Who’s Coming

  • Jessica (Adams) Baranowski ’09, Reed Baranowski, Adam Baranowski ’09, Tracy Adams, Lisa Adams
  • Kurt Adamson ’69
  • Martha (Campbell) Adamson ’69
  • Andrew Alexander ’04
  • Sandra (Nordin) Anderson ’64, David Anderson
  • Ellen (Worgess) Anderson ’69, Bill Wolf
  • Holly (Partyka) Anderson ’91
  • Elizabeth Cohen ’79, Brent Bailey ’77
  • Tiffany Baker ’04
  • Laura Barnes ’94
  • Deanne Bartkowiak ’94, Seth Watkins
  • Patricia Bauer ’69
  • Nick Beam ’14, Bri Pomeroy
  • Robert Belair ’69, Holly (Palmer) Belair
  • Savanna Thomas ’18, Tyler Bellis
  • Lee Bendekgey ’79, Elizabeth Hartwig
  • Gail Benson ’69
  • Emily (Campbell) Berezowsky ’04, Alex Berezowsky, Taras Berezowsky ’05, Max Berezowsky
  • Dave Blackburn ’79, Ruth Blackburn
  • Christina Bodurow ’79
  • Emily Boehm ’04
  • Amanda (Pritts) Borgsdorf ’99, Stephen Borgsdorf ’99
  • John Brinduse ’69
  • Roger Brinner ’69
  • Wilfred Brown ’74, Helen Brown
  • Terrence Brown ’69, Linda Whitlock-Brown
  • Evelyn (Lyon) Brownlee ’69
  • Nick Brownlee ’69
  • Kerry Bruce ’89, Sammie Carpentier, Madie Carpentier
  • Aime Burns ’89, Evan Harring, Drina Harring, Sophie Harring
  • Caitlin Donnelly ’14, Chris Cain ’13
  • Jim Cameron ’69, Marci (Buchmueller) Cameron ’70
  • Darrin Camilleri ’14
  • Heather (Gilchrist) Campbell ’79
  • Tom Campbell ’79
  • Togan Capozza ’94
  • Zari (Haggenmiller) Carpenter ’13, Hawi Wako
  • Phillip Carra ’69, Carol (Burt) Carra ’69
  • Kira (Dow) Castle ’09, Carson Castle, Jeremy Castle
  • John Cavacece ’79, Bonnie Taylor ’79
  • Kate Chamberlain ’13
  • Pornkamol Huang ’16, Eugina Chiang ’16
  • Kirsten Cieslar ’04
  • Sigrid Classen ’89
  • Marissa (Kilkka) Clements ’09, Ryan Clements
  • Morgan (Clothier) Levitas ’15, Sheila Clothier, Matthew Levitas
  • Sarah Colegrove ’89
  • Barbara (Woodson) Collins ’74, John Collins ’74
  • Joanna (Catalfio) Collins ’99
  • Annemarie (Statsick) Conway ’89
  • Peter Cooperrider ’69, Nicole Cooperrider
  • Angela Cunningham ’89, Matt Cibula
  • Jonathan Cunningham ’84
  • Ryan D'Mello ’14
  • Andrew Soria ’74, Deborah De Bruyn ’72
  • John De Vos ’53
  • Karen (Lake) De Vos ’59
  • Chris DeRose ’79, Barb (Turner) DeRose ’79
  • Anne Dickinson ’79
  • Douglas Doetsch ’79
  • Justine Dolorfino-Thieman ’09
  • George Drake ’69
  • Bill Duane ’94
  • Emily (Olson) Dumas ’04
  • Mary (Whittaker) Duncan ’79, Daniel Duncan ’79
  • Melissa Eddy ’74
  • Nancy (Day) Eden ’69
  • Brittany Edwards ’04
  • Cynthia (Newman) Edwards ’69, Thomas Edwards
  • Danielle Riffer-Reinert ’17, Adham El-Batal
  • Mariam El-Shamaa ’99, Emile El-Shammaa, Samantha El-Shammaa, Madeline El-Shammaa, Daniel El-Shammaa
  • Leslie Erickson ’74, J.Wright Witcher
  • Joanne Everhardus ’75
  • Andy Ferris ’94
  • Claire Fielder ’14
  • Annemarie (Doyle) Fischer ’89, Mark Fischer ’89
  • Carol Flanigan ’04
  • Leona Foster ’79
  • Allison Fox ’04
  • Robert Foxworthy ’69, Desiree Foxworthy
  • Jeanne Sigler ’69, James Fratto
  • Alison Frye ’94
  • Kendra Garchow ’09
  • Max Garriott ’69
  • Pamela (Brown) Gavin ’74, Joe Gavin
  • Jane (Peterson) Gawin ’69, Chester Gawin
  • Anjanette Genovese ’94
  • Genna (Beaudoin) Gent ’94
  • Bess German ’94
  • Michael Gibson ’74
  • Elizabeth Giffels ’89
  • Nya Greenstone ’15
  • Courtney Griffitts ’09
  • Kayan Hales ’14
  • Genevieve Hall ’14
  • Anastasia (Holland) Harnden ’89, Ken Harnden ’89
  • Leah Harris ’04
  • Rachel Hartman ’14
  • Michelle (Swanson) Heimbuch ’90, Zach Heimbuch ’23, Bob Heimbuch ’89
  • Doris Helbig ’79
  • Thomas Hitch ’69, Linda Hitch
  • Barbie (Oelslager) Hoag ’92
  • Joseph Hosner ’84
  • Travis Hunziker ’18
  • Christopher Morris ’79, Morris Jeannine
  • Jim Johnson ’78, Jodi Johnson, Max Johnson
  • Mary (Haug) Johnson ’84
  • Dean Johnston ’69
  • Stann Jones ’14
  • Bijana Kadakia (Kristy Lockwitz) ’99, Ankesh Kadakia
  • Carol Kahler ’74
  • Hannah Kallewaard-Lum ’09, Susan Kallewaard, Dan Kallewaard
  • Nahrain Kamber ’01
  • Jaime Keegstra ’09
  • Scott Kelly ’89
  • Connie (Ripstra) Kennedy ’69
  • Diane Kiino ’74
  • Erin Killian ’99
  • Mary Seaberg King ’79, Ken King ’79
  • James Klimchuk ’79
  • John Krezoski ’69
  • Susan (Oster) Krezoski ’69
  • Case Kuehn ’74
  • Eric Michaelsen ’09, Alena Kuhlemeier
  • Jean Kuipers ’79
  • Laura (Edwardson) Lam ’99, Dan Lam ’98
  • Barbara (Atkinson) Lanwermeyer ’69
  • John Latham ’99, Maja Latham
  • Tim Lavalli ’69
  • Daniel Lawson ’99
  • Christopher Light ’89, Jacquelyn (Gillis) Light ’88
  • Kimberly Luke ’99, Thad McCoy
  • Ann MacLachlan Zaleski ’69
  • Milo Madole ’12
  • John Magerlein ’69, Karen Magerlein
  • Vivek Mali ’94
  • Jacqueline (Buck) Mallinson ’48
  • Elizabeth (Lindemann) Malone ’69, Frank Malone ’69
  • Luella (Williams) Mast ’64, Phillip Mast
  • Len Mattano ’81, Sue (Szabo) Mattano ’81
  • Katie Mattison ’14
  • Thomas Matzell ’69
  • Steven Maughan ’79
  • Kristie McAlpine ’09
  • Molly McAuliffe ’89
  • Mary (Murch) McLean ’61
  • Paul Mighion ’79, Janet Mighion
  • Nicole (Thomas) Mikoda ’89
  • Arthur Miller ’65, Janet (Schroeder) Miller ’65
  • Claire (De Witt) Miller ’14
  • Denise Miller ’90
  • Abigail Miner ’14
  • Katharine Moffit ’14
  • Dana Ramish ’74, Ann Mooney
  • Alex Morgan ’11, Juli Scalf ’09
  • Stuart Murch ’17
  • David Nelson ’79, Tracey Nelson
  • Gigi Newbery ’14
  • Ly Nguyen ’14
  • Alison (Bakerman) Norman ’04
  • John O'Brien ’79, Kim O'Brien
  • Stephen Oliver ’84
  • Jessica (Deretchin) Olson ’94, Mike Olson
  • Amel Omari ’09
  • Jill (Sakolove) Ortiz ’04
  • Alex Oswalt ’18
  • John Pacay ’69
  • Sally (Lange) Padley ’62
  • Jane (Woodworth) Pettit ’79
  • Todd Piper ’79, Mary Jo Piper
  • Mary (Elliott) Pitts ’69, Leslie Pitts ’67
  • Marla (Hahn) Poytinger ’04, David Poytinger ’04
  • Surendar Purohit ’89, Sujata Purohit
  • Jay Rapp ’89
  • Peter John Roukema ’79, Christine Rau ’82
  • Drew Rewold ’99
  • Protima (Rao) Richard ’89, John Richard, Ketan Richard, Anika Richard
  • Stacy (VanAntwerp) Rijssenbeek ’94
  • Ramon Rochester ’14
  • Lyla Rothschild ’14
  • Peter Rothstein ’14, Alexa (Pugh) Rothstein
  • Lisa Rotondo ’99
  • Tricia Russell ’79
  • Gail (Schultheiss) Scherer ’79, Walter Scherer
  • Claire Schertzing ’18
  • Mark Severs ’69, Nancie (Goldstein) Severs
  • Carolyn Sevin ’74
  • Lynne (Carlson) Sheaff ’69, Charles Sheaff
  • Keenan Simpson ’70
  • Tom Wright ’79, Mary Snyder
  • Sara (Nestor) Sovis ’09
  • Lydia Strini ’14
  • Molly Stuber ’14
  • Aidis (Tuxhari) Suever ’09
  • Bonnie (Wachter) Swenby ’69, Ralph Swenby
  • Zachary Tann ’99
  • Kirsten (Weir) Taylor ’99
  • Andrew Terranella ’99
  • Claire Tobin ’04
  • Erick Trickey ’94, Lynne Drouin
  • John VanLuvanee ’69, Carol (Hafley) VanLuvanee ’69
  • Emily Walsh ’14
  • Megan Walsh ’14
  • Jessica Walters ’14
  • Kelly (LaCosse) Waterstredt ’99
  • Shelley Weiler ’83
  • Bill Weiner ’69, Paula Weiner
  • Nena Wendzel ’04
  • Mark Willmarth ’74, Patricia (Bennett) Willmarth ’74
  • Kenneth Winter ’74
  • Anthony Woods ’79, Kay (Samuelson) Woods
  • Claudine (Dubois) Woods ’89
  • Erin (Terkoski) Young ’04
  • Omari Young ’09
  • Brett Zimmerman ’79
  • Marc Zughaib ’14