2017-2018 Donor and Volunteer Honor Roll
Parents of Current Students and of Alumni
Key
# Years giving
KCF Kalamazoo College Fund Donor
1833 1833 Society Member
HAA Hornet Athletic Association Donor
HC Hornet Club Member
D Designated Gift Donor
G Gifts In Kind Donor
PPLC President’s Parents Leadership Circle Member
STETSON Stetson Society Member
V Volunteer
- Cynthia Abrams 5-9 KCF
- David Abrams 5-9 KCF
- Marc Abrams 5-9 KCF
- Catherine Adams-Gravley ’83 15-19 KCF
- Debra Agee 5-9 KCF
- Russell Agee 5-9 KCF
- Osamu Aishima 25-29 KCF
- Yoshiko Aishima 25-29 KCF
- Jan Akervall 1-4 KCF
- Liz Akervall 1-4 KCF
- Alice (Duncan) Akin ’48 35+ KCF
- Alan Amendt 30-34 KCF
- Diane Amendt 30-34 KCF
- Jerome Amrhein 5-9 1833
- Kathleen Amrhein 5-9 1833
- Harriet Amsler 10-14 KCF
- Rolf Amsler 10-14 KCF
- Catherine Amundsen 20-24 KCF
- William Amundsen 20-24 KCF
- Sachiko An 15-19 KCF
- Teisa An 15-19 KCF
- David Anderson 20-24 KCF
- Chris Andrews 1-4HAA
- Katie Andrews 1-4HAA
- Ted Andrusz 1-4HAA
- Maryann Angelini 5-9 KCF
- Denise Antonishen 1-4 KCF
- Mark Antonishen 1-4 KCF
- Amy (Meyers) Applin ’88 15-19 KCF
- Mark Arquette 1-4 KCF
- Leonel Arreola 1-4 KCF
- Avery Aten ’69 35+ KCF
- Marcia (Wingard) Aten ’68 35+ KCF
- Dawn Autio 1-4HAA
- Mary Babcock 5-9 KCF
- Ralph Babcock 5-9 KCF
- Claudia Bailey 1-4 KCF
- Dorothy Bainbridge 10-14 KCF
- Priscilla Baker 35+ KCF
- Robert Baker ’66 35+ KCF
- George Baldwin ’75 35+ KCF V
- Kathleen Baldwin 35+ KCF
- Patricia Baldwin 1-4 KCF
- William Baldwin 1-4 KCF
- George Ball 5-9 KCF
- Katherine Ball 5-9 KCF
- Harold Ballen 25-29 KCF
- Kathryn Baran 20-24 KCF
- Donna Bargo 25-29 KCF
- John Bargo 25-29 KCF
- Kerri Barker 5-9 KCF
- Tim Barrett 20-24 KCF
- Kathryn Bartlett 1-4 KCF
- Paul Bartlett 1-4 KCF
- James Batzer 20-24 KCF
- Dorothy Bauer 35+ KCF
- Christian Baumann 10-14HAA
- Mayme (Silverthorn) Baumann ’92 10-14HAA
- John Baumgartner Jr. ’78 30-34 KCF
- David Baxter 10-14 KCF
- Elaine Baxter 10-14 KCF
- Kimberly Baylis 1-4 KCF
- Kim Beattie ’72 30-34HC
- Wendy Beattie 30-34HC
- Becky Beaudry 5-9 KCF
- Doris Beck 10-14 1833
- Eric Beck 10-14 1833
- Mark Becker 5-9 KCF
- Jeffrey Beehler ’81 25-29 KCF
- Lori Beehler 25-29 KCF
- Wayne Beehler 30-34 KCF
- Carl Bekofske ’64 35+ 1833
- Karen (Glomp) Bekofske ’63 35+ 1833
- Lawrence Belcher Jr. 1-4 KCF
- Susan Belcher 1-4 KCF
- Muriel Bell 25-29 KCF
- Robert Bell 25-29 KCF
- David Benner 20-24 KCF
- Sharon Benner 20-24 KCF
- Andrew Berger 1-4 KCF PPLC
- Ann (Burt) Berger ’71 25-29 1833 D
- Bradley Berger ’72 25-29 1833 D
- Linda Berger 1-4 KCF PPLC
- Frederick Bimber ’75 15-19 KCF
- Patte Bishop 5-9HAA
- Brett Black 1-4HAA
- Narda Black 1-4HAA
- Donna Blackall 15-19 KCF
- Matthew Blackall 15-19 KCF
- Eduardo Blanc 1-4 KCF
- Anne Blatchford ’82 25-29 1833HC PPLC STETSON
- Mark Blazek 1-4 KCF
- Rebecca Blazek 1-4 KCF
- Georgina Bliss-Marshall 1-4 KCF
- Lisa Blyly 1-4HAA
- Wade Blyly 1-4HAA
- Sean Bogue 1-4 D PPLC
- Susanna Bogue 1-4 D PPLC
- Diana Boice 5-9 KCF
- John Bolin ’65 30-34 KCF D
- Sandra (Blaine) Bolin ’65 30-34 KCF D
- Daniel Bonifacio 25-29 1833HC PPLC
- Jennifer (Schell) Bonifacio ’87 25-29 1833HC PPLC
- Lynda Bonnivier 5-9HAA
- Todd Bonnivier Sr. 5-9HAA
- David Booth ’78 30-34 KCF
- Karen (Wisner) Booth ’78 30-34 KCF
- Anne Bowhay 10-14 KCF
- Florence (Chisholm) Bowman ’49 35+ KCF
- Helen Bowser 20-24 KCF
- Richard Bowser ’56 20-24 KCF
- Judith Boyle 1-4 KCF
- Kevin Boyle 1-4 KCF
- Dennis Bozyk 1-4 KCF
- Elizabeth Bozyk 1-4 KCF
- Elizabeth Brand 15-19 KCF
- Richard Brand Jr. 15-19 KCF
- Alexander Brankiewicz 10-14HAA
- Judith Brankiewicz 10-14HAA
- Barbara Bresnahan 5-9HC
- David Bresnahan 5-9HC
- Catherine Brockington 20-24 D
- Richard Brodhagen 1-4 KCF
- Donald Brown 30-34 KCF D
- Joanne Brown 35+ 1833 STETSON
- Mary Brown 30-34 KCF D
- Tom Brown ’67 35+ 1833 STETSON V
- Shelley Brown-Gianino 20-24 1833
- Nicholas Brownlee ’69 25-29 1833
- Veronica Brownlee 25-29 1833
- Francine Bruder-Melgar ’83 10-14 KCF
- William Brumsickle 5-9 KCF
- Alison Bryant 1-4HC PPLC
- John Bryant 1-4HC PPLC
- Ann Buckley 30-34 KCF
- Joseph Buckley 30-34 KCF
- Kim Buckley 5-9 KCF
- Margaret Buckley 5-9 KCF
- Caroline Buhl 5-9 KCF
- Kendall Buhl ’92 5-9 KCF
- Daniel Burk ’83 30-34 KCF
- Linda (Fleetwood) Burk ’83 30-34 KCF
- Marsha Burley 15-19 KCF
- Ann Burnett 1-4 KCF
- Ken Burnett 1-4 KCF
- Larry Burns 5-9 KCF
- Donald Burrough 35+ KCF
- Suezanne (Storch) Burrough ’68 35+ KCF
- Mark Butler ’85 25-29 KCF
- Nancy (Stright) Butler ’85 25-29 KCF
- Claude Buttrey 1-4 KCF D
- Karen Buttrey 1-4 KCF D
- Linda Beth Buyher 1-4HAA
- Darcy Campbell 1-4 KCF
- John Campbell 1-4 KCF
- Patricia Campbell Huff 1-4 KCF
- Jean Cares 5-9 KCF
- John Cares 5-9 KCF
- Denise Carr 10-14 1833
- Thomas Carr 10-14 1833
- Carol (Burt) Carra ’69 35+ 1833 D V
- Phillip Carra ’69 35+ 1833 D
- Diane Carsten-Pelak ’82 15-19 1833HC D PPLC V
- Betsy Carter 5-9 KCF
- Helyn Castle 5-9 KCF
- John Castle 5-9 KCF
- William Castleberry 1-4 KCF
- James Cavallo ’72 35+ KCF V
- Dennis Chandler 20-24HAA
- Lilia Chen 1-4 STETSON V
- Weiping Chen 1-4 KCFHAA
- William Chenoweth 10-14 KCF
- Janine Chey 1-4 KCF
- William Chey 1-4 KCF
- John Chipman 1-4 KCF
- Lynne Chipman 1-4 KCF
- Winai Choknumtumnukit 1-4 KCF
- Barbara Church 1-4 KCF
- Douglas Church 1-4 KCF
- Ruth Church ’86 25-29 KCF
- Katherine Clahassey 5-9 KCF
- Barbara (Friese) Clapp ’63 35+ KCF
- William Clapp ’63 35+ KCF
- Barbara (Goodsell) Clark ’47 35+ KCF
- James Clark 1-4HAA
- Jeanette Clark 1-4HAA
- Stephanie Clarke 1-4 D
- Diana Cleland 1-4 KCF
- Charles Clifford 20-24 KCF
- Martha Clifford 20-24 KCF
- Richard Coffey 5-9 KCF
- Evah Cole 5-9HAA
- Judith (Katz) Cole ’61 15-19 KCF STETSON
- Scott Cole 5-9HAA
- W John Cole 15-19 KCF STETSON
- Julia Collado 1-4 KCF
- Alison Colton 5-9 KCF
- Seth Colton 5-9 KCF
- Alyson (Husband) Conley ’92 5-9 KCF
- Patrick Conley ’92 1-4 KCF
- Sophia Contoguris 1-4 KCF
- Anglea Cook 1-4 KCFHAA
- Kevin Cook 1-4 KCFHAA
- Joanne Coquillard 25-29 KCF
- Bryce Coselman 1-4HC PPLC
- Jamie Coselman 1-4HC PPLC
- Mary Costin 5-9 KCF
- Robert Craft Jr. 5-9 KCF
- Charles Crew 15-19 KCF
- Judith Crew 15-19 KCF
- Alan Croft 5-9 KCF
- Peggy Cummins 5-9 KCF
- Kiran Cunningham ’83 20-24 KCF
- Andrea Currie 1-4HAA
- Carol (James) Czajkowski ’68 1-4 KCF
- Marjorie Daggett 10-14 KCF
- Martha Dalluge 5-9 KCF
- Thomas Dalluge 5-9 KCF
- David Daly ’81 30-34 KCF
- Susan Dasher ’66 15-19 D
- Barbara Davis 10-14 KCF V
- Brenda Davis 10-14 1833
- Don Davis ’55 35+ 1833 STETSON
- Evelyn (Biek) Davis ’54 35+ 1833 STETSON
- Lurena Davis 5-9 KCF
- Lynn Davis 10-14 1833
- Robert Davis 10-14 KCF
- Alison Dayton 5-9 KCF
- Thomas Dayton 5-9 KCF
- Gary Decker 10-14 KCF
- Kathryn Decker 1-4 KCF
- Micheal Decker 1-4 KCF
- Sandra DeHollander-Kraushaar 30-34 KCF
- Francis Deisinger 5-9 KCF
- Sarah Delia 30-34 KCF
- Thomas Delia 30-34 KCF
- Joanne Dennis 5-9 KCF
- William Dennis 5-9 KCF
- Al DeSimone 5-9 1833HC D
- Lynne DeSimone 5-9 1833HC D
- Jeffrey Desjardin 1-4HC PPLC
- Dennis Devine 5-9HAA
- Patricia Devine 5-9HAA
- John De Vos ’53 35+ KCF
- Karen (Lake) De Vos ’59 35+ KCF V
- Gloria Diaz 1-4 KCF
- Kim Dickinson 15-19 KCF
- Scott Dickinson ’76 15-19 KCF
- Gary Dickstein 1-4 KCF
- Shelley Dickstein 1-4 KCF
- Greg Diment ’84 15-19 1833HAA PPLC STETSON
- Nancy Diment 5-9 KCF
- Mary (Joslin) Discher ’50 35+ KCF
- Wendell Discher ’49 35+ KCF
- Joseph Doele 1-4 D
- Kimberly Doele 1-4 D
- Catherine (Tourney) Doherty ’80 30-34 KCF
- David Doherty 30-34 KCF
- Michael Dombos 5-9 D
- Douglas Donoho ’77 25-29 KCF PPLC
- Melissa Donoho 25-29 KCF PPLC
- John Doty 35+ KCF
- Marilyn (Ludwig) Doty ’61 35+ KCF
- Cara Drost 1-4 KCF
- Edward Drost 1-4 KCF
- Laurie Dubay 1-4 KCF
- Annette Duchamp 30-34 KCF
- David Duchamp 30-34 KCF
- Anne (Buckley) Dueweke ’84 25-29 KCF D
- Anthony Dugal 10-14 KCF
- Sandy Dugal 10-14 KCF
- James Duncan Sr. 35+ KCF
- Carol Dunleavy-Chandler ’82 20-24HAA
- David Dunn 15-19 KCF
- Barbara DuRoss 5-9HAA
- Ronald DuRoss 5-9HAA
- John Dykema 5-9HC D PPLC
- Elaine Eachus 10-14 KCF
- Christine (Jackson) Earl ’92 5-9 KCF
- George Earl ’92 10-14 KCF
- Diane Eberts 15-19 D
- Randall Eberts 15-19 D
- Robert Edwards 1-4HAA
- Manfred Egerer 5-9 KCF D
- Arlene Ehrean 20-24 KCF
- Roger Ehrean 20-24 KCF
- Fred Einspahr 35+ D
- Susan Einspahr 35+ D
- Barbara Eldridge 35+ D
- Larry Eldridge ’58 20-24 KCF
- Mary Eldridge 1-4 KCFHAA
- Cornelius Eringaard 1-4 KCF
- Susan Eringaard 1-4 KCF
- Janice Ertle 5-9 KCF
- Steve Ertle 5-9 KCF
- Jeffrey Evans 30-34 KCF
- Lisa (Engel) Evans ’83 30-34 KCF
- Chris Fairhall 1-4 KCF
- Lisa Fairhall 1-4 KCF
- Jacklin Fedak 10-14 KCF
- Mark Fedak 10-14 KCF
- Bruce Ferguson ’89 10-14 KCF D
- Constance Ferguson 30-34 KCF
- Douglas Ferguson ’92 15-19 KCF V
- Steve Ferguson 30-34 KCF
- Peter Fiekowsky 5-9 KCF D
- Sharon Fiekowsky 5-9 KCF D
- David Filkin ’65 35+ 1833
- Thomas Finholt 25-29 1833HC D PPLC
- David Fischer ’59 35+ KCF STETSON V
- Mary Ellen Fischer ’61 35+ KCF STETSON
- Patrick Fitzgerald 1-4HC PPLC
- Paula Fitzgerald 1-4HC PPLC
- John Flanigan 5-9 KCF
- Linda Fletcher 10-14 KCF
- Sallie Foley 15-19 KCF
- Steven Foley 15-19 KCF
- Christopher Ford ’78 25-29 KCF
- Linda (Horsley) Ford ’78 20-24 KCF
- Helen (Strong) Foreman ’65 30-34 KCF
- Christine Forsch 20-24 KCF
- Randall Forsch ’83 20-24 KCF
- Barbara (McCabe) Fowler ’57 25-29 1833
- James Fowler ’56 30-34 1833
- Jeffrey Fowler ’81 25-29 KCF
- Leslie Fowler 25-29 KCF
- Phyllis Fox 10-14 KCF
- Ronald Fox 10-14 KCF
- Elizabeth Franklin 1-4HC PPLC
- Michael Franklin 1-4HC PPLC
- Andrew Frantz 1-4 KCF
- Cynthia Frantz 1-4 KCF
- Tobin Fraser 1-4HAA
- Debra Freid 1-4 KCF
- Judi Freudenburg 5-9 KCF
- Kirk Freudenburg 5-9 KCF
- Barbara Friedman 10-14 KCF
- Donald Frost ’65 35+ KCF
- LaVerne Frost 35+ KCF
- Hardy Fuchs ’68 35+ 1833
- Joe Fugate 35+ 1833HAA D
- Louise Fugate 35+ 1833HAA D
- Cynthia Fultz 1-4HC PPLC
- Edwin Fultz 1-4HC PPLC
- Ricardo Galindo 30-34 KCF
- Angelica Garcia 1-4 KCF
- Cesar Garcia 1-4 KCF
- Suzanne Gardner 30-34 KCF
- Wayland Gardner 30-34 KCF
- David Garman ’68 35+ 1833
- Mary (VanVleck) Garman ’71 30-34 1833
- Carla Garwood 5-9HC
- Duane Garwood 5-9HC
- Patrice Gausselin 1-4HC PPLC
- Stafford Gavin 1-4 KCF
- Stephanie Gavin 1-4 KCF
- Alfred Gemrich ’60 35+ 1833 D STETSON
- Anna Gemrich ’86 25-29 KCF
- Jean Gemrich 35+ 1833 STETSON
- Richard Gensterblum 1-4HAA
- Sherri Gensterblum 1-4HAA
- Carol Gertsch 5-9 KCF
- Joseph Giacalone 1-4HC PPLC
- Susan Giacalone 1-4HC PPLC
- Richard Gianino ’78 20-24 1833 V
- Kristine Gibson 1-4 KCF
- Scott Gibson 1-4 KCF
- Danette Gilhaus 1-4HC PPLC
- Gregory Gilhaus 1-4HC PPLC
- H. James Gilmore ’83 30-34 KCF D STETSON
- Sheryl (Christy) Gilmore ’83 25-29 KCF D STETSON
- Susan Gilmore 30-34 1833 V
- Cathy Girdler 1-4HC PPLC
- Gregory Girdler 1-4HC PPLC
- Nancy Glen 25-29HC
- Clement Goebel III 1-4 D PPLC
- Anupama Goel 1-4 KCF
- Chetan Goel 1-4 KCF
- Robert Goffeney 1-4 KCF
- Robertta Goffeney 1-4 KCF
- Cheryl Good 5-9HC
- Mark Good 5-9HC
- Beverly Goodwin 5-9 KCF
- David Gordon 15-19 KCF
- Maggie Gordon 15-19 KCF
- Gabriela Gorelik 1-4 KCF
- Mary Gorjance 10-14 1833
- Adam Gravley ’84 15-19 KCF V
- Craig Green 20-24 KCF
- Clinton Greenstone Jr. 5-9 KCF
- Sandra Greenstone 5-9 KCF
- Jodie Greenway 1-4HAA
- John Greenway 1-4HAA
- Mark Grobosky 1-4HAA
- Susan Grobosky 1-4HAA
- Patricia Guenther 25-29 KCF
- Jaynellen Gulliver 25-29 KCF PPLC
- Stewart Gulliver ’90 25-29 KCF PPLC
- Mark Guthrie 1-4 KCF
- Curtis Haan ’61 15-19 D
- Margaret (Jackson) Haan ’62 15-19 D
- Thomas Hagadone 5-9 KCF
- Ann (Wright) Haight ’69 35+ KCF
- Bruce Haight ’68 35+ KCF
- Cynthia Halderson 20-24 KCF
- Dean Halderson 20-24 KCF
- Amy (Mantel) Hale ’66 30-34 KCF D STETSON
- Lynn (Hallberg) Hall ’67 35+ 1833
- William Hall ’67 35+ 1833
- Mary Halpert 35+ 1833 D STETSON V
- Rick Halpert ’69 35+ 1833 D STETSON
- Caroline (Richardson) Ham ’48 35+ 1833 D STETSON V
- Deborah Hamel 1-4 KCF
- Kenneth Hamel 1-4 KCF
- Janice Hamilton 35+ KCF
- R. Dickey Hamilton 35+ KCF
- Christine Hammond 10-14 D V
- Robert Hammond 10-14 D
- Jeffrey Hanneman 10-14 KCF
- Mark Hanselman 5-9 KCF D
- Sally Hanselman 5-9 KCF D
- Blane Hansknecht 1-4 KCF
- Jeanne Hansknecht 1-4 KCF
- Suzanne Hardin 5-9 KCF
- Susan Harrington 5-9 KCF
- Julia Hartenberger 10-14 KCF
- Richard Hartenberger 10-14 KCF
- Michael Hartman ’86 20-24 KCF
- Martha Hauch 1-4 KCF PPLC
- Johanna Haupt 35+ KCF
- Norman Haupt 35+ KCF
- Margaret Hawkins 1-4 KCF
- Lestra Hazel 5-9 KCF
- Robert Hearn Jr. 1-4 KCF
- Glen Heitkamp 1-4HAA
- Judith Heitkamp 1-4HAA
- Constance Hendershot 15-19 KCF
- Dennis Hendershot 15-19 KCF
- Craig Hendrix 30-34 KCF
- Dana (Holton) Hendrix ’80 30-34 KCF
- Joseph Heppert 5-9 KCF
- Kathleen Heppert 5-9 KCF
- Harold Hermanson ’76 10-14 KCF
- Andres Hernandez 1-4 KCF
- Jennifer Hernandez 1-4 KCF
- Manuel Hernandez 1-4 D
- Lisa Hernandez Landis 1-4 D
- Jennifer Herrera 1-4HAA
- Robert Herrera 1-4HAA
- Horst Hildebrandt 5-9 KCF
- Karen Hildebrandt 5-9 KCF
- Kevin Hill 1-4 KCF
- Sonia Hill 30-34 1833HAA
- A. Craig Hillemeier 15-19 KCF
- Marianne Hillemeier 15-19 KCF
- Jade Hill-VanGelderen 25-29 1833
- Barbara (Cook) Hinz ’72 35+ 1833 V
- Michael Hinz 35+ 1833
- Lynn Hobbs 20-24 KCF
- James Hogg ’74 30-34 1833 D V
- Kathleen Hogg 30-34 1833 D
- Gary Holtz 20-24 KCF
- Nancy Holtz 20-24 KCF
- Jeremy Holtzman 5-9 KCF
- Dennis Horrigan 15-19 KCF
- Gina Houcek 1-4 KCF
- Bonnie Hough 10-14 D
- David Hough 10-14 D
- Patricia Howard 25-29 KCF
- Kevin Howley ’81 35+ 1833 D PPLC V
- Richard Howrey ’87 30-34 1833HAA PPLC V
- Ann Hubbard 10-14 D
- Bradley Hubbard 10-14 D
- Kathryn Hudson 5-9HC
- Richard Hudson 5-9HC
- Jennifer Hueni 5-9 KCF
- Elizabeth Hugel 5-9 KCF D
- John Huisken Jr. 1-4HAA
- Renee Huisken 1-4HAA
- Norman Hunstad 35+ KCF
- Alma Hunter 15-19 KCF
- Frederick Hunter 15-19 KCF
- David Hupp 15-19 KCF
- Sandra Hupp 15-19 KCF
- Alexander Hurd 1-4HAA
- Kate Husband ’92 15-19 KCF V
- Don Hutton 1-4 KCF
- Paula Hutton 1-4 KCF
- Patricia Ignatius 5-9 KCF
- Ann (Gillespie) Ingles ’65 30-34 KCF
- Linda Irvin 1-4 D PPLC
- Emi Ito 10-14 KCF
- Jim Jabara 1-4 KCF
- Josephine Jabara 1-4 KCF
- Eric Jacobsen 1-4HAA
- Lynn Jacobsen 1-4HAA
- Christopher Jacobson 1-4 KCF PPLC
- Lotta Jarnefelt-Burns 5-9 KCF
- Hans Jensen 1-4 KCF
- Margaret Jensen 10-14 1833
- Mary Jensen 1-4 KCF
- Steven Jensen 10-14 1833
- Douglas Jenzen 5-9 KCF
- Elizabeth Jenzen 5-9 KCF
- Hilda Jeronimo 1-4 KCF
- Robert Jerow 1-4 KCF
- Maria Jimenez 10-14 KCF
- Martha Johanski 1-4HAA
- Robert Johanski Jr. 1-4HAA
- Cynthia Johnson 1-4 KCF PPLC
- Jay Johnson 1-4 KCF PPLC
- Joanne Johnson 10-14 KCF
- Laurel Johnson 10-14 KCF
- Robert Johnson II 1-4 1833 PPLC
- Sandra Johnson 1-4 1833 PPLC
- William Johnston 20-24 KCFHAA
- Dawn Jozefowicz 1-4 KCFHAA
- Mark Jozefowicz 1-4 KCFHAA
- Joan Judd 35+ KCF
- Robert Judd ’63 35+ KCF
- Peter Junkin ’69 15-19 KCF
- David Jurgensen 1-4 KCF
- John Kaczor 25-29 KCF
- Sobha Kamath 1-4 KCF
- Sreenivas Kamath 1-4 KCF
- Marilee (Smith) Kaufman ’68 35+ 1833 D STETSON
- Diane Kearns 1-4 D
- Donald Kearns Sr. 1-4 D
- Melissa Keller 1-4 KCF
- Thomas Keller 1-4 KCF
- Bethany Kelley 1-4HAA
- Patrick Kelley 1-4HAA
- Robert Kelly ’61 35+ 1833 STETSON
- Sylvia (Schaaf) Kelly ’61 35+ 1833 STETSON
- Donald Kempster 5-9 D
- Gail Kempster 5-9 D
- Deborah (Boverhof) Kennedy ’78 35+ KCF
- John Kennedy Jr. 35+ KCF
- Nancy (Shanks) Kennedy ’57 35+ KCF
- Marge Kent 30-34 KCFHAA D
- Robert Kent 30-34 KCFHAA D
- Dorothy Ketelaar 35+ KCF
- Jill Kiel 5-9 KCF
- Randy Kiel 5-9 KCF
- Constance Kienle 35+ KCF
- Robert Kienle 35+ KCF
- Diane Kiino ’74 35+ KCF
- Laurence Kilburn 5-9 KCF
- Michael Killian ’72 20-24 KCF
- Sally (Krause) Killian ’72 20-24 KCF V
- Elizabeth Kinchen 1-4 KCF
- Jason Kinchen 1-4 KCF
- Karen King ’77 35+ KCF
- Margaret King 5-9 KCF
- David Kingsley 20-24 KCFHAA D STETSON
- Judy Kingsley 20-24 KCFHAA D STETSON
- Eugene Kinney 1-4 KCF
- Norman Kiracofe 5-9 KCF
- Sherrill (Kemp) Kiracofe ’67 5-9 KCF
- David Kirck 1-4HAA
- John Kittredge 30-34 KCF
- Mary Kittredge 30-34 KCF V
- John Kline ’86 25-29 KCF
- Margie (Andreae) Kline ’86 25-29 KCF
- Elana Klugman 1-4 KCF
- Barbara Knister 25-29 KCF
- Barry Knister ’63 25-29 KCF
- Donald Knoechel ’80 30-34 D
- Edwin Knoechel 35+ D
- Geraldine Knoechel 35+ D
- Teresa Knoechel 30-34 D
- Janet Koestner 35+ KCF V
- Paul Koestner ’53 35+ KCF
- Yung Kong 1-4 KCF
- Carolyn Kooiman 5-9 KCF
- Kenneth Kooiman ’64 5-9 KCF
- Robert Kopecky ’72 30-34 D
- Janice (Brenner) Kopen ’68 30-34 KCF
- Robert Kopen ’68 30-34 KCF
- Frances Koremenos 15-19 KCF
- Joanne Kouba 35+ KCF
- Donna (Danielson) Kountoupes ’66 25-29 1833
- Sam Kountoupes ’64 25-29 1833
- David Kracht 1-4HC PPLC
- Sharlene Kracht 1-4HC PPLC
- Cheryl Krause 10-14 KCF
- Eric Krause 10-14 KCF
- Philip Kraushaar Jr. ’74 30-34 KCF V
- David Krebs 1-4 KCF
- Michele Krebs 1-4 KCF
- Nancy (Glomp) Kreilick ’58 35+ 1833
- John Krezoski ’69 35+ 1833 STETSON V
- Susan (Oster) Krezoski ’69 35+ 1833 STETSON
- Jean Kroger 25-29 KCF
- William Kroger Jr. 25-29 KCF
- David Kurtz Jr. ’75 35+ KCFHAA D
- Judith Kurtz 35+ KCFHAA D
- Ada Kyon 1-4 D
- Chonwey Kyon 1-4 D
- Margaret Laatsch 35+ KCF
- Robert Laatsch 35+ KCF
- Jon LaBahn ’61 25-29 KCF D
- Susan LaBahn 25-29 KCF D
- Deborah Lampar 20-24 KCF D STETSON
- Kenneth Lampar Jr. ’79 20-24 KCF D STETSON V
- Eugene Lampi 10-14 KCF
- Yomaira Lampi 10-14 KCF
- David Landeryou 1-4 KCF
- Tessa (Swiftney) Lang ’92 10-14 KCF
- Steven Latta ’81 1-4 KCF
- Burt Lauderdale 5-9 KCF
- Jennifer Lauderdale 5-9 KCF
- Carol (Miller) Layman ’58 35+ KCF
- Leticia Ledesma 1-4HAA
- Salvador Ledesma 1-4HAA
- Anne Lehker ’81 10-14 KCF
- Ruth (Hirrschoff) Leine ’64 20-24 KCF
- Jack Lennox 5-9 1833 PPLC
- Sandra Lennox 5-9 1833 PPLC
- David Leonard ’71 30-34HC D
- Monique Leonard 30-34HC D
- Sophia Leongas 1-4 KCF
- Jennifer Lepard ’86 20-24 KCF
- Andrea Levy 10-14 1833 D
- Paul Levy ’82 10-14 1833 D
- Stephen Lewis Jr. 30-34 KCF
- Jiaou Li 1-4 KCFHAA
- Christopher Light 35+ KCF
- Margo Light 35+ KCF STETSON V
- Marilyn Lin 15-19 KCF
- Paul Lin 15-19 KCF
- Richard Lindau 1-4 KCF D
- Marilyn Lindbeck 1-4 KCF
- Kim Lindsay 5-9 D
- Pamela Lindsay 5-9 D
- Margaret Lloyd 20-24 KCF
- Patricia Locke 10-14 KCF
- Lisa Lombard 1-4 KCF
- Douglas Long ’63 35+ KCF
- Valerie Long 35+ KCF
- Eleanor Lucas 35+ KCF
- G. Robert Lucas 25-29 KCF
- George Lucas 35+ KCF
- Patricia Lucas 25-29 KCF
- Barbara Lucier 25-29 KCF
- Richard Lucier 25-29 KCF
- Betty (Strand) Ludden ’66 35+ KCF
- Mark Ludka 1-4HAA
- Suzette Ludka 1-4HAA
- Rhonda Lull 1-4 KCF
- Richard Lull 1-4 KCF
- Karen Luna 1-4 KCF
- Aaron Luna Jr. 1-4 KCF
- David Luzadre 1-4HAA
- Tracy Luzadre 1-4HAA
- John MacCart 15-19 KCF
- Carol MacLean 25-29 KCF
- David MacLean 25-29 KCF
- Anne MacMichael 1-4HAA
- Eric MacMichael 1-4HAA
- Shelley MacMillan 10-14 KCF
- Paula Madden 5-9 KCF
- Thomas Madden Jr. 5-9 KCF
- Ian Maitland 10-14 KCF
- Mike Majewski 1-4HAA D
- Sue Majewski 1-4HAA D
- Rod Malcolm 5-9 KCF
- Michele Maly-Dykema 5-9HC D PPLC
- Joel Manardo 1-4 KCF
- Karen Manardo 1-4 KCF
- Marthanne Manion ’70 20-24 KCF
- Susan Maren 10-14 KCF
- Kenneth Markel Jr. ’68 20-24 1833
- Valdeane Markel 20-24 1833
- Judith Markowski 5-9 KCF
- Roberta Markworth 10-14 KCF
- William Marshall III 1-4 KCF
- Anthony Martell 1-4 KCF
- Nikki Martell 1-4 KCF
- Douglas Martin 10-14 KCF
- John Martin 10-14 1833
- Michael Martin 5-9 KCF
- Mildred Martin 10-14 1833
- Patricia Martin 5-9 KCF
- Nathalie Martinon 1-4 KCF
- Olivier Martinon 1-4 KCF
- Nancy Mason 5-9 KCF
- Richard Mason 5-9 KCF
- Roni Masquelier 1-4 KCF
- Donna Mather 5-9 KCF
- Richard Mather ’66 5-9 KCF
- Carolyn Mayers 30-34 KCF
- David Mayers ’63 30-34 KCF
- Judith Mayle 10-14 KCF
- Deborah Mazzoni 10-14 KCF
- Michael Mazzoni 10-14 KCF
- Debra McAlpine 10-14 KCFHAA
- Jeffrey McAlpine 10-14 KCFHAA
- Catharine McCloskey-Turner 5-9 KCF
- Ralph McDowell ’83 25-29HC
- Anita McEntyre 5-9 KCF
- Mariam McGillivray 30-34 KCF
- Ann McGrath 1-4 KCF
- Jon McGrath 1-4 KCF
- Margaret McGrath 1-4HC PPLC
- Ann McKnight 1-4 KCF
- James McKnight 1-4 KCF
- Timothy McLaughlin 10-14 KCF
- Mary (Murch) McLean ’61 35+ 1833 D STETSON V
- Robert McLean ’62 35+ KCF
- Marjorie McManus 1-4HAA
- Patricia McManus 1-4HAA
- Terrence McManus ’86 1-4HAA
- Luke McMurray 1-4 KCF
- Thomas Melgar 10-14 KCF
- Patricia Meola 10-14 KCF
- Phillip Meola 10-14 KCF
- Janice (Koltko) Mernitz ’68 30-34 KCF
- David Mesenbring ’73 35+ KCF
- Anita Messerschmidt 1-4 KCF
- M. Olav Messerschmidt 1-4 KCF
- Gloria Messner 30-34 KCF
- William Messner 30-34 KCF
- Joseph Metzler 1-4HAA
- Katsue Metzler 1-4HAA
- Lynne Meyer 5-9 KCF
- Richard Meyer 5-9 KCF
- Caroline Meyers 20-24 D PPLC
- Thomas Meyers ’85 20-24 D PPLC V
- Tina Mickley 5-9 KCF
- Warren Mickley 5-9 KCF
- Danita Milbeck 10-14 KCF
- Steven Milbeck 10-14 KCF
- Bruce Miller ’70 15-19 KCF
- Carol Miller 10-14 KCF
- Cecil Miller III 1-4 KCF
- Cheryl Miller 1-4 KCF
- Daniel Miller 15-19 KCF
- Douglas Miller 10-14 KCF
- Judith (Loree) Miller ’70 15-19 KCF
- Leslie Miller 35+ KCF
- Pamela Miller 5-9 KCF
- Virginia Miller 15-19 KCF
- John Miller-Purrenhage ’93 10-14 KCF
- Laura Miller-Purrenhage ’93 10-14 KCF
- Crystal Mills 1-4 KCF
- Janet Mills 5-9 KCF
- Ronald Mills Sr. 1-4 KCF
- David Millstone 1-4 KCF
- Edward Miner ’76 20-24 KCF
- Daniel Minkus ’82 25-29 1833 D
- Susan Minkus 25-29 1833 D
- Adil Mohammed 1-4 KCF D
- Shaheen Mohammed 1-4 KCF D
- David Moore 30-34 KCF
- Leyla Moossavi ’88 20-24 KCF
- Helda Morales 10-14 KCF D
- Jamie Moran 1-4HAA
- Julia Moran 1-4HAA
- Sheila Moran 1-4 KCF
- Betty Morefield 5-9 D
- Christopher Morris ’79 30-34 KCF
- Jeannine Morris 30-34 KCF
- Robert Morris ’70 30-34 KCF
- Sally (Warrick) Morris ’70 30-34 KCF
- Brenda (Hudson) Mulder ’84 20-24 1833
- Clifford Mulder ’84 20-24 1833 V
- Raphael Munavu ’70 1-4 KCF
- Salome Munavu 1-4 KCF
- Richard Murphey Jr. 35+ KCF
- Mikhail Murshak 1-4 KCF
- Carol (Hoben) Muth ’68 35+ KCF D
- Jon Muth ’67 35+ KCF D
- Linda Nartker 5-9HC
- Ronald Nartker 5-9HC
- Charles Nelson 10-14 KCF
- Alan Nesburg ’69 35+ KCF
- Kathryn Nesburg 35+ KCF
- Beth Newman 1-4HAA
- Paul Newman 1-4HAA
- Charles Newton 15-19 KCF
- Ellen Newton 15-19 KCF
- Peggy Nichols 5-9 KCF
- Karen Nielsen ’75 15-19 KCF
- Douglas Nord 1-4 KCFHAA
- Nancy Nord 1-4 KCFHAA
- Lori Norgrove 1-4 KCFHAA
- Michael Norgrove 1-4 KCFHAA
- Elisabeth Norwood 1-4 KCF
- Sam Norwood IV 1-4 KCF
- Jason Novetsky 1-4 D PPLC
- Kathleen Novetsky 1-4 D PPLC
- Jeffrey Novick 1-4HAA
- Deborah Nowak-Vanderhoef 20-24HAA
- Joseph Nuyen Jr. ’79 35+ 1833
- Wendy Nuyen 35+ 1833
- Joseph O'Connor 1-4 KCF
- Jacqueline Odom 1-4HC PPLC
- Randall Odom 1-4HC PPLC
- Cynthia O'Donnell 1-4 KCF PPLC
- Timothy O'Donnell 1-4 KCF PPLC
- Sean O'Keefe 1-4 KCF PPLC
- Suzanne O'Keefe 10-14 KCF
- Charissa Oliphant 10-14 KCF
- Thomas Oliphant 10-14 KCF
- Linda Olivieri 10-14 KCF
- Linda Olsen 20-24 KCF
- Roger Olsen 20-24 KCF
- Mohammed Omari 5-9 KCF
- Esther Onaga 5-9 KCF
- Carol Osborne 20-24 KCF
- Richard Osborne 20-24 KCF
- Amanda Osen 1-4HAA
- Eric Osen 1-4HAA
- Carl Osthaus ’65 15-19 KCF
- Michael Ouding ’86 30-34 1833 PPLC
- Edmund Outslay 10-14 KCF
- Jane Outslay 10-14 KCF
- Jennifer (Dill) Ovink ’73 25-29 KCF
- Roger Ovink ’73 25-29 KCF
- Fred Ovsiew 1-4 KCF
- Richard Owens ’84 10-14 KCF
- Ursula (Otto) Owens ’83 10-14 KCF
- Jose Pacheco 5-9 KCF
- Karin Pacheco 5-9 KCF
- Cheryl Padget 1-4HAA
- Robert Padget Jr. 1-4HAA
- Paola Paez 5-9 KCF
- Anthony Pagorek 5-9 KCF
- Kathleen Pagorek 5-9 KCF
- Geoffrey Paine ’80 5-9 KCF
- Mary Paine 5-9 KCF
- Cindy Palese 1-4 KCF
- Michael Palese 1-4 KCF
- Christopher Paprocki 1-4HAA
- Jennifer Paprocki 1-4HAA
- Joon Park 1-4 KCF PPLC
- Michael Park 1-4 KCF PPLC
- Jeffrey Paschke ’74 35+ KCF
- Mary (Johnson) Paschke ’74 35+ KCF
- Bradley Patterson 1-4 D PPLC
- Dawn Patterson 1-4 D PPLC
- James Paul ’78 15-19 KCF
- Nancy (Simmons) Paul ’77 15-19 KCF
- Laura Pedelty ’77 1-4 KCF
- Carl Peeters 20-24 KCF
- Sharon Peeters 20-24 KCF
- Steven Pelak ’82 20-24 1833HC D PPLC V
- David Pellegrom ’61 20-24 KCF
- Carey Pellerin 1-4HAA
- Mark Pellerin 1-4HAA
- Ann Pepe 10-14 KCF
- Gregory Pepe 10-14 KCF
- Deborah Percy 20-24 KCFHAA
- Lisa Perez 1-4 KCF
- Daryl Periman 1-4 KCF
- Erica Periman 1-4 KCF
- Donny Perkins 1-4 KCF
- Tabitha Perkins 1-4 KCF
- Amy Peterson 25-29 KCF
- Gail Peterson ’87 25-29 1833HAA PPLC V
- George Peterson 25-29 KCF
- Viktoras Petroliunas 15-19 KCF
- James Phelan ’73 35+ KCF
- Kathy (Smith) Phelan ’73 30-34 KCF
- Kathleen Phipps 1-4HAA
- Mary Pielemeier 5-9 KCF
- Eva Pierce 35+ KCF
- Harley Pierce ’51 35+ KCF
- Elizabeth (Mead) Pifer ’65 30-34 KCF
- James Pifer ’65 35+ KCF
- Jodie Plumert ’85 20-24 KCF
- Mary Plumert 30-34 KCF
- William Plumert 30-34 KCF
- Barbara Poag 5-9 KCF
- Craig Polinski 5-9 KCF
- Darlene Polk 20-24 KCF
- Donna Ponzo-Vance 1-4 KCF
- Ana Posada 1-4 KCF
- Sarah Post 5-9 KCF
- Thomas Post 5-9 KCF
- John Pottenger Jr. 1-4 KCF
- Lanny Potts 15-19 1833 D
- Jennifer Pralgo 1-4 KCF
- Joseph Pray 5-9 KCF
- Leonore Pray 5-9 KCF
- Gary Priestap 1-4HAA
- David Prystash 1-4HC PPLC
- Lisa Prystash 1-4HC PPLC
- Marie Przybylski ’88 15-19 KCF
- Frederick Przybysz 5-9 KCF
- Kathleen Przybysz 5-9 KCF
- Allison Pudduck ’88 10-14 KCF
- Valerie Purvin 10-14 KCF
- Anne Quinn-Diment 15-19 1833HAA PPLC STETSON
- James Radermacher 1-4HC PPLC
- Daniel Radspieler 20-24 KCF
- Flora Radspieler 20-24 KCF
- Michelle Raemont 1-4 KCF V
- Paul Raemont 1-4 KCF
- Curt Ralstrom 5-9 KCF
- Frances Ralstrom 5-9 KCF
- Eric Ramsay 1-4 KCF
- Marcie Ramsay 1-4 KCF
- Cindee Rapp 10-14 KCF
- Mitchell Rapp ’84 10-14 KCF
- Heather Ratliff 1-4 KCF D
- James Ratliff 1-4 KCF D
- Christine Rauhoff 1-4 KCF
- Darryl Rauhoff 1-4 KCF
- Brenda Ray 1-4 KCFHAA PPLC
- Charles Ray 1-4 KCFHAA PPLC
- Leo Reap Jr. 10-14 KCF
- Sherri Reap 10-14 KCF
- Sarah (Diehl) Redman ’72 10-14 KCF STETSON
- Andrea Regling 1-4HAA
- Henny Regnier 5-9 KCF
- Edwin Reichenbach 1-4HC PPLC
- Robin Reichenbach 1-4HC PPLC
- Donald Reichle 5-9HC
- Paula Reichle 5-9HC
- Kristen Reiter 1-4HAA
- Scott Reiter 1-4HAA
- Thomas Renuart 1-4 D
- Rhonda Reuter 1-4HC PPLC
- Robert Reuter 1-4HC PPLC
- Sandra Rhames 25-29 KCF
- Russell Rhoads 20-24 KCF
- James Ricci 1-4HC PPLC
- Tom Rice 20-24 KCF
- Janet Richards 5-9 KCF
- Timothy Richards 5-9 KCF
- Elaine Riebe 35+ 1833
- Kenneth Riebe 35+ 1833
- Robert Riegel 5-9 KCF
- Gordon Riggs 1-4 KCF
- Susan Riggs 1-4 KCF
- David Roberts II 1-4 KCF
- Kelly Roberts 1-4 KCF
- John Robertson 15-19 KCF
- John Robertson 5-9 KCF
- Mary (Musselman) Robertson ’77 15-19 KCF
- Gonzalo Rodriguez 1-4 1833
- Lisa Rodriguez 1-4 1833
- Gail (Olin) Rodwan ’63 35+ 1833 STETSON
- J. Gordon Rodwan ’62 35+ 1833 STETSON
- Werner Roennecke 5-9 KCF
- Judith Roese 5-9 KCF
- Charmine (Messenger) Rone ’73 30-34 KCF
- Clifford Rone 30-34 KCF
- Larry Rop 25-29 KCF
- Mary Rop 25-29 KCF
- Kathy Roschek 5-9 KCF
- Lon Rosenfield 10-14 KCF
- Karl Ross 1-4 KCF
- Bruce Rothschild 5-9 KCF
- Frederick Rupp 1-4 KCF
- Georgia Rupp 1-4 KCF
- Deborah Russell ’76 20-24 1833
- Marjory Russell 10-14 KCF
- Joseph Russo 1-4 D
- Koren Russo 1-4 D
- Joan Rutledge 1-4 KCF
- Stephen Rutledge 1-4 KCF
- Lucila Ryder 1-4HAA
- Jennifer (Smith) Sanderson ’66 35+ 1833
- William Sanderson ’67 35+ 1833
- Annette Sargent 1-4 KCF PPLC
- Eric Sargent 1-4 KCF PPLC
- Nongram Sarika 1-4 KCF
- John Sarnacki 1-4HAA
- Laurie Sarnacki 1-4HAA
- Howard Saulles 10-14 D
- Lisa Saulles 10-14 D
- Charles Scales 5-9 KCF
- Gwendolyn Scales 5-9 KCF
- A. Eileen (Billings) Scamehorn ’58 35+ KCF
- Cathie (Laurent) Schau ’86 15-19 KCF
- Jordan Schau ’85 10-14 KCF
- Jane Schelberg 5-9 KCF
- Nancy Schiffer 1-4HC PPLC
- Stephen Schiffer ’73 1-4HC PPLC
- John Schmidt 1-4 KCF
- Lisa Schmidt 1-4 KCF
- Donald Schneider ’63 35+ 1833HC D STETSON V
- Debra Schultz 1-4 KCF
- Fred Schultz 1-4HAA
- Frederic Schultz 1-4 KCF
- Gregory Schultz ’88 5-9 KCF
- Katherine (Rowley) Schultz ’88 5-9 KCF
- Chris Seablom 1-4HAA
- Charles Seifert ’55 35+ KCF D V
- George Seifert ’83 30-34 1833 D STETSON
- Joyce Seifert 35+ KCF D
- Sherri (Fagerman) Seifert ’83 25-29 1833 D STETSON
- Mary Shapton 1-4 KCF
- Robert Shapton 1-4 KCF
- Charles Sheaff 35+ KCF
- Lynne (Carlson) Sheaff ’69 35+ KCF
- Kelly Sheckell 1-4HAA
- Steven Sheckell 1-4HAA
- Daniel Sheets 5-9 KCF
- Christopher Sheldon 10-14 KCF
- Jeanne Sheldon 10-14 KCF
- Colleen Sherburne ’77 20-24 KCF
- Charles Sherman ’77 5-9 KCF
- Jill Sherman 5-9 KCF
- Michael Shiner ’82 10-14 KCF
- Nancy Shiner 10-14 KCF
- Kenyon Shively 30-34 KCF
- Sheila Shively 30-34 KCF
- Judith (Lindberg) Shoolery ’57 35+ KCF STETSON V
- Patricia Silverman 1-4HAA
- Maryhelen Silverthorn 1-4HAA
- James Simon 1-4HAA
- Janice Simon 1-4HAA
- Nancy Sinclair ’70 30-34 KCF
- Elizabeth (Johnston) Singh ’63 35+ KCF
- Ronald Siwik ’61 20-24 KCF
- Daniel Skidmore 1-4HC PPLC
- Kari Skidmore 1-4HC PPLC
- Sam Slaughter 10-14 KCF
- Wesley Sly 20-24 KCF
- Carol Smith 35+ KCF
- David Smith 1-4 KCF
- David Smith 1-4HAA D
- Diane Smith 1-4HAA
- Eric Smith 5-9 KCF D
- Harwell Smith 20-24 KCF
- James Smith 5-9 KCF
- Janice Smith 10-14 KCF
- Jarnard Smith Sr. 1-4HAA
- Joseph Smith 10-14 KCF
- Lawanda Smith 1-4HAA
- Linda (Phelps) Smith ’63 30-34 KCF
- Mark Smith 1-4 KCF
- Mickey Smith 5-9 KCF D
- Molly Smith 1-4HAA D
- Nancy Smith 1-4 KCF
- Roy Smith 20-24 D STETSON
- Sally Smith ’86 20-24 1833 PPLC
- Scott Smith 1-4HAA
- T. Jefferson Smith 35+ KCF
- Thurmond Smith 1-4 KCF
- Timothy Smith 1-4 KCF PPLC
- Vickie Smith 5-9 KCF
- William Smyk 1-4 KCF
- Eric Snyder 5-9 KCF
- Mary Snyder 5-9 KCF
- Karen Soffin 1-4HAA
- Steven Soffin 1-4HAA
- Ryoko Soga 5-9 KCF
- Janet Sortor 10-14 KCF
- Paul Sotherland 25-29 1833 D PPLC
- Ann Soukup 5-9 D
- Lindsay South 1-4 KCF
- David Spencer 1-4HAA
- Karen Spencer 1-4HAA
- John Spitzer ’83 25-29 1833HC PPLC STETSON
- Leslie Sprott 10-14 KCF
- Gordan Srkalovic 1-4 KCF PPLC
- Vesna Srkalovic 1-4 KCF PPLC
- Tumar Stachura 1-4 KCF
- Michael Stack 20-24 KCF
- Matthew Stagner 1-4 KCF
- La Vonne Stavig 30-34 D
- Beata St Clair 5-9 KCF
- James St Clair ’63 5-9 KCF
- William Steiden 1-4 KCF
- Carrie Stein 1-4HC PPLC
- Regina Stevens-Truss 1-4 D
- Elisabeth Steward 20-24 KCF
- John Steward ’71 20-24 KCF V
- Joanne Stewart 30-34 KCF
- Robert Stewart III ’44 30-34 KCF
- Pamela Stille 1-4 KCF
- Stephen Stout 1-4HAA
- Erika Stout-Kirck 1-4HAA
- Amy Straley 1-4HAA
- Brett Straley 1-4HAA
- Edward Strand 20-24 KCF
- Vicki Strand 20-24 KCF
- Joseph Stulberg ’67 35+ D STETSON
- Mildred-Jeanne Stulberg 35+ D
- David Summers 1-4 KCFHAA
- Kelly Summers 1-4 KCFHAA
- Debra Sunden 1-4 KCF
- Kenneth Sunden 1-4 KCF
- Nirupa Surendran 1-4 KCF
- Ramkrishna Surendran 1-4 KCF
- R Jeanne Svendson ’53 30-34 KCF
- Adam Swain 1-4 KCF
- Charlene Swain 1-4 KCF
- Louis Swanson Jr. 5-9 KCF
- Timothy Swartz ’74 35+ KCF
- Bonnie Wachter Swenby ’69 35+ 1833 STETSON V
- Ralph Swenby 35+ 1833 STETSON
- Joanne Sycko 10-14 KCF
- Dawn Sylvester 5-9 KCF
- Diane Szalkiewicz 1-4HAA
- Michael Szalkiewicz 1-4HAA
- Craig Tait 1-4HAA
- Lysne Tait 1-4HAA
- Kay T. Takahashi 25-29 1833 STETSON
- Gina Talarico 1-4HAA
- Janice (Koehler) Tardiff ’90 20-24 KCF
- Joseph Tardiff ’89 20-24 KCF
- Catherine (Anderson) Taylor ’62 35+ 1833 V
- Deborah Taylor-Booker 1-4 KCF
- Stephanie Teasley ’81 25-29 1833HC D PPLC
- Richard Temple 1-4 KCF
- Susan Temple 1-4 KCF
- Marilyn Terranella 20-24 1833
- Steven Terranella 20-24 1833
- Joyce Teusink 1-4 KCF
- Pamela Thamann 1-4 KCF
- Jeremy Theiss 1-4 KCF
- Lindsey Theiss 1-4 KCF
- Barbara Thomas 5-9 KCF
- Ben Thomas 1-4HAA
- Lani Thomas 1-4HAA
- Brenda Thompson 15-19 KCF
- Gary Thompson 5-9 1833
- Larry Thompson 15-19 KCF
- Teresa Thompson 5-9 1833
- Gregory Tibbetts 1-4HAA
- Jill Tibbetts 1-4HAA
- Carol Tidwell 15-19HAA
- James Tidwell ’69 15-19HAA V
- Bridget (Flynn) Timmeney ’84 20-24 KCF V
- Darren Timmeney 20-24 KCF
- Bruce Timmons ’64 35+ KCF D V
- Janice Timmons 35+ KCF D
- Elizabeth Tolman 5-9 D
- Bryan Tomlinson 1-4HAA
- Connie Tomlinson 1-4HAA
- Irma Torres 1-4 KCF
- Raymond Torres 1-4 KCF
- Martha Townsend 1-4HAA
- Christian Trefftz 1-4 KCF
- Mark Truss 1-4 D
- Calisa Tucker 1-4 KCF
- Helen (Birdsell) Tucker ’55 20-24 KCF
- Arthur Turner 20-24 KCF
- Mark Turner 5-9 KCF
- Molly (Conklin) Turner ’68 35+ KCF
- Jason Tylenda 35+ 1833 D PPLC
- Hoda Valentine-Smith 1-4 KCF
- Carol VanAntwerp 20-24 KCF
- Richard VanAntwerp 20-24 KCF
- Charles VanAusdall 5-9 KCF
- Mary VanAusdall 5-9 KCF
- Antoine Vance 1-4 KCF
- Scott Vance ’80 10-14 KCF
- William Vanderhoef ’81 20-24HAA
- Cornelius VanDerWege 10-14 D
- Kathleen VanDerWege 10-14 D
- John VanEde 1-4HAA
- Mark Van Faussien 1-4 KCFHAA PPLC
- Patricia Van Faussien 1-4 KCFHAA PPLC
- Jeffrey VanGelderen ’81 25-29 1833
- Wendy Van Peenan 5-9 KCF
- Eleanor Van Zandt 35+ KCF
- James Van Zandt ’60 35+ KCF
- Bonnie Vasilion 5-9 KCF D
- John Vasilion 5-9 KCF D
- Karen Vaughn ’86 25-29 1833 PPLC
- Merrilyn (Cigard) Vaughn-Hoffman ’58 35+ KCF V
- Ben Venegas 1-4 KCF PPLC
- Jean Venegas 1-4 KCF PPLC
- Anne Venner 5-9 KCF
- Thomas Venner 5-9 KCF
- Paul Victor 5-9 KCF
- Vivian Victor 5-9 KCF
- Gerard Vigier 1-4 KCF
- Ileana Vigier 1-4 KCF
- Anthony Vincent 1-4 KCF
- Marvella Vincent 1-4 KCF
- Chandrashekhar Virupannavar 5-9 D
- Sushila Virupannavar 5-9 D
- Elizabeth (Fiore) Vogel ’85 15-19 1833 D
- R. Scott Vogel ’84 15-19 1833 D
- Amy Vogt 1-4 KCF
- Richard Vogt 1-4 KCF
- Lisa Vreede 1-4 KCF
- Marc Vreede 1-4 KCF
- Donald Wahr ’69 20-24 KCF
- Mary Wahr 20-24 KCF
- Catherine Walker 5-9 KCF
- Richard Walker 5-9 KCF
- Frances Walsh 20-24 KCF
- C. Glen Walter ’62 35+ KCF D
- Edite (Balks) Walter ’62 30-34 KCF D
- Bruce Wampold 25-29 KCF
- Kenneth Warner 1-4 KCF PPLC
- Tarik Wasfie 1-4 KCF
- Bradley Wasserman 1-4 D
- Marcy Wasserman 1-4 KCF
- Thomas Weaver 1-4HAA
- Barbara Webster 35+ 1833
- Barry Webster ’68 35+ 1833
- Charles Wehr 1-4 KCF
- Susan Wehr 1-4 KCF
- Gregory Weidman 5-9 KCF
- Marielle Weindorf 1-4 KCF
- Steven Weindorf 1-4 KCF
- Catherine Weissenborn 5-9 D
- James Weissenborn 5-9 D
- Ralph Wellington ’68 35+ KCF
- Chris Werme 1-4HAA
- Mary Werme 1-4HAA
- Sidney Weseman ’69 30-34 KCF
- Anne West 25-29 KCF
- William West Jr. 25-29 KCF
- Jeff Weston 1-4 KCF
- Wendy Whaler 1-4HAA
- Susan Wharfe 1-4 KCF
- James White 1-4HAA
- James White 5-9 KCF
- Janis White 1-4HAA
- Sarah White/Edwards 1-4HAA
- Lance Wile 1-4 KCF
- Martha Wile 1-4 KCF
- Cletis Wiley 1-4HAA
- Monica Wiley 1-4HAA
- Charlotte Wilks 20-24 KCF
- Robert Wilks 20-24 KCF
- Madeline Willard 25-29 KCF
- William Willard 25-29 KCF
- Dianne Willer-Sly ’80 20-24 KCF
- Donna Williams 30-34 KCF
- Ja'ethel Williams 1-4 KCF
- Louis Williams Sr. 1-4 KCF
- William Williams ’71 30-34 KCF V
- Tammy Wilms 1-4HAA
- Todd Wilms 1-4HAA
- Randall Wilson 1-4 KCF
- William Wilson 5-9 D
- Robert Winship ’71 10-14 1833
- Thomas Wise 10-14 KCF
- Barbara Witt 20-24 KCF
- Leroy Witt 20-24 KCF
- James Wittman 1-4 KCF
- Kerry Wittman 1-4 KCF
- John Witucki 20-24 KCF
- Suzanne Witucki 20-24 KCF
- Dale Wolf 1-4 KCF
- Lisa Wolf 1-4 KCF
- Lynn Wolf 10-14 KCF
- Mary Wolf ’78 15-19 KCF
- Steve Wolf 10-14 KCF
- Andrew Wolfe 1-4HAA
- The late Anne Wolfe 1-4 KCF
- K Perry Wolfe Jr. 1-4 KCF
- Michelle Wolfe 1-4HAA
- Roy Wolschlager 1-4 KCF
- Brian Wood 15-19 KCF
- Deborah Wood 15-19 KCF
- James Wood 20-24 KCF
- Michael Woods 5-9 KCF
- Susan Woods 5-9 KCF
- Douglas Wozniak 20-24 KCF
- Margaret Wozniak 20-24 KCF
- Leslie Wright 5-9 KCF
- Melissa Wright 1-4HAA
- Scott Wright 1-4HAA
- Wayne Wright 35+ 1833
- Nancy Wynkoop 1-4HAA
- John Wynne 5-9 KCF
- Chia Yang 10-14 KCF
- Ka Yang 10-14 KCF
- Louise Yarnall 5-9 KCF
- Jonathan Yaruss 1-4 KCF
- Virginia Yaruss 1-4 KCF
- Steven Yedlin 5-9HAA
- Eugene Yehle ’41 35+ KCF D
- Mary Yehle 35+ 1833 D STETSON
- Richard Yehle ’68 35+ 1833 D STETSON V
- Teresa Yoder 5-9 KCF
- Barina Zado 1-4 KCF
- Eddy Zhu 1-4 KCF
- Marc Zigterman ’83 20-24 1833 PPLC
- David Zontek 15-19 KCF
- Lorrie Zorbo 1-4HAA
- Marcel Zughaib 5-9HC
- Valerie Zughaib 5-9HC