-19 KCF
- Joanna (Skartsiaris) French ’95 5-9HC
- Scott French ’95 5-9HC
- Sara Garvin ’95 10-14 KCF
- Edward Gaty ’95 15-19HC D
- Theresa Gutierrez ’95 15-19 KCFHAA
- Jessica Haney ’95 15-19 KCF
- Britt Hartenberger ’95 20-24 KCF
- Brian Heintz ’95 20-24 KCF D
- Jessica (Brown) Heintz ’95 20-24 KCF D
- Charleen (Vassar) Hewitt ’95 15-19 KCFHAA D
- Amanda (Eldridge) Howard ’95 15-19 KCF V
- Kalpana Injety ’95 20-24 KCF
- Darrell Jones ’95 5-9 KCF D V
- Ryan Kaltenbach ’95 15-19 KCFHAA
- Peter Knight ’95 10-14 KCF
- Sara (Foster) Levy ’95 25-29 KCF
- Jonathan Lively ’95 15-19 KCF
- Patricia (Frazer) Lydic ’95 25-29 KCF
- Linda (Shipley) Mayhew ’95 15-19 KCF
- Carrie (Beard) Maynard ’95 15-19 KCF
- Heather (Smits) Morrison ’95 15-19 KCF
- Heather Mossman ’95 1-4 KCF
- Gretchen (Jacobson) Parsons ’95 20-24 KCF
- Anthony Prey ’95 10-14 KCF
- Erica Pulling ’95 1-4 KCF
- Marc Reeves ’95 5-9HAA
- Matthew Rich ’95 10-14 KCFHAA
- Barbara Sheehy ’95 5-9 KCF
- Pauli (Kurtzman) Stern ’95 20-24 KCF
- Darin Stewart ’95 20-24 KCF D STETSON
- Suprotik Stotz-Ghosh ’95 20-24 KCF
- William Uicker ’95 20-24 KCF
- Benjamin Voigts ’95 1-4 KCF
- Jodi (Goldstein) von Jess ’95 15-19 KCF
- Robin Wells ’95 10-14 KCFHAA
- Jason Wenzlaff ’95 20-24 KCF
1996
Class Participation: 15.92%Class Agent: Melissa Stucki Stevens
- Joshua Azriel ’96 15-19 KCF
- Irene Backus ’96 5-9 KCF
- Katherine Baker ’96 25-29 1833HC D PPLC
- Amanda Botsko-Wilson ’96 5-9 KCF D
- Cara (Pool) Bozyk ’96 15-19 KCFHC D
- Erik Cabble ’96 10-14 KCF
- Joy Campbell ’96 20-24 KCF
- Amy Clement ’96 5-9 KCF
- Jamie (Elsila) Cook ’96 25-29 KCF
- Sarah (Lyberg) Cunningham ’96 15-19 KCF
- Carrie (Graveel) Diegel ’96 15-19 KCFHAA
- David Dilno II ’96 10-14 KCF
- Catherine (Whitlock) Evans ’96 15-19 KCF
- Leslie (Steckler) Falconer ’96 10-14 1833
- Stephanie Foote ’96 15-19 KCFHC
- Stacey (Younger) Gagosian ’96 20-24 KCF
- Shawn Gavin ’96 15-19 KCF
- Nancy (Snyder) Gibson ’96 15-19 KCF
- Russell Hankey ’96 10-14 KCF V
- John Hayes ’96 1-4 KCF
- Amy Houtrow ’96 10-14 1833
- Amy Kleine ’96 10-14 KCF
- Jill (Shuster) Kolodsick ’96 20-24 1833
- Clifford Lampe ’96 20-24 KCF
- Heather Lee ’96 20-24 KCF
- Elizabeth (Pachota) Levy ’96 15-19 KCF
- Melaina Maraldi ’96 10-14 KCF
- Leslie Markworth ’96 15-19 KCF
- Gerald McDade ’96 10-14 KCF
- Jennifer Miller-Gaubert ’96 5-9 KCF
- Jennifer Mrozowski ’96 20-24 KCF
- Suzanne (Hohn) Mwengi ’96 10-14 KCF
- Dia Penning ’96 10-14 KCF
- S. Cary (Olson) Percy ’96 1-4 KCF
- Christopher Pillar ’96 1-4 KCF
- Tanya Pohrt ’96 5-9 KCF
- Aaron Portenga ’96 5-9HAA
- Luke Rafter ’96 10-14 KCF
- Matthew Rossing ’96 20-24 KCF
- Rachel (Greenwald) Starr ’96 15-19 KCF
- Benjamin Stevens ’96 25-29 1833HC
- Melissa (Stucki) Stevens ’96 25-29 1833HC V
- Jeremy Truran ’96 10-14 KCF
- Richard Utarnachitt ’96 5-9 KCF
- Adam Wolfe ’96 15-19 KCF PPLC
- Andrea (Cha) Wolfe ’96 10-14 KCF PPLC
1997
Class Participation: 25.66%Class Agents: Alexandra (Foley) Altman, Corey Schultz
- Alexandra (Foley) Altman ’97 15-19 1833 STETSON V
- Christopher Altman ’97 15-19 1833 STETSON V
- Troy Amber ’97 5-9 KCF
- Rebecca (Olson) Anderson ’97 5-9 KCF
- Elizabeth (Spess) Archambault ’97 1-4 KCF
- Elizabeth Atkinson ’97 1-4 KCF
- Rebecca Avery-Quinn ’97 5-9 KCF
- Catherina Bailey Krehbiel ’97 1-4 KCF
- Brian Blattert ’97 10-14 KCFHAA
- Aaron Bommarito ’97 10-14 D
- Angela Bortel ’97 1-4 KCF
- Malara Bragg ’97 20-24 KCF
- Mathew Calvert ’97 20-24 KCF
- Andrew Carra ’97 15-19 1833
- Deepthi Chilakapati ’97 20-24 KCF
- Christa Clapp ’97 20-24 KCF
- Michelle (Brown) Condon ’97 20-24 KCF
- Tara Darcy-Hall ’97 15-19 KCF
- Michael Demo ’97 5-9 KCF
- Erik Edoff ’97 20-24 KCF
- Paula Frantz ’97 5-9 KCF
- Christina (Cox) Goodlander ’97 10-14 KCF
- Jennifer Goodlander ’97 5-9 KCF
- Catherine Goodman ’97 5-9 KCF
- Anne (Loesch) Gordon ’97 5-9 KCF
- Douglas Gordon ’97 5-9 KCF
- Roxana (Ho) Han ’97 15-19 KCFHAA V
- William Harris ’97 10-14 KCF
- Alyssa Hayes ’97 5-9 KCF
- Knut Hill ’97 20-24 KCF
- Jeff Hotchkiss ’97 20-24 1833HAA V
- Kathryn Keefer ’97 10-14 KCF
- Sadaf Khattak ’97 10-14 KCF
- Lisa (Rohde) Knight ’97 10-14 KCF
- Jennifer (Brown) Kurth ’97 10-14 KCF
- Mary (Brockmeier) Lampe ’97 20-24 KCF
- Blake Lancaster ’97 1-4HAA
- Matthew Lango ’97 5-9 KCF
- Henry Langreder ’97 1-4 KCF
- Alexis (Frankfort) Leverenz ’97 1-4 KCF
- Elizabeth Lindau ’97 20-24 1833 STETSON V
- Karin Lystad ’97 10-14 KCFHAA
- Hope (Nguyen) MacGregor ’97 15-19 KCF
- Rayline (Latchaw) Manni ’97 20-24 KCF
- Christine (Mungall) Martel ’97 10-14 KCF
- Melissa (Weinhold) McDade ’97 10-14 KCF
- Ryan McQuade ’97 5-9 KCF
- Kristin Meekhof ’97 5-9 KCF
- P. Haans Mulder ’97 20-24 KCF
- Michael Mundahl ’97 10-14 KCF
- Collette (Thomas) Nicholas ’97 5-9 KCF
- Dona (Bailey) Nishi ’97 10-14 D
- Megan O'Connor ’97 1-4 KCF
- Samuel O'Connor-Divelbiss ’97 5-9 KCF
- Bret Orr ’97 20-24 KCFHAA
- James Pfluecke ’97 15-19 KCF D
- Stacy (Frattinger) Pfluecke ’97 15-19 KCF D
- Angela Pratt Geffre ’97 20-24 KCF
- Matthew Priest ’97 5-9 KCF
- Karen Reed ’97 10-14 KCFHAA
- Gretchen (Pokorski) Reid ’97 15-19 KCF
- April Riker ’97 5-9 KCF
- Susan (Yehle) Ritter ’97 25-29 KCF
- Peter Sanderson ’97 1-4 KCF
- Kristin Schaffner ’97 1-4 KCF
- Jodi Schmaltz ’97 1-4HAA
- Corey Schultz ’97 5-9 KCF STETSON V
- Colin Sheaff ’97 1-4 KCF
- K. Gustavos U Shively ’97 5-9 KCFHAA
- Heather Simpson ’97 5-9 KCF
- Timothy Smith ’97 15-19 KCF
- Monique (Labadie) Soranno ’97 20-24 KCF
- Bridgette Sparkman Borg ’97 20-24 KCF
- Steven Tack ’97 1-4 KCFHAA
- Michael Teo ’97 20-24 KCFHAA
- Todd Thompson ’97 1-4 KCF
- Loralei (Lacina) Thornburg ’97 20-24 KCF
- Sharyl (Eisenstein) Van Ostrand ’97 5-9 KCF
- Carla Varner ’97 15-19 KCF
- Christina Wootton ’97 10-14 KCF
- Jillian (Sloan) Yost ’97 1-4 KCF
1998
Class Participation: 18.53%Class Agent: Christina (Dukek) Anderson
- Christina (Dudek) Anderson ’98 20-24 1833 V
- Nathan Anderson ’98 20-24 1833
- Amanda (Gramith) Arnold ’98 20-24 KCF
- Kevin Arnold ’98 20-24 KCF
- Allison Ball ’98 5-9 KCF
- Monica (Tay) Belej ’98 5-9 D
- Daniel Berlin ’98 1-4HAA
- Michael Bombich ’98 20-24 1833
- Sarah (Lindsay) Bombich ’98 20-24 1833
- Allison Cole ’98 15-19 KCF
- Sharalynn Cromer ’98 1-4 KCF
- Andrea Dakin Teunessen ’98 15-19 KCF
- Christy (Lynn) Deer ’98 20-24 KCF
- David Deer ’98 20-24 KCF
- Susan (Anderson) Dubeck ’98 15-19 KCFHAA V
- Jennifer (Houze) Eritano ’98 5-9 KCF
- Rebecca Flintoft ’98 10-14 KCF
- Jamie (Lyman) Gingerich ’98 5-9 KCF
- Andrea Goethals ’98 20-24 1833
- Anne (Woodring) Grisenthwaite ’98 10-14 KCF
- Jeffrey Grisenthwaite ’98 10-14 KCF
- Jane Hedeen ’98 20-24 KCF D
- Rebecca Hernandez ’98 1-4 KCF
- Debra Knickerbocker ’98 1-4HAA D
- Elizabeth Kostielney ’98 5-9 KCF
- Daniel Lam ’98 5-9 KCFHAA
- Lisa (Denton) Lawson ’98 15-19 KCF V
- Alyssa (Thomas) Lee ’98 20-24 KCF
- Joseph Lee ’98 20-24 KCF
- Beatrice Lloyd ’98 20-24 KCFHC D STETSON
- Jennifer Lowman Day ’98 1-4 KCF
- Karen (Kolmodin) MacDonell ’98 5-9 KCF
- Bernard Maloy ’98 5-9HAA
- Joseph Mazzola ’98 1-4 KCF
- Lisa Murphy ’98 5-9 KCF
- Patrick Nichols ’98 20-24HC STETSON
- Gayle (Zywicke) Nugent ’98 10-14 KCF
- Keegan (Keefover) Palczewski ’98 5-9 KCF
- Maria Parling-Wolfgang ’98 5-9 KCFHAA D
- Chad Pastor ’98 5-9HAA
- Jessica (Call) Robertson ’98 15-19 KCF
- Scott Serio ’98 5-9 KCF
- Michael Sheehy ’98 15-19 KCF
- Carrie Sheets ’98 10-14 KCF
- Donna Walker ’98 20-24 KCF
- Jessica Weybright ’98 20-24 KCF
- Erin White ’98 10-14 KCF
- Bethany (Kestner) Whitehead ’98 20-24 KCF V
1999
Class Participation: 38.35%Class Agents: Jennifer (Getting) Gameslyn, Andy Miller
- Christopher Adamo ’99 15-19 KCF
- Jason Atkins ’99 20-24 KCF D V
- Natasha Bagdasarian ’99 5-9 KCF
- Vahan Bagdasarian ’99 5-9 KCF
- Adam Beckwith ’99 15-19 KCF D
- Christina (Hardesty) Beckwith ’99 15-19 KCF
- Jacquelyn Bittas ’99 15-19 KCF
- Martin Blumentritt ’99 5-9 KCF
- David Bogan ’99 10-14 KCF
- Rachael (Kulick) Bommarito ’99 10-14 D
- Amanda (Pritts) Borgsdorf ’99 10-14 KCF
- Stephen Borgsdorf ’99 10-14 KCF
- David Brockington ’99 15-19 KCF
- Claudia Brown ’99 1-4 KCF
- Jennifer Combes ’99 15-19 KCF
- Amy Darrow ’99 15-19 KCF
- Tabitha Davis ’99 10-14 KCF
- Erin Dawson ’99 10-14 KCF
- Kant Desai ’99 10-14 KCF
- Jennifer (Spezza) DeVries ’99 1-4 KCF
- Peter DeVries ’99 1-4 KCF
- David Dobbie ’99 5-9HAA D
- Christine Dragisic ’99 15-19 KCF V
- Justin Dula ’99 15-19 KCF
- Jon Eenigenburg ’99 15-19 KCF
- Mariam El-Shamaa ’99 15-19 KCF
- Nanda Filkin ’99 1-4 KCF
- Mellany Flynn ’99 5-9 KCF
- Brian Fowler ’99 10-14 KCF
- Cindy Fukazawa ’99 5-9 KCF
- Jay Gesin ’99 20-24 KCF
- Sarah Goralewski ’99 15-19 KCF
- Tatyana (Matish) Guifarro ’99 5-9 KCF
- John Hach ’99 20-24 KCFHAA
- David Hanna ’99 5-9 KCF
- Shawna Harris ’99 1-4 KCF
- Marin Heinritz ’99 10-14 KCF
- Joshua Hoekstra ’99 1-4 KCF
- Benjamin Imdieke ’99 20-24 KCF
- Jennifer (Getting) Jameslyn ’99 5-9 KCF V
- Heather (Yagiela) Johnson ’99 5-9 KCF
- Jason Johnson ’99 5-9 KCF
- Jill (Sibson) Johnson ’99 15-19 KCF
- Bijana (Lockwitz) Kadakia ’99 15-19 KCF
- Michael Kellogg ’99 10-14 KCF
- Erin Killian ’99 5-9 KCFHAA
- Peggy Kingsley ’99 20-24 KCF
- Rebecca Lair-Ybanez ’99 10-14 KCF
- Laura (Edwardson) Lam ’99 1-4 KCFHAA
- David Latchana ’99 15-19 KCF
- Kelly (Collins) Latchana ’99 15-19 KCF
- John Latham ’99 15-19 KCF
- Daniel Lawson ’99 15-19 KCF V
- Jodie Lawton ’99 15-19 KCF
- Sandy Levine ’99 1-4 KCF
- Kimberly Luke ’99 5-9 KCF
- Matthew Lund ’99 5-9 KCF
- Richard Maltby ’99 5-9 KCF
- Cecelia Marsh ’99 15-19 KCF
- Megan McKnight ’99 20-24 KCF
- Katie McLeod ’99 15-19 KCF
- Elisabeth (Nowlin) McNinch ’99 10-14 KCF
- Timothy McNinch ’99 5-9 KCF
- Andy Miller ’99 20-24 1833HAA D STETSON V
- Rebecca Mitich ’99 5-9 KCF
- Gretchen Mollers ’99 5-9 KCF
- Daniel Moore ’99 20-24 KCF
- Amy Murphy ’99 5-9 KCF
- Kevin Murphy ’99 5-9 KCF
- Jeffrey Myers ’99 15-19 KCF
- Theresa (Possley) Nelson ’99 15-19 KCF
- Chris Nicholas ’99 5-9 KCF
- Christina Novinskey ’99 5-9 KCF
- Patrick Nyman ’99 10-14 KCF
- Jennifer (Stefanski) O'Guinn ’99 5-9 KCF
- Garret Olson ’99 10-14 KCFHC D
- Jasmine Presson ’99 15-19 KCF
- Edwin Price ’99 20-24 KCF D
- Drew Rewold ’99 1-4 D
- Lisa Rotondo ’99 5-9 KCF
- Stacey Saunders ’99 10-14 KCF
- Leigh Sayen ’99 1-4 KCF
- Lisa (Ceravolo) Scheel ’99 15-19 KCF
- Ian Schmidt ’99 15-19 KCF
- Christopher Seaton ’99 5-9 KCFHAA
- Emily Seitz ’99 10-14 KCF
- Nicole Shepard ’99 1-4 KCF
- Natalie Shepherd ’99 1-4 KCF
- Kyla (Wonderleigh) Shope ’99 5-9 KCF V
- Amy Shrock ’99 10-14 KCF
- Erica Siegl ’99 15-19 KCF
- Laura Sinche ’99 20-24 KCF
- Ashley (Abbott) Skrocki ’99 20-24 KCF
- Sarah Smathers ’99 15-19 KCF
- Christine Stehman ’99 15-19 KCF
- Jaime Strauch ’99 15-19 KCFHAA D
- Zachary Tann ’99 10-14 KCF
- Andrew Terranella ’99 10-14 KCF V
- Aaron Thomas ’99 20-24HC D
- Tamara (Pryor) Tucker ’99 1-4 KCF
- Martha Uicker ’99 1-4 KCF
- Meghan (Ray) Virro ’99 15-19 KCF V
- Aileen Wagner ’99 10-14 KCF V
- Carl Wasielewski ’99 10-14 KCF
- Jason Widman ’99 20-24 KCF
- Katharine (Runyan) Wingert ’99 1-4 KCF
- Timothy Wormus ’99 5-9 KCF
2000
Class Participation: 24.73%Class Agent: Zach Schroeck
- Annalee (Slingerland) Appledorn ’00 20-24 1833
- Daniel Appledorn ’00 15-19 1833
- Aneesha (Balchandani) Raina ’00 15-19 D
- Andrea Augustine ’00 1-4 KCF
- Kenneth Bark ’00 10-14 KCF
- Matthew Berger ’00 10-14 KCF
- Markus Boos ’00 20-24 KCF
- Heather Booth ’00 1-4 KCF
- Colleen Boylan ’00 1-4 KCF
- Mandy (Blinn) Brookins ’00 10-14 KCF V
- Nicholas Brown ’00 10-14 KCF
- Matt Bunkowski ’00 20-24 1833 STETSON V
- Kevin Burke ’00 1-4HAA
- Jennifer (Dreyer) Byrd ’00 15-19 KCF
- Elizabeth Candido ’00 5-9 KCF V
- Jozef Chrzanowski ’00 5-9HC D
- Sarah Collier ’00 5-9 KCF
- Erin Diviney Chun ’00 10-14 KCF
- Azita Emami ’00 1-4 KCF
- Robert Feigal-Stickles ’00 5-9 KCF
- Jess (Emhof) Fowle ’00 15-19 KCF
- Brook Freeman ’00 1-4 KCF
- David Fritz ’00 10-14HAA
- Frank Giglio ’00 15-19 KCF
- Adam Glick ’00 1-4 KCFHAA
- Sean Gordon ’00 1-4 KCF
- Jeanie Han ’00 1-4 KCF
- Lisa Herron-Olson ’00 10-14 KCFHC D
- Patricia (Marcoux) Hilliard ’00 15-19HAA
- Robert Hilliard ’00 15-19HAA
- Gillian Hooker ’00 10-14 KCF
- Joseph House ’00 1-4 KCF
- Robert (Knorr) Kent Jr. ’00 5-9 KCF
- Erin (Barbus) King ’00 10-14 KCF
- Katherine Kolon ’00 1-4 KCF
- Jamal Ksar ’00 1-4HAA
- Catherine Lancaster ’00 15-19 KCF V
- Gary Lewis ’00 5-9 D
- Edmond Mamou ’00 10-14 1833
- Jeffrey Marinucci ’00 10-14 1833 V
- Megan Martin ’00 10-14 KCF
- Ian McMorran ’00 10-14 KCF
- Margaret (Brown) McNamara ’00 1-4 KCF
- Amy (Latham) Mervak ’00 10-14 KCF
- Karen (Schieferstein) Munoz ’00 20-24 KCF
- Kathryn Nichols ’00 15-19 KCF
- Aaron Podolner ’00 10-14 KCF
- Jonathan Preisser ’00 5-9 KCF
- Sarah Jane (Vaughan) Putz ’00 1-4 KCF
- Jared Ragusett ’00 1-4 KCF
- Amanda Redman ’00 5-9 KCF V
- Allison Brown Reimann ’00 5-9 KCF
- Elizabeth Reiter ’00 10-14 KCF
- Patrick Rorai ’00 1-4HAA
- Alexander Sarapu ’00 10-14 KCF
- Leslie (Ross) Sarapu ’00 10-14 KCF
- Andrew Schook ’00 1-4 KCF
- Zachary Schroeck ’00 10-14 1833 V
- Philip Sheehy ’00 15-19 KCF
- Ryan Shockley ’00 20-24 1833 D
- Aaron Skrocki ’00 15-19 KCF
- Sean Smith ’00 20-24 1833HC
- Amanda Solem ’00 5-9 KCF
- Emily (Van Strien) Van Cannon ’00 1-4 KCF
- Lindsey (Waller) Wade ’00 15-19 KCFHAA
- Michael Wade ’00 10-14 KCFHAA
- Rebecca Weinhold ’00 20-24 KCF
- Todd Wood ’00 1-4 KCF V
- James Zorbo Jr. ’00 15-19HC
2001
Class Participation: 13.96%- Alana Askew ’01 15-19 KCF D
- Lindsay Ballard ’01 5-9 KCF
- Aash Bhatt ’01 5-9 KCF
- Shane Bowen ’01 15-19 KCFHAA
- Liza Brereton ’01 5-9 KCF
- Lawrence Carter ’01 20-24 KCF
- Amber (Schwartz) Delisi ’01 20-24 KCF
- Tonia (Yoder) Derr ’01 20-24 KCFHAA
- William Doroh ’01 10-14 KCFHC
- Lindsay Drury Sharman ’01 5-9 KCFHAA
- Beth Easter ’01 15-19 KCF
- Megan (Barasch) Glick ’01 1-4 KCFHAA
- Nahrain Kamber ’01 5-9 KCF V
- Laura (Kroger) Augustyn ’01 10-14 KCF
- Diana Kundel ’01 10-14 KCF
- Mitchell Kundel ’01 5-9 KCF
- Jillian Lankford ’01 5-9 KCF
- Karl Meisel ’01 5-9 KCF D
- Lauren (Wadland) Meisel ’01 5-9 KCF D
- Gina Meola ’01 15-19 KCF
- Kathleen Miller ’01 5-9 KCF
- H. William Oosterman ’01 1-4 KCF
- Eric Page ’01 5-9 KCF
- Rod Rahimi ’01 10-14 KCF
- Ryan Rivera ’01 1-4 KCF
- Paige (Foley) Shockley ’01 15-19 1833 D
- Nissan Wasfie ’01 15-19 KCF
- Dawn (Todd) Whitford ’01 10-14HAA D
- Jonathan Wood ’01 15-19 KCF
- Andrew Woodrow ’01 15-19 KCF
- Peter Zillmann ’01 10-14 KCF
2002
Class Participation: 22.09%Class Agents: Mitch Blink, Jason Wright
- Irfan Alibhai ’02 5-9 1833
- Nathan Allen ’02 15-19 KCF STETSON
- Crystal (Bax) Amend ’02 15-19 KCF
- Dawn (Ashley) Archey ’02 15-19 KCF
- Joshua Archey ’02 10-14 KCF
- Derek Atkins ’02 1-4 KCF
- Jessica Berzac ’02 10-14 KCF
- Mitchell Blink ’02 15-19 KCF V
- Krista Boerman ’02 10-14 KCF
- Cristyann Bonsecour ’02 5-9 KCF
- Benjamin Boyce ’02 1-4 KCF
- Betsy (Foley) Boyce ’02 5-9 KCF
- Sarah (Kissel) Brennan ’02 1-4 KCF
- Kirsten Brodbeck-Kenney ’02 1-4 KCF
- Anne (Ball) Brook ’02 1-4 KCFHAA D
- Matthew Brooks ’02 10-14 KCF
- Teryn Chrzanowski ’02 1-4HC D
- Thomas Coke ’02 5-9HAA V
- Meaghan Coon ’02 5-9 KCF
- Andrea (Bartuski) Dannenberg ’02 15-19 KCF
- Jules DePorre ’02 15-19 KCF
- Julia (Kistka) DePorre ’02 10-14 KCF
- Amanda (Combe) Derkevorkian ’02 1-4HAA
- Brittany (Nestell) Dillman ’02 15-19 KCFHAA
- Meredith Dodson ’02 10-14 KCF
- David Dwaihy ’02 10-14 KCFHAA
- Ana (Klackle) Evans ’02 15-19 KCF
- Mark Fino ’02 1-4 D
- Stephanie (Schrift) Fletcher ’02 10-14 KCF
- Jeffrey Fry ’02 10-14 KCF
- Joshua Gibbs ’02 1-4 KCF
- William Giles ’02 5-9 KCFHAA
- Erin Green ’02 10-14 KCF
- Justin Gross ’02 1-4 KCFHAA
- Kate Hagadone ’02 5-9 KCF
- Nolan Hathaway ’02 5-9 KCF
- Brant Haverdink ’02 1-4HAA
- Patrick Heath ’02 1-4 KCF
- Thomas Hillemeier ’02 1-4 KCF
- Carrie Hintz ’02 5-9 KCF
- Anne Hinz ’02 5-9 KCF
- Shea Hogan ’02 10-14 KCF
- Stephanie Hogue ’02 1-4 KCF V
- Ashley Jones ’02 5-9 KCF
- Kelly Jones ’02 5-9 KCF
- Jeffrey Keen ’02 10-14 KCFHAA
- Brent LeVasseur ’02 1-4 KCF
- Selena Lum Bowen ’02 15-19 KCFHAA
- Tamara Matthews ’02 10-14 KCF
- Michael Mayers ’02 5-9 KCF
- Mary Merz ’02 5-9 KCF
- Allison (Scheurer) Moir ’02 1-4 KCF
- Sarah (Rupp) Montgomery ’02 5-9 KCF
- Zak Montgomery ’02 5-9 KCF
- Sara (Church) Nicholson ’02 20-24 KCFHAA
- Domenique Osborne ’02 5-9 KCF
- Jennifer Perry ’02 10-14 KCF
- Nathan Phenicie ’02 15-19 KCF
- David Porada ’02 1-4 KCF
- Frank Powers ’02 1-4 KCF
- Brian Ried ’02 5-9 KCF
- Jodi (Pung) Schafer ’02 15-19 KCFHAA
- Angela Shapardanis ’02 1-4 KCF
- Erik Snyder ’02 1-4 KCF
- Matthew Tenenbaum ’02 5-9 KCF
- John Thomas ’02 1-4HAA
- Erin Thoresen ’02 5-9 KCF
- Holly (Totten) Ushiroda ’02 5-9 KCF
- Claire (Kinziger) Vahue ’02 5-9 KCF
- Carrie (Shuman) Varouhakis ’02 5-9 KCF
- Nisse Welchman ’02 10-14 KCF V
- Evan Whitbeck ’02 15-19 KCFHC D
- Joseph Wicklander ’02 15-19 1833
- Jeffrey Wolford ’02 1-4 KCF
- Jason Wright ’02 10-14 1833 STETSON V
2003
Class Participation: 14.14%Class Agent: James Goodwin
- Lucas Caldwell-McMillan ’03 1-4 KCF D
- Joseph Carl ’03 5-9 KCF
- Alexander Cheng ’03 10-14 KCF D
- Sarah Crowell ’03 10-14 KCFHAA
- Emily Durham ’03 10-14 KCF
- Ann (Dowhan) Eilander ’03 10-14 KCF
- Brett Eilander ’03 10-14 KCF
- Sharell Elam ’03 10-14 KCF V
- Jessica Foley ’03 15-19 KCF
- James Goodwin ’03 15-19 KCF V
- Evan Ho ’03 15-19 KCFHAA D
- John Hogue ’03 1-4 KCF
- Amber (Terry) Hupp ’03 10-14 KCF
- Christopher Hupp ’03 10-14 KCF
- Jessica Kiessel ’03 10-14 1833
- Jane (Kopf) Stover ’03 15-19 KCFHAA
- Wendy (Miller) Ledesma ’03 10-14 KCF
- Sarah (Greiser) Lee ’03 1-4 KCF
- Kathryn Lenz ’03 5-9 KCF
- Doria (Durkin) Lynch ’03 5-9 KCF D
- Sean Mann ’03 10-14 D
- Anna (Ward) Martin ’03 15-19 KCF V
- Kelly Martin ’03 5-9 KCF
- Langdon Martin ’03 15-19 KCF
- Christopher Miller ’03 5-9 KCF
- Kelly Moulds-White ’03 15-19 KCF
- Timothy Muir ’03 10-14 KCF
- Gabriela (Peschiera-Carl) Peschiera ’03 5-9 KCF
- Ann Petroliunas ’03 5-9 KCF
- Devan Popat ’03 5-9 KCF
- Theresia Radtke ’03 5-9 KCF
- Amanda (Wagner) Ricketts ’03 10-14 KCF
- Robert Ricketts ’03 10-14 KCF
- Christine Ritok ’03 15-19 KCF
- Adrienne (Field) Roe ’03 15-19 KCF
- Aaron Smith ’03 1-4 KCF
- Bernadette Terranova ’03 10-14 KCFHAA
- Timothy Ullrey ’03 10-14 KCF
- Eliza (Goth-Owens) Van Hall ’03 1-4HAA
- Marie Webster ’03 10-14 KCF V
- Sara Wiener ’03 15-19 KCF V
- Abbe Will ’03 15-19 KCF
- Lisa Williams ’03 1-4 KCF
2004
Class Participation: 17.97%Class Agents: Carolyn DeWitt, Brittany Edwards
- Andrew Alexander ’04 10-14 KCF
- Laura (Mazzeo) Allen ’04 15-19 KCF STETSON
- Nicole Ariyavatkul ’04 10-14 KCF
- Emily Boehm ’04 10-14 KCF
- Kara (Tweadey) Bos ’04 1-4 KCF
- Terry Brock ’04 5-9 KCF V
- Andrea (Braunz) Buchi ’04 15-19 KCF
- Jackson Buell ’04 15-19 KCFHAA V
- Kristyn Buhl-Lepisto ’04 5-9 KCF
- Kirsten Cieslar ’04 10-14 KCF
- Carolyn DeWitt ’04 10-14 KCF V
- Christopher DiVirgilio ’04 1-4HAA D
- Emily (Olson) Dumas ’04 15-19 1833
- Brittany Edwards ’04 10-14 KCF V
- Carol Flanigan ’04 10-14 KCF
- Jessica Geiger ’04 1-4 KCFHAA
- Bryan Gnyp ’04 1-4HAA
- Leah Harris ’04 1-4 KCF
- Robert Hinman ’04 5-9 KCF
- Daniel Hotary ’04 5-9 KCF
- Holly Huang-White ’04 15-19 D
- Julie (Cutcher) Hurt ’04 1-4 KCF
- Brent Klein ’04 10-14 KCFHAA V
- Phillip Kotzan ’04 15-19 KCF
- Ryan Lapham ’04 10-14 KCF
- Conor Lefere ’04 1-4HAA
- Douglas Lepisto ’04 5-9 KCF
- Jeffrey Letcher ’04 10-14 KCF
- Rana Mikkelson ’04 15-19HAA
- Megan Mio ’04 5-9 KCF
- Loren Moulds ’04 15-19 KCF
- Kate (Elci) Phelan-Calvillo ’04 5-9 KCF
- James Pollock IV ’04 15-19 KCF
- Jill Ryan ’04 5-9 KCF
- Paul Schramm ’04 15-19 KCF V
- Alexis (Bowman) Sirrakos ’04 1-4HAA
- Margaret Spires ’04 1-4 KCF
- Elli (Toskey) Spitery ’04 1-4HAA
- Nicholas Stonerook ’04 1-4 KCF
- Victor Stover ’04 10-14 KCFHAA
- Kirsten (Rosenkrands) Walker ’04 10-14 KCF
- Brian Weigandt ’04 5-9 KCF
- Nena Wendzel ’04 10-14 KCFHAA
- Deanna Werner ’04 5-9 KCFHAA
- Scott Whitbeck ’04 5-9HAA
- Angela Ziech-Malek ’04 5-9 KCF
2005
Class Participation: 19.92%Class Agents: Colin Baumgartner, Kate McCracken
- Megan (Johnson) Arce ’05 5-9HC D
- Michael Arce ’05 5-9HC D
- Matthew (Smith) Ariyavatkul ’05 10-14 KCF
- D'Angelo Bailey ’05 5-9 KCFHAA V
- Colin Baumgartner ’05 10-14 KCF V
- Paige Biglin ’05 10-14 KCF
- Brett Blaauw ’05 1-4 KCF
- Matthew Bowman ’05 5-9 KCF
- Benjamin Busman ’05 10-14 KCF
- Rachelle (Tomac) Busman ’05 10-14 KCF
- Kelly (Clapp) Cameron ’05 5-9HAA D
- Matthew Cameron ’05 1-4HAA D
- Sarah (Duffy) Cammock ’05 5-9 KCF
- Jamie Chun ’05 10-14 KCF
- Sarah Clancy ’05 15-19 KCF V
- Timothy Cowley ’05 5-9HC
- Amelia Davis ’05 1-4 KCF
- Kelly (Roshon) Estes ’05 1-4HAA
- Christy (Peaslee) Gaudreau ’05 5-9 KCF
- Alison (Mizen) Gaul ’05 15-19 KCF V
- Amy Gordon ’05 5-9 KCF
- Colleen Greene ’05 10-14 KCF
- Blake Hurt ’05 1-4 KCF
- Brandt Iden ’05 5-9HC
- Tania Iqbal ’05 5-9 KCF
- Matthew Jarboe ’05 1-4HAA
- Amy Johnson ’05 5-9 KCF
- Caitlin Kelly ’05 5-9 KCF
- Tiffany (Antor) Cole ’05 10-14 KCF
- Molly (Shotwell) Kriesel ’05 5-9 KCF
- Agata Lefere ’05 1-4HAA
- Alexandra Lett ’05 5-9 KCFHAA V
- Stephanie (Lafrate) Marks ’05 1-4 KCF
- Jason Maynard ’05 1-4 D
- Katherine McCracken ’05 15-19 KCF V
- Brooke (Larson) Park ’05 5-9 KCFHAA
- Joshua Pfau ’05 5-9HAA D
- Joseph Pray ’05 10-14 KCF
- Andrea Price ’05 10-14 KCFHAA
- Elizabeth Ralstrom ’05 10-14 KCF
- Stephanie Rashewsky Jesin ’05 5-9 KCF
- Stephen Robbins ’05 10-14 1833
- Clara Scholl ’05 10-14 KCF
- Stephanie Smith ’05 1-4 KCF
- Michael Smith-Palmer ’05 1-4HAA
- Natalie Tucker-Bradway ’05 10-14 KCF
- Joanna Tzenis ’05 5-9HAA
- Jeremy Vanisacker ’05 10-14HAA
- Kate Vickery ’05 10-14 KCF V
- Sarah Waddell ’05 1-4 KCF
- Jill Weatherhead ’05 1-4HAA
- Peter White ’05 5-9 D
- Emily Yeagley ’05 5-9 KCF
2006
Class Participation: 19.22%Class Agents: Mike Glista, Mary-Katherine Thompson Miller
- Anonymous
- Stephanie Anderson ’06 5-9 KCF
- Shanna Barkume ’06 5-9 KCFHAA
- Brittany Bartelo ’06 10-14 KCF
- Nicholas Beimer ’06 5-9 KCF
- Bradford Berndt ’06 10-14 1833
- Daniel Blustein ’06 10-14 KCF V
- Daniel Cook ’06 1-4 KCF
- Elizabeth Courtois ’06 1-4 KCF
- Lisa Dallacqua ’06 5-9 KCF
- Christina Dennaoui ’06 1-4 KCF V
- Mark Down ’06 1-4 KCF
- Cara (Jaye) Fernandez ’06 15-19 KCF
- Michael Glista ’06 10-14 KCF V
- Thomas Gouterman ’06 10-14 KCF
- Mary (Brown) Graves ’06 1-4 KCFHAA
- Joel Haas ’06 15-19 KCF
- Timothy Herman ’06 10-14 KCF
- Will Hobart ’06 5-9 KCF
- Anne Hollandsworth ’06 10-14 KCF
- Shannon (Bauer) Hough ’06 15-19 KCF D
- Lindsay (Anderson) Huber ’06 10-14 KCF
- Ted Hufstader ’06 5-9 KCF
- Kelsey Johnson ’06 10-14 KCF
- Laura Kennedy ’06 10-14 KCF
- Sobia Khaja ’06 10-14 1833
- Kyle Konwinski ’06 5-9 KCFHAA V
- Clara Lampi Pinedo ’06 10-14 KCF
- Eric Larson ’06 10-14 KCF
- Jonathan Marshall ’06 1-4 KCF
- Matthew McKillop ’06 15-19 KCF
- Elyse (Rapp) Mihalik ’06 10-14 KCF
- Jeffrey Mihalik ’06 15-19 KCF
- Mary-Katherine Thompson Miller ’06 10-14 1833HAA D STETSON V
- Toni Miller ’06 1-4 KCF
- David Nachtweih ’06 10-14 KCF D
- Ian Neill ’06 1-4 KCF
- Daisy (Gutierrez) Ngo ’06 5-9 KCF
- Keegan O'Connor ’06 5-9 KCF V
- Jeffrey Outslay ’06 5-9 KCF
- Courtney Read ’06 5-9 KCF
- Helen (Son) Slowey ’06 1-4 KCF
- Rebecca (Raymor) Tenenbaum ’06 10-14 KCF
- Tiffany Tononi McNamara ’06 10-14 KCF
- Steven Turnbull ’06 1-4HC
- Tieneke van Lonkhuyzen ’06 10-14 1833HC V
- Katy (Wodika) Williams ’06 5-9 KCFHAA
- Michael Woods-DeWitt ’06 15-19 1833 D V
- Robyn (Page) Woods-DeWitt ’06 10-14 1833 D
- Christine Zakar ’06 5-9HAA
2007
Class Participation: 12.58%Class Agents: Tom Beck, Bristol Day, Erin Mazzoni
- Derek Arthur ’07 1-4 KCF
- Robert Atwood ’07 5-9 KCF
- Jacqueline Ball ’07 1-4 D
- Thomas Beck ’07 10-14 KCF V
- Paul Brozo ’07 1-4 KCF
- Elizabeth (Hauslein) Buell ’07 5-9 KCFHAA V
- Carolyn (McKey) Chase ’07 5-9 KCF
- Patrick Chase ’07 5-9 KCF
- Lindsey (Smith) Cobbe ’07 1-4 KCF
- Bristol Day ’07 10-14 KCF V
- Kyle Fletke ’07 1-4 KCF
- Sarah Fuhrman ’07 1-4 KCF
- Seth Gold ’07 5-9HAA
- Erin (Payne) Hauenstein ’07 5-9 KCF
- Alexander Jensen ’07 1-4 KCF
- Seema Jolly ’07 10-14 KCF
- Natalie Kaftan ’07 1-4 KCF
- David Kelly ’07 5-9HC
- David Klements ’07 5-9 KCF D
- Valentina Ladika ’07 1-4 KCF
- Caitlin Lewis ’07 10-14 KCF
- Robert May ’07 1-4 KCF
- Erin Mazzoni ’07 10-14 1833 V
- Brennan McBride ’07 1-4 KCF
- Holly Muir Koczot ’07 1-4 KCF
- Whitney Nielsen ’07 5-9 KCF D
- Elizabeth Okey ’07 10-14 KCFHAA
- Alana (Schaffer) Otten ’07 5-9 KCF
- Anthony Phelps ’07 1-4 KCF
- Rachael Rehberg ’07 1-4 KCF
- Caroline (Orosz) Robbins ’07 20-24 1833
- Kyle Shelton ’07 10-14 KCF
- Christopher Smart ’07 1-4HAA
- Laurel Stiedemann ’07 10-14 KCF V
- Kathryn Swope ’07 1-4 KCF
- Matthew Thieleman ’07 5-9 KCF V
- Nicholas Wasmer ’07 10-14 KCF
- Sessily Watt ’07 1-4 KCF
- Tyler Worst ’07 5-9HAA
2008
Class Participation: 12.89%Class Agents: Bridgett Blough, Amber Guerrero, Alexa Lindsay
- Emily (Collins) Aiken ’08 5-9 KCF
- Emma (Perry) Atwood ’08 5-9 KCF
- Daniel Barkley ’08 10-14 KCF
- Monisha Berkowski ’08 10-14 KCFHAA V
- Suzanna (Boyce) Berndt ’08 10-14 1833
- Rachel Brainerd ’08 5-9 KCF
- Aliza Caplan ’08 1-4HAA
- Paul Clegg ’08 1-4 KCF
- Emily Dayton ’08 5-9 KCF V
- Jesse DeGuire ’08 10-14 KCF
- Brady Donaldson ’08 5-9 KCF
- Jennie (Smith) Eber ’08 5-9HAA D
- Joseph Garvin ’08 1-4 KCF
- Lily Guerrero ’08 10-14 KCF D V
- Stephen Hagerman ’08 1-4HC
- Trevor Hough ’08 10-14 KCF D
- David Hyman ’08 1-4 KCF
- Elizabeth Lamphier ’08 10-14 KCF V
- Blake MacDonald ’08 5-9HAA V
- Ann Magid-Beale ’08 1-4 KCF
- Charles Nork ’08 5-9 KCF
- Elliot Paquette ’08 1-4 KCF
- Aubrey Parker ’08 1-4HAA
- Kara Purcell Morin ’08 5-9 KCF
- Sally (Warner) Read ’08 10-14 KCF
- Ellen Robertson ’08 5-9 KCF
- Brittany Snider ’08 1-4 KCF
- Jordan Tallman ’08 5-9HAA
- Courtney Tompkins ’08 10-14 KCF
- Rachel Udow ’08 5-9HAA V
- Elizabeth Wakefield-Connell ’08 5-9 KCF
- Michael Wallace ’08 1-4 KCF
- Julianna Weaver ’08 10-14 KCF
- Samantha Weaver ’08 5-9 KCF
2009
Class Participation: 11.58%Class Agents: Kira (Dow) Castle, Steve Charon, Andy Girrell, Juli Scalf, John "Owen" Willis
- Katharine (Hoeksema) Abraham ’09 1-4 KCF
- Emily (Jeitler) Ackerman ’09 5-9 KCF
- Sarah Arnosky ’09 10-14HAA D
- Russell Becker ’09 10-14 KCF
- Erik Bianchi ’09 1-4HAA
- Kira (Dow) Castle ’09 10-14 KCF V
- Steven Charon ’09 10-14 KCF V
- Nathania Dallas ’09 5-9 KCF
- Matthew D'Avanzo ’09 1-4HAA
- William Dickson ’09 10-14 1833 V
- Andrew Dombos ’09 5-9 D
- John Franchi ’09 1-4HAA
- Andrew Girrell ’09 10-14 KCF V
- Amanda Goumas ’09 5-9 KCFHAA
- Annah Harm ’09 5-9 KCF
- Jerrod Howlett ’09 10-14 1833HAA V
- Stephanie Jones ’09 5-9 KCF
- Hannah Kallewaard-Lum ’09 10-14 KCF
- Julia Kane Morlock ’09 1-4 KCF
- Michelle (Brittain) Keating ’09 5-9 KCF
- Jaime Keegstra ’09 5-9 KCF
- Andrey Malyutin ’09 10-14 KCF
- Hannah Masuga ’09 5-9 KCF
- Kristie McAlpine ’09 5-9 KCF
- Thomas Nudell ’09 5-9 KCF
- Amel Omari ’09 10-14 KCF
- Therese Perlowski ’09 1-4 KCF
- Emily Richardson-Rossbach ’09 5-9 KCFHC D
- Lisa Santoro ’09 1-4HAA
- Molly Sass ’09 10-14 KCF
- Juli Scalf ’09 10-14 KCF V
- Sarah (Manley) Silver ’09 5-9 KCF
- Nathaniel Victor ’09 1-4 KCFHAA
- Truc Vo ’09 5-9 KCF
- Amber (Cussen) Vocelle ’09 1-4 KCF
- William Watts ’09 1-4 KCF
- Omari Young ’09 1-4HAA V
2010
Class Participation: 17.81%Class Agents: Eric Aiken, Kevin Dugal, Brandon Luczak, Jessica Messerschmidt, Ajka Suljevic, Anne Weir Schechinger
- Eric Aiken ’10 5-9 KCF V
- Anne Baldwin ’10 5-9 KCF
- Brian Barkley ’10 10-14 KCF
- Ryan Bizzis ’10 1-4HAA
- Benjamin Buckley ’10 1-4 KCF
- Allen Buckner ’10 1-4 KCF
- Catherine (Skirving) Buckner ’10 1-4 KCF
- Elyse (Durham) Buffenbarger ’10 5-9 KCF V
- Wales Christian III ’10 1-4 KCF D V
- Elizabeth Colvin ’10 1-4 KCF
- Benjamin Cooper ’10 1-4 KCF
- Nyemade Cooper ’10 5-9HAA
- Colin Dueweke ’10 1-4 KCF
- Kevin Dugal ’10 10-14 KCF V
- Paul Ellis ’10 1-4HAA D
- Katherine (Ehlert) Escott ’10 5-9 KCF
- Brandon Foutz ’10 1-4HAA V
- Zachary Geiger ’10 5-9 KCF
- Andrew Grayson ’10 5-9 KCF
- Blayne (Milbeck) Gregory ’10 1-4 KCF
- Sarah Guzy ’10 5-9 KCF V
- Dustin Hennigar ’10 1-4 KCF
- Christopher Hutchinson ’10 5-9 KCF
- Jaclyn (Burgess) Hutchinson ’10 5-9 KCF
- Alexander Ito Maitland ’10 1-4 KCF
- Cyrus Jadun ’10 1-4HAA
- Madeleine Kamalay ’10 1-4 KCF
- Joseph Kilmer ’10 10-14 KCF
- Ilana Kresch ’10 1-4 KCF
- Sarah Kuljian ’10 5-9 KCF V
- Jaime (Franks) Luczak ’10 5-9 KCF
- Stephen Luczak ’10 10-14 KCF V
- Rachel (Jeffery) Lurie ’10 1-4 D
- Adam Manix ’10 5-9HC
- Allen Marecki ’10 1-4 KCF
- Jillian (Belstler) Marecki ’10 1-4 KCF
- Jillian McLaughlin ’10 5-9 KCF
- Jessica Messerschmidt ’10 5-9 KCF V
- Nicholas Moeller ’10 5-9 KCF
- Barret Mueller ’10 5-9HAA D V
- Devika Pakkala ’10 1-4 KCF
- Kaitlin Powe ’10 10-14 KCF
- Sarah Rambadt ’10 10-14 KCF
- Anne Renaud ’10 10-14 KCF
- Caitlin Rider ’10 1-4 KCF D
- Katja Samati ’10 1-4 KCF
- Briana Scales ’10 1-4 KCF
- James Semelsberger ’10 10-14HC
- Anna Simmons ’10 1-4 KCF
- Ajka Suljevic ’10 10-14 KCF V
- Christina (Davis) Szekely ’10 5-9 1833
- Lauren Torres ’10 1-4 KCF D V
- Thomas Turner ’10 10-14 KCF V
- Arica (Ciak) VanGelderen ’10 5-9 KCF
- Benjamin VanGelderen ’10 5-9 KCF
- Erin (O'Brien) Victor ’10 1-4 KCFHAA
- Anne Weir Schechinger ’10 10-14 KCF V
2011
Class Participation: 13.8%Class Agents: Sarah Allexan, Evan Bontrager, Becky Dennis-Hulway, Harold Hermanson, Alyssa McNamara, Alex Morgan
- Sarah Allexan ’11 10-14 KCFHAA V
- Chelsea Baumgarten ’11 5-9 KCF
- Melissa Bayci ’11 5-9 KCF
- Brian Bazzell ’11 5-9 KCFHC
- Edward Bealin ’11 5-9 KCF
- Ross Beattie ’11 5-9 KCFHAA
- Mary (Corcoran) Becktell ’11 5-9 KCF
- Candice Blawat-Sutton ’11 5-9 KCF
- Margaret Brill ’11 5-9 KCF
- Collin Brummel ’11 5-9 KCFHC
- Thomas Cafmeyer ’11 1-4 KCFHAA
- Craig Carpenter ’11 5-9 KCF
- Martha Cavazos ’11 1-4 KCF
- Marcia Croft ’11 5-9 KCF
- Rebecca Dennis-Hulway ’11 10-14 KCF V
- Kate Farwell ’11 5-9 KCFHAA
- Brian Flahie ’11 5-9 KCF
- Emily Hanneman ’11 5-9 KCF D V
- Harold Hermanson II ’11 10-14 KCF V
- Rob Hipskind ’11 5-9 KCF
- Alexis (Irons) Hooper ’11 1-4 KCF
- Allison Jacobs ’11 1-4 KCF
- Ankur Jain ’11 5-9 KCF
- Courtney Kaplan ’11 1-4HAA
- Mark Kerney ’11 1-4HAA
- Noah Klugman ’11 5-9 KCF
- Sian Leach ’11 5-9 KCF
- Christopher LeBlanc ’11 1-4 KCF
- Sarah (Jenzen) Leineke ’11 10-14HAA D
- Rebecca McLaughlin ’11 5-9 KCF
- Alex Morgan ’11 10-14 KCF V
- Elsa Musko ’11 10-14 KCF V
- Cody Musselman ’11 1-4 KCF V
- Brandon Nuyen ’11 1-4 KCF
- Lane Powell ’11 5-9 KCF
- Claire Riggs ’11 5-9 KCF
- Shannon (Kennedy) Sabo ’11 1-4 KCF
- Sarah Stewart ’11 5-9 KCF
- Tyler Stewart ’11 1-4HAA
- Gena Taylor ’11 5-9 KCF
- John Weber Jr. ’11 5-9 KCF D
- Katherine Weeks ’11 5-9 KCFHAA V
2012
Class Participation: 8.07%Class Agents: Dion Bullock, Christine Lewis, Meredith Loomis Quinlan, Milo Madole, Liz Solan
- Ashley Arnoldi ’12 5-9 KCF
- Martin Blanc ’12 5-9HAA
- Dion Bullock ’12 5-9 KCF V
- Calder Burgam ’12 5-9 KCF
- Yin Cai ’12 5-9 1833
- Rachel Cohan ’12 5-9 KCF
- Douglas Colton ’12 10-14 1833
- Alexander Dombos ’12 5-9 KCFHAA D
- Gregory Flanigan ’12 5-9 KCF
- MacKenzie (Sudol) Foster ’12 1-4 KCF
- Megan Garn ’12 1-4 KCF
- Kelsey Hassevoort ’12 1-4 KCFHAA V
- Patrick Hlavacek ’12 10-14 KCF
- Meredith Loomis Quinlan ’12 10-14 KCF D V
- Alexandra (Crockford) Luisi ’12 1-4 KCF V
- Milo Madole ’12 10-14 1833 STETSON V
- Alana Mancuso ’12 5-9 KCF
- Michael McCann ’12 1-4HAA
- Zachary Menzer ’12 1-4 KCF
- Kristen Nuyen ’12 10-14 KCF
- William Post ’12 1-4 KCF
- John Schaffer ’12 1-4 KCF
- Paula Silverman ’12 1-4 KCFHAA
- Kathleen Sly ’12 1-4 KCFHAA
- Elizabeth Solan ’12 5-9 KCF V
- Leigh Voulgaris ’12 1-4 KCF
- Riley Wetzel ’12 1-4HAA
2013
Class Participation: 8.73%Class Agents: Zari (Haggenmiller) Carpenter, Brittany King-Pleas, Alex Rigney, Darwin Rodriguez
- Moriam Aigoro ’13 5-9 KCF
- Emily Bair ’13 1-4HAA
- Rodrigo Barrera ’13 1-4HAA
- Travis Braun ’13 1-4HAA
- Christopher Cain ’13 5-9 KCF
- Zari (Haggenmiller) Carpenter ’13 5-9 KCF V
- Cody Carr ’13 5-9 KCF
- Jennifer Chambers ’13 5-9 KCF
- Hannah Daly ’13 1-4 KCF
- James Daniels ’13 5-9HAA D
- Maeve Dixon ’13 1-4 D
- Emily Drucker ’13 1-4 KCF
- Aaron DuCharme ’13 1-4HAA D
- Emilie Harris-Makinen ’13 5-9 KCF
- Benjamin Hulbert ’13 5-9 KCF
- Craig Isser ’13 1-4 KCF
- Sukhvir Kaur ’13 1-4 KCF D
- Michelle Keohane ’13 1-4 KCF
- Caleb Kline ’13 5-9 KCFHAA V
- Isabel Lee ’13 5-9 KCF D
- Colin Leffert ’13 1-4 KCF
- Dane Macdonell ’13 1-4HAA
- Lydia Manger ’13 5-9 KCF D
- Guy Martin ’13 1-4 KCF
- Caitlin McCarthy ’13 5-9 KCFHAA
- Regina Pell ’13 5-9 KCF
- Alexander Rigney ’13 5-9 KCF V
- Jesyca (VanDyke) Salden ’13 1-4 KCF
- Shoshana Schultz-Purves ’13 1-4 KCF
- Marjorie Toshach ’13 1-4 KCF
- Matthew Vanderhoef ’13 1-4HAA D
- Yongle Wang ’13 1-4 KCF
2014
Class Participation: 10.2%Class Agents: Anna Asbury, Darrin Camilleri, Mark Ghafari, Katharine Moffit, Salwa Tareen, Grace Walter, Emily Witte
- Madeleine Aborn ’14 5-9 KCF D V
- Nicole Antoine ’14 1-4 KCF
- Anna Asbury ’14 5-9 KCF V
- Zoe Beaudry ’14 1-4 KCF
- Erran Briggs II ’14 1-4 KCF V
- Carolina Cabrera ’14 1-4 KCF D
- Darrin Camilleri ’14 5-9 KCF V
- Ryan D'Mello ’14 1-4 D
- Caitlin Donnely Cain ’14 1-4 KCF
- Claire Fielder ’14 5-9 KCF V
- Mark Ghafari ’14 5-9 KCFHAA STETSON V
- Ian Good ’14 1-4 KCF
- Sameen Haque ’14 1-4 KCF
- Samuel Larioza ’14 1-4HAA
- Alex Lindsay ’14 1-4HAA
- Mary Mathyer ’14 1-4 KCF
- Tyler McFarland ’14 1-4HAA D
- Abigail Miner ’14 5-9 KCF V
- Ly Nguyen ’14 1-4 KCF
- Leland O'Connor ’14 1-4 KCF
- Conor O'Meara ’14 1-4HAA
- Crestina Pacheco ’14 5-9 KCF
- Fayang Pan ’14 5-9 1833
- Christopher Ralstrom ’14 5-9 1833
- Ramon Rochester ’14 1-4 KCF
- Peter Rothstein ’14 1-4HAA
- Emily Smith ’14 1-4 KCF
- Brett Thomas ’14 5-9 KCF
- Cassie Thompson ’14 5-9 KCF
- Jeffrey VanErp ’14 1-4 KCF
- Umang Varma ’14 1-4 KCF
2015
Class Participation: 9.38%Class Agents: Jake Gallimore, Cameron Goodall, Marquise Griffin, Hannah (Maness) Hiscock, Alex Werder, Skylar Young
- Olivia Bouchard ’15 1-4HAA
- William Cagney ’15 1-4HAA
- Samuel Chey ’15 1-4 KCF
- Athena Curtiss ’15 1-4 KCF V
- David DeSimone ’15 5-9 KCFHAA
- Shelby (Retherford) Dewitt ’15 1-4 KCFHAA
- Lauren Drew ’15 5-9 KCF
- Kristen Ellefson ’15 1-4HAA
- Jacob Gallimore ’15 5-9 KCFHAA V
- Nya Greenstone ’15 5-9 KCFHAA
- Marquise Griffin ’15 5-9 KCF V
- Hannah (Maness) Hiscock ’15 5-9 KCFHAA V
- Jane Huffman ’15 1-4 KCF
- Jagdeep Kaur ’15 5-9 KCF
- John Lawless IV ’15 5-9 KCFHAA
- Morgan (Clothier) Levitas ’15 1-4 KCF
- Elliot Littman ’15 5-9HAA
- Spencer MacDonald ’15 1-4HAA
- Natalie Melnick ’15 1-4 KCF V
- Asia Liza Morales ’15 5-9 KCF
- Bryan Olert ’15 5-9 KCF
- Bridget O'Toole ’15 1-4 KCF
- Anna Rayas ’15 1-4 D
- Elana Rosen ’15 5-9 KCF
- Lyla Rothschild ’15 1-4 KCF V
- Aaron Schoenfeldt ’15 1-4HAA
- Hayley Smith ’15 5-9 KCF
- Shang Sun ’15 1-4 KCF
- Morgan Walker ’15 5-9 KCF D
- Clayton Weissenborn ’15 1-4HAA D V
- Scott Wharam ’15 5-9HAA
- Cheryl Zhang ’15 1-4HAA
2016
Class Participation: 7.21%Class Agents: Tyler Armor, Alexis Fiebernitz, Rey Hernandez Sosa, Tutu Huang, Dylan Polcyn
- Tyler Armor ’16 1-4 KCF V
- Anna Barget ’16 1-4 KCF
- Olivia Cares ’16 1-4 KCFHAA D
- Annaliese Collier ’16 5-9 KCF
- Alexis Fiebernitz ’16 5-9 KCF V
- Marie Fiori ’16 1-4 KCF D V
- Stephanie Heard ’16 1-4 D
- Pornkamol Huang ’16 5-9 KCF D V
- Robert Hudson ’16 1-4HC
- Julia Hulbert ’16 5-9 KCF
- P. Hunter ’16 5-9 KCF D V
- Kelsey Kerbawy ’16 5-9HAA D
- Rachel Keshishian ’16 5-9 KCF D
- Mallory McClure ’16 1-4 KCFHAA
- Mallika Mitra ’16 1-4 KCF V
- Kelly Ohlrich ’16 1-4 KCF
- Dylan Polcyn ’16 5-9 KCF V
- William Roberts ’16 1-4HAA
- Grady Schneider ’16 1-4 KCF
- Lauren Seroka ’16 1-4HAA D
- Mira Swearer ’16 1-4 KCFHAA
- Sarah Wallace ’16 5-9 KCF
2017
Class Participation: 7.99%Class Agents: Emerson Brown, Eric De Witt, Bianca Delgado, Alivia DuQuet, Emily Finch, Christopher Francis, Emma Franzel, Amanda Johnson, Kamal Kamalaldin, Emily Levy, Kriti Singh, Brooke Travis
- Suma Alzouhayli ’17 1-4 KCF
- Serena Bonarski ’17 1-4 KCF
- Emerson Brown ’17 5-9 1833 V
- Thaddeus Buttrey ’17 1-4 1833
- Dylan Calloway ’17 1-4 KCF
- Nicholas Caywood ’17 1-4HAA
- John Clark ’17 1-4HAA
- Bianca Delgado ’17 1-4 KCF V
- Eric De Witt ’17 5-9 KCFHAA V
- Alivia DuQuet ’17 1-4 KCF V
- Erin DuRoss ’17 1-4HAA V
- Michael Faust Jr. ’17 1-4HAA
- Emily Finch ’17 5-9 KCF V
- George Fishback Jr. ’17 1-4HAA
- Brett Garwood ’17 1-4HAA
- Eloise Germic ’17 1-4HAA
- Yicong Guo ’17 5-9 KCF D
- Kamalaldin Kamalaldin ’17 5-9 KCF V
- Samuel Kepes ’17 1-4 KCF
- David Lieber ’17 1-4 KCF
- Megan Loyer ’17 1-4 KCF
- Suzanne Miller ’17 1-4HAA V
- Anne Nielsen ’17 1-4 KCF
- Colleen Orwin ’17 5-9 KCFHAA V
- James Reuter ’17 1-4 KCF
- Jacob Scott ’17 5-9HAA
- William Sheehan ’17 1-4 KCF V
- Kriti Singh ’17 5-9 KCF V
- Collin Steen ’17 5-9 KCF
- Emma Tardiff ’17 1-4HAA V
- Brooke Travis ’17 5-9 KCF V
- Hassan Turk ’17 1-4 KCF
- Sidney Wall ’17 1-4 KCF
2018
Class Participation: 4.56%Class Agents: Lexi Ambs, Guillermo Dominguez Garcia, Shelby Hopper, Travis Hunziker, Elyse Tuennerman, Haley Wentz
- Guillermo Dominguez Garcia ’18 1-4 KCFHAA V
- Benjamin Forhan ’18 1-4HAA
- Charlotte Gavin ’18 1-4 KCF
- Joseph Giacalone ’18 1-4HAA
- Beau Godkin ’18 1-4HAA
- Travis Hunziker ’18 1-4 KCF V
- Katherine Johnson ’18 1-4HAA V
- Sai Klein ’18 1-4HAA
- Emily Kozal ’18 1-4 KCF V
- Michael Mitchell ’18 1-4 KCF
- Samantha Ramsay ’18 1-4 KCF
- Tianqi Shen ’18 1-4 KCF
- Gabrielle Shimko ’18 1-4 KCF
- Bailey Smith ’18 1-4 KCF
- David Vanderkloot ’18 1-4 1833HC
2019
Class Participation: 7.96%Class Agents: Joe Edwards, Emma Eisenbeis, Amanda Moss, Shivani Rana, Ashley Schiffer, Kyong So, Maya Srkalovic
- Sonal Bahl ’19 1-4HAA
- Grace Beck ’19 1-4 1833
- Bradley Bez ’19 1-4HAA
- Jacob Bonifacio ’19 1-4 KCF
- Alexander Cadigan ’19 1-4 1833HC
- Timothy DeCoursey ’19 1-4 KCF
- Emma Eisenbeis ’19 1-4 KCF V
- Anna Emenheiser ’19 1-4 1833
- Sarah George ’19 1-4 KCFHAA
- Garrett Guthrie ’19 1-4HAA D
- Kaspar Hudak ’19 1-4 KCF
- Sharat Kamath ’19 1-4 KCF
- Katherine Kreiss ’19 1-4 D
- Alexander Lee ’19 1-4HAA D
- Grant Lobert ’19 1-4 KCF
- Ian McKnight ’19 1-4 1833
- Zachary Morales ’19 1-4HAA
- Amanda Moss ’19 1-4HAA V
- Andrew Novetsky ’19 1-4HAA
- Andrew Parsons ’19 1-4 1833
- Julia Petroff ’19 1-4 1833
- Ashley Schiffer ’19 1-4 KCF V
- Peter Schultz ’19 1-4 KCF
- Sharif Shaker ’19 1-4 KCFHAA
- Freeman Slaughter ’19 1-4 KCF
2020
Class Participation: 5.3%Class Agents: Miranda Flores-Tirado, Tia Martins, Jack Tagget, Andrew Vasquez
- Georgie Andrews ’20 1-4HAA
- Grant Anger ’20 1-4HAA D
- Riya Bhuyan ’20 1-4 KCF
- Nutsa Chinchilakashvili ’20 1-4 KCF
- Anders Finholt ’20 1-4 KCF
- Miranda Flores-Tirado ’20 1-4 KCF V
- Joshua Gibson ’20 1-4 D
- Laura Hanselman ’20 1-4HAA
- Rosella LoChirco ’20 1-4 KCFHAA D V
- Elizabeth Munoz ’20 1-4HAA
- Michael Orwin ’20 1-4HAA
- Boemin Park ’20 1-4 1833
- Erin Radermacher ’20 1-4HAA
- Orly Rubinfeld ’20 1-4 D
- Isabella Russo ’20 1-4HAA
- Madison Vallan ’20 1-4HAA
- Julie Zabik ’20 1-4HAA