Homecoming and Reunions: Who’s Coming

  • Randolph Beem ’71, Marilyn
  • Michael Allen ’16, Maggie Sneideman ’16
  • Sarah Allexan ’11, Caleb Kline ’13, Eleanor Kline
  • Cara (Butler) Allwine ’01
  • Alexandra (Foley) Altman ’97
  • Ross Ambrose ’86
  • Laurie (Pickford) Angelo ’80, Jerry Angelo
  • Mike Arce ’05
  • Betsey (Brown) Archer ’71, Gregory Archer
  • Marilyn (Christlieb) Archey ’70, Ken Archey ’70
  • Adam Arnett ’90
  • Nina (Schneider) Arnett ’90
  • Lisa Bailey ’86, Richard Browne ’87, Irie Browne ’22
  • David Bainbridge ’91, Linden Brown
  • Jeff Bainbridge ’90
  • Kate Bannan ’81
  • ZoĆ« Barnes ’18
  • John Barta ’75, Marty (Talbott) Barta ’78
  • Megan (Bartlett) Bartlett-Kelly ’01, Eric Kelly ’98
  • Ralph Basile ’81
  • Brian Baucher ’05
  • Kate McCracken ’05, Colin Baumgartner ’05
  • Kim (Carpenter) Benac ’91
  • Lynda (Berge) Berge Disser ’91, Dennis Disser
  • Tobin (Hill) Bergen-Hill ’91
  • Greg Bergin ’80
  • Roberta J. Bidwell ’76
  • Alan Biland ’80, Marty (Wegner) Biland
  • Shari (Order) Bills ’95, Thalia Bills
  • Brita (Muller) Boer ’90
  • Jonah Bolton ’21
  • Charles Bono ’81
  • Christa (Leibold) Bono ’80
  • Evan Bontrager ’11
  • Chauntelle (Minshall) Boot ’91
  • Samuel Boothby ’71
  • Tonda Boothby ’70, Tom Shoemaker
  • Arthur Borden ’81
  • James Boshoven ’85, Elizabeth Gass-Boshoven ’94
  • Kathy Bradshaw ’95
  • Anny Price ’05, Eddie Dudek
  • Lynn Bravender ’71
  • Constance Britton ’71
  • John Parisi ’71, Anne Broker ’74
  • Nora (Tuttle) Brossard ’71
  • Thomas Brothers ’80
  • Alan Dee ’70, Frank Buffone
  • Charles Bullwinkle ’71, Eileen (Schuler) Traykovski
  • Gillian Hooker ’00, Nora Burnette, Oliver Burnette
  • Aime Burns ’89
  • Philip Bystrom ’13
  • David Cafmeyer ’81, April (Kenworthy) Cafmeyer ’79
  • Daria Caliguire ’85
  • Jo Ann (White) Calzonetti ’71
  • Marci (Buchmueller) Cameron ’70, Jim Cameron ’69
  • Kelly (Clapp) Cameron ’05, Matt Cameron ’05
  • Anne Campbell ’81
  • David Campbell ’71
  • James Carlson ’70
  • David Carow ’76
  • Dianne Carty ’71
  • Carolyn (Hulbert) Cary ’71
  • Maggie Catchick-Houghton ’91, Kevin Houghton
  • Linda Chalk ’91
  • Bob Chandler ’91
  • Stephen Chapman ’71
  • Kit Charlton ’21
  • Barbara Chatametikool ’90
  • Donald Schneider ’63, Jean Chin
  • CARL CHRISTENSEN ’63
  • Isabelle Ciaramitaro ’16, Alex Ortiz
  • Robert Cinabro ’70, Natalie White
  • Joan (Thomson) Clancy ’81
  • Leigh Clancy ’91
  • Jody Clark ’80
  • James Clay ’70, Mary Clay
  • Kacey Cook ’15
  • Peg Corwin ’71
  • Amelia Courter ’83, Lisa Presley
  • Dan Coyle ’71
  • W Coyle ’71
  • Jonathan Cunningham ’84
  • Emily (Trahan) D'Angelo ’03
  • Tambryn VanHeyningen ’91, Jessica Dant
  • Nancy Daum ’75
  • Corey Dean ’94, Neha (Shah) Dean ’94
  • Derek Dee ’01, Easton Dee, Liam Dee, Nikki Dee
  • Ricardo del Olmo Parrado ’19
  • Cynthia (Gleason) Delmont ’76, Robert Delmont
  • Vicki Delrue, Al Delrue
  • Samir Deshpande ’16
  • Richard DeTar ’67, Judie James
  • Coleen DeWitt ’91, James Glaser
  • Douglas Dickerson ’70, Margaret "Chris" (Todd) Dickerson ’68
  • William Dickson ’09
  • Chris DiVirgilio ’04, Madia DiVirgilio
  • Noelle (Black) Divozzo ’81
  • Kevin Dugal ’10
  • brett stinar-baessler ’04, joe eckert, catie stinar-baessler, kyle eckert
  • Patricia Eldred ’71
  • Paul Ellis ’10, Jenny Ellis
  • Aaron Elstein ’91
  • Stephen Elwell ’70
  • Brian Enneking ’94
  • Megan Erskine ’05
  • Michelle (Wilks) Fanroy ’88, Kevin Fanroy
  • Ingrid Farquharson ’70
  • Bill Farrell ’81
  • Rachel (Smith) Fetters ’95
  • William Fickes ’71
  • Karen (Datte) Helm ’71, Larry Fike
  • Emily Finch ’17, Pam Finch
  • Michael Finkler ’91
  • Joan Fischer ’86
  • Robert Foote ’76, Cheryl Hughes
  • Anita (Raby) Fox ’81
  • Gtregrick Frey ’71
  • Erin Fry ’91
  • Jacob Gallimore ’15
  • Christopher Gardner ’70
  • James Gardner ’89
  • Malak Ghazal ’19
  • Robin (Hughes) Gleason ’70
  • Robert Winship ’71, Mary Gorjance
  • Emma Gougeon ’16, Zack Hampton
  • David Gray ’81
  • Alison (Ogle) Greco ’95
  • Jahmal Green ’95
  • William Gribbin ’16
  • Kathleen Griffin ’70
  • Kathy (Eberle) Gross ’75
  • Erik Guter ’91
  • Thomas Hafer ’71
  • David Halbig ’71, Harriet (Portner) Halbig ’71
  • Russ Hankey ’96
  • Tracy (Buetow) Hanson ’01, Jay Hanson ’01
  • Leah (Hays) Harding ’03
  • Stephen Landstreet ’70, Barbara Harris ’70
  • Cynthia (Lord) Harrison ’70
  • David Harrison ’70
  • Guilford Hartley ’71, Kathy Hartley
  • Michael Hartman ’86, Jennifer Lepard ’86
  • Kelsey Hassevoort ’12
  • Stephanie Heard ’16
  • Kirk Hedlich ’91, Chrs Hedlich
  • Steve Helm ’71, Kaye Helm
  • Greg Herder ’91
  • Mary (McCuen) Hillberry ’91
  • Michelle (Partyka) Hillstrom ’87
  • Stefanie Schroeter ’96, Joseph Horsfield ’25
  • Amanda (Eldridge) Howard ’95
  • Timothy Howlett ’70
  • Gail Peterson ’87, Rick Howrey ’87
  • Travis Hunziker ’18
  • Pat Huston ’70
  • Liana Iacobelli ’91
  • Ben Jacobs ’05
  • Robin Jaynes ’71, Patricia Jaynes
  • Mary (Pachota) Johnston ’86, Charlie Johnston
  • Lisa (Joh) Joseph ’91
  • Sarah (Lewis) Juliusson ’91
  • Nahrain Kamber ’01
  • Amira Kamoo ’19
  • Amelia Katanski ’92
  • Caitlin Kelly ’05
  • Edwin Kerman ’70, Karen Robinson, Eugene Rencher, Bob Robinson, Kathryn (Hammer) Kerman ’71, Diane Rencher
  • David Kessler ’70, Nancy Mennel
  • Peter Kilcline ’91
  • Vance L. Kincaid II ’76
  • Michael Swirtz ’89, Kathleen Kingsley
  • Amy Kleine ’96
  • John Kline ’86, Margie (Andreae) Kline ’86
  • Terri Kline ’80
  • Cole Koryto ’25
  • Emily Kowey ’17
  • David Kurtz ’75
  • Breigh Montgomery ’06, Elijah LaBelle, Aria LaBelle
  • Ryan LaBudda ’97
  • Cathy Lancaster ’00
  • Charles LaSata ’85
  • Susan (Tait) Lasswell ’71, Lynn Lasswell ’69
  • Suzette LaVigne ’90
  • George Laws ’71
  • Fran (Hotelling/Pietras) LeBlanc ’70
  • Heather Lee ’96, Matthew Rossing ’96
  • James Lippincott ’70
  • Molly Logsdon ’19
  • Sara Lonsberry ’19
  • Simone Lutz ’00
  • Patricia (Frazer) Lydic ’95
  • Milo Madole ’12
  • Evie (Haight) Madvig ’91
  • Robin Maiville ’75
  • Carlton Marcyan ’76, Ana (Cusack) Marcyan
  • Richard Marion ’90
  • Chuck Mason ’10
  • Len Mattano ’81, Sue (Szabo) Mattano ’81
  • Peter Maurer ’95
  • Margaret McAllister ’70
  • Kevin McCarthy ’76, Denise McCarthy
  • Steve McGuire ’70, Jacki (Barton) McGuire ’72
  • Suzanne (Carpenter) McKeen ’70
  • Ian McMorran ’00
  • Gene Mellen ’70
  • Joel Mergen ’86
  • Toni Michael Miller ’06
  • Anastasia (Grobbel) Minor ’91
  • Joel Monsma ’91
  • Bruce Morgan ’71
  • Cathy (Uible) Morgan ’71
  • Heather (Smits) Morrison ’95
  • Grace (Smith) Munoz-Smith ’17, Ping Smith ’25
  • Libby (Munoz) Munoz-Smith ’20
  • Diana (Slavik) Murray ’70, Casey Murray
  • Andy Muth ’71
  • Suzanne (Hohn) Mwengi ’96
  • Brenda (Bundshuh) Nakonecznyj ’71
  • Van Nickert, Lana Nickert
  • Kenneth Norton ’71
  • Jodi (Kite) Novak ’01
  • Erin O'Brien ’91
  • Gayle (Oaks) Obrecht ’81
  • Dick Obrig ’70, Kathe (Perron) Obrig ’71
  • Kelly Ohlrich ’16
  • Elizabeth Okey ’07
  • Lauren Orr ’70
  • Kimberly Osborne ’93
  • Megan Owens ’90
  • James Padilla ’91
  • Henry Perkins ’71, Helen (Hogan) Perkins
  • Josh Pfau ’05
  • Robert Phillips ’65
  • Jeannette Pomeroy ’81
  • Elizabeth (Huyck) Post ’03, Ben Post ’03
  • J. William Potter, Jr. ’71
  • Carol (Post) Raines ’71, Pete Raines
  • Christine Rau ’81, Mia Roukema ’22
  • Courtney Read ’06
  • Sally (Warner) Read ’08
  • Brent Rector ’71
  • Kristin Reisinger ’91, Oscar Skolnick
  • Matthew Rich ’95
  • Adam Richardson ’05
  • Ryan Rivera ’01
  • David Roberts ’71
  • Martha Roberts ’85
  • Annalise Robinson ’17
  • Wayne Roe Jr. ’71, Paula Roe
  • Krista Runyan ’91
  • Stephen Rupp ’81
  • Tim Ryan ’81, Felicia Ryan
  • Patrick SAGE ’86
  • Ann Savage
  • Frank Schellenberg ’81
  • Claire Schertzing ’18
  • Peter Schonfeld ’75, Julie Schonfeld
  • Michael Schonfeld ’70, Lucy (D'Arcy) Schonfeld
  • Robert Schrag ’71
  • Pete Schultz ’19
  • Mike Schweyen ’06
  • Naomi (Traut) Seppala ’70, Gregg Seppala ’70
  • Kathleen (Misener) Shaull ’71, Charles Shaull ’71
  • Joshua Sherbin ’85
  • Bruce Sherwood ’70, Kathy (Daniels) Sherwood
  • Dave Simmons ’75, Maryann Simmons
  • Nancy (Nancy Sinclair) Sinclair ’70, Sidney Weseman ’69
  • Mary Singer ’75
  • Kriti Singh ’17
  • Barb Slinker ’76
  • Orma (Bradford) Smith ’95
  • Paul Smyth ’71, Maureen (Hendrick) Smyth ’71
  • Peter Snow ’91
  • Selinda (Garcia) Somerville ’12
  • Sharon (Brandon) Sontheimer ’70, Henry Sontheimer ’70
  • Patricia Starr ’80
  • Christopher Steck ’90
  • Douglas Steel ’80
  • John Steward ’71
  • Tyler Stewart ’11, Kate Welke ’12
  • Michael Stier ’80
  • Derek Stottlemyer ’91
  • Tim Streeter ’94, Donovan Streeter, Jennifer (Girvin) Streeter ’94
  • Gary Strickler ’02
  • Judith Sutterlin ’70
  • Laura Sutton ’76
  • Grant Swinehart ’71
  • Stephen Sylvester ’71
  • Christy (Davis) Szekely ’10, Ezra Szekely, Sean Szekely, Juliana Szekely, Eli Szekely, Jackson Szekely
  • Sina Tafti ’13
  • Fred Taschner ’70, Gail (Moore) Taschner ’70
  • Stephanie Teasley ’81
  • Mandy Tedman ’00
  • Andrew Terranella ’99
  • Craig Thiel ’91, Mary Thiel ’91
  • Mary-Katherine Thompson Miller ’06
  • David Thoms ’70
  • Susan (Stuckey) Thoms ’70
  • Lauren Torres ’10
  • Edie (Smith) Trent ’71
  • Carrie (VanDerZee) Troyer ’05, Adam Troyer ’05
  • Andrew Upward ’03, Geoff Upward, Meredith Upward, Suzanne Upward
  • Robert Van Patten ’76, Valorie (Vogel) Van Patten ’76
  • Jeremy Vanisacker ’05, Vicky Vanisacker
  • Claudia (Collins) Vianello ’70
  • Jennifer Vince ’91
  • Jodi (Goldstein) von Jess ’95
  • Ann (Rutledge) Vossekuil ’71
  • Bryan Vossekuil ’71
  • Douglas Walker ’70
  • Nissan Wasfie ’01
  • Robin Wells ’95
  • Bonnie Wheeler ’75
  • Dianne Willer-Sly ’80
  • Regina Willette ’70
  • Elizabeth Williams ’70
  • David Wilson ’80
  • Andrea (Cha) Wolfe ’96, Izzy Wolfe, Olivia Wolfe ’24, Adam Wolfe ’96, Sadie Wolfe
  • Aaron Wood ’95
  • Mike Woods-DeWitt ’06
  • Mary (Dillon) Woolever ’70, Michael Woolever ’71
  • Jason Wright ’02
  • Rebecca (Harendza) Young ’90
  • Debra (Tokarski) Yourick ’80, Jeffrey Yourick ’79
  • Rachel Zemmol ’16
  • Matthew Zhiss ’17
  • Thomas Zietlow ’80, Miriam Zietlow