2018-2019 Donor and Volunteer Honor Roll
Parents of Current Students and of Alumni
Key
# Years giving
KCF Kalamazoo College Fund Donor
1833 1833 Society Member
HAA Hornet Athletic Association Donor
HC Hornet Club Member
D Designated Gift Donor
G Gifts In Kind Donor
PPLC President’s Parents Leadership Circle Member
STETSON Stetson Society Member
V Volunteer
- Anonymous (2)
- Abdelnour Abdelnour 1-4 KCF
- Maryann Abdelnour 1-4 KCF
- Leslie Abitz 25-29 KCFHC PPLC
- Marc Abrams 5-9 KCF
- Catherine Adams-Gravley ’83 15-19 KCF
- Debra Agee 10-14 KCF
- Russell Agee 10-14 KCF
- Osamu Aishima 25-29 KCF
- Yoshiko Aishima 25-29 KCF
- Alan Amendt 30-34 KCF
- Diane Amendt 30-34 KCF
- Jerome Amrhein 5-9 KCF
- Kathleen Amrhein 5-9 KCF
- Catherine Amundsen 20-24 KCF
- William Amundsen 20-24 KCF
- Sachiko An 15-19 KCF
- Teisa An 15-19 KCF
- Jimmy Anderson ’64 1-4 KCF
- Julie Anderson 1-4 KCF
- Paul Anderson 1-4 KCF
- Chris Andrews 1-4HAA
- Katie Andrews 1-4HAA
- Denise Antonishen 1-4 KCF
- Mark Antonishen 1-4 KCF
- Amy (Meyers) Applin ’88 15-19 KCF
- Kenneth Archey ’70 25-29 KCFHAA
- Marilyn (Christlieb) Archey ’70 25-29 KCFHAA
- Luis Arcienega 5-9 KCF
- Vicki Arkoff 1-4 KCF
- Lisa Armstrong 1-4 KCF
- Scott Armstrong 1-4 KCF
- Avery Aten ’69 35+ KCF
- Marcia (Wingard) Aten ’68 35+ KCF
- Dawn Autio 1-4HAA
- Ricardo Ayala 5-9 KCF
- Sonia Ayala 5-9 KCF
- Mary Babcock 10-14 KCF
- Ralph Babcock 10-14 KCF
- Lisa Bailey ’86 15-19 KCF
- Carroll Baker Sr. 1-4 KCF
- Priscilla Baker 35+ KCF
- Robert Baker ’66 35+ KCF
- Judith (Friedrich) Bakerman ’77 10-14 KCF
- Thomas Bakerman ’77 10-14 KCF
- Amy Baldwin 1-4 KCFHAA
- Chad Baldwin 1-4 KCFHAA
- George Baldwin ’75 35+ KCF V
- Kathleen Baldwin 35+ KCF
- Patricia Baldwin 5-9 D
- William Baldwin 5-9 D
- George Ball 10-14 KCF
- Katherine Ball 10-14 KCF
- Shelly Banet 1-4 KCF
- Gary Banks 1-4 KCFHAA
- Kathryn Baran 20-24 KCF
- Donna Bargo 25-29 KCF
- John Bargo 25-29 KCF
- Kerri Barker 5-9 KCF
- Barbara Barnes ’94 5-9 KCF
- Tim Barrett 25-29 KCF
- Christian Baumann 15-19HAA
- Mayme (Silverthorn) Baumann ’92 15-19HAA
- John Baumgartner Jr. ’78 35+ KCF
- David Baxter 10-14 KCF
- Elaine Baxter 10-14 KCF
- Kim Beattie ’72 30-34HC
- Wendy Beattie 30-34HC
- Becky Beaudry 5-9 KCF
- Doris Beck 10-14 1833
- Eric Beck 10-14 1833
- Jonathan Becker ’73 10-14 KCF
- Mark Becker 5-9 KCF
- Ruth Becker 10-14 KCF
- Dhiraj Bedi 1-4 KCF
- Jeffrey Beehler ’81 25-29 KCF PPLC
- Lori Beehler 25-29 KCF PPLC
- Wayne Beehler 35+ KCF
- Janet Begeny 1-4 KCF
- John Begeny 1-4 KCF
- Carl Bekofske ’64 35+ 1833HAA D
- Karen (Glomp) Bekofske ’63 35+ 1833HAA D
- Kevin Belew ’85 15-19 D
- Cheri Bell 1-4 KCF
- Curtis Bell Sr. 1-4 KCF
- Muriel Bell 25-29 KCF
- Robert Bell 25-29 KCF
- Clifford Bellers 20-24 KCF
- Sharon Bellers 20-24 KCF
- David Benner 20-24 KCF
- Sharon Benner 20-24 KCF
- Ann (Burt) Berger ’71 30-34 KCF
- Bradley Berger ’72 30-34 KCF
- Delfina Bertollini 1-4 KCF
- Larry Bertollini 1-4 KCF
- Deborah Bienstock 1-4 KCF
- Jeffrey Bieszki 1-4 KCF
- Patte Bishop 5-9HAA D
- Peggy Bistolarides 5-9 KCF
- Peter Bistolarides 5-9 KCF
- Donna Blackall 15-19 KCF
- Matthew Blackall 15-19 KCF
- Eduardo Blanc 1-4 KCF
- Anne Blatchford ’82 30-34 1833HC PPLC STETSON
- Georgina Bliss-Marshall 1-4 KCF
- Warren Board 10-14 D
- Lisa Boinais 1-4 KCF
- John Bolin ’65 35+ KCF
- Sandra (Blaine) Bolin ’65 30-34 KCF
- Daniel Bonifacio 25-29 KCFHC PPLC
- Jennifer (Schell) Bonifacio ’87 25-29 KCFHC PPLC
- Charles Bonner IV 1-4 KCF
- David Booth ’78 35+ KCF
- Gayle Booth 30-34 KCF
- James Booth ’73 30-34 KCF
- Karen (Wisner) Booth ’78 35+ KCF
- Lori Bowden 1-4HAA
- Scott Bowden 1-4HAA
- Francis Bowers IV 1-4 KCF
- Lori Bowers 1-4 KCF
- Anne Bowhay 10-14 KCF
- Florence (Chisholm) Bowman ’49 35+ KCF
- Helen Bowser 25-29 KCF
- Richard Bowser ’56 25-29 KCF
- Patricia (Crego) Boylan ’62 25-29 KCF
- Dennis Bozyk 1-4 KCF
- Elizabeth Bozyk 1-4 KCF
- Elizabeth Brand 15-19 KCF
- Richard Brand Jr. 15-19 KCF
- Alexander Brankiewicz 15-19HAA
- Judith Brankiewicz 15-19HAA
- Barbara Bresnahan 5-9 KCFHAA
- David Bresnahan 5-9 KCFHAA
- Erin Brockhaus 1-4HC PPLC
- Richard Brockhaus 1-4HC PPLC
- Catherine Brockington 20-24 D
- Richard Brodhagen 1-4 KCF
- Patricia Brook 1-4HC D
- Roger Brook 1-4HC D
- Joanne Brown 35+ 1833 STETSON
- Terry Brown ’59 25-29 KCF STETSON
- Tom Brown ’67 35+ 1833 STETSON V
- Richard Browne ’87 15-19 KCF
- Dian Brownell 35+ KCF STETSON
- Roger Brownell ’68 35+ KCF STETSON
- Shelley Brown-Gianino 20-24 1833HAA
- Nicholas Brownlee ’69 25-29 1833
- Veronica Brownlee 25-29 1833
- William Brumsickle 5-9 KCF
- Alison Bryant 1-4HC D PPLC
- John Bryant 1-4HC D PPLC
- Ann Buckley 30-34 KCF
- Joseph Buckley 30-34 KCF
- Kim Buckley 5-9 KCF
- Margaret Buckley 5-9 KCF
- Caroline Buhl 5-9 KCF
- Kendall Buhl ’92 5-9 KCF
- Amy Bunch 1-4HAA D
- Richard Bunch 1-4HAA D
- Daniel Burk ’83 30-34 KCF
- Linda (Fleetwood) Burk ’83 30-34 KCF
- Marsha Burley 15-19 KCF
- Larry Burns 5-9 KCF
- Donald Burrough 35+ KCF
- Suezanne (Storch) Burrough ’68 35+ KCF
- Don Burton II 10-14HAA
- Pamela Burton 1-4 KCF
- Simon Burton 1-4 KCF
- Susan Burton 10-14HAA
- Anthony Bustamante 1-4 KCF
- Patricia Bustamante 1-4 KCF
- Claude Buttrey 5-9 KCF
- Karen Buttrey 5-9 KCF
- Alice (Jameson) Caddow ’71 30-34 KCF STETSON
- Barbara Cain 1-4 KCF
- Christine Callahan 1-4 KCF
- Michael Callahan 1-4 KCF
- Darcy Campbell 1-4 KCF
- John Campbell 1-4 KCF
- Patricia Campbell Huff 1-4 KCF
- Jean Cares 5-9HAA D
- John Cares 5-9HAA D
- Robert Carlson 1-4 KCF
- Denise Carr 15-19 1833
- Thomas Carr 15-19 1833
- Carol (Burt) Carra ’69 35+ 1833 D STETSON
- Phillip Carra ’69 35+ 1833 D STETSON
- Diane Carsten-Pelak ’82 20-24 1833HC PPLC
- Betsy Carter 5-9 KCF
- Joan Carver 5-9 KCF D G
- Helyn Castle 5-9 KCF
- John Castle 5-9 KCF
- James Cavallo ’72 35+ KCF V
- Robert Cebelak 10-14 KCF
- Dianne Cermak 20-24 KCF
- Gregory Cermak 20-24 KCF
- Maria Chaidez 1-4 D
- Ricardo Chaidez 1-4 D
- David Chalk 25-29 KCF
- Joan Chalk 25-29 KCF
- Albert Chan 1-4 KCF
- Sally Chan 1-4 KCF
- Dennis Chandler 20-24HAA
- Simone Charter-Harris 5-9 KCF
- Weiping Chen 1-4HAA
- Ta-Pei Cheng 5-9 KCF
- William Chenoweth 15-19 KCF
- Barbara Cherem 10-14 KCF
- Gabriel Cherem 10-14 KCF
- Barbara Chmiel 10-14 KCF
- John Chmiel 10-14 KCF
- Katherine Chosid 1-4 KCFHAA
- Matthew Chosid 1-4 KCFHAA
- Karin Chung 1-4HAA D
- William Chung 1-4HAA D
- Barbara Church 1-4 KCF
- Douglas Church 1-4 KCF
- Ruth Church ’86 25-29 KCFHAA
- Barbara (Friese) Clapp ’63 35+ KCF
- William Clapp ’63 35+ KCF
- Barbara (Goodsell) Clark ’47 35+ KCF
- Suzanne Clark 1-4HAA
- Todd Clark 1-4HAA
- Charles Clifford 20-24 KCF
- Martha Clifford 20-24 KCF
- Dallas Coleman 5-9 KCF
- Janice Coleman 5-9 KCF
- Janice Collins 15-19 KCF
- John Collins Jr. ’68 15-19 KCF
- Alyson (Husband) Conley ’92 5-9 KCF
- Patrick Conley ’92 1-4 KCF
- Angela Cook 1-4HAA
- Kevin Cook 1-4HAA
- Seamus Cooney 5-9 D
- Brenda Cooper 1-4 KCF
- Kevin Cooper 1-4 KCF
- Karen Cornell 1-4 KCF
- Robbert Cornell 1-4 KCF
- Rita Corrales 1-4 KCF
- Sergio Corrales Jr. 1-4 KCF
- Bryce Coselman 1-4HC PPLC
- Jamie Coselman 1-4HC PPLC
- Mary Costin 5-9 KCF
- James Crabbs 10-14 KCF
- Suzanne (Drake) Crabbs ’95 10-14 KCF
- Robert Craft Jr. 5-9 KCF
- Charles Crew 15-19 KCF
- Judith Crew 15-19 KCF
- Alan Croft 5-9 KCF
- Ramiro Cruz 1-4 KCF
- Peggy Cummins 10-14 KCF
- Marcia Cunliffe 1-4HAA D
- Ronald Cunliffe 1-4HAA D
- Christina (Bargo) Cunningham ’90 20-24 KCF
- Kiran Cunningham ’83 20-24 KCF
- Thomas Cunningham 20-24 KCF
- Carol (James) Czajkowski ’68 1-4 KCF
- Marjorie Daggett 10-14 KCF
- Balraj Dahiya 1-4 KCF
- Mikku Dahiya 1-4 KCF
- Samuel Dallas 10-14 KCF
- David Daly ’81 30-34 KCF
- Brenda Davis 10-14 1833
- Don Davis ’55 35+ 1833 STETSON
- Evelyn (Biek) Davis ’54 35+ 1833 STETSON
- Lurena Davis 10-14 KCF
- Lynn Davis 10-14 1833
- Douglas Decker 1-4HC PPLC
- Gary Decker 10-14 KCF
- Kathleen Decker 1-4HC PPLC
- Kathryn Decker 1-4 KCF
- Micheal Decker 1-4 KCF
- Sandra DeHollander-Kraushaar 30-34 KCF
- Sarah Delia 30-34 KCF
- Thomas Delia 30-34 KCF
- Marlene Denenfeld 5-9HAA D
- Stephen Denenfeld 5-9HAA D
- David Dennerll 1-4 KCF
- Lisa Dennerll 1-4 KCF
- Joanne Dennis 5-9 KCF
- William Dennis 5-9 KCF
- Al DeSimone 5-9 1833HAA D
- Lynne DeSimone 5-9 1833HAA D
- Jeffrey Desjardin 1-4HC PPLC
- Dennis Devine 5-9HAA
- Patricia Devine 5-9HAA
- John De Vos ’53 35+ KCF
- Karen (Lake) De Vos ’59 35+ KCF V
- Gary Dickstein 1-4 KCF
- Shelley Dickstein 1-4 KCF
- Kevin Dietz Sr. 1-4HAA
- Melissa Dietz 1-4HAA
- Greg Diment ’84 20-24 1833 PPLC STETSON
- Nancy Diment 5-9 KCF
- Mary (Joslin) Discher ’50 35+ KCF
- Wendell Discher ’49 35+ KCF
- Catherine (Tourney) Doherty ’80 30-34 KCF
- David Doherty 30-34 KCF
- Michael Dombos 5-9 D
- Douglas Donoho ’77 25-29 KCF
- Melissa Donoho 25-29 KCF
- Joseph Donohoe III 1-4 KCF
- Jan Dorniak 1-4 KCF
- Maria Dorniak 1-4 KCF
- John Doty 35+ KCF
- Marilyn (Ludwig) Doty ’61 35+ KCF
- Janet Dougherty 1-4 KCF
- Stephen Dougherty 1-4 KCF
- Elizabeth Doyle 20-24HAA
- James Doyle 20-24HAA
- David Drentlaw 1-4 KCF
- Mohan Dronamraju 1-4 KCF
- Rani Dronamraju 1-4 KCF
- Kathleen Drouin 5-9 KCF
- Thomas Drouin 5-9 KCF
- Darla Dubin 1-4 KCF PPLC
- Michael Dubin 1-4 KCF PPLC
- Annette Duchamp 30-34 KCF
- David Duchamp 30-34 KCF
- Anne (Buckley) Dueweke ’84 25-29 KCF
- Katherine Duffy 1-4 KCF
- Anthony Dugal 10-14 KCF
- Sandy Dugal 10-14 KCF
- Chiara Duggan 5-9 KCF
- Paul Duggan 5-9 KCF
- Annemarie Duncan 1-4 KCF
- Carol Dunleavy-Chandler ’82 20-24HAA
- David Dunn 15-19 KCF
- John Dykema 5-9 KCFHC PPLC
- Elaine Eachus 10-14 KCF
- Christine (Jackson) Earl ’92 10-14 KCF
- George Earl ’92 10-14 KCF
- Diane Eberts 15-19 D
- Randall Eberts 15-19 D
- Christrina Edwards 1-4 KCF
- Lonnie Edwards 1-4 KCF
- Robert Edwards 1-4HAA
- Manfred Egerer 5-9 KCF D
- Arlene Ehrean 20-24 KCF
- Roger Ehrean 20-24 KCF
- Fred Einspahr 35+ KCF D
- Susan Einspahr 35+ KCF D
- Barbara Eldridge 35+ D
- Larry Eldridge ’58 20-24 KCF
- Chrystal Embry 1-4 KCF
- Patricia Enos 1-4 KCF
- Cornelius Eringaard 1-4 KCF
- Susan Eringaard 1-4 KCF
- Maria Esquivel 1-4 KCF
- Jeffrey Evans 30-34 KCF
- Lisa (Engel) Evans ’83 30-34 KCF
- Angela Faber 1-4 KCF
- William Faber 1-4 KCF
- Chris Fairhall 1-4 KCF
- Lisa Fairhall 1-4 KCF
- Susan Fales 1-4HC PPLC
- William Fales 1-4HC PPLC
- Constance Ferguson 30-34 KCF
- Douglas Ferguson ’92 20-24 KCF
- Steve Ferguson 30-34 KCF
- Douglas Fielder 5-9 KCF
- Elizabeth Fielder 5-9 KCF
- Karen Fife 1-4HC PPLC
- Steven Fife 1-4HC PPLC
- David Filkin ’65 35+ 1833
- Thomas Finholt 25-29 1833HC D PPLC
- David Fischer ’59 35+ KCF STETSON V
- F. Conrad Fischer 35+ D
- Mary Ellen Fischer ’61 35+ KCF STETSON
- Sonja Fischer 35+ D
- Michelle Fish 1-4 PPLC
- Robert Fish 1-4 D PPLC
- Patrick Fitzgerald 1-4HC PPLC
- Paula Fitzgerald 1-4HC PPLC
- John Flanigan 5-9 KCF
- Linda Fletcher 10-14 KCF
- Constance (Clements) Flynn ’68 5-9 KCF V
- John Flynn 5-9 KCF
- Sallie Foley 15-19 KCF
- Steven Foley 15-19 KCF
- Darlynn Ford 1-4 KCF
- Timothy Ford 1-4 KCF
- Helen (Strong) Foreman ’65 30-34 KCF
- Christine Forsch 25-29 KCF D
- Randall Forsch ’83 25-29 KCF D
- John Forsythe 1-4HAA D
- Barbara (McCabe) Fowler ’57 30-34 1833
- James Fowler ’56 35+ 1833
- Jeffrey Fowler ’81 25-29 KCF
- Leslie Fowler 25-29 KCF
- Donald Frost ’65 35+ KCF
- LaVerne Frost 35+ KCF
- Hardy Fuchs ’68 35+ 1833
- Joe Fugate 35+ 1833 D G
- Louise Fugate 35+ 1833 D G
- Cynthia Fultz 5-9HC PPLC
- Edwin Fultz 5-9HC PPLC
- Angelica Garcia 1-4 KCF
- Cesar Garcia 1-4 KCF
- Hilda Garcia 1-4 KCF
- Suzanne Gardner 30-34 KCF
- Wayland Gardner 30-34 KCF
- David Garman ’68 35+ 1833
- Mary (VanVleck) Garman ’71 30-34 1833
- Carla Garwood 5-9HAA
- Duane Garwood 5-9HAA
- Dawn Gebben 1-4 KCF
- Johan Gebben 1-4 KCF
- Steven Geiger 1-4 KCF
- Alfred Gemrich ’60 35+ 1833 D STETSON
- Anna Gemrich ’86 25-29 KCF
- Jean Gemrich 35+ 1833 STETSON
- Richard Gensterblum 1-4 KCF
- Sherri Gensterblum 1-4 KCF
- Roger Gerstle 1-4 KCF
- Thomas Giancarlo ’79 10-14 1833
- Richard Gianino ’78 20-24 1833HAA V
- Frederick Gibby 5-9 KCF
- Loretta Gibby 5-9 KCF
- Gary Giguere Jr. 1-4 KCF
- Stephanie Giguere 1-4 KCF
- Danette Gilhaus 1-4HC
- Gregory Gilhaus 1-4HC
- H. James Gilmore ’83 30-34 KCF STETSON
- Sheryl (Christy) Gilmore ’83 25-29 KCF STETSON
- Susan Gilmore 30-34 D
- Karen Giltrow 1-4 KCF
- Blanka Girard 1-4HC D PPLC
- Steven Girard 1-4HC D PPLC
- Cathy Girdler 1-4HAA
- Gregory Girdler 1-4HAA
- Nancy Glen 30-34HC D
- Sally Goddard ’62 1-4 KCF
- Edward Goethals 15-19 KCF
- Jane Goethals 15-19 KCF
- Esther Gomez 1-4 KCF
- Blanca Gonzalez 1-4 KCF
- Cheryl Good 5-9HC
- Mark Good 5-9HC
- Richard Goodman Jr. 1-4HAA D
- Teri Goodman 1-4HAA D
- David Gordon 15-19 KCF
- Maggie Gordon 15-19 KCF
- Gabriela Gorelik 1-4 KCF
- Mary Gorjance 15-19 1833
- Adam Gravley ’84 20-24 KCF V
- Craig Green 20-24 KCF STETSON
- Beth Greening 15-19 D G
- Michael Greening ’88 15-19 D G
- Gerald Griffin 1-4 KCF
- Margaret Griffin 1-4 KCF
- Mark Grobosky 1-4HAA
- Susan Grobosky 1-4HAA
- Patricia Guenther 25-29 KCF
- Anne Guimond 1-4 KCF
- Paul Guimond 1-4 KCF
- Mark Guthrie 1-4 KCFHAA
- Leslie Guyor 1-4 KCF
- Scott Guyor 1-4 KCF
- Kelly Haase 1-4 KCF
- Thomas Hagadone 5-9 KCF
- Ann (Wright) Haight ’69 35+ KCF
- Bruce Haight ’68 35+ KCF
- Julie Hakken 5-9 KCF
- Richard Hakken 5-9 KCF
- Cynthia Halderson 25-29 KCF
- Dean Halderson 25-29 KCF
- Amy (Mantel) Hale ’66 30-34 KCF STETSON
- Lynn (Hallberg) Hall ’67 35+ 1833
- William Hall ’67 35+ 1833
- David Halley 1-4HAA
- Michelle Halley 1-4HAA
- Mary Halpert 35+ 1833 STETSON
- Rick Halpert ’69 35+ 1833 STETSON
- Caroline (Richardson) Ham ’48 35+ KCF D STETSON
- Leann Hamann McGowan 1-4HC PPLC
- Deborah Hamel 5-9HAA
- Kenneth Hamel 5-9HAA
- Janice Hamilton 35+ KCF
- R. Dickey Hamilton 35+ KCF
- Christine Hammond 10-14HC D
- Robert Hammond 10-14HC D
- Douglas Hancock 1-4 KCF
- Jeffrey Hanneman 10-14 KCF
- Mark Hanselman 5-9HAA D
- Sally Hanselman 5-9HAA D
- Lois Hansen 30-34 KCF
- Norval Hansen 30-34 KCF
- Suzanne Hardin 10-14 KCF
- Steven Harding 1-4 KCF
- Susan Harrington 10-14 KCF
- Antoine Harris 1-4 KCF
- Kendall Harris 5-9 KCF
- Kimberly Harris 1-4 KCF
- Michael Hartman ’86 20-24 KCF D STETSON
- John Hartmann 25-29 KCF
- Dennis Hauck 1-4HAA
- Kathleen Hauck 1-4HAA
- Lestra Hazel 5-9 KCF
- Robert Hearn Jr. 1-4 KCF
- Karen Hecht 1-4HAA
- Michael Hecht 1-4HAA
- Constance Hendershot 15-19 KCF
- Dennis Hendershot 15-19 KCF
- Amy Henderson 1-4 KCF
- Scott Henderson 1-4 KCF
- Craig Hendrix 30-34 KCF
- Dana (Holton) Hendrix ’80 30-34 KCF
- Charles Hensler 1-4 KCF
- Harold Hermanson ’76 10-14 KCF
- Andres Hernandez 1-4 KCF
- Jennifer Hernandez 1-4 KCF
- Lisa Hernandez Landis 1-4 KCF
- Lidia Herrera 1-4 KCF
- Adriana Herrera-Mier 1-4 KCF
- Jeanne (Koistinen) Hicks ’80 10-14 1833
- Randy Hicks ’80 10-14 1833
- Sonia Hill 35+ 1833HAA
- A. Craig Hillemeier 15-19 KCF
- Marianne Hillemeier 15-19 KCF
- Jade Hill-VanGelderen 30-34 1833
- Barry Hintz 5-9 KCF
- Carol Hintz 5-9 KCF
- Barbara (Cook) Hinz ’72 35+ KCF V
- Michael Hinz 35+ KCF V
- The late Paul Hiyama ’49 35+ KCF
- Barbara (Oelslager) Hoag ’92 15-19HAA D
- Thomas Hoag Jr. 15-19HAA D
- Lynn Hobbs 20-24 KCF
- James Hogg ’74 30-34 1833 D V
- Kathleen Hogg 30-34 1833 D
- Dennis Horrigan 15-19 KCF
- Jack Hosner ’88 20-24HAA
- Sharon (Dabideen) Hosner ’90 20-24HAA
- Bonnie Hough 10-14 D
- David Hough 10-14 D
- Patricia Howard 25-29 KCF
- Billie Howell 1-4 KCF
- Michael Howell 1-4 KCF
- Kevin Howley ’81 35+ 1833 D PPLC V
- Richard Howrey ’87 30-34 1833HAA V
- Robert Howson 1-4 KCF
- Samantha Howson 1-4 KCF
- Lisa Hudgins-Lopez Sr. 1-4 KCF
- Russell Hudson 5-9 KCF
- Jennifer Hueni 10-14 KCF
- Elizabeth Hugel 5-9 KCF D
- Thomas Hughes 1-4 KCF
- Trudy Hughes 1-4 KCF
- Thomas Hulbert 10-14 KCF
- Lauren Hurley 1-4HAA D
- Robert Hurley 1-4HAA D
- Kate Husband ’92 20-24 KCF
- Don Hutton 1-4 KCF
- Paula Hutton 1-4 KCF
- Donna Hyndman 1-4 KCFHAA
- Todd Hyndman 1-4 KCFHAA
- Jon Ichesco 1-4 KCF
- Patricia Ignatius 5-9 KCF
- Ann (Gillespie) Ingles ’65 30-34 KCF
- Emi Ito 10-14 KCF
- Judith Janis 1-4 KCF
- Lotta Jarnefelt-Burns 5-9 KCF
- Alice Jensen 1-4 KCF
- Brad Jensen 1-4 KCF
- David Jensen 1-4 KCF
- Hans Jensen 5-9 KCF
- Margaret Jensen 10-14 1833
- Mary Jensen 5-9 KCF
- Rachel Jensen 1-4 KCF
- Steven Jensen 10-14 1833
- Hilda Jeronimo 1-4 KCF
- Robert Jerow 5-9 KCF
- Maria Jimenez 10-14 KCF
- Martha Johanski 1-4HAA
- Robert Johanski Jr. 1-4HAA
- Cynthia Johnson 5-9 KCF
- Deloy Johnson 1-4 KCF
- Jay Johnson 5-9 KCF
- Joanne Johnson 10-14 KCF
- Kevin Johnson ’82 25-29 KCFHC PPLC
- Laurel Johnson 10-14 KCF
- Sandra Johnson 1-4 KCF
- William Johnston 25-29 KCF
- Joan Judd 35+ KCF
- Robert Judd ’63 35+ KCF
- Peter Junkin ’69 20-24 KCF
- John Kaczor 25-29 KCFHAA
- Amy Kahn 1-4 KCF
- Michael Kahn 1-4 KCF
- Sobha Kamath 1-4 KCF PPLC
- Sreenivas Kamath 1-4 KCF PPLC
- John Kastran 1-4HAA
- Kristin Kastran 1-4HAA
- Marilee (Smith) Kaufman ’68 35+ 1833 STETSON
- Girts Kaugars ’60 20-24 KCF
- Liena Kaugars 20-24 KCF
- Donna Keller 1-4 KCF
- Melissa Keller 1-4 KCF
- Robert Keller 1-4 KCF
- Thomas Keller 1-4 KCF
- Bethany Kelley 1-4HAA
- Patrick Kelley 1-4HAA
- Stephen Kellman 1-4 KCF
- Mary Beth Kelly 1-4 KCF PPLC
- Donald Kempster 10-14 D
- Gail Kempster 10-14 D
- Colleen Kendro 1-4 KCF
- Tom Kendro 1-4 KCF
- Deborah (Boverhof) Kennedy ’78 35+ KCF
- John Kennedy Jr. 35+ KCF
- Michael Kennedy 15-19 KCF
- Nancy (Shanks) Kennedy ’57 35+ KCF
- Deborah Kent 1-4 KCF
- Marge Kent 30-34HC D
- Robert Kent 30-34HC D
- Stephen Kent 1-4 KCF
- Julie Ketai 1-4 KCF
- Constance Kienle 35+ KCF
- Robert Kienle 35+ KCF
- Diane Kiino ’74 35+ KCF
- Karen King ’77 35+ KCF
- Margaret King 5-9 KCF
- David Kingsley 20-24 D STETSON
- Judy Kingsley 20-24 D STETSON
- Angela Kirschman 1-4 KCF
- Mark Kirschman 1-4 KCF
- John Kline ’86 25-29 KCF D
- Margie (Andreae) Kline ’86 30-34 KCF D
- Kathleen Kline-Hudson 5-9 KCF
- Timothy Klinger 1-4 KCF
- Donald Kluver 5-9 KCF
- Christopher Knight 1-4 KCF
- Laura Knight 1-4 KCF
- Barbara Knister 25-29 KCF
- Barry Knister ’63 25-29 KCF
- Donald Knoechel ’80 35+HC D
- Edwin Knoechel 35+HC D
- Geraldine Knoechel 35+HC D
- Teresa Knoechel 35+HC D
- Kathleen Koehler 1-4 KCF
- Janet Koestner 35+ KCF D
- Paul Koestner ’53 35+ KCF D
- Carolyn Kooiman 5-9 KCF
- Kenneth Kooiman ’64 5-9 KCF
- Robert Kopecky ’72 35+ D
- Janice (Brenner) Kopen ’68 30-34 KCF
- Robert Kopen ’68 35+ KCF
- Margaret Koreman 1-4 KCF
- Neil Koreman 1-4 KCF
- Frances Koremenos 20-24 KCF
- Joanne Kouba 35+ KCF
- Donna (Danielson) Kountoupes ’66 25-29 1833
- Sam Kountoupes ’64 25-29 1833
- David Kracht 5-9HC PPLC
- Sharlene Kracht 5-9HC PPLC
- Kelly Kraft 1-4HC D PPLC
- Paul Kraft 1-4HC D PPLC
- Cheryl Krause 10-14 KCF
- Eric Krause 10-14 KCF
- Philip Kraushaar Jr. ’74 30-34 KCF V
- Nancy Kreher 1-4 KCF
- Nancy (Glomp) Kreilick ’58 35+ 1833
- John Krezoski ’69 35+ 1833 STETSON V
- Susan (Oster) Krezoski ’69 35+ 1833 STETSON
- Jean Kroger 30-34 KCF
- William Kroger Jr. 30-34 KCF
- John Kuch ’60 35+ KCF
- Martha Kuch 35+ KCF
- Jennifer Kunec 1-4HC PPLC
- Robert Kunec 1-4HC PPLC
- David Kurtz Jr. ’75 35+ KCFHAA D
- Judith Kurtz 35+ KCFHAA D
- Margaret Laatsch 35+ KCF
- Robert Laatsch 35+ KCF
- Jon LaBahn ’61 25-29 KCF
- Susan LaBahn 25-29 KCF
- Deborah Lampar 25-29 KCF STETSON
- Kenneth Lampar Jr. ’79 25-29 KCF STETSON V
- Eugene Lampi 10-14 KCF
- Yomaira Lampi 10-14 KCF
- Janet Lamrock 1-4 KCF
- Ronald Lamrock Jr. 1-4 KCF
- Katherine Lang 1-4 KCFHAA D
- Terry Lang 1-4 KCFHAA D
- Tessa (Swiftney) Lang ’92 10-14 KCF D
- Vincent Larkin 1-4 KCF
- Burt Lauderdale 5-9 KCF
- Jennifer Lauderdale 5-9 KCF
- Carol (Miller) Layman ’58 35+ KCF
- Colin Leach 5-9 KCF
- Marianthe Leach 5-9 KCF
- Crystal Lee 5-9 KCF
- Timothy Leet 1-4 KCF
- Ruth (Hirrschoff) Leine ’64 25-29 KCF
- Jack Lennox 5-9 KCF
- Sandra Lennox 5-9 KCF
- David Leonard ’71 30-34HC D
- Monique Leonard 30-34HC D
- Jennifer Lepard ’86 20-24 KCF D STETSON
- Eve Lerman 1-4 KCF
- John Lett 25-29 KCF
- Andrea Levy 10-14 1833 D
- Paul Levy ’82 10-14 1833 D
- Stephen Lewis Jr. 30-34 KCF
- Jiaou Li 1-4HAA
- Christopher Light 35+ KCF D
- Margo Light 35+ KCF D STETSON
- Marilyn Lin 15-19 KCF
- Paul Lin 15-19 KCF
- Richard Lindau 1-4 KCF
- Luis Lizardo 1-4 KCF
- Segundo Lizardo 1-4 KCF
- Margaret Lloyd 20-24 KCF
- Patricia Locke 10-14 KCF
- Lisa Lombard 5-9 KCF
- Douglas Long ’63 35+ KCF
- Valerie Long 35+ KCF
- Derrick Lopez 1-4 KCF
- Peter Loveland 1-4HAA
- Tracy Loveland 1-4HAA
- Eleanor Lucas 35+ KCF
- G. Robert Lucas 25-29 KCF
- George Lucas 35+ KCF
- Patricia Lucas 25-29 KCF
- Barbara Lucier 25-29 KCF
- Richard Lucier 25-29 KCF
- Betty (Strand) Ludden ’66 35+ KCF
- Rhonda Lull 1-4 KCF
- Richard Lull 1-4 KCF
- Aaron Luna Jr. 1-4 KCF
- Debra Lustig 1-4 KCF
- Amy Mach 1-4 KCF
- Robert Mach 1-4 KCF
- Shelley MacMillan 10-14 KCF
- Paula Madden 5-9 KCF
- Thomas Madden Jr. 5-9 KCF
- Kristin Maddox-English 1-4 KCF
- Maureen Madion 1-4 KCF
- Emile Mahanti 1-4HAA
- Patricia Mahanti 1-4HAA
- Jill Maiorano 1-4HC PPLC
- Michael Maiorano 1-4HC PPLC
- Ian Maitland 10-14 KCF
- Elliott Maizels 5-9 KCF
- Julia Maizels 5-9 KCF
- Khalid Malik 5-9 KCF
- Rosemary Malizia 1-4 KCF
- Michele Maly-Dykema 5-9 KCFHC PPLC
- Joel Manardo 1-4 KCF
- Karen Manardo 1-4 KCF
- Domenica Marchetti 10-14 KCF
- Susan Maren 15-19 KCF
- Linda Mariani 1-4 KCF
- Kenneth Markel Jr. ’68 20-24 1833 V
- Valdeane Markel 20-24 1833
- Roberta Markworth 10-14 KCF
- Juan Marquez 1-4 KCF
- Christine Marquis 1-4 KCF
- Samuel Marquis Jr. 1-4 KCF
- William Marshall III 1-4 KCF
- Charles Martell 25-29 KCF
- John Martin 10-14 KCF
- Mildred Martin 10-14 KCF
- Ellen Martinez 1-4 KCF
- Tony Martinez 1-4 KCF
- Roni Masquelier 5-9 KCF
- Donna Mather 5-9 1833
- Richard Mather ’66 5-9 1833
- Walter May 5-9 KCF
- Carolyn Mayers 30-34 KCF
- David Mayers ’63 30-34 KCF
- Judith Mayle 15-19 KCF
- Deborah Mazzoni 10-14 KCF
- Michael Mazzoni 10-14 KCF
- Debra McAlpine 10-14 KCFHAA
- Jeffrey McAlpine 10-14 KCFHAA
- Brian McCall 1-4HAA
- Jame McCall 1-4HAA
- David McCurdy 1-4 KCF
- Katherine McCurdy 1-4 KCF
- Ralph McDowell ’83 30-34HC D
- Anita McEntyre 5-9 KCF
- Mariam McGillivray 30-34 KCF
- Christopher McGorisk 1-4HAA
- Kimberly McGorisk 1-4HAA
- Margaret McGrath 1-4HC PPLC
- Jacqueline (Barton) McGuire ’72 35+ KCF
- Stephen McGuire ’70 35+ KCF
- Jennifer (Huckabee) McKeever ’93 5-9 KCF
- Scott McKeever ’94 1-4 KCF
- Ann McKnight 1-4 KCF
- James McKnight 1-4 KCF
- Timothy McLaughlin 10-14 KCF
- Mary (Murch) McLean ’61 35+ 1833 D STETSON V
- Patricia Meola 15-19 KCF
- Phillip Meola 15-19 KCF
- Janice (Koltko) Mernitz ’68 30-34 KCF
- David Mesenbring ’73 35+ KCF V
- Gloria Messner 30-34 KCF
- William Messner 30-34 KCF
- Matthias Meyer 1-4 KCF
- Steven Meyer 1-4 D
- Tina Mickley 5-9 KCF
- Warren Mickley 5-9 KCF
- Danita Milbeck 10-14 KCF
- Steven Milbeck 10-14 KCF
- Carol Miller 10-14 D
- Carol Miller 10-14 KCF
- Cecil Miller III 1-4 KCF
- Cheryl Miller 1-4 KCF
- Douglas Miller 10-14 KCF
- John Miller 10-14 D
- Pamela Miller 5-9 KCF
- William Miller 1-4 KCF
- John Miller-Purrenhage ’93 10-14 KCF
- Laura Miller-Purrenhage ’93 10-14 KCF
- David Millstone 5-9 KCF
- Edward Miner ’76 20-24 KCF STETSON
- Imants Minka 1-4 KCF
- Daniel Minkus ’82 30-34 KCF
- Susan Minkus 30-34 KCF
- Alan Modlinski 1-4 KCF
- Julia Modlinski 1-4 KCF
- David Moore 30-34 KCF
- Leyla Moossavi ’88 20-24 KCF
- Jorge Morales Jr. 1-4HAA
- Jamie Moran 1-4HAA
- Julia Moran 1-4HAA
- Sheila Moran 5-9 KCF
- Betty Morefield 5-9 D
- Michelle Morgan 1-4HAA
- Christopher Morris ’79 30-34 KCF
- Jeannine Morris 30-34 KCF
- Robert Morris ’70 30-34 KCF
- Sally (Warrick) Morris ’70 30-34 KCF
- David Moss 1-4HAA
- Jennifer Moss 1-4HAA
- Cheryl Moyer 1-4 KCF
- Michael Muirhead Jr. 1-4 KCF
- Brenda (Hudson) Mulder ’84 25-29 1833
- Clifford Mulder ’84 25-29 1833 V
- Raphael Munavu ’70 5-9 KCF
- Salome Munavu 5-9 KCF
- Laura Mundorff 1-4 KCF
- Bettina Muscara 1-4 KCF
- Michael Muscara 1-4 KCF
- Carol (Hoben) Muth ’68 35+ KCF
- Jon Muth ’67 35+ KCF
- Linda Nartker 5-9HC D
- Ronald Nartker 5-9HC D
- Charles Nelson 10-14 KCF
- Kari Nelson 1-4 D
- Mark Nelson 1-4 KCF
- Vicki Nelson 10-14 KCF
- Alan Nesburg ’69 35+ KCF
- Kathryn Nesburg 35+ KCF
- Jann Nestell 5-9HAA D
- Michael Nestell 5-9HAA D
- Peggy Nichols 5-9HC
- Carol Nickelson 1-4HC D
- Jeffrey Nickelson 1-4HC D PPLC
- Paul Nielsen 20-24 KCF D
- Susan (Webb) Nielsen ’88 20-24 KCF D
- Lori Norgrove 1-4 KCFHAA
- Michael Norgrove 1-4 KCFHAA
- Jeffrey Novick 1-4HAA
- Deborah Nowak-Vanderhoef 20-24HC
- Leanne Numbers 5-9 KCFHAA
- Terry Numbers 5-9 KCFHAA
- Joseph Nuyen Jr. ’79 35+ 1833 D
- Wendy Nuyen 35+ 1833 D
- Jacqueline Odom 1-4HAA
- Randall Odom 1-4HAA
- Cynthia O'Donnell 1-4 KCF PPLC
- Timothy O'Donnell 1-4 KCF PPLC
- Kathleen O'Grady-Giancarlo ’80 10-14 1833
- Sean O'Keefe 1-4 KCFHAA PPLC
- Charissa Oliphant 10-14 KCF
- Thomas Oliphant 10-14 KCF
- Linda Olivieri 15-19 KCF
- Linda Olsen 20-24 KCF
- Roger Olsen 20-24 KCF
- Mohammed Omari 10-14 KCF
- Florence Orosz 30-34 1833 D
- Joel Orosz ’79 30-34 1833 D
- Carol Osborne 20-24 KCF
- Richard Osborne 20-24 KCF
- Carl Osthaus ’65 15-19 KCF
- Edmund Outslay 10-14 KCF
- Jane Outslay 10-14 KCF
- Jennifer (Dill) Ovink ’73 25-29 1833 V
- Roger Ovink ’73 25-29 1833 V
- Jose Pacheco 5-9 KCF
- Karin Pacheco 5-9 KCF
- Susan Pacheco 1-4HAA D
- Anthony Pagorek 5-9 KCF
- Kathleen Pagorek 5-9 KCF
- Geoffrey Paine ’80 10-14 KCF
- Mary Paine 10-14 KCF
- Emily Palacios 1-4 KCFHC D PPLC
- John Palacios II 1-4 KCFHC D PPLC
- Cindy Palese 1-4 KCF
- Michael Palese 1-4 KCF
- Thomas Paquette 1-4 KCF
- Sharon Parker 20-24 KCF
- Jeffrey Paschke ’74 35+ KCF
- Mary (Johnson) Paschke ’74 35+ KCF
- Anil Patel 1-4 KCF
- Nayana Patel 1-4 KCF
- Charlene Patrell 1-4 KCF
- Gregory Patrell 1-4 KCF
- Sharon Patterson 1-4 KCF
- James Patton Jr. 1-4 KCF
- Jane Pavliscak 1-4 KCF
- Sharon Peeters 10-14 KCF
- Steven Pelak ’82 20-24 1833HC PPLC V
- Carey Pellerin 1-4HAA
- Mark Pellerin 1-4HAA
- Ann Pepe 15-19 KCF
- Gregory Pepe 15-19 KCF
- Deborah Percy 25-29 KCF
- Donny Perkins 1-4 KCF
- Tabitha Perkins 1-4 KCF
- Gail Peterson ’87 25-29 1833HAA
- Eileen Petroff 1-4 KCF
- Mark Petroff 1-4 KCF
- Viktoras Petroliunas 15-19 KCF
- James Phelan ’73 35+ KCF
- Kathy (Smith) Phelan ’73 30-34 KCF
- Chris Pickell 1-4HC PPLC
- Kim Pickell 1-4HC PPLC
- Eva Pierce 35+ KCF
- Harley Pierce ’51 35+ KCF
- Elizabeth (Mead) Pifer ’65 35+ KCF STETSON
- James Pifer ’65 35+ KCF STETSON
- Jodie Plumert ’85 25-29 KCF
- Mary Plumert 30-34 KCF
- William Plumert 30-34 KCF
- Barbara Poag 5-9 KCF
- Craig Polinski 10-14 KCF
- Ana Posada 1-4 KCF
- Sarah Post 5-9 KCF
- Thomas Post 5-9 KCF
- Lanny Potts 15-19 1833
- Jennifer Pralgo 1-4 KCF
- Joseph Pray 5-9 KCF
- Leonore Pray 5-9 KCF
- Gary Priestap 1-4HAA
- David Prystash 1-4HAA
- Lisa Prystash 1-4HAA
- Marie Przybylski ’88 15-19 KCF
- Frederick Przybysz 5-9 KCF
- Kathleen Przybysz 5-9 KCF
- Yves Pszenica 1-4 KCF
- Allison Pudduck ’88 10-14 KCF
- Valerie Purvin 10-14 KCF
- Anne Quinn-Diment 20-24 1833 PPLC STETSON
- James Radermacher 1-4HC PPLC
- Daniel Radspieler 20-24 KCF
- Flora Radspieler 20-24 KCF
- Beverly (Winnicki) Rainaldi ’84 5-9 KCF
- William Rainaldi 5-9 KCF
- Heather Ratliff 1-4 KCF
- James Ratliff 1-4 KCF
- Christine Rauhoff 1-4 KCF
- Darryl Rauhoff 1-4 KCF
- Brenda Ray 1-4 KCFHC PPLC
- Charles Ray 1-4 KCFHC PPLC
- Crystal Read 1-4HC PPLC
- Michelle Read 1-4 KCF
- Thomas Read Jr. 1-4 KCF
- William Read 1-4HC PPLC
- Leo Reap Jr. 10-14 KCF
- Sherri Reap 10-14 KCF
- Sarah (Diehl) Redman ’72 10-14 KCF STETSON
- Andrea Regling 1-4HAA
- Henny Regnier 5-9 KCF
- Edwin Reichenbach 1-4HC PPLC
- Robin Reichenbach 1-4HC PPLC
- Donald Reichle 5-9HC
- Paula Reichle 5-9HC
- Kristen Reiter 1-4HAA
- Scott Reiter 1-4HAA
- Ann Render 5-9 KCF
- Sandra Rhames 25-29 KCF
- Russell Rhoads 20-24 KCF
- Tom Rice 20-24 KCF
- Marjorie Rich 1-4 KCF
- Janet Richards 5-9 KCF
- Timothy Richards 5-9 KCF
- Elaine Riebe 35+ KCF
- Kenneth Riebe 35+ KCF
- Gordon Riggs 1-4 KCF
- Susan Riggs 1-4 KCF
- Kimberly Roberson 1-4 KCF
- Brennan Roberts 1-4 KCF
- David Roberts II 1-4 KCF
- Kelly Roberts 1-4 KCF
- Teresa Roberts 1-4 KCF
- John Robertson 15-19 KCF
- John Robertson 5-9 KCF
- Mary (Musselman) Robertson ’77 15-19 KCF
- Michael Robertson 1-4 KCF
- Oscar Rodriguez 1-4 KCF
- Gail (Olin) Rodwan ’63 35+ 1833HAA STETSON
- J. Gordon Rodwan ’62 35+ 1833HAA STETSON
- Werner Roennecke 5-9 KCF
- Kenneth Roff 1-4HAA
- Kristin Roff 1-4HAA
- Megan Rohde 1-4 KCF
- Michael Rohde ’94 1-4 KCF
- Louise Rohrkemper 5-9 KCF
- Robert Rohrkemper 5-9 KCF
- Charmine (Messenger) Rone ’73 30-34 KCF V
- Clifford Rone 30-34 KCF
- Larry Rop 25-29 KCF
- Mary Rop 25-29 KCF
- Kathy Roschek 5-9 KCF
- Karl Ross 5-9 KCF
- Bruce Rothschild 5-9 KCF
- Frederick Rupp 1-4 KCF
- Georgia Rupp 1-4 KCF
- Deborah Russell ’76 20-24 1833
- Marjory Russell 10-14 KCF
- Paulette Russell 1-4 KCF
- Vijay Saharan 1-4 KCF
- Audrey Sakalys-Moore 1-4 KCF
- Karen Sakalys-Moore 1-4 KCF
- Jennifer (Smith) Sanderson ’66 35+ 1833
- William Sanderson ’67 35+ 1833
- Annette Sargent 1-4 KCF
- Eric Sargent 1-4 KCF
- Charles Scales 5-9 KCF
- Gwendolyn Scales 5-9 KCF
- Janet Scallen 5-9 KCF
- Thomas Scallen 5-9 KCF
- A. Eileen (Billings) Scamehorn ’58 35+ KCF
- Nancy Scheer 10-14 KCF
- Jane Schelberg 5-9 KCF
- Stephen Schiffer ’73 1-4HC PPLC
- Daniel Schlaff 10-14 KCF
- James Schlobohm 20-24 KCF
- Sally Schlobohm 20-24 KCF
- Cathy Schneider 1-4 KCF
- Donald Schneider ’63 35+ 1833HC D STETSON V
- Jeffrey Schneider 1-4 KCFHAA
- Leslie Schneider 1-4 KCFHAA
- Robert Schneider 1-4HAA
- Lucy Schonfeld 25-29 KCF
- Michael Schonfeld ’70 25-29 KCF
- Gregory Schultz ’88 5-9 KCF
- Katherine (Rowley) Schultz ’88 5-9 KCF
- Jason Scott 1-4HAA
- Joy Scott 1-4HAA
- Christina Seidl 15-19 KCF STETSON V
- R. Bryce Seidl 15-19 KCF STETSON V
- Charles Seifert ’55 35+ KCF V
- George Seifert ’83 30-34 1833 D STETSON
- Joyce Seifert 35+ KCF
- Sherri (Fagerman) Seifert ’83 25-29 1833 D STETSON
- Mary Shapton 1-4 KCF
- Robert Shapton 1-4 KCF
- Charles Sheaff 35+ KCF
- Lynne (Carlson) Sheaff ’69 35+ KCF V
- Daniel Sheets 5-9 KCF
- Christopher Sheldon 10-14 KCF
- Jeanne Sheldon 10-14 KCF
- Amy Shepherd 1-4 KCF
- Andrew Shepherd 1-4 KCF
- Elizabeth Shepherd 1-4 KCF
- Colleen Sherburne ’77 20-24 KCF STETSON
- Charles Sherman ’77 10-14 KCF
- Jill Sherman 10-14 KCF
- Christian Shiemke ’82 25-29 KCF
- Deborah (Tilbury) Shiemke ’82 25-29 KCF
- Michael Shiner ’82 10-14 KCF
- Nancy Shiner 10-14 KCF
- Kenyon Shively 30-34 KCFHAA
- Sheila Shively 30-34 KCFHAA
- Judith (Lindberg) Shoolery ’57 35+ KCF STETSON V
- Patricia Silverman 1-4HAA
- Nancy Sinclair ’70 30-34 KCF D
- Elizabeth (Johnston) Singh ’63 35+ KCF
- Ronald Siwik ’61 20-24 KCF D
- Dale Skalla Jr. 1-4 KCF
- Lesley Skalla 1-4 KCF
- Daniel Skidmore 1-4HAA
- Kari Skidmore 1-4HAA
- Wesley Sly 25-29 KCF
- Carol Smith 30-34 KCF D
- David Smith 5-9 KCF
- Diane Smith 1-4HAA
- Eric Smith 5-9 KCFHAA
- James Smith 5-9 KCF
- Janice Smith 10-14 KCF
- Jarnard Smith Sr. 1-4HAA
- Joseph Smith 10-14 KCF
- Lawanda Smith 1-4HAA
- Linda (Phelps) Smith ’63 30-34 KCF D
- Mickey Smith 5-9 KCFHAA
- Nancy Smith 5-9 KCF
- Roy Smith 20-24 D STETSON
- Sally Smith ’86 20-24 1833
- Scott Smith 1-4HAA
- The late T. Jefferson Smith 35+ KCF D
- Thurmond Smith 1-4 KCF
- Timothy Smith 1-4 KCF
- Vickie Smith 5-9 KCF
- Wendy Smith 1-4 KCF
- Ryoko Soga 5-9 KCF
- Janet Sortor 10-14 KCF
- Ann Soukup 5-9 D
- John Spitzer ’83 30-34 1833HC PPLC STETSON
- Aaron Sprague 1-4 KCF
- Gordan Srkalovic 1-4HC PPLC
- Vesna Srkalovic 1-4HC PPLC
- Tumar Stachura 1-4 KCF
- Michael Stack 20-24 KCF
- Matthew Stagner 5-9 KCF
- Christina Stamper 1-4HAA
- Michael Steele 5-9 D
- William Steiden 1-4 KCF
- Elisabeth Steward 20-24 KCF
- John Steward ’71 20-24 KCF V
- Harriet Stewart 1-4HAA
- Pamela Stille 1-4HC PPLC
- Catherine (Alexander) Stordeur ’73 1-4 KCF V
- Robert Stordeur 1-4 KCF
- April Stosur 1-4 KCF
- Amy Straley 1-4HAA
- Brett Straley 1-4HAA
- Kathleen Stratton 10-14 KCF
- Joseph Stulberg ’67 35+ D STETSON
- Mildred-Jeanne Stulberg 35+ D
- Debra Suseland 1-4HC D PPLC
- John Suseland 1-4HC D PPLC
- Adam Swain 1-4 KCF
- Charlene Swain 1-4 KCF
- Stephanie Swanson 1-4HAA
- Theodore Swanson 1-4HAA
- Dawn Marlene Swarthout 1-4 KCF
- Kenneth Swarthout 1-4 KCF
- Timothy Swartz ’74 35+ KCF
- Brian Sweeney 1-4 KCFHC PPLC
- Patricia Sweeney 1-4 KCFHC PPLC
- Bonnie Wachter Swenby ’69 35+ 1833 STETSON V
- Ralph Swenby 35+ 1833 STETSON
- Joanne Sycko 10-14 KCF
- Angel Tahtinen 1-4 KCF
- Kay T. Takahashi 25-29 1833 STETSON
- Donna Talbot 1-4 KCF
- Janice (Koehler) Tardiff ’90 25-29 KCF
- Joseph Tardiff ’89 25-29 KCF
- Catherine (Anderson) Taylor ’62 35+ 1833 V
- Deborah Taylor-Booker 5-9 KCF
- Stephanie Teasley ’81 25-29 1833HC D PPLC
- Anestis Teftsis 1-4 KCF
- Debra Tenbusch 1-4 KCF
- James Tenbusch 1-4 KCF
- Meri Tenney Muirhead 1-4 KCF
- Marilyn Terranella 20-24 1833
- Steven Terranella 20-24 1833
- Kazar Terterian 1-4 KCF
- Marina Terterian 1-4 KCF
- Joyce Teusink 5-9 KCF
- Pamela Thamann 1-4 KCF
- Jeremy Theiss 1-4 KCF
- Lindsey Theiss 1-4 KCF
- Andrea Thomas 1-4 KCF
- Ben Thomas 1-4 KCFHAA
- Doreen Thomas 5-9 D
- Edward Thomas 5-9 D
- Lani Thomas 1-4 KCFHAA
- Brenda Thompson 15-19 KCF
- Gary Thompson 5-9 1833
- Larry Thompson 15-19 KCF
- Teresa Thompson 5-9 1833
- Gregory Tibbetts 1-4 KCF
- Jill Tibbetts 1-4 KCF
- Carol Tidwell 20-24HAA
- James Tidwell ’69 20-24HAA V
- Bridget (Flynn) Timmeney ’84 25-29 KCF V
- Darren Timmeney 25-29 KCF
- Bruce Timmons ’64 35+ KCF V
- Janice Timmons 35+ KCF
- Tina Titus 1-4 KCF
- Timothy Tompkins 1-4 KCF
- Penelope Toothman 1-4 KCF
- Irma Torres 1-4 KCF
- Raymond Torres 1-4 KCF
- Kristy Torsky 1-4 KCF
- Nicholas Torsky Sr. 1-4 KCF
- James Totten 1-4 KCF
- Bety Totten-Moran 1-4 KCF
- Christian Trefftz 1-4 KCF
- Jennifer Tremewan 1-4 KCF
- Robert Tremewan 1-4 KCF
- Calisa Tucker 1-4 KCFHAA
- Helen (Birdsell) Tucker ’55 20-24 KCF
- Geron Turke 1-4 KCF PPLC
- Kimberly (Godfrey) Turke ’87 1-4 KCF PPLC
- Arthur Turner 20-24 KCF
- Molly (Conklin) Turner ’68 35+ KCF
- Jason Tylenda 35+ 1833 D PPLC
- Hoda Valentine-Smith 1-4 KCF
- Carol VanAntwerp 25-29 KCF
- Richard VanAntwerp 25-29 KCF
- Scott Vance ’80 10-14 KCF V
- Elizabeth VanDenBerg 20-24 KCF D
- William Vanderhoef ’81 20-24HC
- Barbara Vanderkloot 1-4HC
- Mathew Vanderkloot 1-4HC
- Cornelius VanDerWege 10-14 KCF
- Kathleen VanDerWege 10-14 KCF
- Mark Van Faussien 1-4 KCFHC D PPLC
- Patricia Van Faussien 1-4 KCFHC D PPLC
- Jeffrey VanGelderen ’81 30-34 1833
- James VanHeest 5-9 KCF
- Nancy VanHeest 5-9 KCF
- Eleanor Van Zandt 15-19 KCF D
- The late James Van Zandt ’60 35+ KCF D
- Hector Vasquez 1-4 KCF
- Xitlaly Vasquez 1-4 KCF
- Merrilyn (Cigard) Vaughn-Hoffman ’58 35+ 1833 D V
- Chandler Veenhuis 1-4 KCFHAA
- Tracy Veenhuis 1-4 KCFHAA
- Ben Venegas 1-4 KCF
- Jean Venegas 1-4 KCF
- Chris Vermeulen 5-9 KCF
- Nancy Vermeulen 5-9 KCF
- Dianne Vibbert 10-14 D
- Robert Vibbert II 10-14 D
- Anthony Vincent 1-4 KCF
- Marvella Vincent 1-4 KCF
- Bryant Wade 1-4 KCF
- Lisa Wade 1-4 KCF
- Donald Wahr ’69 20-24 KCF
- Mary Wahr 20-24 KCF
- Frances Walsh 20-24 KCF
- Bruce Wampold 25-29 KCF
- Kelly Warren-Green 1-4 KCF
- Tarik Wasfie 5-9 KCF
- John Washburn 5-9 KCF
- Nobue Washburn 5-9 KCF
- Bradley Wasserman 1-4 KCF
- Thomas Weaver 1-4HAA
- Joel Webb 1-4HAA
- Tanya Webb 1-4HAA
- Barbara Webster 35+ 1833
- Barry Webster ’68 35+ 1833
- Mark Wecht 5-9 KCF
- James Weeks 5-9 KCF
- Margaret Weertz 1-4 KCF
- Charles Wehr 1-4 KCF
- Susan Wehr 1-4 KCF
- Gregory Weidman 5-9 KCF
- Catherine Weissenborn 5-9HC D
- James Weissenborn 5-9HC D
- Ralph Wellington ’68 35+ KCF
- Sidney Weseman ’69 35+ KCF D
- Wendy Whaler 1-4HAA
- James White 5-9 KCF
- Sarah White-Edwards 1-4HAA
- Gary Wiegand 1-4HAA
- Michelle Wiegand 1-4HAA
- Lance Wile 1-4 KCF
- Martha Wile 1-4 KCF
- Charlotte Wilks 20-24 KCF
- Robert Wilks 20-24 KCF
- Madeline Willard 25-29 KCF
- William Willard 25-29 KCF
- Dianne Willer-Sly ’80 25-29 KCF
- Deanna Williams 1-4HAA
- Donna Williams 30-34 KCF
- Patricia (Belew) Williams ’85 15-19 D
- William Williams ’71 30-34 KCF V
- Tammy Wilms 1-4HAA
- Todd Wilms 1-4HAA
- Randall Wilson 5-9 KCF
- Lisa Winarski 1-4 KCF
- Richard Winarski 1-4 KCF
- Robert Winship ’71 15-19 1833
- Thomas Wise 15-19 KCF
- Barbara Witt 25-29 KCF
- Leroy Witt 25-29 KCF
- James Wittman 1-4 KCF
- Kerry Wittman 1-4 KCF
- John Witucki 20-24 KCF
- Suzanne Witucki 20-24 KCF
- Dale Wolf 1-4 KCF
- Lisa Wolf 1-4 KCF
- Lynn Wolf 10-14 KCF
- Steve Wolf 10-14 KCF
- K Perry Wolfe Jr. 1-4 KCF V
- Roy Wolschlager 1-4 KCF
- Brian Wood 15-19 KCF
- Deborah Wood 15-19 KCF
- James Wood 20-24 KCF
- Michael Woods 5-9HAA
- Susan Woods 5-9HAA
- Leslie Wright 5-9 KCF
- Melissa Wright 1-4HAA
- Scott Wright 1-4HAA
- Wayne Wright 35+ 1833
- John Wynne 5-9 KCF
- Jonathan Yaruss 1-4 KCF
- Virginia Yaruss 1-4 KCF
- Harold Yaudes II 1-4 KCF
- Steven Yedlin 5-9HAA D
- Eugene Yehle ’41 35+ D
- Mary Yehle ’68 20-24 1833 D STETSON
- Richard Yehle ’68 35+ 1833 D STETSON V
- Teresa Yoder 5-9 KCF
- William Yurdin 1-4 KCF
- Barina Zado 5-9 KCF
- Brian Zehnder ’85 30-34 KCF
- Jean Zehnder 30-34 KCF
- Marc Zigterman ’83 20-24 1833
- David Zontek 15-19 KCF
- Lorrie Zorbo 1-4HAA
- Jose Zuniga 1-4 KCF
- Sandra Zuniga 1-4 KCF